Článek
Podobné články

Prosinec na ČMKBK: Uzavírací ceny všech produktů šly meziročně dolů

 
Na Českomoravské komoditní burze Kladno bylo v prosinci uzavřeno 333 kontraktů na dodávku 87,5 tisíce MWh zemního plynu a elektřiny pro spotřebitele za 81 milionu korun. Uzavírací ceny letošního roku klesly proti závěrečným cenám roku 2015 u všech energetických produktů.
19.12.2016 12:30 |

podobné články

Hokejová extraliga pokračuje šesti zápasy, do Plzně přijede Litvínov

 
Šesti zápasy 10. kola pokračuje v neděli naše nejvyšší hokejová soutěž. Lídr extraligy z Plzně hraje proti Litvínovu, který ho vyřadil v posledním play-off, Sparta přivítá mistrovský Třinec.
09.10.2011 08:05 |

podobné články

Hokejová Sparta si stěžuje! Rozhodčí nás poškodili, nemohli jsme získat bod navíc

 
Hokejová Sparta si stěžuje na dvojici hlavních rozhodčích Reného Hradila a Michala Hrubého, kteří chybně neuznali ve středečním zápase 19. kola extraligy na ledě Třince gól Jana Buchteleho po samostatném nájezdu, a ovlivnili tím výsledek zápasu. Oceláři i díky tomu vyhráli 3:2 po samostatných nájezdech.
14.11.2013 13:21 |

podobné články

Osobnosti: Jan Buchtele (6 článků)

Florbalisté Bohemians postoupili do extraligy, Havířov sestupuje

 
Florbalisté FbŠ Bohemians se po dvou letech vracejí do extraligy. Pražané vyhráli v rozhodujícím pátém utkání baráže na hřišti Torpeda Havířov 4:3, přestože prohrávali po polovině zápasu 0:3. Obrat dovršil dvěma góly Jiří Jakoubek, který vyrovnal v čase 58:52 a 19 vteřin před koncem rozhodl. Havířov se stal po Znojmu druhým sestupujícím z extraligy, postup z první ligy slavilo před FbŠ Bohemians také Kladno.
22.04.2010 20:40 |

podobné články

To mám mlčet? Jágr se naštval. Vyzval k jednání se státem!

 
Posledních pár týdnů se diskutuje o tom, zda by se extraliga měla uzavřít, to znamená, že by klubům, které se do extraligy dostaly, nehrozil sestup do nižších lig, ale současně by nadějné týmy z nižších soutěží neměly možnost do extraligy vstoupit. Snad nejslavnější český hokejista Jaromír Jágr důkladně popsal, proč má smysl o uzavření extraligy uvažovat. A konstatoval, že přišel čas obrátit se na politiky.
30.01.2020 14:16 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2684 článků)

Český rozhlas otevře na festivalu United Islands dvě scény, nabídnou rock i jazz

 
Český rozhlas Wave stage a Český rozhlas Jazz stage - tak se budou jmenovat scény, které bude Český rozhlas mít na letošním festivalu United Islands. Obě budou umístěny na Střeleckém ostrově a nabídnou svůj program 19. a 20. června. Posluchači se mohou těšit na indie, dance a rock kapel z mladé české hudební scény. Na své si ale přijdou i fanoušci progresivního jazzu, kteří ocení jeho fúze s popem, rockem či elektronikou. Vstup na obě scény bude tradičně zdarma.
17.06.2015 14:06 |

podobné články

V Dukovanech stojí 4. blok! Odstávku způsobila vadná armatura

 
Jaderná elektrárna Dukovany odstavila 4. výrobní blok kvůli závadě ve funkci ucpávkového systému hlavní uzavírací armatury (HUA) na 5. smyčce primárního okruhu. Ve čtvrtek o tom informoval mluvčí elektrárny Petr Spilka.
14.04.2011 12:15 |

podobné články

Kate Moss a Naomi Campbell slavnostně zakončí olympiádu v Londýně

 
Ačkoli olympiáda v Londýně ještě nezačala, pořadatelé už musejí do detailu propracovat uzavírací ceremoniál. Tým, jenž celou akci připravuje, teď prozradil, že se 12. srpna můžeme těšit na slavné a především krásné tváře, mezi nimiž budou vynikat modelky Kate Moss  (38) , Naomi Campbell (42) či Lily Cole (24).
17.07.2012 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Naomi Campbell (311 článků) , Kate Moss (603 článků) , Lily Cole (15 článků)

Liška (SZ): Uzavírací klauzule ve volbách do EP nedává smysl

 
Strana zelených (SZ) napadne přepočet hlasů na mandáty v evropských volbách u Nejvyššího správního soudu (NSS). Zastupovat ji přitom bude známý advokát Pavel Uhl, který v minulosti sepsal například žalobu na exprezidenta Klause.
04.06.2014 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Liška (242 článků)

