Článek

Hluchý labrador zmizel, po třech dnech se ozvalo zoufalé kvílení: Uvízl v odpadní rouře

 
Drama, strach a zoufalství! Majitelé postrádali hluchého labradora, ze zvědavosti vlezl do roury a nemohl ven. Po třech dnech trápení ho zachránili hasiči.
16.07.2020 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Drama Drama (227 článků)
Podobné články

ZÁCHRANA KOTĚTE trvala 2 dny! Bylo uvízlé v odpadní rouře

 
Ve švédském Gothenburgu zaměstalo na dva dny celý tým záchranářů malé kotě, které uvízlo v odpadní rouře.
21.09.2011 16:50 |

podobné články

HROZNÝ NÁLEZ! V odpadní rouře v Přerově našli mrtvého bezdomovce

 
V ulici Lipnická v Přerově naproti prodejně Oresi byl dnes nalezen mrtvý bezdomovec. Tělo jednašedesátiletého muže leželo pod matrací v odpadní rouře, řekl ČTK krajský policejní mluvčí Josef Bednařík.
14.12.2013 18:55 |

podobné články

Otřesné! Fenka ležela v odpadní rouře zasypaná štěrkem, v Karlíně ji našel kolemjdoucí

 
Obrovské štěstí v neštěstí měla fenka, kterou našel kolemjdoucí na Rohanském nábřeží. Ležela totiž v odpadní rouře zaházená kameny a sutí! Na místo vyrazili strážníci, kteří ji společně s odchytovou službou ze stísněného vězení vysvobodili. Jako zázrakem vyvázla bez zranění.
31.12.2018 14:35 |

podobné články

Sedmiletý Číňan uvízl v úzké rouře!

 
Hasiči v provincii Kan-su na severozápadě Číny řešili velmi kuriózní případ. V rouře zapuštěné kolmo v zemi uvízl sedmiletý chlapec. Přivolaný záchranný tým se nejdříve pokusil do roury spustit svého nejhubenějšího člena, ale jak se brzy ukázalo, tak tato cesta nebyla nejoptimálnější. Trubka pro něj byla totiž příliš úzká. Nakonec se hasičům podařilo chlapce vytáhnout pomocí popruhů. Malý Číňan byl sice v šoku, ale z této neobvyklé situace vyvázl bez zranění.
31.03.2010 05:10 |

podobné články

Tuleň uvízl hlavou v odtokové rouře: Uhynul před očima malých dětí!

 
Tragické smrti tuleně přihlížely děti v mořském akváriu v Číně. Nebohé zvíře uvízlo hlavou v odtokové rouře a nemohlo se dostat ven. Další tuleň v akváriu se mu snažil pomoci. Na pomoc přiběhli i zaměstnanci akvária, ale bylo pozdě. Tuleň uhynul.
05.01.2020 18:00 |

podobné články

Labrador prošel odtučňovací kúrou: Zhubl 22 kilo!

 
Labrador Mike si tři roky užíval kuřecích hostin se svým majitelem. Na pravidelné procházky páníček zapomínal, a tak Mike nakynul až na závratných 60 kg! Zdravý labrador má přitom vážit o dvacet kilo méně.
11.09.2013 05:15 |

podobné články

POHŘBILI JI ZAŽIVA: Fenku v Praze někdo hodil do odpadní roury a zasypal kamením!

 
K otřesné události došlo v pražském Karlíně. Neznámá osoba strčila fenku do odpadní roury, kterou posléze zasypala kamením a sutí. Kdyby fenu nikdo nenašel, pomalu by v rouře umírala.
03.01.2019 15:01 |

podobné články

Krkavčí matka spláchla novorozeně do záchoda: Holčičku zachránili z odpadní trubky!

 
Čerstvě narozené miminko přežilo v odpadní trubce na nemocničním záchodě, kam ho spláchla krutá matka. Hasiči malinkatou holčičku tři hodiny zachraňovali. Přežila, ačkoliv byla celá od krve, zaseklá v odpadní trubce a sotva byla schopná se pohnout nebo nadechnout.
25.03.2016 18:55 |

podobné články

VIDEO: Labrador uvízl v rákosí, život mu zachránil policista

 
Nebývale rušno bylo na cyklostezce v Sezemicích na Pardubicku. V řece se tu topil labrador. Panička ho zachránit nedokázala.
04.10.2012 19:20 |

podobné články

Vyčerpaný Artur se zasekl v rouře: Vytáhl ho hasič s nejdelšíma rukama

 
Na průzkum betonové roury se vydal v Havířově ve čtvrtek malý kříženec jménem Artur. Jenže po několika metrech se už v rouře nedokázal otočit a kňučením volal o pomoc.
10.07.2020 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Artur Artur (52 článků)

