Článek

Hlavní hygienička Svrčinová: Chápu zklamání z uzavření adventních trhů, ale...

 
Odpověď hlavní hygieničky ČR Pavly Svrčinové na otevřený dopis primátorky Jihlavy Karolíny Koubové
13.12.2021 19:20 |

podobné články

Podobné články

„Bude to běh na dlouhou trať,“ tvrdí budoucí hlavní hygienička. A má za sebou první přešlap

 
Stanovit maximální limity, kolik kontaktů lidí nakažených koronavirem mají vytrasovat hygienici, by chtěla budoucí nová hlavní hygienička Pavla Svrčinová. Více pomoci s trasováním mají podle ní callcentra. Řekla to dnes ČTK. V polovině března má Svrčinová, dosavadní ředitelka moravskoslezské krajské hygienické stanice, ve funkci vystřídat nynější hlavní hygieničku Jarmilu Rážovou. Pozornost si Svrčinová zasloužila navečer na sociálních sítích, kde se mimo jiné příspěvek z jejího profilu, který má rasistický postext.
04.03.2021 19:30 |

podobné články

Nová hlavní hygienička Pavla Svrčinová: Fero Lakatoš vykradl svůj byt, dodržuje karanténu

 
Novou hlavní hygieničkou bude ředitelka moravskoslezské krajské hygienické stanice Pavla Svrčinová. Česká televize (ČT) to uvedla ve čtvrtek s odvoláním na premiéra Andreje Babiše (ANO) a Svrčinová to potvrdila ČTK. Hygienička ovšem záhy šokovala veřejnost poté, co lidé narazili na její loňský facebookový příspěvek, který mnozí označují za rasistický.
05.03.2021 08:56 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24455 článků)

Po Vojtěchovi má covid i hlavní hygienička Pavla Svrčinová

 
Hlavni hygienička Pavla Svrčinová měla pozitivní test na koronavirus. Radiožurnálu to potvrdil mluvčí ministerstva zdravotnictví Daniel Köppl. Podle mluvčího zůstane Svrčinová dva týdny v izolaci, příznaky onemocnění nemá. V neděli oznámil pozitivní test na covid ministr zdravotnictví v demisi Adam Vojtěch (za ANO), který má mírný průběh, pracovat chce z domova.
29.11.2021 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (1782 článků) , Adam Vojtěch (1379 článků) , Daniel Vojtěch (99 článků) , Daniel Daniel (819 článků) , Daniel Daniel (819 článků) , Daniel Daniel (819 článků) , Daniel Daniel (462 článků) , Daniel Daniel (819 článků) , Daniel Daniel (819 článků) , Daniel Daniel (819 článků) , Daniel Daniel (819 článků)

Zeman má problém: Hygienička Svrčinová mu do jmenování Fialy hodila vidle

 
Hlavní hygienička Pavla Svrčinová prohlásila, že hradní kancléř Vratislav Mynář s ní během dnešního rozhovoru neřešil hygienické podmínky, za kterých chce prezident Miloš Zeman i po pozitivním testu na koronavirus v neděli na zámku v Lánech osobně jmenovat Petra Fialu (ODS) novým premiérem. Zdůraznila, že i pro nakažené bez příznaků platí izolace 14 dní a výjimky nejsou, řekla odpoledne Svrčinová Radiožurnálu.
26.11.2021 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (3698 článků) , Miloš Zeman (27344 článků) , Vratislav Mynář (1401 článků)

