Článek

Holík (ČSSD): Město projedná s občany parkování v ulici SNP a hřiště v Braunerově ulici

 
Kroměřížská radnice připravuje další dvě setkání s občany, s nimiž představitelé města chtějí projednat chystané záměry.
18.11.2022 21:25 |

podobné články

Podobné články

Holík přišel o část levé nohy: "Má smysl žít?" přemýšlel

 
Bývalý skvělý hokejista i trenér Jaroslav Holík je po amputaci části levé nohy, kterou mu lékaři museli odebrat kvůli infekci. V rozhovoru pro deník Sport Holík přiznal, že ho napadaly myšlenky, zda má vůbec smysl stále žít.
23.12.2011 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Holík (69 článků)

Exmoderátor SuperStar Holík: To je můj syn!

 
Bývalý moderátor Snídaně s Novou nebo SuperStar Petr Holík (37) se stal otcem. Jeho manželka Kateřina porodila v brněnské porodnici syna Petra Samuela. „Junior měří 51 centimetrů a váží 3,9 kila,“ pochlubil se Holík.
20.03.2012 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Holík (23 článků)

Robert Holík: Odstřelovač! Bývalý hokejista si našel nového koníčka!

 
Střílel celou svou kariéru. Góly do soupeřových branek. Někdejší hokejista Robert Holík (41), syn slavného bouřliváka 70. let Jaroslava, u střílení zůstal. Jen místo hokejky vzal do ruky pušky a pistole. Když sekl se sportem, vypálil víc nábojů než puků. „Je to můj koníček, hrozně mě to baví,“ přiznal Holík, jenž v NHL odehrál 1314 zápasů a dal 326 gólů.
22.07.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Robert Holík (8 článků) , Jaroslav Holík (69 článků)

Další přeběhlík. Poslanec Holík opustil Úsvit, míří za Okamurou

 
Poslanec Jaroslav Holík vystoupil z klubu Úsvitu. Přidal se ke hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD), které založil po vnitřních sporech v hnutí Úsvit jeho bývalý předseda Tomio Okamura. Holík a Okamura to dnes řekli novinářům. Poměry ve Sněmovně Holíkův přestup prakticky nezmění.
17.07.2015 11:16 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2948 článků) , Jaroslav Holík (69 článků) , Jaroslav Svoboda (138 článků)

„Kolik blb*ů je v tomhle národě.“ Jiří Holík otevřeně. Očkování, opozice, minulý režim

 
Legendární hokejista Jiří Holík oslavil v těchto dnech své 77. narozeniny. Jak vidí a vnímá svět, ve kterém nyní žije? Sám říká, že za komunismu nebylo lépe, ale nezávidí dnešním mladým lidem, budoucnost dobře nevidí, radost ze života ovšem cítí i dnes. Co ho nejvíc štve? Vše, co k nám přichází z Ameriky. Genderové tahanice, debaty o rasismu, xenofobii, šovinismu atd. I o tom hovořil Holík s ParlamentnímiListy.cz.
19.07.2021 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Holík (35 článků)

„Kolego Válku, běžte do Covidele!“ Poslanec Holík odhalil příběh kamárada, zemřel po očkování. A uhodil do TOP 09

 
„Jeden z mých přátel zemřel dva dny po druhé vakcinaci. Lékař si neověřil, že trpí špatnou srážlivostí krve.“ Poslanec Jaroslav Holík z SPD prosazuje dobrovolnost v očkování. Kritizuje i to, že státní správa je zvýhodňována a další „utřou“. Některé momenty mu připomínají pohled do minulosti. „Jako by naši vládní činitelé oprášili princip demokratického centralismu. My centrálně rozhodněme jak dál a vy si demokraticky vyberte cestu, abyste úkol splnili.“ V souvislosti se zelenou politikou EU poslanec Holík poukazuje i na to, že nikdo nemluví o množství škodlivin, které uniknou při těžbě a zpracování kovů potřebných k výrobě nebo recyklaci akumulátorů.
10.08.2021 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Holík (69 článků)