Český politik prý „okořenil“ nelegální gay orgie v Bruselu. Kalousek mluví o rouře a vděku

 
Dvě desítky lidí dostaly pokutu za nedodržování protikoronavirových opatření po ilegálním večírku, který se uskutečnil minulý týden v prvním patře budovy v centru Bruselu. Uvedla to bruselská prokuratura. Belgický server RTL v neděli napsal, že sex party se zúčastnilo 25 lidí včetně politiků z Maďarska a České republiky, žádné podrobnosti neuvedl. Šéf poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek k tomu bez bližší znalosti osazenstva poznamenal, že pokud tam byl Češi, je jim vděčný, že se neztrapňovali úprkem po okapové rouře.
06.12.2020 18:10 |

podobné články

Labrador se zatoulal 2000 kilometrů daleko

 
Poté, co labrador Buster zmizel z domu v Coloradu, jeho majitelka Samantha Squiresová strávila dlouhé dny a týdny přemýšlením o tom, co se mu stalo. Jaké bylo její překvapení, když se jí půl roku poté ozval kalifornský zvířecí útulek s tím, že má jejího psa. Útulek se totiž nachází zhruba dva tisíce kilometrů od jejího domova.
06.06.2011 09:20 |

podobné články

Rus skočil ve strachu před přítelkyní do odpadní šachty

 
Muže z ruského města Ťumen museli záchranáři vysvobozovat z odpadní šachty, ve které uvízl poté, co do ní skočil, aby se zachránil před běsnící přítelkyní. Šachtou se svezl z osmého patra až do pátého, tam se však zasekl a musel čekat na pomoc.
20.05.2012 19:40 |

podobné články

Dojemné video: Hluchý chlapeček (3) poprvé uslyšel!

 
Grayson Clamp ze Severní Karolíny se narodil úplně hluchý. Po třech letech poprvé uslyšel větu "Tatínek tě miluje" a jeho reakce byla úžasná.
22.06.2013 08:55 |

podobné články

Matka hyena spláchla novorozeně do záchodu, našli ho v odpadní rouře! Foto jen pro otrlé

 
Matka spláchla novorozeného chlapečka do záchodu.
10.12.2014 15:20 |

podobné články

Britu zaházeli v rouře kamením, měla tam zemřít. Teď se zotavuje v útulku

 
Peklem si prošla kříženka německého ovčáka, kterou někdo v závěru loňského roku nacpal v pražském Karlíně do odpadní roury a oba její konce zaházel kamením a sutí. Naštěstí se ji podařilo zachránit. Blesk tlapky ji navštívily v trojském útulku, kde se teď zotavuje.
08.01.2019 06:05 |

podobné články

Jihlavská zoo má nového obyvatele: Jak se vozí krokodýli

 
Ti, kdo plánují návštěvu jihlavské zoo, se mohou těšit na novou atrakci v podobě samečka (4) krokodýla siamského. Možná ještě zajímavější než samotný plaz je způsob, jak ho sem z Anglie přepravili. V odpadní rouře!
06.12.2020 12:15 |

podobné články

Labrador přišel o zrak, i přesto je ale šampionem v aportování

 
Desetiletý labrador Jack upoutal porotce a vyhrál v britské národní soutěži kategorii vodního aportování. Překonal tak několik stovek dalších psů, kteří se akce zúčastnili. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby Jack před třemi lety nepřišel o zrak.
19.09.2012 07:45 |

podobné články

Ježíši Kriste, Fentone! Legendární labrador znovu honí stádo jelenů

 
Je to přesně rok, co pejskaře po celém internetu pobavil neposlušný labrador Fenton, který utekl svému majiteli v londýnském Richmond Parku a jal se pronásledovat jeleny. Jeden kolemjdoucí, který si zvěř natáčel na mobilní telefon, tak zachytil scénu, která dokáže rozesmát i po roce. Britský telefonní operátor EE nyní tento ikonický výjev přepracoval do kolosálních rozměrů.
14.11.2012 12:20 |

podobné články