Článek

Holčička (7) utekla rodičům: Bez lístku se dostala do letadla mířícího na Korsiku!

 
Teprve sedmileté holčičce se podařil kousek, který se jen tak nevidí. Ve švýcarské Ženevě utekla svým rodičům a vydala se sama na letiště. Tam se jí pak podařilo bez palubního lístku dostat do letadla easyJetu odlétajícího na Korsiku!
02.11.2017 19:20 |

podobné články

Podobné články

OTEC unesl dvojčata a ZEMŘEL! Holčičky jely na Korsiku

 
Pohřešovaná šestiletá dvojčata, která minulý týden odvezl jejich otec ze Švýcarska, vidělo několik svědků na palubě trajektu na Korsiku. Informuje o tom ve středu agentura AFP, která cituje prokurátora Jasquese Dallesta.
09.02.2011 10:25 |

podobné články

Glamour Orient v Brně

 
Tuto show pořádá 28.11. v Brně Sheyla & Al Fayyum Dancers, které budete moci vidět na této akci i vystupovat, a to především v autentických folklórních tancích Orientu. Hlavní hosté jsou Shereen, Eglal a Katka Krejčová. Tanečnice, které jsou mezinárodně uznávané jako lektorky a oceňovány na prestižních soutěžích jako tanečnice a choreografky. Tato show má jako jeden z cílů dát možnost a prostor vystoupit novým talentům, kteří se na české scéně každoročně objevují a snaží se prosadit. Tyto nové tanečnice se snažíme podpořit právě možností vlastní prezentace na této akci. Na letošní show se proto objeví tyto tanečnice: Badriyah, Warda, Pavlína Skalská a Jannah. Program ještě doplní brněnská taneční skupina Rahat Lukum, která se specializuje na Tribal a Perský styl Show moderuje Eva Chludová BAZAR Od 18:00 bude v místě konání bazar s orientálním zbožím! Vystavují: Khalida, Saffanah, Orient Life, a Veronika Kopecká! Vstupenky V ceně 230,- nebo 190,- jsou v prodeji od 1.října 2009!!!!! Lístky zakoupíte na těchto místech: G- Studio – Kounicova 22, Brno ISIS – Lidická 38, Brno Orient Express magazín – online prodej! Napište Vaši objednávku na email reklama@orientmagazin.net (uveďte Vaši adresu pro zaslání lístků), následně obdržíte var. symbol a číslo účtu, po přijetí částky pošleme lístky na Vaši adresu. Za platbu online a zaslání lístků účtujeme 15Kč navíc! Sheyla – online prodej! Napište Vaši objednávku na email sheyla@sheylaorient.com (uveďte Vaši adresu pro zaslání lístků), následně obdržíte var. symbol a číslo účtu, po přijetí částky pošleme lístky na Vaši adresu. Za platbu online a zaslání lístků účtujeme 15Kč navíc! Více informací na www.sheylaorient.com
10.11.2009 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Shereen (1 článek)

Vnitro chce myslivcům nechat zbraně i bez lístku. To bude pytláků, křičí myslivci

 
Ministerstvo vnitra chce zmírnit podmínky pro držení loveckých zbraní. Podle současné úpravy jsou držitelé mysliveckého lístku povinni po propadnutí lístku zbraň odevzdávat. Podle návrhu by si ji však mohli ponechat. Myslivci jsou návrhem zděšeni.
08.09.2012 17:05 |

podobné články

Ve Španělsku se dostanete do kina bez lístku. Musíte mít mrkev!

 
Španělsko neprožívá vůbec příjemné období, takže se zdražuje vše od potravin až po kulturu. Například daň, kterou musí odvádět kina z lístků vzrostla z 8 na 21 procent. Provozovatelé našli zajímavý způsob, jak se výběru daně vyhnout - prodávají místo lístků mrkev.
21.11.2012 14:57 |

podobné články

Podívejte se: 11 milionů volebních lístků míří z tiskárny, padlo na ně 600 tun papíru

 
Tisk volebních lístků jde do finále. Během následujících dní je dostanou jednotlivé úřady, odkud poputují do schránek voličů. Tam musí být podle zákona nejpozději tři dny před volbami. Kolik výroba lístků stála, ale tiskárna nechce komentovat. V minulosti firma musela několikrát tisknout lístky znovu - byly na nich totiž chyby.
02.10.2017 05:55 |

podobné články

Policisté promluvili o zásahu v letadle s „bombou“: Když po vás jdou čtyři chlapi s kuklami, špatně se člověk ubrání

 
Zpráva o bombě na palubě letadla mířícího z Las Palmas do Polska vyděsila všechny cestující i personál. Letadlo muselo nouzově přistát v Praze, kde ho okamžitě obklíčily české bezpečnostní složky. Během pár minut byla akce u konce – policisté z letadla vyvedli nepříčetného Poláka, který se ze svých činů ještě bude zpovídat.
05.01.2017 12:10 |

podobné články

Ženy vyhodili z letadla. Na rozlučku se svobodou si vzaly „urážlivá“ trička

 
Skupinu 18 žen vykázali z letadla mířícího na Mallorku zaměstnanci britských aerolinek Jet2. Vadilo jim, že ženy na sobě mají oblečena trička s vulgárními nápisy.
31.05.2017 21:20 |

podobné články

Vybuchl motor a nastala panika: Ženu při děsivé nehodě letadla vysálo okno! Ostatní ji zachránili

 
Nepředstavitelná panika v úterý vypukla na palubě letadla mířícího z New Yorku do Dallasu. V průběhu letu explodoval stroji jeden z motorů. Uvolněné části po výbuchu rozrazily okno, které následně málem vycuclo pasažérku.
17.04.2018 20:20 |

podobné články

Vzteklá holčička (7) utekla mámě, protože nešly do cukrárny! Hledali ji strážníci

