Článek

Holčička z vánoční reklamy na kofolu: U zubů zůstala! Co dnes dělá Sandra Flemrová (22)?

 
Netřeba nijak dlouze připomínat patrně historicky nejoblíbenější českou vánoční reklamu od společnosti Kofola, ve které roztomilá holčička s tatínkem utíkají před divokým prasetem. Jak ale dnes žije hlavní dětská aktérka této vydařené scény Sandra Flemrová (22)? Neuvěříte, čím se živí!
27.12.2021 05:20 |

podobné články

Podobné články

Neustále se mě ptají na honorář, říká „holčička“ z reklamy s prasátkem

 
Tak nám ta malá holčička z prasátkové reklamy na kofolu trochu povyrostla. Už jí je dvacet, jmenuje se Sandra Flemrová a bydlí v Plzni. Ale zubů se drží pořád.
10.06.2014 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Whitney Houston (492 článků)

Jak dnes vypadá holčička z reklamy na Kofolu? Je jí 17 a studuje v Rokycanech

 
Když se řeknou Vánoce, snad každému v Česku se vybaví oblíbená reklama na Kofolu. Legendární hlášku "Nene, já nemusím, já už ho vidím" si pamatujeme všichni. Jak dnes ale vypadá Sandra Flemrová, která holčičku ztvárnila?
20.11.2017 16:45 |

podobné články

Tatínek z reklamy na Kofolu: Z Josefa Poláška je hvězda ze Slunečné

 
Každý v Čechách musel minimálně jednou vidět nezapomenutelnou reklamu na Kofolu. Sandra Flemrová, která v ní hrála, je dnes už dospělá slečna, ale nikde o ní nebylo dlouho slyšet. Zato Josef Polášek, tedy v reklamě tatínek řezající stromek na Vánoce, toho můžete vídat i nadále.
04.12.2020 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Josef Polášek (44 článků) , Josef Sandr (2 články)

Reklama na Kofolu: Takhle dnes vypadá holčička, která viděla zahnutý zuby nahoru

 
Reklama na Kofolu s děvčátkem k vánočním svátkům neodmyslitelně patří. Snad každý si pamatuje rozkošnou holčičku, která se tatínka ptá, jestli bude i zlaté prasátko. Věta „Nene, já nemusím, já už ho vidím,“ se zaryla lidem do paměti na opravdu dlouhá léta. Ale jak dnes vypadá rozkošná dívenka Sandra Flemrová? Už je z ní dospělá žena!
23.11.2020 18:26 |

podobné články

Nemusím, já už ho vidím! Jak dnes vypadá holčička z reklamy na Kofolu?

 
Kdo by neznal nejslavnější vánoční reklamu všech dob, která se v Česku natočila! Hlavní hrdinka, která čeká na tatínka, až v lese nelegálně uřízne vánoční stromek a přitom narazí na kance, Sandra Flemrová vyrostla do krásné osmnáctileté slečny. Poznali byste ji?
10.01.2018 11:15 |

podobné články

Nemusím, já už ho vidím! Jak dnes vypadá holčička z reklamy na Kofolu?

 
Kdo by neznal nejslavnější vánoční reklamu všech dob, která se v Česku natočila! Hlavní hrdinka, která čeká na tatínka, až v lese nelegálně uřízne vánoční stromek a přitom narazí na kance, Sandra Flemrová vyrostla do krásné osmnáctileté slečny. Poznali byste ji?
11.01.2018 20:45 |

podobné články

Hvězda Kofoly se vrátila do legendární reklamy: Takhle se Sandra proměnila za 20 let

 
Je jí 23 let a "zuby zahnutý nahoru" jako by předznamenaly její osud. Sandra Flemrová, holčička z legendární vánoční reklamy a dnes sestřička v zubní ambulanci, se téměř po 20 letech znovu objeví v kampani Kofoly. Podívejte se, jak se za tu dobu proměnila. Poznali byste ji?
04.07.2022 20:50 |

podobné články

Holčičce z reklamy na Kofolu je už 22 let. Jak vzpomíná na natáčení a co teď dělá?

