Článek

Holky jsou holky a kluci jsou kluci, dovolil si říct lidovec. A žasne

 
Značné množství urážek na sociálních sítích schytává lidovecký poslanec Ondřej Benešík, jelikož se pochlubil fotografií svého syna z hodů na Slovácku a k tamní atmosféře připsal: „Holky jsou holky a kluci jsou kluci. 76 pohlaví nikdo neřeší.“ „Jste pičus,“ snáší se za to na poslance. K vzkazům pro Benešíka se připojila i poslankyně STAN a někdejší asistentka předsedy STAN Víta Rakušana Barbora Urbanová.
17.09.2023 21:20 |

podobné články

Podobné články

Něco pro naše čtenářky: Kochejte se svalnatým pozadím těchto mužů

 
To jsou pořád sexy holky v plavkách, "sexy holky v posilovně":http://www.extra.cz/10-pohledu-pro-bohy-cvicici-holky-jsou-hodne-sexy, sexy holky se "zrzavou hlavou":http://www.extra.cz/panove-dali-byste-si-rict-10-prirodnich-sexy-zrzek, sexy holky a jejich zadky, ale co třeba takhle mužské zadky?
12.07.2013 09:10 |

podobné články

5 věcí, které kluci nepovažují za podvádění, ale holky ano!

 
Na světě je tolik věcí, které kluci nepovažují za podvádění, ale holky to vidí jinak. Třeba i samotné myšlenky na jinou ženu klasifikují jako podvod. "Ale jak něco, co se odehrává jen v mysli, může být podvod?" ptají se kluci. Tohle je pět věcí, které se holkám nepozdávají, a pokud se v některé, pánové, najdete, už jde o podvod. Takže čtěte a dejte pozor, aby se vám to nevymklo z rukou.
25.05.2013 18:45 |

podobné články

Castro žasne, že mladí Američané nic nevědí o Československu

 
Bývalý kubánský vůdce Fidel Castro žasne nad nevědomostí mladých Američanů, na kterou podle něj poukázaly nedávno zveřejněné výsledky ankety sestavené dvěma americkými vědci.
20.08.2010 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Fidel Castro (207 článků)

Ivan Vyskočil účtuje: Střet zájmů, Čapí hnízdo? Žvásty, bláboly! Co to zničené zemědělství, prodaná voda, diktát, koho volit a vítat...

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „Nad zneužíváním syna pana Babiše ve volebním klání se mi zvedá žaludek,“ říká herec Ivan Vyskočil a žasne i nad nenávistí vůči prezidentovi. „Hnus a zklamání,“ říká a posílá vzkaz i svým kolegům. Žasne nad volebními billboardy od konkurence, nevynechává ani zničené zemědělství nebo prodanou vodu. Zmiňuje i Fialu a neziskovku na „žhavé“ problémy v Barmě a nešetří ani, jak říká, „Pekari-Adamovou“ nebo Jurečku. Mluví i o „žalování“ v Bruselu, vítání migrantů, nebo o „líbání holínek krajanům ze Sudet“. A máme tady i „obehrané kecy“, ČT, 150 pohlaví i slova Pavla Landovského.
26.09.2021 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (401 článků) , Ivan Vyskočil (400 článků) , Pavel Landovský (206 článků)

Jsou v posteli lepší namachrovaní borci, nebo slušní kluci? Lidstvo už zná odpověď i na tuto otázku!

 
Holky si vybírají grázly, protože slušní kluci jsou nudní. To je tak zažité tvrzení, že o něm dlouho nikdo nepochyboval. Jenže nyní vědci přicházejí s tvrzením, že slušňáci jsou lepšími milenci. Grázlíci sice machrují, ale když se jde na věc, tak myslí hlavně na sebe. Gentlemani a hodní chlapečci se plně odevzdají nadržené samici a ona pak může říct - frajírci jsou na nic.
02.04.2015 08:46 |

podobné články

Zlatokopky, pozor! Dan Bilzerian je v Evropě a my víme kde: Stačí si zabalit bikiny a za pár hodin jste v jeho harému!

 
Jeden by řekl, že milionářský synek Dan Bilzerian má prázdniny pořád. Holky, videohry, holky, zbraně, holky, šampáňo, holky, poker, soukromé tryskáče... Už jsme zmiňovali holky? Prostě si žije sen každého heterosexuálního muže. Jenomže toho v Americe nemá dost, a tak vzal svůj skromný harém i do Evropy. Jak si tady užívá?
29.06.2016 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Dan Bilzerian (38 článků)

Senátor Valenta: Ať žije gender

 
Přiznám se, že v poslední době mi naskakuje husí kůže, když slyším debaty o genderové vyváženosti. Holky jsou přece holky a kluci jsou jednou pro vždy kluci. Muži jsou muži a ženy zase ženy. Nic mezi Tím.
02.11.2017 20:45 |

podobné články

Homosexuální ples v Ostravě: Kluci s klukama a holky s holkama...

