Hokejisté odčinili úvodní nezdar na Karjale výhrou nad mistry světa Finy 5:2

Čeští hokejisté zdolali ve druhém utkání na turnaji Karjala v Turku domácí Finy 5:2. Přes úvodní porážku se Švédskem 1:4 v Českých Budějovicích tak budou mít svěřenci finského kouče Kariho Jalonena v neděli šanci úvodní podnik Euro Hockey Tour vyhrát, zatímco úřadující olympijští vítězové a mistři světa o ni přišli.
12.11.2022 20:55 |

Novými mistry jsou hokejisté Kanady. Finy porazili v prodloužení

Na hokejový trůn se po pěti letech vrátila Kanada, světový titul si připsala už po sedmadvacáté. Její hokejisté ve finále porazili obhájce titulu Finy 3:2 v prodloužení. Střelcem vítězného gólu byl v čase 66:26 útočník Nick Paul. V odpoledním zápase o třetí místo zvítězily Spojené státy, které rozdrtily Německo 6:1.
06.06.2021 23:30 |

Hokejisté skončili na Karjale poslední, prohráli i s Ruskem

Čeští hokejisté prohráli na turnaji Karjala v posledním utkání s Ruskem 2:4 a na úvodní akci seriálu Euro Hockey Tour skončili se ziskem jediného bodu poslední. Zápas proti úřadujícím světovým šampionům rozhodla úvodní třetina, ve které dostali Češi tři góly.
09.11.2014 14:00 |

Hokejový nároďák válel, rozdrtil mistry světa: Pět fíků pro Finy!

To byla kanonáda. Ve čtvrtek naši hokejisté nestačili v Chomutově na Švédy, jenže na další duel se přesunuli do Moskvy a tam včera vypráskali mistry světa z Finska 5:1 a oplatili jim měsíc starou porážku z Helsinek 0:4.
18.12.2011 12:05 |

Hokejisté částečně odčinili debakl. S Finy prohráli až v prodloužení

Čeští hokejisté podlehli ve druhém utkání na Švédských hrách ve Stockholmu Finsku 2:3 v prodloužení a získali první bod v turnaji.
12.02.2011 15:05 |

Čeští hokejisté porazili Finy a mají bronz

Čeští hokejisté porazili v neděli odpoledne domácí tým Finska 3:2 a vybojovali na mistrovství světa bronzové medaile. K vítězství nad úřadujícími mistry světa vykročili v první třetině, kterou tým Aloise Hadamczika vyhrál 3:1.
20.05.2012 17:40 |

Osobnosti: Alois Hadamczik (333 článků)

Bělorusové udolali Slovince, hokejisté Francie porazili Rakousko

Hokejisté Běloruska odčinili na mistrovství světa úvodní porážku s českým týmem a zdolali Slovinsko 4:3. Připsali si tak první body na šampionátu, Slovinci na ně dál čekají. Vyrovnaný duel rozhodl svou trefou z 56. minuty útočník Alexej Ugarov.
05.05.2013 16:45 |

Češi porazili na Karjale i Finsko a zahrají si o prvenství na turnaji!

Čeští hokejisté vyhráli i svůj druhý zápas na Karjala Cupu. Po výhře nad Švédskem porazili svěřenci kouče Evežena Hadamczika domácí Finy po gólu kapitána Petra Nedvěda a zahrají si o celkové vítězství na turnaji.
09.11.2012 20:25 |

Osobnosti: Petr Nedvěd (205 článků)

Češi vedli nad Finy 2:0, nakonec ale prohráli a na Karjale jsou bez bodu

Čeští hokejisté prohráli i druhé utkání na turnaji Karjala, když nedokázali proti Finsku udržet dvoubrankové vedení a podlehli domácí reprezentaci 2:3.
09.11.2013 18:21 |

Pálky, pěsti a vyděšené ženy: Desítky migrantů se popraly s Finy

Ve finském městě Forssa došlo k brutálnímu střetu mezi Finy a uprchlíky. Místní vyzbrojeni baseballovými pálkami napadli ubytovnu s azylanty. Přistěhovalci si nic nenechali líbit a vyzbrojeni klacky začali útočit na Finy. Dvě vyděšené slečny jen tak tak ujely rozhořčenému davu. Do konfliktu se dle policie zapojilo až sto lidí.
25.08.2016 18:30 |

Čeští hokejisté jsou mistry světa

Čeští hokejisté jsou po pěti letech mistry světa. Ve finále šampionátu v Kolíně nad Rýnem dnes porazili ruské obhájce titulu 2:1 brankami Klepiše a Rolinka.
23.05.2010 23:00 |

Češi vstoupili na Karjalu výhrou nad Švédy. Prolomí zakletí turnaje?

