Článek

Holík (SPD): V České republice není jenom řeka Bečva

 
Projev na 98. schůzi Poslanecké sněmovny 21. dubna 2021 – Návrh na zřízení vyšetřovací komise Poslanecké sněmovny k ekologické katastrofě na řece Bečvě
21.04.2021 17:20 |

podobné články

Podobné články

Rejmont (TOP 09): Řeka Bečva a chemička Deza

 
Řeka Bečva zažívá nejhorší období ve své historii. Stíhá ji jedna kalamita za druhou.
28.12.2020 15:50 |

podobné články

Další přeběhlík. Poslanec Holík opustil Úsvit, míří za Okamurou

 
Poslanec Jaroslav Holík vystoupil z klubu Úsvitu. Přidal se ke hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD), které založil po vnitřních sporech v hnutí Úsvit jeho bývalý předseda Tomio Okamura. Holík a Okamura to dnes řekli novinářům. Poměry ve Sněmovně Holíkův přestup prakticky nezmění.
17.07.2015 11:16 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2631 článků) , Jaroslav Holík (65 článků) , Jaroslav Svoboda (130 článků)

„Kolego Válku, běžte do Covidele!“ Poslanec Holík odhalil příběh kamárada, zemřel po očkování. A uhodil do TOP 09

 
„Jeden z mých přátel zemřel dva dny po druhé vakcinaci. Lékař si neověřil, že trpí špatnou srážlivostí krve.“ Poslanec Jaroslav Holík z SPD prosazuje dobrovolnost v očkování. Kritizuje i to, že státní správa je zvýhodňována a další „utřou“. Některé momenty mu připomínají pohled do minulosti. „Jako by naši vládní činitelé oprášili princip demokratického centralismu. My centrálně rozhodněme jak dál a vy si demokraticky vyberte cestu, abyste úkol splnili.“ V souvislosti se zelenou politikou EU poslanec Holík poukazuje i na to, že nikdo nemluví o množství škodlivin, které uniknou při těžbě a zpracování kovů potřebných k výrobě nebo recyklaci akumulátorů.
10.08.2021 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Holík (65 článků)

Holík přišel o část levé nohy: "Má smysl žít?" přemýšlel

 
Bývalý skvělý hokejista i trenér Jaroslav Holík je po amputaci části levé nohy, kterou mu lékaři museli odebrat kvůli infekci. V rozhovoru pro deník Sport Holík přiznal, že ho napadaly myšlenky, zda má vůbec smysl stále žít.
23.12.2011 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Holík (65 článků)

Exmoderátor SuperStar Holík: To je můj syn!

 
Bývalý moderátor Snídaně s Novou nebo SuperStar Petr Holík (37) se stal otcem. Jeho manželka Kateřina porodila v brněnské porodnici syna Petra Samuela. „Junior měří 51 centimetrů a váží 3,9 kila,“ pochlubil se Holík.
20.03.2012 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Holík (22 článků)

Robert Holík: Odstřelovač! Bývalý hokejista si našel nového koníčka!

 
Střílel celou svou kariéru. Góly do soupeřových branek. Někdejší hokejista Robert Holík (41), syn slavného bouřliváka 70. let Jaroslava, u střílení zůstal. Jen místo hokejky vzal do ruky pušky a pistole. Když sekl se sportem, vypálil víc nábojů než puků. „Je to můj koníček, hrozně mě to baví,“ přiznal Holík, jenž v NHL odehrál 1314 zápasů a dal 326 gólů.
22.07.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Robert Holík (8 článků) , Jaroslav Holík (65 článků)

„Kolik blb*ů je v tomhle národě.“ Jiří Holík otevřeně. Očkování, opozice, minulý režim

