Článek

Holky Grossovy v plavkách na Zanzibaru: S mámou Šárkou jsou jako sestry!

 
Už z ní začíná být sexy žena plných tvarů. Zpěvačka Natálie Grossová (18) si odskočila z natáčení Slunečné na exotický Zanzibar.
16.02.2021 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Natálie Grossová (94 článků)
Podobné články

Usměvavé holky Grossovy: Po návratu z Floridy jenom září

 
Občas je třeba vyrazit do společnosti! Holčičí trio Šárka (46), Natálie (13) a Denisa (17) Grossovy dorazily na party Hudebního divadla Karlín a celé zářily. Natálka dokonce vynesla kostým Bonnie z muzikálu Bonnie a Clyde, ve kterém hraje…
21.08.2016 18:20 |

podobné články

Šárka a Natálie Grossovy provokují z Emirátů! Čarodějka tam nepovoleně hnědne

 
Vánoční svátky a Nový rok tráví Natálka Grossová (17) se svou rodinou ve Spojených arabských emirátech! Hvězda muzikálu Čarodějka odletěla do Abü Dhabí se svou mámou Šárkou (50) a sestrou Denisou a své fanoušky dráždí na sociální síti snímky z exotických radovánek.
27.12.2019 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Natálie Grossová (94 článků)

Velký povánoční zvrat v Ulici: Sukničkář Maléř a lstivá Šárka se přestanou ovládat!

 
Díky tomu, že se Martinovi Maléřovi daří ututlat svůj poměr se Šárkou zavládla u Maléřových pravá vánoční pohoda. A to i navzdory tomu, že Veronika neví, kde jí hlava stojí a o její přízeň se čím dál urputněji uchází milionář Binar. Jak dlouho ale tahle idylka může vydržet, když i nicnetušící Veronika tráví dost času se Šárkou při přípravě vánočního charitativního obědu v hospodě? Martin ví, že svůj vztah se Šárkou musí co nejdříve ukončit, než se jim to vymkne z rukou. Dokáže to včas?
02.01.2019 09:10 |

podobné články

Něco pro naše čtenářky: Kochejte se svalnatým pozadím těchto mužů

 
To jsou pořád sexy holky v plavkách, "sexy holky v posilovně":http://www.extra.cz/10-pohledu-pro-bohy-cvicici-holky-jsou-hodne-sexy, sexy holky se "zrzavou hlavou":http://www.extra.cz/panove-dali-byste-si-rict-10-prirodnich-sexy-zrzek, sexy holky a jejich zadky, ale co třeba takhle mužské zadky?
12.07.2013 09:10 |

podobné články

Na covid má protilátky, a tak se nebojí. Bývalá královna krásy se ukázala v plavkách na Zanzibaru

 
Cestování je v dnešní době mnohem složitější a omezené. Kateřině Sokolové  (31) se podařilo vyrazit za teplem. Nejkrásnější Češka roku 2007 vyrazila ještě před zavedením restrikcí s kamarádkou objevovat krásy Zanzibaru.
27.02.2021 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Sokolová (293 článků)

Krásné dívky (18) poleptali v Zanzibaru kyselinou, protože jsou Židovky: Toto je zranění od žíraviny!

 
Byly krásné, dobrosrdečné a odhodlané pomáhat. Útok kyselinou, který se odehrál v Zanzibaru, je však poznamenal na duši i na těle. Na dvě osmnáctileté dívky na ostrově údajně zaútočili, protože jsou Židovky.
10.08.2013 08:25 |

podobné články

Poslední sexy fotky z pláže: Misska míří ze Zanzibaru domů. Místní nás bílé vidí jako roznašeče viru, říká

 
Už ani na Zanzibaru to pro ni není jako v dovolenkovém ráji a modelka Daniela Zálešáková, která si tam neúmyslně prodloužila dovolenou, tak míří domů. S přítelem sehnali let do Mnichova, který je jedním z posledních. Domů by se pak už dostali jen těžko.
09.04.2020 16:05 |

podobné články

Hvězda Plesu upírů Grossová: Utekla za teplem do Thajska, ale… Pořád prší!

 
Daly si dárek snů, ale zatím je to spíš k pláči! Holky rodiny Grossovy chtěly využít, že zpěvačka Natálka (15) má zimní pauzu v muzikálu Ples upírů a zároveň v teple oslavit 20. narozeniny sestry Denisy. Jenže počasí jim nepřeje!
28.12.2017 12:25 |

podobné články

Šárka Grossová ukázala sexy tělo! A její dcery? Jablko nepadlo daleko od stromu

 
Na Miami odhodily starosti i stud! V titěrných plavkách si slunce užívaly všechny tři holky Grossovy – máma Šárka Grossová (47), vdova po expremiérovi Stanislavu Grossovi (†45), i její dcery – Natálka (14) a Denisa (19)!
31.07.2017 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (755 článků)

Zavlečeme si ze Zanzibaru agresivní virus?

