Článek

Holanďan, který brutálně zmlátil číšníka: Nabídl mu odškodné. Je mi to líto a stydím se, píše z vazby

 
Nizozemec Armin N. (28), který v dubnu v centru metropole brutálně napadl číšníka Miroslava V. (35), se kaje. Z vazební věznice v pražské Ruzyni napsal omluvný dopis. Zraněnému Miroslavovi a jeho rodině nabídl odškodné.
10.07.2018 19:25 |

podobné články

Podobné články

Vazba pro bratry mlátičky: Ženich, při jehož rozlučce přizabili číšníka, má podmínku

 
Tři Nizozemce obviněné z výtržnictví kvůli napadení číšníka potrestal soud podmínkou, na pět let je také vyhostil ze země. Rozhodnutí je pravomocné. Další dva, kteří jsou obvinění z těžkého ublížení na zdraví, soud poslal do vazby. V sobotu večer brutálně zmlátili číšníka restaurace v centru Prahy, který je z restaurace předtím vykázal.
26.04.2018 11:05 |

podobné články

Cizinec, který přizabil číšníka, všeho lituje. Nabízí peníze

 
Jeden z Nizozemců, jenž se v dubnu podílel v centru Prahy na zbití číšníka, se své oběti omluvil a nabídl odškodné. V české vazbě nyní čeká na soud, píše server Aktuálně.cz.
10.07.2018 21:30 |

podobné články

Policie obvinila pět Nizozemců! Dva chce poslat do vazby za brutální útok na číšníka

 
Pět ze sedmi Nizozemců, kteří brutálně zbili číšníka v centru Prahy, policie obvinila. Dva jsou stíhaní kvůli těžkému ublížení na zdraví a kriminalisté podali podnět na jejich vzetí do vazby. Další tři jsou podezřelí z výtržnictví. Poslední dva se podle policie do konfliktu nezapojili a chtěli ho spíše zmírnit.
24.04.2018 16:25 |

podobné články

Nizozemský ministr zahraničí sledoval záběry z útoku na číšníka: Stydím se

 
Nizozemský ministr zahraničí Stef Blok dnes v reakci na případ napadení číšníka z restaurace v centru Prahy uvedl, že se při pohledu na záběry útoku stydí. Informovala o tom veřejnoprávní stanice NOS. Třem Nizozemcům obviněným z výtržnictví dnes pražský soud uložil osmiměsíční podmínky a vyhostil je na pět let ze země. Dva muže, které policie považuje za hlavní pachatele, soud poslal do vazby. Zbývající dva Nizozemci, které policie neobvinila, jsou podle listu De Telegraaf již zpět ve vlasti.
26.04.2018 17:05 |

podobné články

Brutální VIDEO: Roman, který mačkal Janě hada ve Výměně, zmlátil číšníka!

 
Před pár dny se chlubil, že začal na Slovensku nový život po boku nové dívky Kristýny. Teď drsňák Roman D., proslavený reality show Výměna manželek, kde své vulgární partnerce Janě „mačkal hada", brutálně napadl číšníka v baru ve slovenské Senici! Kvůli žárlivosti!
02.11.2018 14:55 |

podobné články

7 grázlů z útoku na číšníka nemělo šanci prchnout: Co policii pomohlo nejvíc? A proč mají jít do vazby jen dva?

 
Národ si mohl v pondělí v podvečer oddechnout, policii se totiž podařilo dostat sedm cizinců, kteří v sobotu brutálně zmlátili číšníka v centru Prahy tak, až skončil na jednotce intenzivní péče a musel podstoupit operaci hlavy. Vyrojila se ale ostrá kritika kriminálky, že nebýt oznamovatelky, která měla ohlásit jejich výskyt, zmizeli by za kopečky. Jak to ve skutečnosti je a proč policie žádá vazbu pouze u dvou z nich?
24.04.2018 19:00 |

podobné články

Miroslava Němcová: Já se strašně stydím. Byla jsem v Polsku a ptali se mě, co se to u nás děje. Stydím se za vyznavače idey rovných žaludků, teplíčka a klídku

 
ROZHOVOR Stydím se za ty, kteří jsou ochotni svobodu a demokracii vyměnit za rovné žaludky, přiznává bývalá předsedkyně Poslanecké sněmovny za ODS Miroslava Němcová v souvislosti s protesty proti průjezdu amerických jednotek Českou republikou. Vyjádření prezidenta Miloše Zemana proti protiamerické hysterii přivítala, ale současně uvedla, že na tom hlava státu sama nese část viny. „Svým podílem se zasloužil o to, že je teď Česká republika ve varu, nejdřív fandil a tleskal Rusům při porušování mezinárodního práva, nikdy se proti tomu veřejně nijak významně nedistancoval, spojuje se s lidmi, kteří jsou na černé listině spojenců, navštěvuje jejich konference nebo je zve do Prahy, a teď se diví,“ prohlásila předsedkyně sněmovního mandátního a imunitního výboru v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
26.03.2015 10:11 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1443 článků) , Miloš Zeman (22546 článků)

Prokletý Holanďan: Má erekci 12 hodin denně, ale sex je o ničem

 
"Lidé se tomu smějí, ale je to skutečně problém," uvádí zoufalý Holanďan (37). Jeho problém spočívá v erekci, která trvá 12-14 hodin. Každý den. Poruchou trpí už dva roky. Podle něho se jedná o noční můru.
28.02.2011 11:15 |

podobné články

Holanďan Ivo (34): Hledám 1000 sourozenců!