 
Legendární hokejista Jiří Holík oslavil v těchto dnech své 77. narozeniny. Jak vidí a vnímá svět, ve kterém nyní žije? Sám říká, že za komunismu nebylo lépe, ale nezávidí dnešním mladým lidem, budoucnost dobře nevidí, radost ze života ovšem cítí i dnes. Co ho nejvíc štve? Vše, co k nám přichází z Ameriky. Genderové tahanice, debaty o rasismu, xenofobii, šovinismu atd. I o tom hovořil Holík s ParlamentnímiListy.cz.
19.07.2021 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Holík (13 článků)

Voda z Troubek postupně mizí, v celé obci již funguje elektřina

 
Z Troubek na Přerovsku, které zaplavila začátkem týdne rozvodněná Bečva, nadále postupně mizí voda. Díky tomu již v celé obci funguje elektřina. S úklidem povodňových škod místním lidem o víkendu pomáhají stovky hasičů, vojáků a dobrovolníků. Úklid v obci přesto nekončí. Řeka Bečva se na Přerovsku vrátila k běžnému stavu ve středu ve večerních hodinách.
23.05.2010 10:55 |

podobné články

Voda z Troubek postupně mizí, v celé obci již funguje elektřina

 
Z Troubek na Přerovsku, které zaplavila začátkem týdne rozvodněná Bečva, nadále postupně mizí voda. Díky tomu již v celé obci funguje elektřina. S úklidem povodňových škod místním lidem o víkendu pomáhají stovky hasičů, vojáků a dobrovolníků. Úklid v obci přesto nekončí. Řeka Bečva se na Přerovsku vrátila k běžnému stavu ve středu ve večerních hodinách.
23.05.2010 11:05 |

podobné články

Zase Bečva! Únik neznámé látky. Zástupci města varují před vstupem do vody

 
Řeka Bečva ve Valašském Meziříčí se stala „terčem“ další neznámé látky. Na hladině se opět vytvořila pěna, obdobně jako 27. října, kdy ve vodě bylo následně odhaleno zvýšené množství niklu. Píše o tom server Novinky.cz.
24.11.2020 19:00 |

podobné články

To je rána: Jiří Holík k Pirátům, SPD a Babišovi. Jinde by asi nevyšlo

 
Jiří Holík. Legendární hokejista, trojnásobný mistr světa a nejčastěji reprezentující hráč v dějinách Československa. „Piráti jsou odrostlí svazáci,“ řekl ParlamentnímListům.cz. Je proti předvolebním koalicím, bojí se rozdrobení politického spektra, KSČM i ČSSD se podle něj do Sněmovny dostanou. Vyjadřuje se také k migraci, kterou očekává jako důležité předvolební téma, ale v umísťování imigrantů v Evropě nevidí budoucnost. Zelený úděl EU je podle něj totální blbost, očkování by zavedl povinné. A SPD pro něj není extremistická.
05.09.2021 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Holík (13 článků)

Poslanec Jaroslav Holík: Cizinci jsou vítáni. Pokud přicházejí řádně pracovat, dodržují naše zvyky, ctí kulturu a pořádek

 
ROZHOVOR „Většina lidí nám fandí a vidí v SPD perspektivu. Vlivem negativní, převážně smyšlené, kampaně, kde nás jisté skupiny očerňují, ztratila část obyvatel zdravý pohled na svět a uvěřila mediální masáži. Přeji těmto lidem, aby si svůj úsudek vždy porovnávali s realitou,“ řekl nám poslanec za SPD Jaroslav Holík.
05.10.2018 08:41 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Holík (65 článků)

Rusko nám nařizuje, uhodil Pirát. A z SPD: Jsem už starší a vidím, že si necháváme nakukat

 
Hosty duelu na Českém rozhlasu Plus byl místopředseda sněmovního zahraničního výboru Jan Lipavský (Piráti) a člen výboru Jaroslav Holík (SPD). Neshodli se na tom, zda komunikaci s Ruskem pomůže nový zmocněnec pro konzultaci s Ruskou federací Rudolf Jindrák. Lipavský tvrdí, že nikoliv, Holík oponuje, že úkolem diplomacie je nějaké styčné body najít.
21.07.2020 10:11 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Holík (65 článků) , Jan Holík (8 článků)

