Článek

„Hned utíkáte do špitálu.“ Výkal na botě TOP 09 se rozmázl. Je zle

 
Když profesor Vlastimil Válek z TOP 09 mluvil o zdravotnictví na CNN Prima News, řekl, že není možné očekávat všude stejnou kvalitu zdravotnictví. A pokud by to tak mělo být, tak by si lidé museli hodně připlatit. Také se vyslovil pro částečnou spádovost, tedy aby měli pacienti určené, kde by některé zákroky proběhly. S přátelskou protekcí by prý mohly skoncovat pojišťovny a čekání 6 hodin na urgentním příjmu je podle něj ještě pod průměrem. Za jeho slova už se do něj pustil Andrej Babiš a další.
14.10.2021 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23594 článků)
Podobné články

Kdybyste tohle viděli u sebe na dvorku, asi s hrůzou utíkáte! Neuvěříte, co je to ve skutečnosti!

 
Kdyby na vás tohle stvoření baflo v noci na "zahradě":http://www.extra.cz/tema/zahrada, asi berete nohy na ramena a s křikem utíkáte domů. Ve skutečnosti ale nejde o nic "mimozemského":http://www.extra.cz/tema/mimozemstan ani o nový zvířecí druh.
24.05.2014 22:25 |

podobné články

Nechutný útok: Mámě paterčat poslali sloní výkal

 
Rasistické útoky nesnášenlivých spoluobčanů snad neskončí! Paterčatům a jejich mámě Alexandře Kiňové někdo poslal sloní výkal. Byť to měl být spíše nejapný žert, nad chováním "vtipálka" však zůstává rozum stát.
26.08.2013 15:10 |

podobné články

Sexualita Havla, rozmazaný výkal. Válka o Cyrila Höschla vrcholí: Vyhroceně u Drtinové, úder profesora

 
Spisovatelka a režisérka Monika Le Fay se v rozhovoru pro DVTV vyjádřila ke svému podezření, že známý psychiatr Cyril Höschl „donášel, udával a prášil“ na disidenty a chartisty StB. To, že disidentům poskytoval úlevy a snažil se jim ze své funkce pomoci, jej prý neomlouvá. „To se nedá zamluvit tím, že někomu dal modrou knížku,“ uvedla. Bratr zesnulého prezidenta Václava Havla Ivan Havel se však Höschla společně s umělcem Vladimírem Mertou zastal. Jsou zmanipulovaní, trvala si na svém Le Fay a odmítla tvrzení moderátorky Daniely Drtinové, že jde o její emoce. Pokud by ji Höschl žaloval, tak si ho prý její právníci „usmaží na másle“. Höschl se mezitím k obviněním vyjádřil na svém Facebooku. „Každý výkal, který se rozmazává, páchne čím dál tím víc,“ píše.
04.12.2019 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6109 článků) , Vladimír Merta (18 článků) , Daniela Drtinová (365 článků) , Ivan Ivan (2185 článků)

Terorista s bombou v botě tvrdí: Malajsijci měli plán na únos a odpálení letadla!

 
Ve vězení si odpykává třináctiletý trest za to, že měl stejně jako atentátník Richard Reid, známý jako "Shoebomber", proniknout do letadla s bombou v botě. Rozmyslel si to, za přípravu útoku však sedí. Nyní Brit Saajid Badat tvrdí: Také Malajsijci měli plán na únos a odpálení letadla! Prý jim v minulosti předal dokonce bombu.
12.03.2014 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Richard Reid (1 článek)

Emigroval za Václava Havla a nyní promlouvá o lidech s lejnem na botě, rozdělené společnosti a mediálních nesmyslech o islámu

 
ROZHOVOR Mnoho z nás má lejno na botě, proto se zuby nehty držíme navyklých vzorců myšlení a přestali jsme sami hledat pravdu. Česká média stále opakují smyšlené žvásty o islámu. V Africe udělali kolonizátoři a misionáři spousty chyb a teď se nám to vrací jako bumerang. Takhle se pro ParlamentníListy.cz zamýšlí nad budoucností Evropy předseda německočeského spolku v Kostnici Stanislav Degrell.
13.07.2015 16:27 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6109 článků)

Trump pobavil celý svět: Při nástupu do letadla mu na botě vlál toaleťák

 
Podle svých stoupenců je Donald Trump mužem velkých slov i velkých činů. To, co se mu povedlo teď, se sice nedá označit za jeho čin největší, přesto si to zasluhuje pozornost. Během důstojného výstupu k jeho letadlu Air Force One amerického prezidenta zachytily kamery, jak mu na botě vlaje kus toaletního papíru.
05.10.2018 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5784 článků)

