Hokejisté Sparty napravili propadák se Zlínem a přehráli Kladno 6:0

Hokejisté Sparty zvítězili v utkání 30. extraligového kola v Chomutově nad Kladnem 6:0. Pražané rozhodli dvěma góly ve druhé třetině, vyhráli čtvrtý z posledních pěti zápasů a vrátili Rytířům domácí porážku 3:4 po nájezdech z poloviny října.
05.12.2021 20:25 |

Pražské derby ovládla Slavia, Jágrovo Kladno nestačilo na Zlín

Derby pražských „S“ v rámci 22. kola extraligy zvládli lépe hokejisté Slavie. Sparta vlétla do utkání jako velká voda, ovšem Slávisté zápas dokázali otočit a nakonec se radují z výhry 4:2. Bez bodu zůstalo také Kladno, které na domácí půdě prohrálo 1:4 se Zlínem.
18.11.2012 21:20 |

Vítkovice čtyřmi góly senzačně obrátily zápas se Zlínem

Hokejisté Vítkovic vyhráli třetí čtvrtfinále play off extraligy nad Zlínem 4:3, když v poslední třetině čtyřmi brankami senzačně obrátili skóre 0:3. Vítězný gól vstřelil v 58. minutě při přesilovce pět na tři Ondřej Roman. Hostům nebyl nic platný ani hattrick Ondřeje Veselého. Vítkovice snížily stav série na 1:2, čtvrtý zápas se v Ostravě hraje v pátek od 18:15.
14.03.2013 20:55 |

Osobnosti: Ondřej Veselý (154 článků) , Ondřej Roman (61 článků) , Ondřej Veselý (154 článků)

Vítkovice vstaly z mrtvých a čtyřmi góly otočily duel se Zlínem

Hokejisté Vítkovic vyhráli třetí čtvrtfinále play off extraligy nad Zlínem 4:3, když v poslední třetině čtyřmi brankami senzačně obrátili skóre z 0:3.
14.03.2013 21:00 |

Vítkovice se výhrou nad Zlínem vyhouply na druhé místo extraligy

Hokejisté Vítkovic přehráli v 10. kole extraligy díky třem gólům v závěrečné třetině Zlín 5:2.
10.10.2010 20:20 |

V play-out začaly lépe Sparta a Kometa

Hokejisté Sparty přehráli Kladno až v prodloužení, Brno nasázelo Boleslavi pět branek.
25.02.2011 20:55 |

V čele chirurgického oddělení P-P Kliniky Kladno stojí MUDr. Tomáš Bureš

Kladno, 23. února 2015 – Chirurgické oddělení P-P Kliniky Kladno získalo od počátku roku nového vedoucího lékaře. Stal se jím zkušený cévní chirurg, MUDr. Tomáš Bureš. Společnost EUROCLINICUM, která P-P Kliniku Kladno provozuje, se tímto krokem zaměřila na další rozvoj chirurgického oddělení kliniky.
02.03.2015 14:46 |

To je sranda: Okamurovec podepsal koalici se členem TOP 09. A už je zle

Kladno povedou ODS, SPD, ANO a hnutí Kladeňáci. Dnes jejich zástupci podepsali koaliční smlouvu, ve třiatřicetičlenném zastupitelstvu mají 18 hlasů. Vítězná Volba pro Kladno primátora Milana Volfa bude v opozici. „Primátorem bude Dan Jiránek (ODS),“ řekl ČTK Lukáš Hanes z kladenské ODS. Jiránek už město v minulosti vedl, v uplynulých čtyřech letech vedla Kladno koalice Volby pro Kladno, ANO a KSČM.
07.10.2018 21:41 |

Osobnosti: Dan Milano (42 článků)

Správa železnic získala stavební povolení na modernizaci železnice v Kladně

Projekt modernizace traťového úseku Kladno – Kladno-Ostrovec se přiblížil realizaci. Správa železnic má pravomocné stavební povolení, zároveň probíhá výběrové řízení na dodavatele stavby. Celý úsek bude zdvoukolejněn a elektrifikován, rekonstrukcí projde kolejiště i výpravní budova ve stanici Kladno. Vznikne také nový přestupní uzel na městskou dopravu v zastávce Kladno město. Stavět by se mělo začít na konci letošního roku.
13.06.2022 22:35 |

To se nevidí. Spartu srazil na kolena kuriozní vlastní gól

Hokejisté pražské Sparty promarnili ve třetím čtvrtfinále play off vedení 2:0 a podlehli Třinci 3:4. V sérii tak prohrávají 1:2 na zápasy. Ve druhém čtvrtfinále přehráli hokejisté Litvínova 3:0 Plzeň a v sérii se ujali vedení 2:1.
12.03.2013 20:50 |