Poslanec Holík ze Zlínska: Mluvil jsem s lidmi z Vrbětic a slyšel hrozné věci. Divili se, že to nebouchlo mnohem dříve

 
„Řada politických stran hledá u konkurence témata, která táhnou, kopírují je a ve volebním programu je vydávají za vlastní.“ Poslanec Jaroslav Holík z SPD komentuje předvolební atmosféru, popisuje kampaň hnutí a vysvětluje postoj SPD k nelegální migraci: „Osobně jsem několikrát navštívil záchytné tábory v Bělé pod Bezdězem, ve Vyšních Lhotách a jinde.“ Zmiňuje i podrobnosti související s kauzou Vrbětice: „Bezprostředně po výbuchu jsem mluvil s řadou zaměstnanců skladu. Nebudu popisovat dodržování bezpečnostních předpisů. Všechny výpovědi měly společný jmenovatel…“
23.06.2021 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Holík (65 článků)

Při interpelacích došlo i na otrávenou Bečvu. Babiš oznámil novinky z vyšetřování

 
Při interpelacích na premiéra Andreje Babiše (ANO) došlo i na situaci kolem řeky Bečva. Premiéra se zeptal Jaroslav Holík z SPD.
17.12.2020 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23144 článků) , Jaroslav Holík (65 článků)

Hnutí Úsvit přišlo o dalšího poslance, Holík se přidal k Okamurovi

 
Hnutí Úsvit přišlo ve Sněmovně o dalšího poslance. Z poslaneckého klubu odešel Jaroslav Holík, který se rozhodl přidat ke hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) bývalého předsedy hnutí Úsvit Tomia Okamury. Oba to v pátek oznámili ve Sněmovně.
17.07.2015 11:21 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Holík (65 článků) , Jaroslav Svoboda (130 článků)

Covid nepodceňuji, ale rád bych znal pravdu, kolik lidí zemřelo na něj a kolik s ním. Poslanec Holík i o akci s Landou

 
ROK S COVIDEM A TEN PŘÍŠTÍ „Rád bych viděl seriózní statistiku, kolik lidí zemřelo opravdu na následky viru a u kolika byla příčina smrti zcela jiná, ale s prokázaným virem.“ Poslanec Jaroslav Holík z SPD bilancuje uplynulý rok. Osobně se rád zúčastní jednání se zástupci „Blanického manifestu“, které proběhne 5. 1. 2021. K situaci podotýká: „Je to vlastně světová válka, ne člověk proti člověku, ale proti zcela jinému nepříteli. Vzpomeňme, i za světových válek, kdy umírali lidé, se průmysl a zemědělství nezastavily. Pokud nebude fungovat ekonomika, nebudou peníze na léky, nebudou peníze na léčení.“
31.12.2020 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Holík (65 článků)

Lék, který může pomoci proti covidu. Poslanec Holík ho navrhl Blatnému. Takto dopadl

 
ROZHOVOR O posouzení některých přípravků, které by mohly mít potenciál při léčbě covidu-19, žádá poslanec SPD Jaroslav Holík. Jak vypadá komunikace s Ministerstvem zdravotnictví, popisuje v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. Zdůrazňuje, že jsme ve válce se zákeřným virem a je třeba využít všechny dostupné prostředky, abychom tuto válku vyhráli. „Uvedu příklad. Pokud dojde k těžkému zranění s velkým úbytkem krve, v první řadě toto krvácení jakýmkoliv způsobem zastavíme,“ říká.
25.02.2021 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Holík (65 článků)

Naděje zemřela: Řeka vydala těla Vendulky (†5) a Marka (†28)!

 
Po devíti dnech marného pátrání a čekání na zázrak vydala řeka Morava první tělo z trojice vodáků, kteří se 1. května nevrátili z plavby ze Strážnice do Rohatce na Hodonínsku. Odpoledně pak přišla další, zdrcující zpráva: řeka vyplavila druhé tělo, dětské...
09.05.2013 17:40 |

podobné články