Článek

Homoli hyzdí barabizna: Dům je nebezpečný, ale ...

 
Uprostřed vesničky v Českém středohoří se desítky let rozpadá mohutný dům. Obří ruina »straší« hned vedle místní radnice a přímo pod kostelem z 18. století. Je nejen nevzhledná, ale i nebezpečná.
14.07.2020 12:05 |

podobné články

Podobné články

NPÚ: Poutní kostel na Homoli je třiadvacátou národní kulturní památkou v Královéhradeckém kraji

 
Poutní kostel na Homoli tvoří spolu s dalšími více než třemi stovkami památek nejvýznamnější součást našeho národního kulturního bohatství. Další čtyři stavby, které letos ministerstvo kultury prohlásilo kulturními památkami, se vyznačují mimořádně dochovanou podobou.
03.07.2018 19:25 |

podobné články

Ratha straší za mřížemi i živá pochodeň Palach. Jeho muzeu chybí prachy

 
REPORTÁŽ EXKLUZÍVNĚ Rohový dům ve Všetatech. Donedávna vypadal jako úplná barabizna, teď tam jsou díky filmařům alespoň okna. Jde o rodný dům Jana Palacha, v němž má stát muzeum. S vybudováním měl pomoci tehdejší středočeský hejtman David Rath. Těsně před jednáním však byl zatčen, takže zase nic. Navíc se od jeho financování odvrátily i tuzemské firmy. Místní mluví o nehorázné ostudě.
01.08.2012 16:00 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4585 článků) , Jan Palach (251 článků)

Zabijáci vkusu: Tohle je 10 naprostých šíleností, kterými se hyzdí muži, ale nechtějí si to nechat vymluvit!

 
Proboha, proč? A za co?! Nejenže "někteří muži postrádají špetku soudnosti":http://www.extra.cz/11-desivych-veci-ktere-delaji-muzi-v-domacnosti-a-zeny-se-z-toho-jednoho-dne-musi-zarucene-zblaznit, ale dokonce se zcela dobrovolně hyzdí takovým způsobem, že bychom je my ženy nejraději zbavily svéprávnosti! Tohle je 10 příšerných věcí, "které dělají muži":http://www.extra.cz/zasadni-odhaleni-tohle-je-8-veci-ktere-muzi-zavidi-zenam-ale-nikdy-to-nepriznaji a ještě si myslí, že jsou díky nim naprosto neodolatelní!
28.05.2014 16:21 |

podobné články

Eva Decastelo ukázala své nové bydlení: Barabizna za 10 milionů!

 
Moderátorka Eva Decastelo (33) si pořídila dům. Je to sice krásná prvorepubliková stavba z roku 1939 v pražských Modřanech, potřebuje ale celkovou rekonstrukci. „Budeme do ní muset investovat nejméně tři miliony,“ říká matka Michálka (2,5) a Zuzanky (1). Podle realitních makléřů se ceny podobných domů pohybují okolo 10 milionů korun.
04.06.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (940 článků)

Eva Decastelo: Barabizna za 10 milionů!

 
Moderátorka Eva Decastelo (33) si pořídila dům. Je to sice krásná prvorepubliková stavba z roku 1939 v pražských Modřanech, potřebuje ale celkovou rekonstrukci. „Budeme do ní muset investovat nejméně tři miliony,“ říká matka Michálka (2,5) a Zuzanky (1). Podle realitních makléřů se ceny podobných domů pohybují okolo 10 milionů korun.
04.06.2012 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (940 článků)

To je láska: Dívka stojí po boku partnera, i když mu obličej hyzdí obří nádor

 
Příběh jak z románu se odehrává v provincii Songkhla v jižním Thajsku. Dívka věrně stojí již třetím rokem po boku svého partnera (21), jehož obličej hyzdí obří nádor. Rakovina očí mu způsobila brutální znetvoření obličeje. Vztah mu to ale nezničilo. Naopak. Svoji lásku demonstrují, kde se dá.
28.02.2018 13:35 |

podobné články

Řidič při nehodě spadl hýždí na ventil hadice a nafoukl se jako balon

 
Novozélandský řidič nákladního vozu utrpěl kuriózní úraz, když upadl mezi kabinou a návěsem. Levou hýždí narazil na ventil brzdné hadice na tlakový vzduch. Tím začal do jeho těla proudit vzduch pod vysokým tlakem a nešťastník se začal nafukovat jako balon.
25.05.2011 20:55 |

podobné články

Bolestivý Silvestr Aleše Hámy: Petarda mu vletěla do hýždí a zasekla se!