To si vyžereme, až oni budou v pekle. Jiří Holík: EU a Fiala. Jako čepel

 
SVĚT KRIZE A NADĚJE Krávovina, že tady zatím nebyla demokracie, kritizuje nastupující Fialovu vládu hokejová legenda, mistr světa Jiří Holík. „Víte, já když slyším o Zeleném údělu, tak mi stoupá tlak a otevírá se mi kudla v kapse,“ sdělil též ParlamentnímListům.cz s tím, že dopady „ekologizace“ pocítíme, až jejich autoři budou pod drnem, nebo spíš v pekle. K smíchu mu je bojkot olympiády v Pekingu. „Jsem hrdý na to, že jsem Čech,“ zdůraznil Jiří Holík. A vyslovil přání do nového roku.
24.12.2021 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Holík (35 článků) , Jiří Fiala (334 článků) , Jiří Fiala (334 článků)

Sídliště v Kylešovicích bude za 40 milionů jako nové: Opraví se hřiště, chodníky a přibude parkování

 
Opava chce dát zhruba 40 milionů korun do úprav sídliště ve čtvrti Kylešovice. Budou se tam opravovat hřiště a chodníky a rozšiřovat místa na parkování. Projekt je naplánovaný na čtyři roky a město pro něj počítá s dotací zhruba 24 milionů.
18.06.2018 14:45 |

podobné články

Jak parkovat na letištích za méně peněz

 
Pokaždé, když se chystáte letět ze země, ať už na dovolenou nebo pracovně, řešíte otázku, jestli přijet na letiště svým automobilem a platit drahé parkovné, nebo ho nechat doma a přijet autobusem nebo taxíkem. Na parkovném ale můžete ušetřit, když víte, jak na to. Přijet si automobilem až k letišti je nejpohodlnější variantou, když ale odlétáte na delší dobu, je parkovné dost drahá záležitost. Nabízí se možnost nechat se na letiště někým odvézt (rodina, kamarád), jsou ale situace, kdy se nikdo takový nenajde, navíc potřebujete někoho, kdo vás odveze také zpět z letiště. Mít vlastní auto poblíž letiště je tedy stále nejlepším řešením. Parkujte u menších společností Parking patřící letišti je drahý. Dokonce až třikrát dražší, než jsou ceny menších firem specializujících se na parkování aut, které mají své parkovací domy asi 5 minut cesty od letiště. Menší soukromé firmy, pokud chtějí dlouhodobě prosperovat, musí nabídnout zajímavé služby a zajímavé ceny. Proto dbají na spokojenost každého zákazníka, často tedy  za méně peněz dostanete kromě parkování ještě další bonusy, třeba i komplexní pojištění vašeho auta stojícího na parkovišti. Své auto tedy opouštíte s naprostým klidem a cestu si můžete užít. V ceně parkování je samozřejmě i odvoz k letištnímu terminálu minibusem či pojištění jím přepravovaných osob, zapůjčení dětské autosedačky pro přepravu na letiště,nebo například dohuštění kol nebo využití startovacího zařízení u dlouhodobě odstaveného vozu. TYto nadstandardní služby má každá společnost jiné, při vyhledávání parkování poblíž letiště se můžete rozhodovat i podle nich. Pro ty, co mají rádi trochu adrenalinu Jestli se chystáte odletět jen na pár dní a nechce se vám utrácet za parking, existují varianty zdarma, jsou to ale možnosti s nejistým výsledkem. Jako poměrně dobře schůdná se jeví možnost zaparkovat si vůz na parkovištích obchodních center v blízkosti letiště nebo v dosahu linky MHD, která na letiště zajíždí. U... Čtěte více Příspěvek Jak parkovat na letištích za méně peněz pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
08.09.2018 19:20 |

podobné články

Za parkování na ulici v Praze si připlatíme?! Město chce řidiče nahnat do podzemních garáží

 
Pražský magistrát zvažuje zdražení parkování v některých zónách placeného stání. Cílem je mimo jiné zajistit, aby se návštěvníkům centra vyplatilo spíše využívat podzemní garáže než stát na ulici. Parkovné by mělo také reflektovat vytíženost lokality či emise a velikost parkujícího vozidla. Vyplývá to ze strategie rozvoje parkování do roku 2025, kterou v úterý projednal magistrátní výbor pro dopravu a který budou schvalovat radní. Ti nedávno odsouhlasili rozšíření systému v Praze 10 a v dalších oblastech již zapojených městských částí.
16.06.2020 17:10 |

podobné články

Polský prezident na oslavy výročí SNP nedorazí kvůli ruskému ministrovi

 
Polský prezident odmítl účast na oslavách výročí SNP kvůli přítomnosti ruského ministra obrany. Delegace více než třiceti zemí slíbila účast na pátečních oslavách 70. výročí Slovenského národního povstání. Vladimír Putin, kterého pozval bývalý slovenský prezident Gašparovič, na oslavy nedorazí a místo sebe poslal ruského ministra obrany Sergeje Šojgua. Právě kvůli Šojguovi pozvání prezident Polska, na znamení nesouhlasu s aktuálním dění na Ukrajině. Do Banské Bystrice přijel i Miloš Zeman.
29.08.2014 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27578 článků)