 
První zveřejněná podezření, přičemž jedno z nich se už potvrdilo, na přenesení jihoafrické mutace koronaviru do České republiky turisty ze Zanzibaru vyvolávají obavy z podobného vývoje, jako tomu bylo loni při návratech lyžařů z Itálie.
25.02.2021 18:10 |

podobné články

Zlatokopky, pozor! Dan Bilzerian je v Evropě a my víme kde: Stačí si zabalit bikiny a za pár hodin jste v jeho harému!

 
Jeden by řekl, že milionářský synek Dan Bilzerian má prázdniny pořád. Holky, videohry, holky, zbraně, holky, šampáňo, holky, poker, soukromé tryskáče... Už jsme zmiňovali holky? Prostě si žije sen každého heterosexuálního muže. Jenomže toho v Americe nemá dost, a tak vzal svůj skromný harém i do Evropy. Jak si tady užívá?
29.06.2016 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Dan Bilzerian (34 článků)

Gross by zíral: Sexy Šárka jako sestra vlastní dcery!

 
Už z ní začíná být sexy žena plných tvarů. Zpěvačka Natálie Grossová (18) si odskočila z natáčení Slunečné na exotický Zanzibar. A společně se sestrou Denisou (22) a mámou Šárkou (55) vystavily těla v plavkách paprskům. Byla to pastva pro oči.
16.02.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Natálie Grossová (94 článků)

Ztroskotání trajektu u Zanzibaru nepřežilo více než 240 lidí

 
AKTUALIZOVÁNO. Tanzanští, britští a jihoafričtí záchranáři objevili už 240 těl obětí sobotního ztroskotání trajektu u tanzanského Zanzibaru. Podle agentury AP počet mrtvých nejspíš dál poroste, protože záchranné práce ještě neskončily. Komplikuje je prudký vítr i fakt, že silný proud může těla utopených zanést daleko do moře.
10.09.2011 09:00 |

podobné články

Chcete změnu? Vydejte se na pláže Zanzibaru. Možná potkáte Billa Gatese!

 
Zanzibar je nejen rodištěm nejslavnějšího zpěváka všech dob, ale místem, kam jezdí realxovat Bill Gates. Krásné pláže, perfektní služby a luxusní hotelové resorty dělají ze Zanzibaru destinaci, kterou rádi navštěvují ti nejnáročnější. Omamná vůně koření pak stojí za romantickým označením „hřebíčkový ostrov“.
04.12.2011 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (165 článků)

To je pohled pro bohy: Česká Miss Franková odletěla za teplem a poodkryla své přírodní čtyřky na pláži v Zanzibaru

 
Česká Miss Gabriela Franková  (22) se odletěla ohřát na krásné pláže v africkém Zanzibaru. A protože momentálně nemá žádného přítele, vzala na dovolenou, kterou vyhrála v soutěži krásy, rodiče. "Měli to slíbené od začátku, oni mě do Miss přihlásili a bez nich by tedy ani dovolená nebyla," řekla Super.cz Gabriela.
17.02.2016 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Franková (127 článků)

Simona Krainová slaví narozeniny na Zanzibaru a na věk kašle! Jakou bude mít oslavu?

 
Modelka Simona Krainová (45) si užívá život plnými doušky, jak jen to jde. I proto tráví dovolenou v luxusním resortu na Zanzibaru, kam s sebou vzala celou svoji rodinu. Žhavé fotečky, kde pózuje i se svým manželem, na sebe nenechaly dlouho čekat. Dnes tam Simona slaví pětačtyřicáté narozeniny. A jak se k nim staví?
19.02.2018 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2134 článků)

Denisa Grossová se konečně dostala domů. Z exotického Zanzibaru putovala rovnou do karantény

 
Denisa Grossová je doma. Tanečnice a dcera zesnulého premiéra Stanislava Grosse přiletěla z dovolené na Zanzibaru do Česka. A přiznává, že si hodně oddychla. Dostat se domů nebylo vůbec lehké. Tisíce Čechů zůstává v zahraničí doslova uvězněno kvůli zrušeným letům a nemůžou se dostat do svých domovů, Denisa měla štěstí.
21.03.2020 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (755 článků)

Freddie Mercury má muzeum na Zanzibaru

 
Frontman skupiny Queen žil v dětství na Zanzibaru a nyní tam má také vlastní muzeum. Starý dům v zanzibarském Stone Townu navštívil i kytarista Queen Brian May.
10.06.2020 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Freddie Mercury (276 článků) , Brian May (36 článků) , Brian May (8 článků) , Freddie Freddie (34 článků)

Míša Nosková chce utéct do teplých krajin: Na Silvestra by mohla zpívat na Zanzibaru!

 
Kdyby někdo chtěl zjistit, do jakých exotičtějších destinací lze momentálně odletět, s důvěrou se může obrátit na zpěvačku Míšu Noskovou  (37) . Má všechno nastudované včetně ceny letenek. "Vyrazila bych nejradši hned, protože nesnáším zimu. Dokonce jsem řešila možnost silvestrovského zpívání na Zanzibaru, kde bych to měla i hrazené, " řekla Super.cz.
29.12.2020 13:00 |

podobné články