Článek

Honza Šimša z Brna konečně přiznal barvu: Je šťastně zadaný s vnadnou budoucí psycholožkou

 
Extravagantní Honza Šimša z Brna konečne prolomil hradbu mlčení a promluvil na sociálních sítích o svém novém vztahu. V poslední době se velmi často ukazoval po boku vnadné budoucí psycholožky Nikolety, ale co se týče vztahu, tak do poslední chvíle mlžil. Nyní už je jasné, že tvoří pár a Honza je šťastný jak snad nikdy jindy. 
10.10.2021 19:10 |

podobné články

Podobné články

Oživlá panenka Bratz z Brna: Honza Šimša zveřejnil intimní snímek s tajemnou kráskou

 
Honza Šimša z Brna je známý především svou extravagancí a také tím, že se rád stylizuje do panenky Bratz. Při živých vysíláních na sociálních sítích již několikrát zopakoval, že ho přitahuje ženské pohlaví, a před pár dny zveřejnil intimní snímek z postele se záhadnou kráskou.
01.09.2021 10:55 |

podobné články

Honza z Brna promluvil o záhadné krásce ze své postele: Studentka psychologie s nepřehlédnutelnými přednostmi

 
Honza Šimša z Brna je známý na sociálních sítích pod přezdívkou Bratz. Miluje extravagantní vzhled a na sobě má několik velmi výrazných úprav a lidé si ho pamatují především díky jeho obřím rtům a lásce ke kožichům. Dlouho se spekulovalo o jeho orientaci, až sám přiznal, že je na ženy. Nedávno se po jeho boku ukázala záhadná kráska a Honza z Brna pro eXtra.cz promluvil, o koho se vlastně jedná. 
08.09.2021 16:00 |

podobné články

Barbie Jan Šimša: Na Prague Pride nepojedu, chystám si zvětšit zadeček

 
Jan Šimša alias Honza z Brna je dnešní Instaboy. Mrkněte se do galerie a začtěte se do rozhovoru s úspěšným influencerem, který se stylizuje do panenky Bratz. Instaboy je unikátní projekt redakce eXtra.cz, který mapuje nejzajímavější muže Instagramu.
04.08.2021 08:10 |

podobné články

Honza z Brna plánuje další zákroky a funí vzteky: Mohl jsem se přetrhnout, nevydělal jsem nic

 
Honza Šimša (23) z Brna se dostal do povědomí lidí v posledních pár měsících především svým extravagantním vzhledem. Honza, který na sociálních sítích vystupuje pod pseudonymem Bratzdoll, prozradil eXtra.cz, na čem v současné době maká a jaké zákroky má v plánu v nejbližší době uskutečnit.
13.04.2021 08:05 |

podobné články

10 žhavých fotek partnerky Honzy Šimši: Nikoleta miluje výrazné typy

 
Honza Šimša z Brna je známý především na sociálních sítích díky své extravaganci a velké zálibě ve všemožných úpravách zevnějšku. Dlouhou dobu byl sám a nedokázal k sobě najít vhodnou partnerku. Nyní se konečně smolné období prolomilo a Honza je zamilovaný až po uši. Jeho vyvolenou je budoucí psycholožka a milovnice extravagance Nikoleta. 
16.10.2021 09:15 |

podobné články

Honza (26) z Brna o své proměně: Z frajera v kožichu živou Barbie!

 
Kluka v růžovém kožichu a na vysokých podpatcích nepotkáváte denně, jedině pokud budete mít štěstí v centru Brna. Honza Šimša (26) je bezpochyby originál, atrakce, jiná dimenze osobnosti. Je parádivý, své tělo si vybral jako hračku, chce být extrémní, ale zároveň sleduje, co si myslí okolí.
13.02.2021 17:00 |

podobné články

O barvě „červeného koberce“ rozhodla evoluce před tisícovkami let

 
Když se lidí zeptáte, jakou barvu mají nejraději, zvítězí v této anketě zcela jistě modrá. Proč však nerolujeme před premiérami či jinými událostmi koberce modré, ale vždy mají barvu červenou? Protože barvou lidského pokolení je právě odstín krvavý. Může za to evoluce, která nás donutila tuto barvu vnímat jako barvu moci, přitažlivosti, štěstí, plodnosti, úspěchu a především jako samotnou barvu života.
17.12.2016 14:00 |

podobné články

Smůla, dámy: Hezounek Ondřej Veselý z Vyprávěj je šťastně zadaný. Víme, s kým chodí

 
Herec Ondřej Veselý (32), kterého všichni jeho fanoušci znají spíš jako ne zrovna sympatického Jardu France ze seriálu Vyprávěj, nedávno přiznal, že je opět zamilovaný a šťastně zadaný. Jeho vyvolenou je pětadvacetiletá Veronika Hrindová.
27.02.2012 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Veselý (147 článků) , Ondřej Veselý (147 článků)

Nejžádanější mládenec je zadaný. Manganiello randí s vnadnou kráskou

 
Na začátku července magazín People vyhlásil výsledky ankety o nejatraktivnějšího svobodného mládence. Týden po zveřejnění se provalilo, že vítěz žebříčku Joe Manganiello (37) je už zadaný. Jeho přítelkyní je herečka Sofia Vergara (41).
04.10.2010 17:10 |

podobné články

Česko má svého Rodriga Alvese: Honza z Brna má 50 stehů na obličeji a nafouklé rty