Princ William si střihl roli moderátora, internet řeší jeho díru v botě

 
Na Světovém ekonomické fóru v Davosu si britský princ William (36) vyzkoušel roli moderátora. Jeho hostem byl přírodovědec a dobrý přítel princovy královské babičky David Attenborough (92). Mluvili spolu o ochraně přírody, ovšem lidi na sociálních sítích zaujala spíše podivná díra ve Williamově botě.
23.01.2019 11:05 |

podobné články

Osobnosti: David Attenborough (28 článků)

„H*vno na botě! Bez koulí. U p*dele, ty neziskovky.“ Slyšeli jsme Šlachtu. Tohle zatím nikdo nepředvedl

 
Poslanci byli tak opilí, že mě ani nemohli vyšetřovat. Chci řešit to hovno na botě, co tady máme! Tak se rozvášnil lídr hnutí Přísaha Robert Šlachta při besedě v Příbrami, kterou sledovalo zhruba 50 posluchačů. A neziskové organizace? „Když jsou takové tisíce grantů, kdo to bude kontrolovat, říkají oponenti. Mně je to u prdele. Ať je povinnost, že stát musí zhodnotit účel toho grantu a neziskovky,“ vyjádřil se Šlachta. Vyznamenání Koudelky od USA? „Já mám 67 vyznamenání. Od Francouzů, Ukrajinců a dalších. Oni vám to prdnou a pak vás stejně ignorují. To je pro prdel. FBI mě také ocenila. Kdybych všechno nosil, tak to budu mít i na zádech,“ pobavil diváky při mítinku, který v rámci letošní kampaně zatím nemá obdoby.
01.09.2021 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Oni Oni (58 článků)

Necháváte se ovládat mobilním telefonem?

 
Patříte do skupiny lidí, co chodí s mobilním telefonem večer spát a ráno se s ním probouzí? Odborníci odhadují, že už téměř polovina Čechů je na mobilním telefonu závislá. Závislost na mobilním telefonu neboli nomofobie (no mobil phobia) je dnes už popsanou nemocí a nezadá si se závislostí na alkoholu nebo třeba na hraní her. Pokud vás zajímá, jaký vztah máte ke svému mobilu vy, zkuste si zjistit, kolik příznaků této nemoci máte. Jestliže víc než tři, stojí to rozhodně za zamyšlení. Jak se pozná, že jste na telefonu závislí Nikdy si nevypnete zvonění, večer před usnutím si ho dáte pod polštář, ráno mu patří váš první pohled Jestliže vám přijde zpráva na messenger nebo na whatsapp a vy si ji nemůžete hned přečíst, protože vás někdo zdržuje (šéf, učitel, rodina), lehce znervózníte, přestáváte se soustředit na realitu a při nejbližší příležitosti utíkáte si zprávu přečíst. Ve chvíli, kdy zjistíte, že máte vybitou baterii a víte, že ji několik hodin nemáte šanci nabít, zmocní se vás panika, že se vám po celou dobu nikdo nedovolá. Nebo když jste mimo signál. I uprostřed party přátel nejste schopni se bavit, vaše oči stále hypnotizují displej telefonu. Jedinou skutečnou zábavou je vkládání fotek na Facebook. S přáteli, s nimiž jste se dříve pravidelně scházeli, si teď jen píšete, knížku už jste nedrželi v ruce hodně dlouho a na koníčky vám nezbývá žádný čas, protože většinu dne trávíte na chatu. Poznáváte se v těchto výrocích? Pokud ano, je nejvyšší čas zjistit, jak hodně závislí jste. Vyhraďte si během dne dobu, kdy nebudete na příjmu. Rozhodně se nevěnujte telefonu během jídla, zvlášť když večeříte společně se zbytkem rodiny. Také braní telefonu do postele úplně vynechejte, nejméně hodinu před spaním byste se mu už vůbec neměli věnovat. Jestliže se dokážete při různých situacích bez mobilu obejít,... Čtěte více Příspěvek Necháváte se ovládat mobilním telefonem? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
15.01.2018 10:10 |

podobné články

Na Erbovou se lepí smůla: Pár hodin po návratu z nemocnice po těžkém zápalu plic musela znovu do špitálu

 
Stále ještě manželka fotbalisty Tomáše Řepky  (41) , modelka Vlaďka Erbová  (34) , musela hned po propuštění z nemocnice, kde se čtrnáct dní léčila se zápalem plic , opět do špitálu. Erbová se už těšila domů k synovi Markusovi a dceři Viktorce, ale po pár hodinách doma ji postihly další zdravotní problémy.
20.10.2015 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Vlaďka Erbová (1003 článků)

Utíkáte z boje, vyčítají Topolánkovi někteří spolustraníci

 
Šéf ODS Mirek Topolánek v úterním pořadu ČT Otázky Václava Moravce nevyloučil, že odejde z politiky. Co bude dál dělat, si chce rozmyslet v následujících týdnech. Svou rezignaci na poslanecký mandát vysvětlil tím, že chce stranu připravit na sněmovní volby, pro další působení v čele ODS ale chce požádat sjezd strany o silnější mandát. Někteří spolustraníci mu vyčítají, že utíká z boje.
15.09.2009 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2359 článků)

Největší hmyz na světě: Je třikrát těžší než myš!