Ziegler: SNP si komunisté jenom drze přivlastňují

 
Publicista Jan Ziegler píše na serveru blog.iDnes.cz o úloze komunistů ve Slovenském národním povstání. Upozorňuje na to, že komunisté si SNP neprávem přivlastňují s tím, že podle jeho názoru měli komunističtí partyzáni velký podíl na konečném neúspěchu povstání.
29.08.2014 19:55 |

podobné články

VIDEO Nevidím potopené lodě, střežené hranice! Velice drsný projev Roberta Fica při oslavách SNP

 
Slovenský server Dennikn.sk se rozhořčil nad slovy premiéra Roberta Fica při oslavách SNP. Podle serveru Fico zneužil oslavy na kritiku uprchlické krize. „My nejsme schopni integrovat ani statisíce vlastních Romů,“ uvedl mimo jiné.
30.08.2015 14:31 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (987 článků)

Zlín: Město nemohlo zpoplatnění parkování na Čepkově zabránit

 
Město Zlín v žádném případě nemohlo zabránit zpoplatnění parkování u obchodního centra na Čepkově. Pozemky, na kterých je parkoviště, jsou totiž ve vlastnictví soukromé společnosti a je ryze na jejím rozhodnutí, jaký režim pro parkování zvolí.
16.04.2011 11:30 |

podobné články

Rezidenční parkování v Brně je zmatečné, město musí systém napravit

 
Systém rezidenčního parkování v Brně je zmatečný a město ho musí přepracovat. Konstatoval to jihomoravský krajský úřad. Nařízení, které upravuje parkování obyvatel a návštěvníků města, označil kraj za neurčité, nesrozumitelné a zmatečné.
19.10.2018 18:35 |

podobné články

Město postavilo hřiště za evropské peníze! MÍSTNÍ SE BOUŘÍ KVŮLI HLUKU

 
Město Vsetín možná bude muset vrátit evropskou dotaci ve výši jeden a půl milionu korun. Peníze dostalo na výstavbu veřejného hřiště na sídlišti Trávníky. Tamní obyvatelé ale paradoxně volají po jeho zrušení. Vadí jim velký hluk a nepořádek. Pokud by hřiště zaniklo, bude muset město dotaci vrátit.
13.09.2011 18:55 |

podobné články

Recidivista ozbrojený TŘEMI NOŽI prchal v KRADENÉM AUTĚ! Našli u něj i DROGY

 
Mladíka s téměř čtyřiceti záznamy v trestním rejstříku po krátkém pronásledování dopadla ve čtvrtek motorizovaná policejní hlídka v pražské Braunerově ulici. Mladík řídil odcizený vůz a měl u sebe i tři nože, informovala v pátek Mediafax Jana Rösslerová, mluvčí pražské policie.
14.10.2011 14:40 |

podobné články

Primátor Charvát: Systém zón a časů by měl zajistit parkování pro všechny

 
Prezentace možných variant regulace systému parkování v pardubické místní části Cihelna a Stavařov proběhla ve čtvrtek v podvečer v aule Univerzity Pardubice. Město Pardubice, respektive jeho magistrát nechal studii zpracovat u společnosti Euroanalytics, s.r.o., která navrhla například řešení parkování v Mladé Boleslavi.
05.01.2018 21:45 |

podobné články

Starosta Němec: Město zpoplatní parkování na Hanáckém náměstí

 
Kroměřížská radnice připravuje zpoplatnění parkování na Hanáckém náměstí. Kroměřížské technické služby, které mají parkování ve městě na starost, navrhly ke zpoplatnění několik lokalit. Radní z nich vybrali ale jen Hanácké náměstí.
16.07.2022 11:25 |

podobné články