Článek

Hojda (KSČM): Vydrží nově připravovaný ministr dopravy alespoň rok?

 
Dne 12. listopadu předstoupil na tiskové konferenci ministr dopravy Antonín Prachař společně s místopředsedou vlády ČR Andrejem Babišem a společně prohlásili, že ministr Antonín Prachař odstupuje z vedení Ministerstva dopravy. Současně Andrej Babiš prohlásil, že má připraveného zástupce za ANO na uvolněné místo ministra dopravy a má se jím stát Dan Ťok, generální ředitel firmy SKANSKA.
13.11.2014 10:31 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15816 článků) , Antonín Prachař (127 článků)
Podobné články

Stínový ministr průmyslu KSČM nařezal Klausovi i kapitalistům. Jde jim prý jen o zisk

 
ROZHOVOR Pavel Hojda je respektovaným parlamentním poslancem KSČM za Karlovarský kraj. Má pověst velmi pracovitého ekonomického experta, nejen v rámci svého regionu. V parlamentu například vedl podvýbor pro letectví a kosmonautiku a společně s kolegy prosadil, aby byl v Praze umístěn globální navigační družicový systém Galileo. A v KSČM dokonce zastává funkci stínového ministra průmyslu, dopravy a hospodářství.
05.10.2013 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Hojda (26 článků)

Hojda (KSČM): Kontrolní činnost Ministerstva dopravy je nedostatečná

 
Vyjádření stínového ministra dopravy KSČM a poslance PČR Pavla Hojdy k dálnici D1.
20.07.2013 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Hojda (26 článků)

Hojda (KSČM): Co znamená převod majetku ČD, a. s., na SŽDC

 
Poslanecká sněmovna a Senát schválily i přes odpor a nesouhlas poslaneckého klubu KSČM v roce 2002 zákon o oddělení dopravní cesty od provozovatele železniční dopravy prý proto, aby byl umožněn konkurenční boj provozovatelů železniční dopravy. Bohužel, zůstalo pouze u tohoto kroku, který byl proveden jaksi napůl a nyní je stát postaven před problém řešení převodu majetku Českých drah, a. s., (nádraží a pozemky pod kolejemi), potřebného pro užívání i ostatními provozovateli na železnici.
12.08.2014 15:30 |

podobné články

Hojda (KSČM): Registr - noční můra motoristů i pověřených úřadů

 
Ministr dopravy Pavel Dobeš opakovaně přislíbil, že závady registru motorových vozidel dodavatelská firma společně s ministerstvem dopravy odstraní. Termínů na odstranění závad bylo několik, ale bohužel registr ne a ne fungovat.
24.07.2012 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Dobeš (513 článků) , Pavel Hojda (26 článků)

Hojda (KSČM): Návrh na zřízení komise pro dohled nad dopravními stavbami je absurdní

 
Vyjádření poslance Parlamentu ČR a stínového ministra pro resort dopravy a průmyslu Pavla Hojdy k záměru zřídit při ministerstvu dopravy komisi pro dohled nad kvalitou dopravních staveb.
17.12.2011 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Hojda (26 článků)

Módní tipy pro rok 2017

 
Pokud vám záleží na tom, jak se oblékáte a snažíte se v tomto ohledu držet nejnovějších trendů, pak vám náš článek – ukrývající módní tipy pro rok 2017 – zaručeně přijde vhod. My totiž víme, co bude v roce se šťastnou sedmičkou na konci trendy a co se bude nosit! Snad každé ženy se móda dotýká alespoň okrajově. Proto určitě není na škodu znát trendy tohoto roku a být tak připravená svému okolí ukázat, že se v módním odvětví vyznáte. Nemusíte striktně zkoušet úplně všechno, ale alespoň budete vědět, z čeho si můžete vybírat! Módní tipy pro rok 2017 Začátkem každého roku jsou módní tipy jedním z nejožehavějších a nejočekávanějších témat. I ženy, které nejsou módou tolik posedlé, chtějí mít přehled. Tak už na nic nečekejme a pojďme se podívat, co se letos bude nosit! Rukávy, které nepřehlédnete Jako první zmíníme výrazné rukávy, kterých si letošní rok užijeme opravdu dostatek. Mnohdy až extravagantní kousky budeme vídat na sakách, bundách i obyčejných mikinách. Kdo chce jít s dobou, ten by si měl pořídit takový model, kde rukáv hraje hlavní roli. A vůbec se toho nebojte, letos je přáno extrémům! Placky jako z devadesátek! Určitě si vzpomenete na éru, kdy světu vládly nejrůznější placky, které měly mnoho podob, velikostí, tvarů i barev. Možná jste je v čase, kdy zažívaly největší slávu, nosili na oblečení i vy nebo jste si je připínali na tašky. Světe div se, placky a připínáčky patří mezi módní tipy pro rok 2017 a kdo nebude mít alespoň jednu takovou ozdobu, jako by ani nebyl! Barvy, které se drží při zemi! Zatímco předchozím rokům vládly opravdu výrazné odstíny a jeden čas všichni nosili neonky, letos tomu bude jinak. Barvy vhodné pro rok 2017 se drží hodně při zemi, jsou neutrální a nevýrazné. Mezi takové odstíny patří béžová, kávová, šedá... Čtěte více Příspěvek Módní tipy pro rok 2017 pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
15.01.2017 20:50 |

podobné články

Hojda (KSČM): Blokádou silnic proti rozšíření mýtného?