 
Sandra Flemrová tvrdí, že lidé dodnes chtějí, aby řekla slavnou větu "Já nemusím..."
11.12.2021 08:30 |

podobné články

13 let od legendární reklamy! Holčička, která vidí prasátko, vyrostla do krásy! Jak vypadá dnes?

 
Tahle holčička, která nemusí čekat do večera na prasátko, nás baví už 13 let! Hlavní představitelka kultovní reklamy se ale hodně změnila. Jak vypadá Sandra Flemrová (17) dnes?
22.11.2016 13:05 |

podobné články

Táta z vánoční reklamy na Kofolu měl kliku. Divočák ho zachránil od tučné pokuty

 
Vánoce bez voňavého stromečku si umí představit málokdo, i proto se zachtělo tatínkovi ze slavné reklamy na Kofolu krásné jedličky. Kdyby ho ale při řezání nevyrušil „já už ho vidím“ divočák, dopustil by se přestupku nebo i trestného činu. Strom totiž nepatřil jemu. O moc lepší alternativou ovšem není ani koupě, alespoň podle ekologů. Ti bijí na poplach, aby lidé zmírnili „sváteční masakr“. Ročně se totiž u popelnic po Vánocích setká na milion stromků.
06.12.2018 05:05 |

podobné články

Nene, já nemusím! Holčička z vánoční reklamy na Kofolu vyrostla v krásku (22)!

 
Roztomilá reklama na Kofolu s tatínkem a malou holčičkou snad už neodmyslitelně patří k českým Vánocům. Spot si lidé oblíbili natolik, že v televizi běží už skoro dvacet let. Jak dnes vypadá roztomilá hlavní hrdinka?
08.12.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Nene Nene (2 články)

Zadky z reklamy na Kofolu zneužili v gay seznamce!

 
Krásné chlapecké prdelky, do kterých by se s radostí zakously nejenom ženy, ale i muži, byly zneužity! Pozadí herců ze známé reklamy na Kofolu byla zneužita v české gay seznamce!
19.06.2013 18:25 |

podobné články

Překladatelka Alice Flemrová: Strach je špatný a nebezpečný společník

 
Paolo Sorrentino, Sandro Veronesi, Roberto Saviano, Elena Ferrante a řada dalších. Všechny tyto slavné spisovatele spojuje jedna česká žena. Překladatelka Alice Flemrová. Zatím poslední knihou, kterou přeložila, je Kolibřík Sandra Veronesiho. V rozhovoru řekla, že je zvědavá, jak ho čeští čtenáři přijmou.
15.03.2021 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Paolo Sorrentino (31 článků) , Roberto Saviano (7 článků) , Alice Sandro (1 článek) , Sandro Sandro (2 články) , Sandro Sandro (2 články)

Nováková září štěstím, na mistrovství barmanů přišla s novým partnerem

 
Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Sandra Nováková jen kvete. Je to díky nové lásce. Se svým novým partnerem, režisérem Vojtěchem Moravcem se objevila ruku v ruce na mezinárodní barmanské soutěži Mattoni Grand Drink v pražském Duplexu. Další články k tématu: Sandra Nováková neodolala, opuštěnou psí slečnu si hned odnesla domů Sandra Nováková se chce vdát v létě, s přípravami ale ještě nezačala Moje svatba bude pořádný mejdan, říká zasnoubená Sandra Nováková Herečka Sandra Nováková vítala rok 2011 na Srí Lance Podobnost s prostitutkou nehledejte, říká herečka Sandra Nováková
20.08.2013 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Nováková (279 článků)

Vánoce se blíží: Tatínek z reklamy na Kofolu Josef Polášek slaví 56 let

 
Šestapadesáté narozeniny dnes slaví herec Josef Polášek. Kromě divadelních a filmových rolí je českým divákům známý především svým účinkováním ve vánoční reklamě na Kofolu se "zlatým prasátkem".
02.10.2021 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Polášek (44 článků)