Osobnosti: Martin Ručinský (68 článků) , Rostislav Martynek (1 článek) , Pavel Francouz (34 článků)

Hokejisté pražské Sparty se zúčastní Spenglerova poháru

Hokejisté pražské Sparty se stali posledním šestým účastníkem prestižního Spenglerova poháru, jež se uskuteční tradičně na konci roku ve švýcarském Davosu. Seznam pozvaných týmů tak je nyní kompletní; kromě Sparty se na turnaji představí ruské kluby Petrohrad a Spartak Moskva, výběr Kanady, švýcarský Servette Ženeva a pořádající Davos.
17.07.2010 16:50 |

Trenér Petřík si oddechl, jeho Slovan porazil Brno 3:1

Fotbalisté Slovanu Liberec částečně napravili blamáž z českého poháru, když v 10. kole Gambrinus ligy přehráli mátožné Moravany.
25.09.2010 18:25 |

Student Agency zavede autobusy mezi Brnem a Zlínem

Společnost Student Agency obnoví spojení mezi Brnem a Zlínem, autobusy na lince začnou jezdit od 3. března a cestující budou moci využít šest spojů každým směrem. Část z nich bude jezdit přes Kroměříž, část přes Uherské Hradiště a základní jízdenka bude stát 110 korun. V tiskové zprávě to uvedl mluvčí společnosti Aleš Ondrůj. Student Agency na lince vstupuje do konkurenčního prostředí, nabídne kratší časy.
06.02.2013 15:15 |

Vyrovnaná série mezi Zlínem a Plzní se stěhuje zpět na Moravu

Ve finálové sérii hokejové extraligy mezi Zlínem a Plzní je dnes na programu pátý zápas a jeden ze soupeřů po něm bude mít na své straně mečbol. Po dvou utkáních v Plzni se série vrací na Zimní stadion Luďka Čajky, na ledě zlínského vítěze základní části začne duel v 18:15.
17.04.2013 09:45 |

Nad Zlínem se otevřela mračna. Utržená oblaka lidé přirovnávali k Mordoru

Peklo nad Zlínem anebo také Mordor. Těmito i podobnými výrazy pojmenovávali lidé na sociálních sítích valící se nízkou oblačnost, která se přímo nad krajským městem hrozivě utrhla v pondělní podvečer. Srážky na sebe nenechaly dlouho čekat.
20.07.2020 22:25 |

Třinec srovnal stav série se Zlínem, Kometa vede nad Kladnem už 2:0

Hokejisté Třince zvítězili ve druhém utkání předkola play-off extraligy na ledě PSG Zlín 4:3 po samostatných nájezdech a vyrovnali stav série na 1:1. Kometa Brno zvládla i druhý zápas a na svém ledě porazila Kladno 5:3.
01.03.2012 21:00 |

Čeští hokejisté po propadáku s Norskem na MS udolali Švédy

Čeští hokejisté si na mistrovství světa v Mannheimu napravili reputaci po propadáku s Norskem a porazili Švédsko 2:1.
13.05.2010 23:25 |

Hokejisté konečně zabrali. Dojem napravili proti Rusku

Čeští hokejisté zdolali v závěrečném utkání na Českých hrách v Pardubicích Rusko 2:1, přesto skončili v úvodním dílu Euro Hockey Tour na posledním místě. Při shodném zisku tří bodů s Rusy i Švédy měli nejhorší skóre v minitabulce vzájemných zápasů. Zápas rozhodl v 54. minutě útočník Jakub Petružálek.
01.09.2013 20:30 |

Osobnosti: Jakub Petružálek (57 článků)

Kladno se VYHOUPLO do čela extraligové tabulky

Hokejisté Kladna přehráli ve 4. kole extraligy na domácím ledě Karlovy Vary 4:3 a vedou tabulku.
23.09.2011 20:15 |

Plzeň otočila zápas se Zlínem, poslední Boleslav zaskočila Pardubice

Hokejisté Plzně porazili v utkání 34. kola Tipsport extraligy doma Zlín 4:3 po samostatných nájezdech. Vedoucí tým extraligy Sparty si doma poradila 3:2 s Karlovými Vary. Další favority Pardubice naopak doma hodně překvapivě padly 1:2 s Mladou Boleslaví.
28.12.2011 20:30 |

Osobnosti: Václav Pletka (7 článků)