Článek

Hnus a manipulace ze strany ČT. Nerušil z SPD dohrává televizní incident s povykujícím Železným

 
V Praze mají lidé už tři roky zkušenost s vládou Pirátů. A lidé podle lídra kandidátky SPD Josefa Nerušila vidí, že administrativa Zdeňka Hřiba jednoznačně preferuje nepřizpůsobivé, feťáky a další podobné klinikáře. Důchodce se naopak snaží z města vyhnat. Pražský kandidát prý na stánku slýchával od penzistů hororové historky, čemu v metropoli nyní čelí.
07.10.2021 22:25 |

podobné články

Podobné články

Proč se nechutným věcem říká zrovna 'hnus fialovej'?

 
Fialová barva asi nepatří mezi obecně nejoblíbenější, ale proč čeština při představě čehosi odporného používá zrovna označení "hnus fialovej"? Proč ne třeba "hnus zelenej" nebo "hnus hnědej"?
26.05.2020 10:20 |

podobné články

„Halíkovi b*bci. Křesťan Piráty nevolí.“ Kandidát Nerušil, terč petic, předložil návrhy. Soros, ČT, Orbánův zákon

 
Když zástupce zahraničím financované neziskové organizace přijde do ČT či ČRo, bude povinně uvedeno, kdo ho platí. To plánuje navrhnout člen Rady ČRo a lídr kandidátky SPD do sněmovních voleb Josef Nerušil. Proti němu coby pracovníkovi Arcibiskupství pražského se vymezili někteří čeští křesťané, on nicméně tvrdí, že křesťan volí právě SPD. S ParlamentnímiListy.cz hovořil i o svém dalším návrhu týkajícím se zobrazování sexuálních menšin v médiích či o knězi a profesorovi Tomáši Halíkovi.
30.07.2021 04:45 |

podobné články

Nerušil, lídr SPD: Odstupuji z Rady Českého rozhlasu. Ač bych nemusel

 
Lídr pražské kandidátky SPD do sněmovních voleb Josef Nerušil složil členství v Radě Českého rozhlasu. Jak informoval ParlamentníListy.cz, chce se věnovat výhradně předvolební kampani a svým voličům.
02.09.2021 10:00 |

podobné články

Kandidát SPD Nerušil rezignoval na funkci v Radě ČRo

 
Lídr pražské kandidátky SPD Josef Nerušil rezignoval kvůli kandidatuře v říjnových parlamentních volbách na své členství v Radě Českého rozhlasu. Hana Lipovská, která působí v Radě České televize a ve sněmovních volbách hodlá kandidovat v Pardubickém kraji za Volný blok, zatím v radě setrvává.
02.09.2021 10:40 |

podobné články

„Rumburak Halík. Piráti? Smrad, že i tchoř prchá.“ Okamurův lídr Nerušil přitvrdil

 
Politické neziskovky odříznout od veřejných peněz, zavést institut „prvotního dárce“, přimět je označovat své materiály podobně, jako to musejí dělat politické strany, a v případě pochybného financování zdanit. Pražský lídr SPD v Praze Josef Nerušil po odchodu z Rady ČRo i Arcibiskupství pražského přitvrdil. Kněze a profesora Tomáše Halíka označil za „Rumburaka“, který končí stejně neúspěšně jako Rumburak seriálový. „Kdykoliv zapnete ČT24, tak na vás spolehlivě během několika minut vybafne Markéta Pekarová Adamová nebo Mikuláš Ferjenčík,“ přidává na úkor veřejnoprávních médií. Věří, že Piráti v rámci boje za klima „zakážou i své oblíbené pokuřování. Protože když se někde sejde partička Pirátů, je to smradu, že i tchoř zahanbeně prchá do své nory.“
12.09.2021 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Halík (583 článků)

Jaroslav Bašta jde do voleb za SPD. Zde jsou jména VŠECH lídrů

 
Hnutí SPD představilo své lídry pro všech 14 krajů České republiky. Jsou mezi nimi jak známé a osvědčené tváře, tak i lidé, kteří zatím za SPD nekandidovali. Překvapeni mohou být voliči SPD v Praze, kde za hnutí kandiduje člen Rady Českého rozhlasu Josef Nerušil. V ostatních krajích sází Tomio Okamura převážně na známé tváře z Parlamentu, případně ze zastupitelstev. Mezi kandidáty SPD je i jeden bývalý ministr.
15.07.2021 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2688 článků)

