Článek

Hledá se Zeman! Prezident jako paní Columbová

 
Celý svět je v krizi, Česko čelí pandemii koronaviru, a po hlavě státu se jakoby slehla zem, i když se mnozí dovolávají toho, aby ke svému národu v těžkých dobách pronesl nějaká konejšivá slova. Jeho tiskový mluvčí Jiří Ovčáček reaguje na spekulace kolem Miloše Zemana (75) podrážděně, vysvětlení ale nepřináší.
17.03.2020 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23619 článků)
Podobné články

Rudolf Hrušínský nejml.: Konec tajností! To je moje paní Columbová!

 
Ve společnosti se hvězda Discopříběhů téměř neobjevuje. Rudolf Hrušínský nejmladší (46) si ale nenechal ujít v Divadle Radka Brzobohatého premiéru komedie Parfém, a hlavně – přišel i se ženou, která si vysloužila přezdívku Paní Columbová, protože ji dosud nikdo nikdy neviděl.
24.10.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Rudolf Hrušínský (231 článků)

Premiér Rusnok: Jsem tak trochu exot, žiju 24 let s jednou ženou

 
Paní Rusnoková je tak trochu jako paní Columbová. Nikdo jí nikdy pořádně neviděl. Premiér Jiří Rusnok ji však tajit před veřejností nehodlá. Sám sebe ale žertem označil tak trochu za "exota". Žijí spolu totiž přes 24 let, mají tři děti a rozhodnutí, jak moc bude paní Rusnoková vidět, nechává šéf úřednické vlády čistě na ní.
22.07.2013 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Rusnok (1874 článků) , Jiří Rusnok (698 článků)

Krásná Tereza Voříšková ukázala maminku. Vypadá jako její starší sestra!

 
Terezčina maminka byla jak paní Columbová, do společnosti s dcerou nezavítala. Ale teď ji herečka konečně vytáhla na premiéru nového filmu Padesátka, kde exceluje. Jak paní Voříšková vypadá? Je jí krásná brunetka podobná?
18.12.2015 16:06 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Ramba (273 článků)

Tajemství manžela Gabriely Kratochvílové: Proč o jejím partnerovi nikdo nic neví?

 
Z Gabriely Kratochvílové se stala paní Lašková. Zatímco ji vidí desetitisíce diváků během moderování zpráv, její partner je taková paní Columbová českého šoubyznysu. Co se vlastně ví o novomanželovi naší nejsympatičtější Miss?
11.06.2016 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Kratochvílová Lašková (278 článků)

Krásná Hana Vagnerová ve Varech ukázala "paní Columbovou". Kdo je její tajemný snoubenec?

 
Herečka Hana Vagnerová (33) je jednou z ozdob karlovarského festivalu. Obráží jednu party za druhou, ale teď konečně se ukázala i po boku svého snoubence Martina Žiarana (39). A to je co říct, protože se mu přezdívá "paní Columbová". Svou lásku totiž do společnosti skoro vůbec nedoprovází.
08.07.2016 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Hana Vagnerová (111 článků) , Martin Žiaran (5 článků)

Z Ivany Gottové je už opravdu paní Columbová. Zpěváka zase doprovodila mladá mluvčí, Kája jen zářil

 
Jako by po boku mladé tiskové mluvčí rozkvetl! Karel Gott  (76) už delší dobu nikam nevyvedl svou ženu Ivanu Gottovou  (39) , tu nikdo (kromě jejího nejbližšího okolí) neviděl snad už několik měsíců, rozhodla se totiž po letech přestat užívat si mediální slávy po boku svého slavného manžela. Zato ho na každém kroku doprovází donedávna naprosto neznámá Aneta Stolzová. A božský Karel vypadá tak, jako by si její přítomnost užíval!
20.10.2015 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5632 článků)

Rychetský: Ústavní zvyklosti jsou jako Columbova manželka

 
Předseda Ústavní soudu Pavel Rychetský soudí, že ústavní zvyklosti jsou důležité pro mezery v Ústavě, které je třeba vyložit, ČR je však stále ještě hledá. Uvedl to v rozhovoru pro Právo. Podle něj nemůže žádná změna ústavy přinést politickou kulturu, pokud se o to nezasadí sami politici.
17.08.2013 12:30 |

podobné články

To to trvalo: Po jedenácti měsících Nikol Moravcovou poprvé milenec doprovodil na párty

 
Modelka Nikol Moravcová  (25) sice už chodí s přítelem Petrem od loňského 15. června, ale kdo se s ní nestýká v soukromí, myslel by si, že je její milenec něco jako paní Columbová. Až donedávna ji nikdy nedoprovodil do společnosti.
16.05.2013 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Moravcová (264 článků)

Žatecká (ČSSD): Pozadí nové parkovací koncepce je tak trochu Mrs. Columbo

 
Jako paní Columbová mi připadá nový parkovací systém, který začne v České Lípě platit od ledna (a už pár týdnů se zkouší u OD Andy). Všichni (míněna radnice) o něm mluví, samozřejmě v superlativech, ale jeho pozadí nikdo nikdy neviděl.
22.10.2013 08:25 |

podobné články

Žatecká (ČSSD): Pozadí nové parkovací koncepce je tak trochu Mrs. Columbo

 
Jako paní Columbová mi připadá nový parkovací systém, který začne v České Lípě platit od ledna (a už pár týdnů se zkouší u OD Andy). Všichni (míněna radnice) o něm mluví, samozřejmě v superlativech, ale jeho pozadí nikdo nikdy neviděl.
22.10.2013 18:05 |

podobné články

Jako paní Columbová! V čem se Ivaně Zemanové podobá první dáma Slovenska?

