Hokejisté Lva v KHL poprvé nebodovali, prohráli se Spartakem

Hokejisté Lva Praha ve čtvrtém zápase v nové sezoně Kontinentální ligy vyšli poprvé bodově naprázdno. Svěřenci trenéra Václava Sýkory na závěr úvodní série zápasů na kluzištích soupeřů prohráli v Moskvě se Spartakem 3:4. Vyrovnaný duel rozhodl svým druhým gólem v utkání v 55. minutě Pavel Medvěděv.
14.09.2013 20:20 |

Osobnosti: Václav Sýkora (45 článků)

Kristek zazářil v dresu Popradu. Lev vydřel bod se Spartakem Moskva

Hokejisté Lva Poprad prohráli v KHL se Spartakem Moskva 2:3 po samostatných nájezdech.
03.01.2012 17:45 |

Osobnosti: Ondřej Němec (15 článků)

Hokejisté Lva po 12 zápasech nebodovali, doma prohráli s Mytišči

Hokejisté Lva Praha prohráli na závěr série domácích zápasů s Atlantem Mytišči 1:3 a ukončil tak sérii dvanácti utkání, ve kterých dokázali bodovat.
08.12.2013 15:40 |

Hokejisté Lva budou hrát play off se Záhřebem, chystá se na ně Medveščak

Hokejisté Lva Praha sice prohráli v Kontinentální lize se Spartakem Moskva 2:3 po samostatných nájezdech, ale dočkali se soupeře, kterého chtěli do play off. Český celek se střetne s chorvatským Medveščakem Záhřeb.
04.03.2014 22:55 |

Hokejisté Lva prohráli v Doněcku, v osmifinále je čeká CSKA Moskva

Konec šňůry! Hokejisté Lva Praha po sérii pěti vítězství prohráli ve svém posledním utkání základní části KHL na ledě Donbassu Doněck 1:2 po samostatných nájezdech. Postup do play off mají ale v kapse!
17.02.2013 21:35 |

ČÁRA PŘES ROZPOČET! Lev musí hrát na Ukrajině, hráči narychlo shánějí pasy

Tak to je nemilé překvapení! V Bratislavě se prodávají vstupenky, autobus pro fanoušky je přichystaný, hráči s sebou nemají pasy, a teď tohle! Hokejisté Lva Praha budou muset šesté čtvrtfinále KHL odehrát v pátek v Doněcku. Vedení soutěže dnes povolilo Donbassu hrát zápas na svém domácím stadionu. Tak to je nemilé překvapení! V Bratislavě se prodávají vstupenky, autobus pro fanoušky je přichystaný, hráči s sebou nemají pasy, a teď tohle! Hokejisté Lva Praha budou muset šesté čtvrtfinále KHL odehrát v pátek v Doněcku.
27.03.2014 13:45 |

Hokejisté pražského Lva postoupili do finále KHL, kde jim bude soupeřem Magnitogorsk. V českém týmu panuje výborná atmosféra, což se jasně ukázalo na tréninku. V rozhovorech parádní náladu potvrdili i kapitán Jiří Novotný, asistent trenéra Václav Sýkora a útočník Jakub Klepiš.
15.04.2014 20:00 |

Osobnosti: Jiří Novotný (174 článků) , Jakub Klepiš (49 článků) , Václav Sýkora (45 článků) , Jiří Novotný (174 článků)

Hokejisté Lva podlehli v play off KHL CSKA opět v prodloužení

Hokejisté Lva Praha prohráli i druhé utkání osmifinále play off Kontinentální ligy na ledě CSKA Moskva 2:3 v prodloužení. Zápas, po kterém vede slavný ruský klub v sérii hrané na čtyři výhry 2:0, rozhodl gól Igora Grigorenka v 90. minutě. Zatímco ve středu CSKA vyhrál po stejném výsledku v prvním prodloužení, dnes padlo rozhodnutí ve druhém.
21.02.2013 20:45 |

Hokejisté Lva ztratili zápas KHL v Čerepovci v poslední třetině

Hokejisté Lva Praha prohráli v Kontinentální lize na ledě Severstalu Čerepovec 1:2, když slibně rozehraný zápas ztratili ve třetí třetině.
28.10.2013 19:15 |

Hokejisté Lva měli Doněck na lopatě, ale nakonec prohráli

Hokejisté Lva Praha prohráli ve svém úvodním vystoupení v nové sezoně Kontinentální ligy na ledě Donbassu Doněck 2:3 v prodloužení. Svěřenci kouče Václava Sýkory přitom vedli zásluhou gólů Calleho Ridderwalla a Michala Řepíka už 2:0, ale nakonec rozhodl v čase 62:32 Maxim Jakucenja.
08.09.2013 20:10 |