Česká premiéra na letošní Karjale byla úspěšná, hokejisté v Plzni porazili Švédy 6:3. Pomůže jim dobrý start k prolomení zakletí turnaje? Od roku 2012, kdy národní tým poprvé vyhrál Karjalu, pokaždé skončil na turnaji jako poslední.
03.11.2016 21:10 |

Hokejisté zvládli vstup do Českých her. V Brně udolali Finy 3:2

Čeští hokejisté vstoupili do Českých her v Brně výhrou nad Finskem 3:2 a posílili svou naději na obhajobu triumfu v Euro Hockey Tour. Svěřenci trenéra Aloise Hadamczika dnes sice ztratili dvoubrankový náskok, ale ve 47. minutě rozhodl Zbyněk Irgl.
25.04.2013 20:45 |

Osobnosti: Alois Hadamczik (333 článků) , Zbyněk Irgl (29 článků)

Dánové zaskočili Finy, porazili je o tři góly

Hokejisté Dánska se na mistrovství světa v Německu postarali o obrovské překvapení, když v severském derby porazili vysoce favorizované Finy 4:1.
08.05.2010 23:35 |

Švédové porazili Finy 3:0 a po dvou letech jsou opět ve finále MS

Hokejisté Švédska si po dvou letech na mistrovství světa znovu zahrají o zlaté medaile. V dnešním prvním semifinále šampionátu ve Stockholmu porazili v severském derby Finsko 3:0. O výhře domácího výběru rozhodl dvěma góly z přesilovek útočník Loui Eriksson, třetí branku přidal v závěru Henrik Sedin. V nedělním finále vyzvou svěřenci kouče Pära Martse lepšího z dvojice USA - Švýcarsko, Finy čeká zápas o bronz
18.05.2013 17:35 |

Osobnosti: Loui Eriksson (3 články)

Hokejisté TŘINCE jsou MISTRY EXTRALIGY!

Hokejisté Třince vyhráli pátý zápas a poprvé v historii se stali mistry české extraligy.
12.04.2011 20:00 |

Češi ztratili nadějně rozehraný zápas s Finy a na Karjale zůstávají bez bodu

Ačkoliv český tým v utkání s Finskem podal o poznání lepší výkon než ve čtvrtek proti Švédům, ani tentokrát to na vítězství nestačilo. Svěřenci trenéra Vůjtka sice vedli po trefě Milana Gulaše, ale Finové výsledek otočili díky gólům Tommiho Huhtala a Kristiana Kuusela.
07.11.2015 18:25 |

Osobnosti: Milan Gulaš (7 článků)

DALŠÍ NAKLÁDAČKA? Čeští hokejisté zkusí reparát s Finy

S kompletně pozměněnou sestavou si budou chtít čeští hokejisté napravit reputaci na LG Hockey Games ve Stockholmu po čtvrteční úvodní porážce 1:6 se Švédskem.
12.02.2011 09:15 |

Hokejisté si před zápasem s Finy udělali pohodu: Hurá na steak!

Je tu bitva o první místo v základní skupině, duel s Finy (20.15, ČT4), repríza loňského čtvrtfi nále MS a olympiády.
04.05.2011 12:05 |

Švédové jsou mistry světa. Porazili Švýcarsko 5:1

Hokejisté Švédska se podeváté v historii stali mistry světa, poté co ve finále letošního světového šampionátu porazili doma ve Stockholmu Švýcarsko 5:1. Seveřané proti dosud neporaženému soupeři jako první inkasovali, ale nakonec přesvědčivě ukončili neúspěšnou sérii domácích týmů, které čekaly na zlato dlouhých 27 let od triumfu SSSR v Moskvě 1986.
19.05.2013 23:00 |