 
Štítíte se brouků? Utíkáte před pavouky? Buďte rádi, že nežijete na Novém Zélandu! Dobrodruh Mark Moffett (53) tam totiž objevil největší druh hmyzu na světě! Váží neuvěřitelných 71 gramů, tedy asi třikrát více než běžná česká myš!
03.12.2011 12:15 |

podobné články

Dálniční WC v Rakousku musí být zadarmo, rozhodl soud

 
Sedíte v autě, nohy už máte křížem. Přijedete k benzínce, utíkáte na toaletu a hle. Před toaletou po vás chtějí drobáky, které samozřejmě nemáte. Soud v Rakousku rozhodl, že dálniční WC musí být zadarmo.
12.07.2012 14:45 |

podobné články

Žena trpí nejhorším kožním onemocněním, místo kůže jí rostou šupiny!

 
Dokážete si představit, že by vám kůže rostla sedmkrát rychleji a "měli jste místo ní šupiny?":http://www.extra.cz/kdybyste-tohle-videli-u-sebe-na-dvorku-asi-s-hruzou-utikate-neuverite-co-je-to-ve-skutecnosti 30letá žena Nusrit Nelly Shaheen se s tímto faktem musí vyrovnávat denně.
12.12.2014 18:31 |

podobné články

Drsný vzkaz uprchlíkům od někoho, od koho byste to opravdu nečekali: Že utíkáte před válkou? Pokud nerespektujete pravidla, táhněte domů

 
Web Manipulátoři.cz zpovídal syrského fotografa, který v České republice žije již dvacet let. Ptali se jej na jeho postoj k uprchlické krizi, situaci v Sýrii i k současné náladě veřejnosti v naší zemi. Podle něj vládne již patnáctým rokem v Sýrii nelegitimní prezident a jeho nástup k moci stojí za současnou uprchlickou krizí.
02.10.2015 17:06 |

podobné články

Že utíkáte před válkou? Pokud nerespektujete pravidla, táhněte domů. Drsný vzkaz uprchlíkům od někoho, od koho byste to opravdu nečekali

 
Web Manipulátoři.cz zpovídal syrského fotografa, který v České republice žije již dvacet let. Ptali se jej na jeho postoj k uprchlické krizi, situaci v Sýrii i k současné náladě veřejnosti v naší zemi. Podle něj vládne již patnáctým rokem v Sýrii nelegitimní prezident a jeho nástup k moci stojí za současnou uprchlickou krizí.
02.10.2015 17:11 |

podobné články

Kruliš (SPO): Kam utíkáte? Do Německa? Aha, já myslel, že do bezpečí...

 
Dnes jsem se dočetl, že v Belgii propustili "matku džihádu" na svobodu. Za plánování útoků na USA i leteckou základnu v Belgii byla takto přezdívaná nebezpečná džihádistka Fatima Aberkan odsouzena na 15 let vězení - a venku je po 4 měsících.
07.08.2016 18:25 |

podobné články

Janu živí samosběr! Je to luxus a svoboda, říká a ukázala kouzelné fotky

 
Pokud jste si vysnili život v přírodě, toužíte být soběstační, nebo jen utíkáte před covidovou nákazou, můžete se inspirovat u Jany Riebe z jižních Čech. Po sedmnácti letech života v Německu se rozhodla vrátit domů a přehodnotit svůj život. Teď bydlí na samotě a její životní styl připomíná časy našich babiček.
19.02.2021 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Čech (260 článků)

Chrápání je zabiják domácí pohody: 7 rad, jak mu zabránit! Děláte to taky tak?

 
Chtěli 7 rad, byste usínat vedle sebe, ale nejde to? Posíláte partnera každou noc na gauč do obýváku, nebo tam utíkáte sami? Pokud tomu tak je, asi už jste vyzkoušeli různé možnosti, jak chrápání potlačit nebo jak si co nejlíp zacpat uši. Jaké aktivní a pasivní způsoby máte k dispozici?
26.04.2021 13:00 |

podobné články