Tvrdá slova Dominika Duky. Nejmenoval, naznačil. Ale oni se v tom najdou

 
Lipovská a Nerušil. Tato jména vyčítají věřící i nevěřící kardinálu Dukovi. Nyní se arcibiskup vyjádřil v Konzervativních novinách. Upozornil, že církev se politicky neangažuje a kandidaturu si musí jak Lipovská, tak Nerušil srovnat se svým svědomím. Ale varoval, že kromě propírané SPD a Volného bloku jsou tu i jiné, „radikálně levicové“ subjekty, které jdou proti učení církve a považuje je za větší nebezpečí než KSČM. Které ovšem pohoršení nebudí. „Jsme v situaci, kdy mnozí lidé jsou přesvědčeni, že jen některé extrémní postoje mohou ve společnosti změnit atmosféru,“ míní.
05.08.2021 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Duka (1110 článků)

Volný patří na Balkán, vyděsil se Okamurův lídr Nerušil

 
Lídr pražské kandidátky hnutí SPD Josef Nerušil se před časem kvůli kandidatuře v říjnových parlamentních volbách rozhodl rezignovat na členství v Radě Českého rozhlasu, a když nyní vidí, co se dělo kolem někdejší radní ČT Hany Lipovské, rozhodnutí nelituje. Míní, že by byl také odvolán, sám však cítil, že by svým setrváním v Radě ČRo působil rozpor s „havlovským duchem zákona“, a rezignace tak proto měla být „nejrozumnější řešení“. Řádění Lubomíra Volného jej vyděsilo. „Pro mne je to bizár, který patří někam do Orientu nebo na Balkán, ale rozhodně ne do české Poslanecké sněmovny,“ zhrozil se v rozhovoru pro XTV.cz.
22.09.2021 06:45 |

podobné články

Energetický hladomor! Nerušil z SPD přivodil slabost všem fanouškům Green Deal. Cibulka v plánu vidí stopu Moskvy

 
Další předvolební debata Radiožurnálu je za námi. Ve čtvrtek ve studiu usedli Josef Nerušil (Svoboda a přímá demokracie), Petr Cibulka (Volte Pravý Blok www.cibulka.net), Ondřej Hýsek (Moravské zemské hnutí), Petr Bajer (Trikolóra Svobodní Soukromníci). Tématem byl nejen státní rozpočet, ale také tzv. Green Deal.
23.09.2021 22:15 |

podobné články

„Hnus, dobytci!“ Novinář Šafr má problém. Jeho web útočil na SPD kvůli vakcíně

 
Novinářka Johana Hovorková se opřela do šéfa hnutí SPD Tomia Okamury a ve svém komentáři na serveru Forum24.cz šéfredaktora Pavla Šafra spustila, že Okamura „vede proti očkování ostrou kampaň“ a „je proti očkování“. Aby to dokázala, připojila i Okamurův facebookový komentář. V něm však předseda SPD nic proti očkování nemá, naopak si mimo jiného postěžoval, že očkujeme pomalu. Že článek autorce příliš nesedí, jí dali dosti najevo lidé na facebooku. „Vy jste fakt hnus a dobytek. Morální dno,“ ozvalo se v příspěvcích.
29.12.2020 21:50 |

podobné články

Volný, to je smetí. Xavera chtěli zničit. Lídr SPD se s tím nepáral

 
Člen Rady Českého rozhlasu a lídr pražské kandidátky SPD do letošních sněmovních voleb Josef Nerušil byl dalším hostem v pořadu Horká linka na youtubovém kanále XTV. Diváky byl vyzván, aby sdělil, čím by je přesvědčil k volbě SPD. Rozhodně je prý vyloučena vládní spolupráce s Piráty. Případným příznivcům koalice Pirátů a STAN pořádně pohrozil, co je čeká, pokud dají hlas právě jí. Stranou nezůstalo ani dění v Českém rozhlase či tragikomické počiny bývalého poslance SPD Lubomíra Volného.
25.08.2021 08:10 |

podobné články

Vojtěch v Blesku: Opatření potřebujeme, muzikály bych ale nerušil. Školy mají zůstat otevřené

 
Bývalý ministr zdravotnictví Adama Vojtěch sice rezignoval na svou funkci už 21. září, pro Blesk Zprávy ale okomentoval současná protikoronavirová opatření. Podle svých slov rozumí zpřísňování podmínek, které avizuje jeho nástupce v rezortu Roman Prymula. Například muzikály by ale nerušil, stejně tak by nechal i kvůli zdravotním sestrám otevřené školy. Vojtěch o tom mluvil ve středečním Epicentru. Smysl podle svých slov vidí v omezení kolektivních sportů nebo uzavření barů.
07.10.2020 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (1636 článků) , Adam Vojtěch (1266 článků)

O 33 mladší utekla za jiným: Dvojník Waldemara Matušky Vladimír Nerušil (74) se pokusil zabít