 
Vyjádtření poslance Parlamentu ČR a stínového ministra KSČM pro resort dopravy, průmyslu a obchodu Pavla Hojdy k návrhům na zavedení mýtného na silnicích II. a III. třídy a k signalizovanému protestu dopravců.
26.05.2011 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Hojda (26 článků)

Hojda (KSČM): Agentura pro dohled nad systémem Galileo je v Praze a co dál?

 
Vyjádření poslance Parlamentu ČR a stínového ministra KSČM pro resort průmyslu a dopravy Pavla Hojdy k problémům s přestěhováním GSA (evropské agentury pro dohled nad systémem Galileo) do Prahy.
04.08.2011 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Hojda (26 článků)

Hojda (KSČM): Konec rozvoje dopravní infrastruktury

 
Vyjádření poslance Parlamentu ČR a stínového ministra KSČM pro resort dopravy a průmyslu Pavla Hojdy k nedostatečnému financování dopravní infrastruktury.
14.08.2011 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Hojda (26 článků)

Hojda (KSČM): Mýty a fakta o reklamaci závad na D 47

 
Vyjádření poslance PČR a stínového ministra KSČM pro resort dopravy a průmyslu Pavla Hojdy k informacím o reklamaci stavby D47.
27.01.2012 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Hojda (26 článků)

Hojda (KSČM): Přínos církevních restitucí dle NERVu a premiéra

 
Vyjádření poslance Parlamentu ČR a stínového ministra KSČM pro rezort dopravy a průmyslu Pavla Hojdy k tvrzení člena Národní ekonomické rady vlády (NERV) Jiřího Schwarze o výhodnosti církevních restitucí pro stát.
01.09.2012 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Schwarz (32 článků) , Pavel Hojda (26 článků)

Hojda (KSČM): Místo přestřelky přes média by měli věc řešit

 
KSČM sdílí názor odborné veřejnosti, podle níž je návrh na R. Vacka jako ministra dopravy naprosto nepřijatelný, zejména z hlediska jeho odborných předpokladů pro řízení resortu.
16.11.2012 19:55 |

podobné články

Hojda (KSČM): Cena za prodej podílu v ČSA se jeví jako podhodnocená

 
Vyjádření poslance PČR a stínového ministra KSČM pro resort dopravy a průmyslu Pavla Hojdy k rozhodnutí vlády o prodeji menšinového podílu v ČSA.
13.03.2013 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Hojda (26 článků)

Hojda (KSČM): NKÚ neodhalil nic nového

 
Vyjádření Pavla Hojdy, poslance, místopředsedy Hospodářského výboru PS PČR a stínového ministra dopravy KSČM, ke zprávě NKÚ o předražených stavbách silniční sítě v ČR.
05.08.2013 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Hojda (26 článků)

Hojda (KSČM): Distribuce pohonných hmot - "pomoc drobným podnikatelům"?

 
Vyjádření Pavla Hojdy, stínového ministra dopravy, průmyslu a obchodu KSČM, k likvidaci menších distributorů pohonných hmot.
30.11.2013 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Hojda (26 článků)

Analytik: Proč mají vlaky zpoždění a smrdí, jsme se od ministra nedozvěděli

 
MEDIÁLNÍ HODNOCENÍ Ministr dopravy Pavel Dobeš přišel do nedělní Partie televize Prima obhajovat jak zvýšení DPH, tak i mýtného. Neuspěl. Stál proti němu nejen expert KSČM Pavel Hojda, ale výjimečně i moderátor, jehož častý sarkasmus mile překvapil analytika ParlamentníchListů.cz.
20.11.2011 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Dobeš (513 článků) , Pavel Hojda (26 článků)

Registr vozidel připravovali amatéři, myslí si poslanec. Chce Dobešův odchod

 
Poslanec za KSČM Pavel Hojda ostře kritizuje problémy se spuštěním centrálního registru vozidel. Měl by podle něj odstoupit ministr dopravy Pavel Dobeš.
21.07.2012 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Dobeš (513 článků) , Pavel Hojda (26 článků)

Hojda (KSČM): Opravdu chce německá vláda zpoplatnit silnice?

 
Řidiči osobních aut by měli od roku 2016 platit za využívání všech německých silnic. S tímto návrhem přišel na jednání vlády ministr dopravy Alexander Dobrindt. Zpoplatněním silnic podle něj státní rozpočet získá navíc 2,5 miliardy eur za čtyřleté volební období. Roční známka by měla stát průměrně 88 eur (kolem 2 400 korun). Konkrétní cena se bude lišit podle stáří vozu a objemu motoru a dopadu na životní prostředí.
08.07.2014 18:45 |

podobné články

Hojda (KSČM): Když ptáčka lapají

 
Vyjádření Pavla Hojdy, odborného mluvčího KSČM pro dopravu a průmysl, k programovému prohlášení nové koaliční vlády.
17.02.2014 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Hojda (26 článků)