 
Po zvolení svého muže slovenských prezidentem chce i nadále zůstat v ústraní. Martina Kisková (38) však otevřeně přiznává, proč: Kvůli svým malým dětem, které zkrátka potřebují pevnou rodičovskou ruku, ale i náruč. Kisková upozorňuje, že podobný problém s výchovou malých ratolestí nemuseli předchozí slovenští a čeští prezidenti řešit. Tedy ani Miloš a Ivana Zemanovi. Právě české první dámě je přitom zčásti podobná. Čím?
03.04.2014 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Zemanová (384 článků)

Jako paní Columbová! V čem se Ivaně Zemanové podobá první dáma Slovenska?

 
Po zvolení svého muže slovenských prezidentem chce i nadále zůstat v ústraní. Martina Kisková (38) však otevřeně přiznává, proč: Kvůli svým malým dětem, které zkrátka potřebují pevnou rodičovskou ruku, ale i náruč. Kisková upozorňuje, že podobný problém s výchovou malých ratolestí nemuseli předchozí slovenští a čeští prezidenti řešit. Tedy ani Miloš a Ivana Zemanovi. Právě české první dámě je přitom zčásti podobná. Čím?
04.04.2014 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Zemanová (384 článků)

Hvězda Tváře Janek Ledecký vyvedl manželku... a hned mu utekla!

 
Dlouhé roky bývala manželka Janka Ledeckého (51) něco jako paní Columbová. Zuzana Ledecká (48) svého muže do společnosti téměř nedoprovází. Tentokrát ale udělala výjimku!
15.06.2016 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (295 článků)

Kometa pokřtila nové dresy! Brňané se pyšně fotili s oběma mistrovskými poháry

 
Brněnský hokejový klub ukázal, v čem bude bojovat další sezonu o pohár! Podoba dresu byla skrývána do poslední chvíle. Jak poznamenal mluvčí Komety Michal Chylík, dres byl tajuplný jako paní Columbová.
09.09.2018 18:20 |

podobné články

Ed Sheeran nechal fanoušky nahlédnout do soukromí. Nový klip natočil i s manželkou

 
Manželka Eda Sheerana  (28) je tak trochu paní Columbová. Jejich společných fotek je jako šafránu, Cherry Seaborn (27) nepatří k ženám, které by vyhledávaly mediální pozornost, naopak.
25.12.2019 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Ed Sheeran (73 článků) , Cherry Cherry (27 článků) , Cherry Cherry (1 článek) , Cherry Cherry (1 článek)

Ústavní zvyklosti jsou taková Columbova manželka, pořád je hledáme, vysvětloval Rychetský

 
Předseda Ústavního soudu odpovídal deníku Právo na otázky, které objasnily jeho pohled na údajné ohýbání Ústavy a nerespektování ústavních zvyklostí prezidentem Milošem Zemanem. Rychetský soudí, že ústavní zvyklosti ČR stále ještě hledá. Podle něj nemůže žádná změna Ústavy přinést politickou kulturu, pokud se o to nezasadí sami politici.
17.08.2013 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23619 článků)

Fanánek s novou ženou vymetá večírky: První manželku nikdy neukázal

 
I když byl Lou Fanánek Hagen (49) s první manželkou 20 let ženatý nikdy ji do společnosti nevyvedl. Kdyby spolu neměli čtyři syny, nikdo by nevěřil, že paní Columbová existuje. Zato s druhou ženou Veronikou nechyběl na obnovené premiéře muzikálu Angelika.
19.02.2016 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Lou Lou (40 článků) , Lou Lou (38 článků)

Hvězda show Tvoje tvář má známý hlas Iva Pazderková: Kdo jí vlastně zahřívá pelíšek?

 
Když už dorazí jednou za uherský rok komička na akci, tak většinou přijde sama. Nikdo jí nedělá doprovod. Občas s sebou vezme zrzavého hudebníka Josefa Štěpánka, se kterým má nějaký ten rok randit, ale je to spíš taková paní Columbová. V Ivině soukromém životě to bude asi hodně složité.
21.04.2016 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (281 článků)

Lotrando Jiří Strach ukázal svou "Zubejdu". Jak vlastně vypadá režisérova manželka ve skutečnosti?

 
Další, kdo vyvezl svou manželku do momentálně největšího dění filmového průmyslu, byl i režisér Jiří Strach. Půvabnou choť vzal na filmový festival v Karlových Varech a hrdě ji na kolonádě vystavoval. Jak vlastně "paní Columbová" vypadá?
09.07.2016 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Strach (198 článků)