Článek

Holena ze Tří bratrů se nakazila covidem! Jsem tak vyčerpaná, že jsem mimo, líčí

 
Půvabná rusovláska Alena Doláková (31) prodělala koronavirus. Přestože je mladá, zdravá a navíc se hodně věnuje pohybu (vyučuje tanec v jednom tanečním studiu), nemoc se na ní dost nelibě podepsala. Na sociálních sítích popsala problémy, s nimiž se ještě stále musí potýkat…
15.10.2020 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Alena Doláková (6 článků)
Podobné články

Led potrápil Česko: Na dálnici bouralo 20 aut, jiný vůz zůstal viset nad strží

 
Pondělní ráno není pro řidiče v Česku právě příznivé. Mnoho z nich totiž musí měřit síly s ledovkou a námrazou. U Olomouce se stala hromadná nehoda osmi aut. Policie kvůli havárii zavřela část dálnice D46. Bourá se ale i jinde v republice. Kvůli počasí jsou zavřené i některé menší silnice. Norové odmítají u bratrů Michalákových revizní posudky, tvrdí ChalánkováVíce na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/369396/norove-odmitaji-u-bratru-michalakovych-revizni-posudky-tvrdi-chalankova.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Norové odmítají u bratrů Michalákových revizní posudky, tvrdí ChalánkováVíce na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/369396/norove-odmitaji-u-bratru-michalakovych-revizni-posudky-tvrdi-chalankova.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
25.01.2016 08:05 |

podobné články

Zlá Holena z Tří bratrů Alena Doláková z Hollywoodu: Svěrák je mrtvola!

 
V pohádce Tři bratři si Alena Doláková (27) zahrála zlou sestru hodné Marušky. Před dvěma roky se přestěhovala do Hollywoodu, kde chce prorazit jako herečka. Za tu dobu přišla o partnera, okradli ji a dozvěděla se, že co je starší víc než rok, už je vlastně mrtvé.
12.05.2017 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Alena Doláková (6 článků)

Další obří výstřih na Lvu: Holena ze Tří bratrů si šaty na filmové ceny koupila v sekáči

 
Velmi hluboké dekolty zvolilo na předávání cen Český lev více hereček. Patřila mezi ně také Alena Doláková, kterou si filmoví diváci budou pamatovat hlavně jako Holenu z pohádky Tři bratři. V Rudolfinu zastupovala televizní sérii Vodník, v níž si zahrála matku, která byla podezřelá z toho, že zabila své dítě.
09.03.2020 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Alena Doláková (6 článků)

Holena ze Tří bratrů prodělala koronavirus. Z nemoci se pořád ještě vzpamatovává

 
Herečka Alena Doláková, známá mj. z pohádky Tři bratři, z filmů Ztraceni v Mnichově, Gangster Ka či Metanol nebo ze seriálu Vodník, se vzpamatovává po prodělaném covidu. Na sociální síti popsala, jak se cítí.
15.10.2020 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Alena Doláková (6 článků)

Zdravotní sestra vyčerpáním usnula na stole: Fotka s ní se stala symbolem boje proti koronaviru!

 
Počet nakažených koronavirem v Itálii neustále stoupá, nemocnice jsou přeplněné a zdravotní personál vyčerpaný. V první linii pracuje i Elena Pagliarini pocházející z italského města Cremona. Třiačtyřicetiletá sestra pracuje do vyčerpání, aby pomohla nemocným, a sama se nakazila covidem-19. Několik dní předtím, než zjistila, že je pozitivní na koronavirus, byla vyfocena, jak vyčerpaná usnula na stole v nemocnici. Fotografie oblétla celý svět.
05.04.2020 22:10 |

podobné články

Vědci přišli na to, proč jsou mladší synové dvakrát častěji homosexuální

 
Mladší z bratrů jsou dvakrát častěji homosexuální. Ne, že by každý z mladších bratrů byl gay a neexistovali gayové mezi prvorozenými syny, ale statisticky je průkazné, že druhý tři třetí z bratrů je homosexuál mnohem častěji než ten první. Podle kanadských vědců zřejmě tuto pravděpodobnost zvyšuje imunitní reakce matky během těhotenství.
15.12.2017 21:30 |

podobné články

Zhýralá Lindsay Lohan se nakazila neléčitelnou chorobou!

 
Herečka Lindsay Lohan před koncem roku přiznala, že se nakazila neléčitelným onemocněním chikungunya, které je vyvoláno virem. Ten se do těla dostává nejčastěji po píchnutí nakaženým komárem. Hollywoodská hvězda se nakazila ve Francouzské Polynésii, kde trávila Vánoce.
07.01.2015 12:01 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (704 článků)

Smrt sanitářky (†59) z Thomayerky. Koronavirem se nakazila v nemocnici, tvrdí známý!

 
Jako o obětavé a pracovité kolegyni hovořil o nedávno zesnulé sanitářce (†59) Thomayerovy nemocnice její ředitel Zdeněk Beneš. Žena trpěla těžkým zápalem plic, jemuž neprospěla ani nákaza covid-19. Ačkoliv o tom, kde se žena nakazila, lze jen spekulovat a nemocnice tvrdí, že udělala vše pro to, aby šíření viru zamezila, známý sanitářky má jasno: „Kde by se nakazila jinde, než v nemocnici?“ řekl pro Blesk.cz.
04.05.2020 05:05 |

podobné články

Smrt dvou bratrů v jednom dni: Zemřel Rudolf (†28) kvůli tajné lásce?