Těšíte se na KHL v Praze? Vstupenky jsou už v prodeji

Dlouho očekávaná chvíle je tu. Nováček KHL, tým HC LEV Praha, spustil prodej permanentek a zároveň vstupenek na první tři domácí utkání KHL, ve kterých se svěřenci trenéra Jandače utkají s Rigou, Spartakem Moskva a Doněckem.
16.08.2012 16:00 |

Závěr tripu na Dálný východ se lvům nepovedl

Hokejisté Lva Praha prohráli v Kontinentální lize na ledě Chabarovsku 0:3 a dvěma góly se na tom podílel český útočník Jakub Petružálek. Hráči Lva gólmana Alexeje Murygina nepřekonali a poprvé v sezoně neskórovali. Jediný český zástupce v KHL si připsal v dvanáctém utkání ročníku pátou porážku. Amur v jedenáctém duelu teprve potřetí zvítězil.
03.10.2013 13:10 |

Osobnosti: Jakub Petružálek (57 článků)

Finále KHL je tady! Kdy a za kolik můžete přijít fandit pražskému Lvu?

Hokejisté Lva Praha odehrají domácí zápasy finále KHL proti Metallurgu Magnitogorsk opět v O2 areně, kde sehráli už tři semifinálové duely proti Jaroslavli. Pražané věří, že překonají návštěvnický rekord KHL 16 317 diváků z předešlé sezony.
16.04.2014 09:45 |

Je to kruté, lituje po vyřazení pražského Lva z KHL Pöpperle

Jen čtyři zápasy, nejmenší možnou porci, odehráli hokejisté Lva Praha v play off KHL . Nováček soutěže nedokázal ani jednou porazit favorizovaný CSKA Moskva a sezona pro něj
26.02.2013 10:05 |

Lev Praha končí v osmifinále KHL! Počtvrté nestačil na CSKA Moskva

A je konec! Hokejisté pražského Lva prohráli i ve čtvrtém osmifinálovém zápase play off KHL s CSKA Moskva, a sezona pro ně skončila.
25.02.2013 21:45 |

Mizérie Lva dál pokračuje. I když už měl v brance Štěpánka

Hokejisté Lva Praha opět prohráli. V domácím utkání přenechali všechny body Sibiru Novosibirsk. Za posledních 10 zápasů zvítězil český celek v KHL jen jednou.
01.11.2012 22:15 |

PŮLNOČNÍ HOKEJ! Lev Praha hrál rekordní zápas v KHL, nakonec měl smůlu

Hokejisté Lva Praha prohráli v nejdelším utkání v historii play off Kontinentální ligy s Doněckem 3:4 ve čtvrtém prodloužení a stav čtvrtfinálové série je nerozhodný 1:1. O první prohře Lva v letošním play off rozhodl až po půlnoci, v čase 126:14 Andrej Koněv.
22.03.2014 08:30 |

Lev druhý finálový zápas KHL prohrál, série s Magnitogorskem je vyrovnaná 1:1

Hokejisté Lva Praha prohráli druhé finále Kontinentální ligy v Magnitogorsku 1:4. Série se za vyrovnaného stavu 1:1 přesune do Prahy, kde bude pokračovat v úterý a ve čtvrtek. Jediný gól Lva vstřelil až v závěru Justin Azevedo. Na porážce Pražanů se gólem a asistencí podílel útočník Jan Kovář.
20.04.2014 16:25 |

Osobnosti: Jan Kovář (36 článků)

Hokejisté Lva Praha vyhráli v Doněcku a jsou v semifinále KHL

Hokejisté Lva Praha vyhráli šesté utkání čtvrtfinále play off Kontinentální ligy na ledě Doněcku 1:0, sérii ovládli 4:2 a postoupili do semifinále soutěže. Utkání na Ukrajině rozhodl gól Ondřeje Němce v přesilové hře ve třetí třetině. Lev se ve finále Západní konference utká s Jaroslavlí a na úvod bude mít výhodu domácího prostředí.
28.03.2014 22:00 |

Sparta zkolabovala ve Zlíně a její famózní série je u konce

Hokejisté pražské Sparty prohráli v 25. kole extraligy na ledě Zlína 5:6 a poprvé po 14 zápasech nebodovali. Lídr tabulky sice vedl po první třetině 4:1, ale Zlín v úvodních pěti minutách druhé části čtyřmi góly stav otočil. Sparta ještě v druhém dějství vyrovnala, v čase 58:45 však rozhodl obránce Petr Zámorský.
29.11.2013 21:15 |

Osobnosti: Petr Zámorský (7 článků)