 
Umíněná a vzteklá holčička (7) utekla ve čtvrtek navečer z procházky po brněnské Kraví hoře mamince, která ji nechtěla vzít do cukrárny. Svou dceru naposledy viděla zaběhnout za tenisové kurty, a potom už ji nedokázala najít.
12.05.2017 08:50 |

podobné články

Holčička se narodila bez pupíku. Střeva tak měla mimo tělo

 
Když Chloe Tobin (24) řekli lékaři ve 12. týdnu těhotenství, že její nenarozená holčička trpí gastroschízou, tedy vrozenou vadou břišní stěny, byla v šoku. Celé těhotenství musela být lékaři bedlivě sledována a porodila císařským řezem. Když se holčička narodila, měla střeva uložená mimo tělo. Lékaři neváhali ani minutu a holčička musela podstoupit operaci.
04.03.2016 13:20 |

podobné články

Zabil dcery ve Švýcarsku? Otec byl na lodi sám

 
Pátrání po dvojčatech Alessii a Livii (obě 6), jejichž švýcarský otec je unesl a pak spáchal sebevraždu skokem po vlak, má nový impuls. Jejich otec Matthias Schepp (†43) byl na trajektu na Korsiku zřejmě už sám, bez dětí.
13.02.2011 20:55 |

podobné články

USA vrátily nejmenší děti migrantům, další stále zůstávají bez rodičů

 
Vláda Spojených států ve čtvrtek oznámila, že dokončila první fázi návratu dětí odebraných migrantům zpět k rodičům. První fáze se týkala dětí mladších pěti let a do 26. července podle soudního verdiktu musejí americké úřady předat rodičům i všechny starší děti. Administrativa prezidenta Donalda Trumpa ve čtvrtečním prohlášení nicméně sdělila, že i nadále zůstává v detenčních střediscích 46 dětí mladších pěti let, které z různých důvodů není možné rodičům předat.
12.07.2018 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4596 článků)

Hefnerova manželka mlčí o společném sexu, rádi však hrají stolní hry

 
Když dojde na otázky ohledně sexu s šestaosmdesátiletým zakladatelem Playboye Hughem Hefnerem, jeho o 60 let mladší manželka Crystal diplomaticky odpoví "bez komentáře". Blondýnka však prozradila, že po večerech rádi hrají společenské hry. Další články k tématu: Hugh Hefner si vzal o 60 let mladší blondýnu, která mu předloni utekla Hugh Hefner si vezme o 60 let mladší playmate, která mu loni dala košem Hugh Hefner se vrátil ke snoubence, která mu utekla týden před svatbou Bývalá nevěsta mluví o vteřinovém sexu s Hefnerem, ten ji viní ze lži Zakladatel Playboye Hefner se v sobotu neožení, nevěsta mu utekla
11.02.2013 16:35 |

podobné články

To je doják! Holčička v obchodu "našla" opuštěného staříka: Teď jsou nejlepšími kámoši!

 
Čtyřletá holčička a dvaaosmdesátiletý vdovec. Setkali se v obchodním domě, kde ho holčička prý fascinovaně sledovala několik vteřin. Když s košíkem projížděla matka s děvčátkem okolo dědy, holčička nadšeně vykřikla: "Ahoj, starý pane. Dneska mám narozeniny!"
08.01.2017 09:30 |

podobné články

První foto! Holčička (3) jako jediná přežila pád českého letadla v Rusku: Život jí zachránila učitelka (†45)

 
Tříletá holčička, která jako jediná přežila středeční nehodu českého letounu L-410, byla transportována do dětské nemocnice v Chabarovsku. Podle záchranářů jí zachránila život pasažérka, která ji na osudném letu doprovázela. Olga ji při nárazu ochránila vlastním tělem a nejspíš jen díky ní je holčička stále naživu.
17.11.2017 12:15 |

podobné články

Jirka Babica si jel pro inspiraci na Korsiku

 
Potkali nebo viděli jste někoho slavného? Práskněte to! Foťte, ale i pište!
22.01.2011 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Babica (156 článků)

Pojedu najít své dcery, rozhodla se matka

 
Matka dvou švýcarských děvčátek Irina Schepp (44) se rozhodla, že pojede na Korsiku a ukáže kriminalistům, kde s manželem Mathiasem (†43) kdysi trávili dovolenou. Kriminalisté věří, že tak najdou unesenou Alessiu a Liviu (obě 6 let). Šance, že dívky budou živé, je ale mizivá.
12.02.2011 17:15 |

podobné články

Keira Knightley na líbánkách ukázala celulitidu a její manžel dokonce zadek!

 
Herečka Keira Knightley (28) dodržela posvatební tradici a se svým manželem Jamesem Rightonem odlétla na líbánky na ostrov Korsiku. Paparazzi je zachytili během dovádění v moři, kde se ukázalo, že herečka, podezřívaná z anorexie, trpí celulitidou, která není jen výsadou silnějších lidí.
14.05.2013 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Keira Knightley (190 článků)

Prostorově výrazná herečka zavítala s novou přítelkyní na Korsiku

 
Pod jejím původním jménem Dana Elaine Owens ji nezná téměř nikdo, ale když se řekne Queen Latifah, nejspíš už budete vědět... Mohutná herečka a zpěvačka s komediálním talentem proslula převážně rolemi ve snímcích Taxi, Holičství 2, Horší už to nebude, Životní poslání či Hairspray. Čtyřiačtyřicetiletá umělkyně se momentálně nachází na jachtě u pobřeží Korsiky, kde tráví konec prázdnin s neznámou dámou, která má být údajně její novou přítelkyní.
28.08.2014 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Queen Latifah (23 článků)