 
Kluci s klukama a holky s holkama si užívali na Duhovém plese v Ostravě. Nejprestižnější akce homosexuálních párů Česka se opět uskutečnila v jednom z čtyřhvězdičkových hotelů.
07.03.2016 12:05 |

podobné články

Antimonopolní úřad dovolil sociální karty

 
AKTUALIZOVÁNO. Antimonopolní úřad dovolil ministerstvu práce pokračovat v přípravě sociálních karet, na něž bude stát vyplácet všechny dávky, příspěvky a podpory. Potvrdil jeho šéf Petr Rafaj. Karty a peníze na ně měli lidé dostávat už od ledna, posuzování tendru na provozovatele systému vydávání ale odsunulo. Pomoc od státu tak budou potřební ještě pár měsíců získávat stejně jako dosud.
12.12.2011 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rafaj (252 článků)

Paroubek: Vondra by měl někdy zkusit nejprve myslet a až pak mluvit. Nebo by spíš měl zkusit pouze mlčet

 
V dnešním Právu jsem si přečetl Vondrovy výrony proti Noamu Chomskému, jenž „si dovolil“ u nás veřejně vysvětlit své názory na bezvýchodnou politiku současné izraelské vlády a USA vůči Palestině a sousedním arabským státům, a který si dokonce dovolil nepostavit na piedestal obdivu východoevropské disidenty.
06.06.2014 14:55 |

podobné články

Paroubek: Nejdříve je třeba myslet, potom mluvit

 
V pátečním Právu jsem si přečetl Vondrovy výrony proti Noamu Chomskému, jenž „si dovolil“ u nás veřejně vysvětlit své názory na bezvýchodnou politiku současné izraelské vlády a USA vůči Palestině a sousedním arabským státům, a který si dokonce dovolil nepostavit na piedestal obdivu východoevropské disidenty.
08.06.2014 13:30 |

podobné články

Adam (Úsvit): Za císaře pána nebo za koho vlastně do války?

 
Vyjádření premiéra Sobotky pobouřilo pravici. To si tedy dovolil hodně, jako předseda vlády si dovolil nekonzultovat své vyjádření s panem Kalouskem. To se nesmí vícekrát opakovat. Asi budou pánové z TOP 09 zklamáni...
02.09.2014 09:25 |

podobné články

To už tam ten Poche rovnou mohl posadit svého řidiče. Další krok ČSSD do hrobu, hodnotí navrženého šéfa diplomacie slavný novinář

 
Komentátor Bohumil Pečinka kroutí hlavou nad tím, co si dovolil europoslanec Poche. Podle zkušeného komentátora si dovolil opravdu hodně. A pomohl tím ČSSD udělat další krok na cestě do hrobu.
20.09.2018 17:15 |

podobné články

Španělský promotér Moto GP se slitoval: Dovolil Brnu výdělek, povolil reklamy

 
Rekordních 125 milionů korun požaduje španělský promotér za zalistování Velké ceny Brno do série závodu Moto GP.  Jihomoravský kraj s Brnem je přislíbily. Stále jim ale chybí 10 milionů. Mohou je nově vybrat na reklamách, promotér jim to dovolil.
23.11.2019 09:20 |

podobné články

Bůůůů. Greta! Novinář si dovolil ji kritizovat. A někdo si dovolil mu dát cenu. Je zle

 
I letos byla udělena novinářská cena Ferdinanda Peroutky. Obdržel ji komentátor Echa24 Ondřej Štindl za své příspěvky o kultuře. Ale už se našel člověk, kterému vadí, že cenu dostal. V komentáři se totiž Štindl pustil do Grety Thunbergové. I do společnosti, která ji oslavuje.
06.02.2020 17:26 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Štindl (27 článků)

Profesor Dušek o koronaviru: Byla to určitá forma rozcvičky

 
Hosty druhé hodiny nedělních Otázek Václava Moravce byli ředitel Ústavu zdravotnických informací a statistiky Ladislav Dušek a biochemik, prorektor UK Jan Konvalinka. Dušek si hned v úvodu dovolil promluvit v odlehčeném duchu, ale pak zvážněl. Vážnou tvář zachoval i Konvalinka a varoval, že onemocnění covid-19 není radno zlehčovat. Úsměv si dovolil ve chvíli, kdy mluvil o koronavirových tiskových konferencích vlády.
07.06.2020 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Dušek (37 článků)

Microsoft Edge slídí v ostatních prohlížečích, aniž by mu to uživatel dovolil

 
Nový Edge se již automaticky instaluje do počítačů s Windows 10, ale neobešlo se to bez problémů. V některých případech aktualizace citelně zpomalila počítač. Kromě toho si mohou všichni uživatelé všimnout zvláštního chování, že Edge při prvním spuštění automaticky získá data z ostatních prohlížečů, aniž by mu to uživatel dovolil. Není to však chyba, nýbrž záměr.
08.07.2020 14:10 |

podobné články

Prezident Kazachstánu dovolil vojsku a policii střílet bez varování

 
Prezident Kazachstánu Kasym-Žomart Tokajev dovolil policii a vojsku střílet bez varování, aby skoncovaly s nynějšími nepokoji ve středoasijské zemi.
07.01.2022 10:30 |

podobné články

Protesty v Kazachstánu: Mrtví v ulicích, prezident dovolil střílet bez varování. Čína tleská

 
Kazachstán prožívá těžký týden, zemi ovládly nepokoje. V centru Almaty, největšího města Kazachstánu, pokračuje střelba, mrtví leží na ulicích. Podle vojáků v Almaty „teroristé kladou odpor“. Kazašský prezident Kasym-Žomart Tokajev uvedl, že dovolil policii a vojsku střílet bez varování a že nebude vyjednávat s účastníky nepokojů. Podle ministerstva vnitra bezpečnostní síly zadržely přes 3000 lidí, 26 osob bylo „zlikvidováno“ a 18 zraněno. Resort rovněž informuje o 18 zabitých a 748 zraněných příslušnících bezpečnostních sil. Prezident v pátek ráno prohlásil, že ve všech regionech Kazachstánu byl z velké části obnoven ústavní pořádek. Podle agentury TASS ve čtvrtek po soumraku v Almaty opět zněla střelba.
06.01.2022 07:40 |

podobné články