Soud má deset stížností na eurovolby. Ještě má přijít jedna od Zelených

 
Deset stížností eviduje Nejvyšší správní soud (NSS) na volby do Evropského parlamentu. Ještě se čeká minimálně jedna od strany Zelených, která si stěžuje na pětiprocentí uzavírací klauzulí pro vstup do europarlamentu. Lhůta pro podání stížností ovšem vyprší v pátek v 16:00. Na eurovolby v roce 2009 přišlo jen sedm stížností.
05.06.2014 10:40 |

podobné články

ÚS již dostal návrh na zrušení pětiprocentní hranice pro vstup do europarlamentu

 
Návrh na zrušení pětiprocentní uzavírací klauzule ve volbách do Evropského parlamentu bude jako ústavní soudce - zpravodaj řešit Vojtěch Šimíček. Soud jej určil podle rozvrhu práce. ČTK to řekla mluvčí soudu Miroslava Sedláčková.
25.06.2014 14:10 |

podobné články

Ústavní soud zamítl stížnost Pirátů ohledně sněmovních voleb

 
Ústavní soud (ÚS) odmítl stížnost České pirátské strany spojenou s návrhem na zrušení pětiprocentní uzavírací klauzule ve sněmovních volbách. Navázal tak na své starší nálezy a usnesení, podle nichž volební práh není protiústavní. Nový verdikt se však netýká podobné klauzule v evropských volbách, kterou nedávno zpochybnil Nejvyšší správní soud (NSS), a to právě na základě podnětu Pirátů a také Strany zelených. ČTK to dnes zjistila z webu soudu.
26.08.2014 16:11 |

podobné články

Ústavní soud rozhodne o eurovolbách a zákonu o zaměstnanosti

 
Ústavní soud (ÚS) dnes vyhlásí, jak rozhodl o návrhu na zrušení pětiprocentní uzavírací klauzule ve volbách do Evropského parlamentu. Návrh loni podal Nejvyšší správní soud z podnětu Strany zelených a Pirátů. Ústavní soudci dnes také oznámí svůj postoj k délce rozhodného období při posuzování nároku na podporu v nezaměstnanosti.
01.06.2015 06:06 |

podobné články

Drápalová (SZ): Pětiprocentní klauzule pro vstup do europarlamentu je na politicích. Jsme pro změnu zákona

 
Po rozhodnutí Ústavního soudu (ÚS) k 5% hranici pro vstup do Evropského parlamentu se Strana zelených (SZ) rozhodla vzít zpět podnět k jejímu zrušení.Ten vloni podala k Nejvyššímu správnímu soudu (NSS). Vzhledem k respektování nálezu ÚS, předvídatelnému výsledku jednání NSS v návaznosti na rozhodnutí ÚS a snaze zbytečně nezatěžovat soud, budou zelení usilovat o zrušení uzavírací klauzule úpravou legislativy.
03.06.2015 17:01 |

podobné články

Schwarzenberg prý mizí z politické scény. Přečtěte si, co zaznívá z jeho okolí

 
Bývalý ministr zahraničí a zatím jediný předseda TOP 09 v pětileté historii strany Karel Schwarzenberg ještě nevypadá na to, že by měl pomalu mizet ze scény, jak se objevilo v jednom z pondělních komentářů deníku MF Dnes. Místopředsedkyně TOP 09 Helena Langšádlová poukazuje na vitalitu stranického šéfa a jeho aktivitu potvrzuje i Fórum, které politik zaštiťuje svým jménem.
03.02.2014 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3857 článků) , Helena Langšádlová (261 článků)

Schwarzenberg prý mizí z politické scény. Přečtěte si, co zaznívá z jeho okolí

 
Bývalý ministr zahraničí a zatím jediný předseda TOP 09 v pětileté historii strany Karel Schwarzenberg ještě nevypadá na to, že by měl pomalu mizet ze scény, jak se objevilo v jednom z pondělních komentářů deníku MF Dnes. Místopředsedkyně TOP 09 Helena Langšádlová poukazuje na vitalitu stranického šéfa a jeho aktivitu potvrzuje i Fórum, které politik zaštiťuje svým jménem.
04.02.2014 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3857 článků) , Helena Langšádlová (261 článků)

Voříšková a Hádek: Tyhle milostné scény ve 2Bobule neuvidíte!

 
Před měsícem a půl Super.cz jako první přinesl milostné scény hlavních představitelů snímku 2Bobule Terezy Voříškové a Kryštofa Hádka. Jak se ukázalo na světové premiéře pokračování vinařské komedie v moravském Mikulově, byly tyto scény vystřiženy!
19.10.2009 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Kryštof Hádek (221 článků) , Tereza Ramba (273 článků)

Meryl Streep: Erotické scény budu točit i po šedesátce!

 
Přestože oslavila šedesátku nemá Meryl Streepová problém ukazovat se nahá před kamerou. Erotické scény točila letos s kolegou Alekem Baldwinem a přiznává, že budou pro někoho možná trochu šokující. Nejde totiž o žádný sex mladého páru s dokonalou postavou. Ale hvězda filmu Nějak se to komplikuje věří, že jsou to scény o to autentičtější.
22.12.2009 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Meryl Streep (200 článků)

Nova dostala pokutu za násilné scény v seriálu

 
Vysílací rada dala televizi Nova pokutu 300 000 korun za násilné scény, které televize odvysílala ve svém seriálu Expozitura před 22. hodinou večer. Scény se objevily v epizodě Sedmý den.
10.05.2012 17:35 |

podobné články