 
Na oslavy příchodu roku 2019 Aleš Háma (45) jen tak nezapomene. S přáteli pouštěli rachejtle, když v tom jedna neodletěla a vybuchla rovnou u nich. Moderátor si zahrál na hrdinu, zakryl ostatní a sám to odnesl. Schytal to přímo do hýždí.
02.01.2019 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Háma (205 článků)

Turisté dál hyzdí Lennonovu zeď: Dělají to nevědomky? Na místě stále nejsou cedule se zákazem

 
Vzkazy (slušné) piště jen tužkou, fixou nebo křídou, a to na místa k tomu určená, nemalujte sprejem! Asi takhle nějak měla vypadat cedule s informacemi pro turisty, kteří mají tendenci na Lennonovu zeď na pražské Kampě stále psát nejrůznější hesla nebo třeba i vyznání lásky apod. Z malostranské turisty vyhledávané atrakce se stala na podzim 2019 venkovní galerie, která má svá pravidla. Slavnou Lennonovu zeď přesto dál hyzdí nápisy sprejem na různých místech.
29.01.2020 07:50 |

podobné články

Žena odjela do Turecka na plastiku hýždí: Zemřela přímo na operačním stole!

 
Po dokonale tvarovaném pozadí toužila Melissa Kerrová z anglického hrabství Norfolk. Britka se proto rozhodla, že odjede do Turecka a tam podstoupí plastickou operaci hýždí! Operace však dopadla tragicky. Jednatřicetiletá žena při zákroku zemřela.
22.02.2020 20:45 |

podobné články

Místo prvomájové pusy přišel rozchod: Muž to neunesl, ženu nakopl do hýždí a poničil jí věci

 
Prvomájová romantika se páru z Pardubicka vyhla obloukem. Přišlo totiž na rozchod, který muž neunesl. Ženu proto udeřil do hýždí, zničil jí koloběžku a poškrábal auto. Situaci musela vyřešit policie.
04.05.2021 15:15 |

podobné články

TOP 7 míst Číny - to je čínská zeď, ale také tajemný Šaolin a pandy

 
Cestování Čínou není žádná sranda. K pochopení té originální krajiny prodchnuté dávnou čínskou historií byste potřebovali minimálně další život. A tak když se do Číny rozjedete, budete muset neustále odolávat. Odolávat pokušení prozkoumat tu podivnou homoli na obzoru nebo vklouznout do úžasných chámů či starých domečků. Abyste měli sestavování vašeho itineráře alespoň o trochu lehčí, podívejte se s námi na 7 čínských nej!
03.10.2011 00:10 |

podobné články

Ministr Chalupa přiznal jako dar i Medvídka Pú a cukrovou homoli

 
Ministr životního prostředí Tomáš Chalupa dodal do Sněmovny nejobsáhlejší majetkové přiznání. Tři stránky v něm věnuje drobným darům, které obdržel. Jsou mezi nimi například plyšový Medvídek Pú, cukrová homole, plastový kanystr nebo figurka z perníku.
28.06.2011 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Chalupa (365 článků)

Ohavný stromek musel po dni pryč! Rozzuřil i starostu

 
V Římě nechali instalovat vánoční strom, který ze všeho nejvíc připomíná nepovedenou cukrovou homoli. Lidem tak vadil, že ho schlíplá městská rada v úterý musela nechat odstranit, uvádí server Týden.cz.
07.12.2011 10:45 |

podobné články

Strážníci našli řidiče autobusu v krvi, grázly nakonec vypátrali

 
S krvácejícím zraněním v obličeji našli ve středu večer pražští strážníci řidiče autobusu městské hromadné dopravy na zastávce Na Homoli v Malešicích. Muž ležel na zemi a strážníci mu poskytli první pomoc, než přijeli záchranáři, řekl mluvčí strážníků Jan Čihák.
09.05.2013 14:50 |

podobné články

Ženatý Bahul: Barabizna, vrak, ale mladá milenka!

 
Hvězda Ordinace v růžové zahradě Milan Bahul (49) si svoje soukromí pečlivě chrání. Bdělým pozorovatelům ale neuniklo, že má statek v téměř havarijním stavu, ošuntělé auto a svůdnou milenku!
09.02.2010 07:55 |

podobné články

Zeman má chalupu, jeho exmanželka barabiznu

 
Zatímco expremiér Miloš Zeman (65) svá moudra promlouvá ze své malebné chalupy na Vysočině, barabizna jeho exmanželky Heleny straší obyvatele Miletína na Královéhradecku. Starosta už mnohokrát se Zemanovou exmanželkou jednal, ale prý marně.
11.10.2009 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (25452 článků)

Hospoda, moje barabizna, Zeman, polský záchod. Opravdu pěkné vyjádření umělce Ivana Mládka na téma uprchlíků

 
Píseň Pražská mešita, která se nyní masivně šíří po sociálních sítích, nemá politický podtext, ale může nyní znít jako výsměch současné české xenofobii, řekl v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz zpěvák, muzikant, skladatel a komik Ivan Mládek. On sám nevidí důvod, proč bychom v České republice nemohli mít mešity, když se u nás můžou beztrestně srocovat komunisti. Navíc všichni imigranti podle něj míří na západ. Politické dění však do svých písní nikdy neodráží.
14.10.2015 12:11 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Mládek (170 článků)

Tomu neuvěříte! Tahle vesnická barabizna je školka prince George!

 
Je to následník trůnu, ale žádných privilegií se mu nedostává. Kate (33) a William (33) poslali malého George hezky do obyčejné školky k ostatním dětem. Žádné soukromé školičky ani drazí učitelé.
08.01.2016 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Tom George (5 článků) , George George (765 článků)