Sandra Bullocková chce adoptovat druhé dítě, měla by to být holčička

 
Herečka Sandra Bullocková se nechala slyšet, že často přemýšlí o adopci dalšího dítěte, aby měl její tříletý syn Louis sourozence. Podle některých zahraničních médií je ale dávno proces adopce v chodu. Další články k tématu: Sandra Bullocková vodí syna Louise na natáčení, pauzy patří jen jemu Sandra Bullocková byla v posteli špatná, říká její exmanžel Bullocková je nejlépe placenou herečkou, za rok vydělala miliardu Sandra Bullocková je rozvedená, James nemá nárok na výživné Bullocková tajila adoptované dítě, vychová ho jako svobodná matka Bullocková prý nechce adoptovat děti svého nevěrného muže
17.10.2013 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Bullock (276 článků)

Nikoho nemám a jsem šťastná, chlubí se Sandra Bullocková

 
Od provalení nevěry manžela Jesseho Jamese v roce 2010 je Sandra Bullocková bez partnera. Devětačtyřicetiletá herečka prohlásila, že je se svým životem spokojená. Další články k tématu: Sandra Bullocková chce adoptovat druhé dítě, měla by to být holčička Sandra Bullocková byla v posteli špatná, říká její exmanžel Sandra Bullocková vodí syna Louise na natáčení, pauzy patří jen jemu Bullocková je nejlépe placenou herečkou, za rok vydělala miliardu
08.12.2013 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Bullock (276 článků)

Jak pečovat o chrup – zásady správné ústní hygieny

 
Jak pečovat o chrup, aby byl náš úsměv dokonalý a zoubky nám tak zářily na dálku? Co zabrání nevábně vonícímu dechu a čím předejdeme zubním kazům? Jak se vyhnout zubnímu kameni a co nám pomůže proti bolesti dásní? Na to se dnes společně podíváme, tak si následující řádky nenechte ujít! Jak pečovat o chrup se děti učí již ve školce, bohužel ale mnoho dospělých neví, jak správně na to. Často tak starost o ústní dutinu podceňují a následně se diví, že jejich dech dvakrát nevoní, na zubech se jim tvoří povlak, mají zubní kazy a k tomu všemu už jim možná nějaký ten zoubek dokonce i chybí! Jak pečovat o chrup Každý z nás touží po úsměvu, který dokáže upoutat na dálku. Zářivé bílé zuby a vonící dech – to je ta pravá kombinace, která nás na člověku dokáže upoutat. Jak tohoto stavu docílit? Jak čistit? Možná vám jako malým dětem maminka vtloukala do hlavy, že je nutné čistit si zuby 2x denně a to ráno a večer. Ačkoli odborníci a reklamy na zubní pasty nabádají k čištění zubů po každém jídle, ne každý na to má čas a je pravda, že ne každému by se chtělo po každém dlabanci hned letět do koupelny a drhnout si ústa mentolem. Čištění zubů před spaním ale nepodceňujte, protože v noci zbytky potravin zůstávají přes noc na zubech, což se vám ráno odvděčí nevábným dechem. Jak dlouho čistit? Možná si i vy vybavíte onu povinnost čistit si zuby minimálně 3 minuty, kdy to u řady lidí dosáhlo takového extrému, že si k čištění zubů nastavovali i minutku. Věřte nebo ne, ale povídačky o třech minutách důsledného drhnutí zubů kartáčkem jsou jen fámy, protože vůbec nezáleží na tom, jak dlouho si zuby čistíte, ale především jak si je čistíte! Jaký používat kartáček? Bez zubního... Čtěte více Příspěvek Jak pečovat o chrup – zásady správné ústní hygieny pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
22.11.2016 06:20 |

podobné články

Když vydržíš nejíst, budou i zuby. Tatínek ze slavné vánoční reklamy vzpomíná na malou kolegyni i trik s prasátkem

 
Jen málokoho minula vánoční reklama, v níž se tatínek s holčičkou vydávají do remízku uříznout stromeček a táta dceru cestou motivuje, že když vydrží do večera nejíst, uvidí zlaté prasátko. „Nene, já nemusím, já už ho vidím,“ říká tehdy pětiletá Sandra Flemrová Josefu Poláškovi.
22.12.2020 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Josef Polášek (44 článků)