 
Holanďan Ivo van Halen (34) díky testům DNA zjistil, že má možná až tisícovku sourozenců! Jeho otec původem ze Surinamu byl totiž mimořádný zásobovatel spermobank. Dvacet let pravidelného darování ejakulátu na třech klinikách prý stačilo k tomu, aby se díky němu narodily stovky dětí!
08.10.2018 05:20 |

podobné články

Tento muž střílel na číšníka, protože mu nechutnal steak. Hrozí mu 20 let vězení

 
Muže, který v restauraci v Pelhřimově postřelil číšníka, poslal soud do vazby. Jak už jsme informovali, vše se stalo kvůli pouhé hádce o steak. Františku Komínkovi, který dvakrát vystřelil po číšníkovi, hrozí až dvacetileté vězení.
22.05.2013 18:10 |

podobné články

Osobnosti: František Komínek (1 článek)

Zmlátil Michala Hrůzu, ale je volný! Soud pustil na svobodu útočníka ze Stodolní

 
Brutálně zmlátil zpěváka Michala Hrůzu, který po jeho útoku bojoval několik týdnů o holý život. Soud ho i s kumpánem vzal do vazby, ale on podal stížnost. A soud jí vyhověl.
18.08.2014 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hrůza (256 článků)

Násilník, co brutálně zmlátil dvě stařenky: Krást je lepší než makat!

 
Chtěl si přivydělat, tak brutálně zmlátil dvě stařenky! Přesně tak jednal vyučený zedník Bohuslav Řeháček (53) loni v červnu v Karlových Varech. Zločin, za který mu hrozí až 18 let vězení, teď začal řešit plzeňský krajský soud.
30.01.2013 12:10 |

podobné články

Napadení číšníka cizinci: Čumilové, hlavně si nerozlít kafíčko! Občané jsou rozhořčeni. Máme dvě VIDEA a výzvu policie

 
Skupina sedmi cizinců v centru Prahy brutálně zbila číšníka, který musel později podstoupit operaci hlavy a leží na jednotce intenzivní péče. ParlamentníListy.cz zveřejňují videozáznam útoku, o němž se vede bouřlivá debata na facebookové stránce Týdeníku Policie.
22.04.2018 20:20 |

podobné články

Brutální napadení číšníka skupinou cizinců v Praze. Policie hlásí nové zprávy

 
Po útoku na číšníka, který byl v sobotu brutálně napaden v jedné z pražských zahrádek, si policisté dva dny od incidentu podle serveru TN.cz pochvalují kladné reakce veřejnosti a svědků, které výrazně napomáhají vyšetřování. Kriminalisté totiž v neděli zveřejnili záběry napadení. Policie prověřuje stopy.
23.04.2018 19:05 |

podobné články

Brutální napadení číšníka skupinou cizinců v Praze. Policie dopadla útočníky na letišti

 
Po útoku na číšníka, který byl v sobotu brutálně napaden v jedné z pražských zahrádek, si policisté dva dny od incidentu podle serveru TN.cz pochvalují kladné reakce veřejnosti a svědků, které výrazně napomáhají vyšetřování. Kriminalisté totiž v neděli zveřejnili záběry napadení. Policii pomoc veřejnosti dovedla v pondělí až k pachatelům, které zadržela na Letišti Václava Havla.
23.04.2018 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5204 článků)

Brutální napadení číšníka: Jeho kámoši letí do Nizozemska! Drsná pomsta?!

 
Přátelé a příbuzní číšníka Mirka, kterého brutálně napadli v Praze turisti z Nizozemska, se rozhodli vyrazit do zahraničí a vyšetřit napadení na vlastní pěst. Přesný plán sice tají, ale je logické, že pravděpodobně půjde o mstu za zranění kamaráda, který si možná ponese následky celý život.
03.05.2018 12:15 |

podobné články

Brutální napadení číšníka: Jeho kámoši letí do Nizozemska! Drsná pomsta?!

 
Přátelé a příbuzní číšníka Mirka, kterého brutálně napadli v Praze turisti z Nizozemska, se rozhodli vyrazit do zahraničí a vyšetřit napadení na vlastní pěst. Přesný plán sice tají, ale je logické, že pravděpodobně půjde o mstu za zranění kamaráda, který si možná ponese následky celý život.
09.05.2018 13:05 |

podobné články

Banda turistů, co přizabila číšníka: Přijeli opilí, z hotelu utekli dřív! 33 hodin se skrývali?

 
Cizinci, kteří v sobotu večer zmlátili číšníka do bezvědomí za to, že je vykázal z restaurace, do Prahy přijeli už v pátek - o víkendu totiž chtěli v metropoli slavit nastávající svatbu jednoho z nich. Popíjet ale začali už po cestě do Prahy, když totiž kolem poledne dorazili do hotelu na Václavském náměstí, byli už notně podroušení. Ubytování měli zamluvené do pondělí, beze slov ale zmizeli už v neděli brzy ráno. Policisté je našli o den později na letišti. Dva z nich poslal ve čtvrtek soud do vazby, další tři s podmínkami vyhostil.
26.04.2018 13:35 |

podobné články

DRSNÉ VIDEO: Zakázal jim pít vlastní alkohol, tak skupina mužů číšníka v centru Prahy BRUTÁLNĚ ZKOPALA! Neviděli jste je?

 
V sobotu večer se v centru Prahy odehrál surový útok. Sedmičlenná skupina mužů do bezvědomí zkopala číšníka, protože je upozornil, že v restauraci nemohou pít vlastní alkohol. Policie se domnívá, že útočníci jsou cizinci, a zveřejnila jejich fotografie. Prosí každého, kdo je pozná, o pomoc.
22.04.2018 17:10 |

podobné články