 
Zpěvák Vladimír Nerušil (74), známý především fandům kapely Walda Gang, v níž zpíval kvůli podobě s legendárním Waldemarem Matuškou (†76), sám ze své vlastní zkušenosti může potvrdit, že láska k o mnohem mladším ženám může znamenat velké potíže. O 33 let mladší manželka od něj utekla, což ho dostalo až do blázince. Přesto teď si myslí na dívku, od které ho dělí dokonce 51 let.
19.04.2021 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Waldemar Matuška (354 článků)

5 důvodů, proč je chlupaté podpaží u holky odporný a nechutný hnus

 
Pokud máte chlupaté podpaží, češete si ho pomocí hřebínku, hnojíte pomocí vitaminů a považujete ho za znak vlastní krásy a výjimečnosti, pak tento text nečtěte. Nebo se u něj hrozně moc naštvete. Už jste překlikla jinam? O.K. Takže pro všechny ostatní, takhle vidí chlupatou módu chlap. Je to hnus a tady máte 5 důvodů, proč je to odporný hnus.
24.06.2015 11:06 |

podobné články

Nerušil (SPD): Voliči malých stran, spojme se za SPD

 
Volby jsem za dveřmi. Nenechte svůj hlas propadnout volbou malé strany ve prospěch hnutí ANO, Pirátů, nebo koalice SPOLU. Vlastenci, volme jednotně hnutí SPD, nyní jde o každý hlas!
07.10.2021 14:50 |

podobné články

Václav Kovalčík: Cyklostezky, hnus a arogance

 
Dne 30. září 2021 se mi stal jeden incident, kdy jsem na vlastní oči zažil aroganci a hnus ze strany jedoucího cyklisty. Jel totiž nekontrolovanou rychlostí, navíc z jeho úst na mou osobu zaznělo: "Uhni, vole!" Bylo to ve smíšené zóně, v níž jsem byl pouze zlomek sekundy, neboť jsem přecházel na další chodník.
01.10.2021 09:05 |

podobné články

Starý text Petra Fialy uzrál, vytáhl ho lídr SPD. Ten byl na akci ,,zelené mládeže" a viděl věci

 
Když se minulý pátek na Malostranském náměstí sešla demonstrace mládeže za klima, konala se souběžně vedle akce SPD, upozorňující na nebezpečí bídy a chudoby, které budou důsledkem tohoto „zelenání“. Jak poznamenává lídr pražské kandidátky SPD Josef Nerušil, média tento protiprotest ignorovala. V rozhovoru také připomněl starší text Petra Fialy, který jako na hrnec sedí na dnešní koalici SPOLU. A lídr Fiala z textu profesora Fialy nevychází příliš dobře.
30.09.2021 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (2186 článků)

Masakr Okamurovy SPD: Ze strany zní silná slova. Migrace, ČT a vážná výzva lidem

 
Komunální volby mají mnoho vítězů, pro hnutí SPD ale měly v řadě případů hořký konec. Jde zejména o krajská města, kde kandidátky okamurovců oscilovaly okolo pěti procent. V několika případech se SPD do zastupitelstva nedostala jen o desítky hlasů – například v Plzni a v Karlových Varech. Přitom v loňských parlamentních volbách dosahovala strana v krajských městech daleko lepších výsledků. Propad je v některých případech opravdu dramatický. Poslanci za SPD, kteří se pro ParlamentníListy.cz k výsledkům vyjádřili, ale výsledek nepovažují za špatný. Nižší čísla jsou údajně důsledkem specifik komunálních voleb. Nosná témata SPD budou prý rezonovat až v eurovolbách, které budou příští rok. Voliči si v nich budou muset vybrat mezi Prahou a Bruselem, jak řekl kandidát SPD na starostu na Praze 10 Jan Čížek. Pro hnutí je problematický i vztah s médii, namátkou jmenujme Českou televizi a nejčtenější deník Blesk.
09.10.2018 04:55 |

podobné články

Halík vytáhl do poslední bitvy: Kýble té nejhnusnější špíny na kandidáta SPD. Zamíchán i zemřelý kněz Badal

 
Katolický kněz Tomáš Halík se ostře vymezil proti Haně Lipovské a Josefu Nerušilovi, kteří se rozhodli kandidovat do Poslanecké sněmovny v barvách Volného bloku a SPD. A přidal i informace o osobním životě, které by od držitele profesorského titulu a Templetonovy ceny nejspíš čekal málokdo. Na Halíkova slova zareagoval sám Nerušil s tím, že je Halík „pyšný prelát, který lže a pomlouvá“.
29.07.2021 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Halík (583 článků)