 
Smrt bratrů Rudolfa (†28) a Vladislava D. (†26), kteří zemřeli během jediného dne tak, zasáhla Dobratice na Frýdecko-Místecku, že místní se z toho nemohou vzpamatovat. Stále si kladou stejnou otázku: Proč starší z bratrů zahynul pod koly vlaku. Byla za tím skutečně tajná láska?
18.07.2012 06:35 |

podobné články

Mladou lékařku (†27) zavraždil její přítel: Bál se, že ho nakazila koronavirem!

 
Tragicky zemřela Lorena Quarantaová, která v době pandemie koronaviru pracovala jako lékařka v sicilské nemocnici. Mladou lékařku zabil její dlouholetý přítel Antonio De Pace, který byl přesvědčen, že ho jeho přítelkyně nakazila Covidem-19 a uškrtil ji! Sám si pak podřezal žíly. Život Itala se podařilo zachránit kolegům mladé lékařky.
02.04.2020 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Antonio Antonio (10 článků) , Antonio Antonio (10 článků) , Antonio Antonio (10 článků) , Antonio Antonio (10 článků)

Lékárnice se nakazila v práci. Jen rouška nestačila

 
V době, kdy středočeská záchranářka Veronika Brožová psala dopis o nedostatku ochranných prostředků, byla na tom podobně jiná zdravotnice ve Středočeském kraji. Každý den v lékárně přicházela pouze v roušce do kontaktu se stovkou nemocných. Bohužel se nakazila covidem-19. Jen pár dní předtím, než vyzvedla ochranné pomůcky pro sebe a své kolegy od úředníků z kraje.
11.06.2020 09:45 |

podobné články

Sestra s metálem od Zemana: Penzistka pomáhá na pohotovosti, covidem se nakazila v obchodě

 
Medailí Za hrdinství ocenil prezident Miloš Zeman i zdravotní sestru v penzi Janu Březinovou. Ta celý život pracovala ve zdravotnictví, kde vystřídala několik oddělení. Po prodělané rakovině plic, po které přišla o jeden plicní lalok, se v důchodovém věku vrátila mezi zdravotnický personál do nemocnice v Litomyšli, kde vypomáhá i v současné krizové situaci. Tedy vypomáhala do doby, než se sama nakazila.
29.10.2020 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Březinová (5 článků) , Miloš Zeman (24500 článků)

Neskutečné! KSČM žene před soud sestru bratrů Mašínů

 
Čeští komunisté se utrhli ze řetězu a v posledních dnech předvádějí neuvěřitelné věci. Po servilní kondolenci k úmrtí nejhoršího diktátora současnosti Kim Čong-ila teď dvě poslankyně KSČM žalují sestru bratrů Mašínů za to, že si dovolila souhlasit s činy svých bratrů. Informuje iDnes.
29.12.2011 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1648 článků)

Dědeček bratrů Michalákových chtěl ještě naposledy mluvit s vnuky, norské úřady mu to neumožnily. Bohužel už to nestihne

 
Kauza bratrů Michalákových, toho času žijících v Norsku, získává další smutný rozměr. Bohužel zemřel dědeček bratrů Jiří Pavelka. Možnost promluvit s vnuky už nedostal.
09.09.2017 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pavelka (13 článků) , Jiří Dědeček (30 článků)

Muzikálová Kleopatra i Angelika bojuje s covidem! Ztrácím čich i chuť, přiznala

 
Další známá osobnost, která se nakazila koronavirem, je muzikálová kráska Alžbeta Bartošová (28). Sotva odehrála premiéru, neudělalo se jí dobře. Nechala se otestovat a teď už ví, že bojuje s covidem-19.
11.10.2020 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Alžbeta Bartošová (23 článků)

Muzikálová hvězda už 14 dní bojuje s covidem: Bolesti očí, zad i žaludku!

 
Další ze slavných osobností přiznala nákazu covidem. Muzikálová zpěvačka Hanka Křížková (63) je už 14 dní nemocná a pořád se to nelepší. Kde se nakazila, netuší, ale zřejmě to bude od některého z kolegů, protože v muzikálové sféře není jediná, kdo bojuje se zákeřným virem.
13.10.2020 13:55 |

podobné články

Holena z pohádky Tři bratři se rozepsala o feminismu: Proč je u toho nahá?

 
Není trochu protimluv mudrovat o feminismu a násilí na ženách, a přitom se vyfotit úplně nahá v posteli? Mladá herečka známá snad jen z pohádky Jana Svěráka Tři bratři se na Instagramu rozpovídala o svých zásadách a o svém postoji ke svobodě, ale patrně aby její příspěvek zaujal, na fotce u něj nemá na sobě vůbec nic…
19.11.2018 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Svěrák (193 článků)

V nemocnicích už tisíc pacientů s covidem, někde omezují jinou péči

 
Počet hospitalizovaných s covidem-19 skokově roste. Ve středu bylo v nemocnicích s covidem už 976 pacientů, z toho 202 v těžkém stavu. Počet hospitalizovaných narostl za jeden den o 151 pacientů. Celkem od jara zemřelo 655 lidí, z toho osm ke středečnímu podvečeru, 17 úmrtí je hlášeno za úterý. Některé nemocnice už omezují péči.
01.10.2020 05:00 |

podobné články

Adele kleje na své turné. Je vyčerpaná, má akné a bojí se bacilů

 
Zpěvačka Adele se během turné uzavírá před světem a vyhýbá se večírkům i velké společnosti. Téměř nikdo k ní nesmí, rozhodně ne v případě, že má jakékoli nachlazení či infekci dýchacích cest. Britská hvězda má totiž hrůzu z toho, že by neměla v dokonalém pořádku hlasivky a plíce. A nechce riskovat jediný ze 107 plánovaných koncertů. Na ty už nadává, protože je vyčerpaná a má akné.
21.03.2016 09:05 |

podobné články