 
Mladík z Brna, který se jmenuje Honza, se během posledních dvou let rozhodl, že kompletně změní svoji vizáž. Z obyčejného kluka se pomalu proměňuje v panenku Bratz. Někteří lidé na sociálních sítích naráží na to, že je Honza česká obdoba Rodriga Alvese (36), který dokonce změnil i pohlaví, protože se mnohem lépe cítí coby žena. Honza nedávno podstoupil estetickou operaci, která ho k jeho vysněnému cíli zase o kousek přiblížila.
26.06.2020 19:20 |

podobné články

FOCUS s psycholožkou o tom, proč nám Facebook ničí život

 
Kolikrát se vám stalo, že jste se podívali na Facebook a rozčílili se? Měli jste někdy pocit, že ostatní žijí mnohem zajímavější život, který pak dávají na odiv na svém profilu? Stále častěji se objevují studie o negativním vlivu sociálních sítí na psychiku. O tom jsme si povídali v dalším podcastu FOCUS s psycholožkou Natálií Berglowcovou.  Videozáznam najdete zde či na  YouTube , k dispozici je i  audioverze . 
26.05.2014 10:35 |

podobné články

Zhroucená Heidi: Na smrt se chystala s psycholožkou!

 
Podvědomě věděla, že ten den jednou přijde. Heidi Janků (54) žila s vědomím, že její manžel Ivo Pavlík (†84) je nejen o 30 let starší, ale navíc nemá v pořádku v srdce. Dokonce jeho odchod probírala s psycholožkou! Přesto ji smrt milovaného muže, který v sobotu podlehl infarktu, zdrtila...
16.08.2017 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Janků (619 článků) , Ivo Pavlík (138 článků)

Heidi Janků po skonu manžela Pavlíka (†84): Na smrt se chystala s psycholožkou!

 
Heidi Janků (54) prožívá po smrti svého muže Ivo Pavlíka (†84) nezměrnou bolest. Dokonce ještě větší, než ona sama čekala, když se před časem o možném manželově odchodu radila s psycholožkou.
17.08.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Janků (619 článků) , Ivo Pavlík (138 článků)

Milovníci tuningu těšte se! Vynalezli autolak, který mění barvu

 
A je to tady! Auto, které mění barvu existuje! Odborníci na materiály již přes dvacet let pracují na látce, která dokáže měnit barvu a v podstatě se chovat jako chameleon. Přísně tajený projekt zbrojařských firem se ale dostal i do komerčního vývoje a jejím výsledkem je materiál, který má prý reagovat na elektrický proud a měnit barvu. To musíte vidět!
22.12.2013 06:37 |

podobné články

Nový Muž roku rozehrál v trenkách hru svalů. Ale smůla, dámy, je zadaný: Doma ho má tahle blondýna bez podprsenky

 
Hned po vyhlášení cen Muž roku byly mnohé porotkyně i fanynky v sále zklamané. Novému vítězi totiž jako první gratulovala jiná žena - jeho oficiální přítelkyně. "Mrzí mne, že je někdo zklamaný, ale jsem dva roky šťastně zadaný a nehodlám to měnit," řekl Super.cz Jakub Kraus.
22.08.2015 16:45 |

podobné články

Holky, máte smůlu! Vašek Matějovský je zadaný, Ulice mu přinesla skutečnou lásku!

 
A další seriálový fešák je šťastně zadaný! Na tiskovku TV Nova prý Vašek Matějovský alias Miki Seidl z Ulice dorazil se svou přítelkyní a zároveň kolegyní. Krásná Hanka na Nově totiž dříve pracovala. A tak má Vašek díky práci nejen popularitu, ale i novou holku!
02.02.2017 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Matějovský (12 článků) , Václav Hanka (13 článků)

Havlovy milenky za totáče: Olgu podváděl s prodavačkou knih i vnadnou psycholožkou!

 
O tom, že byl Václav Havel za totáče nejen disident, ale i umělec a bohém, se ví. Jeho bývalý mluvčí a uznávaný diplomat Michael Žantovský však v Havlově nejnovějším životopisu prozrazuje detaily k Havlovým záletům a k tomu, jak byl své první ženě Olze nevěrný a netajil se tím. Na Hradě pak prý dokonce dali Havlovým nápadnicím krycí jména!
14.11.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6101 článků) , Michael Michael (1734 článků)

Měli jsme pravdu. Honza Bendig přiznal, že miluje muže

 
Honzo, gratulujeme! Mladičký zpěvák ze SuperStar Jan Bendig (18) tak dlouho všechny vodil za nos ohledně své sexuální orientace, až na popud našeho článku o jeho milenci přiznal barvu. Ještě před dvěma dny se zapřísahal, že není gay, ale pak se za své dlouholeté lži zastyděl a šel s pravdou ven. „Jsem na kluky. Vím to od malička,“ oznámil oficiálně sympaťák Honza.
11.07.2012 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (296 článků)

SŽDC: Zahájení elektrizace trati z Brna do Střelic se blíží

 
Už během několika týdnů by mohla začít první etapa dlouho očekávané elektrizace trati z Brna do Zastávky u Brna. Správa železnic již získala stavební povolení pro první úsek z Brna do Střelic a vybírá zhotovitele stavebních prací. Předmětem projektu je rekonstrukce a elektrizace přibližně desetikilometrového úseku z Brna-Horních Heršpic do Střelic. Traťová rychlost se zvýší na 120 km/h, cestující budou moci využívat dvě nové zastávky. Celkové investiční náklady stavby přesahují dvě miliardy korun, práce by měly trvat 21 měsíců. V rámci druhé etapy dojde ke zdvoukolejnění a elektrizaci navazujícího úseku ze Střelic do Zastávky u Brna.
29.03.2020 20:41 |

podobné články