Dnes končí hlavní hygienička Rážová, dočasně ji nahradí Svrčinová

 
K dnešku končí ve funkci hlavní hygienička Jarmila Rážová a do doby jmenování jejího nástupce ji zastoupí ředitelka moravskoslezské krajské hygienické stanice Pavla Svrčinová. O změně na postu hlavní hygieničky, která je současně náměstkyní ministra zdravotnictví, rozhodl ministr Jan Blatný (za ANO). Důvod několikrát odmítl podrobněji komentovat.
14.03.2021 06:35 |

podobné články

Svrčinová má covid. Ale nic jí není

 
Hlavni hygienička Pavla Svrčinová měla pozitivní test na koronavirus. Radiožurnálu to potvrdil mluvčí Ministerstva zdravotnictví Daniel Köppl. Podle mluvčího zůstane Svrčinová dva týdny v izolaci, příznaky onemocnění nemá.
29.11.2021 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Daniel (819 článků) , Daniel Daniel (819 článků) , Daniel Daniel (819 článků) , Daniel Daniel (462 článků) , Daniel Daniel (819 článků) , Daniel Daniel (819 článků) , Daniel Daniel (819 článků) , Daniel Daniel (819 článků)

Výhra byznysu a farmalobby. Svrčinová je prý v kleštích. Odnesou to děti?

 
Hlavní hygienička Pavla Svrčinová je v pasti, jen plní zadání. Podle zdrojů deníku Reflex je si údajně vědoma toho, že některá ze současných aplikovaných protiepidemických opatření jsou nezákonná, nefunkční a vážně poškozují děti. Novinářky Angelika Bazalová a Markéta Dobiášová v textu přibližují, proč ani přesto Svrčinová neuvažuje o jejich zrušení – jde prý o velký byznys a farmaceutické lobby.
11.11.2021 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Angelika Bazalová (30 článků)

Svrčinová zkolabovala během jednání vlády. Hlavní hygienička skončila v nemocnici

 
Nová hlavní hygienička Pavla Svrčinová údajně zkolabovala přímo během jednání vlády. Informovaly o tom Seznam Zprávy.  S odkazem na tři zdroje médium uvádí, že se Svrčinové udělalo nevolno a musela pro ni přijet sanitka na ministerstvo zdravotnictví, kde pobývala během videokonference.
06.04.2021 20:50 |

podobné články

Hlavní hygienička Svrčinová zkolabovala při jednání vlády

 
Hlavní hygienička ČR Pavla Svrčinová zkolabovala během úterního jednání vlády; uvedl to server Seznam Zprávy. Schůze kabinetu se účastnila prostřednictvím videokonference z budovy ministerstva zdravotnictví, informuje iDNES.cz.
06.04.2021 22:10 |

podobné články

Hlavní hygienička Svrčinová zůstává v nemocnici

 
Hlavní hygienička Pavla Svrčinová, která zkolabovala v budově ministerstva zdra­votnictví při úterním online jednání vlády, zůstává v nemocnici. Informovaly o tom SeznamZprávy.
08.04.2021 06:30 |

podobné články

V Česku se nyní objevilo více mutací, než je běžné, řekla hlavní hygienička Svrčinová

 
Za poslední týden se v Česku objevilo více mutací, než je běžné. Poslancům to ve středu ve zdravotním výboru řekla hlavní hygienička Pavla Svrčinová.
24.06.2021 15:50 |

podobné články

Školy se znovu zavírat nebudou, říká hlavní hygienička Svrčinová

 
K uzavírání obchodů ani škol už znovu nedojde, řekla v rozhovoru pro Právo hlavní hygienička Pavla Svrčinová. Všechny tři vlny testování ve školách budou podle ní vyhodnoceny do úterý.
11.09.2021 11:50 |

podobné články

Hlavní hygienička Svrčinová má covid! Na test šla kvůli mamince po nákaze u Vojtěcha

 
Hlavní hygienička Pavla Svrčinová měla pozitivní test na koronavirus. Příznaky onemocnění nemá. Zůstane 14 dní v izolaci, uvedl iRozhlas.cz. Jde tak o další nakaženou po ministrovi zdravotnictví Adamu Vojtěchovi (za ANO). „Dnes ráno říkala premiérovi, že má maminku přes 90 let, a když se dozvěděla, že je Vojtěch pozitivní, tak si šla radši udělat test,“ uvedl dobře informovaný zdroj Blesku.
29.11.2021 09:05 |

podobné články

Hygienička Pavla Svrčinová a intimní hygiena: Šíří se záhadná fotka s jahodovým lubrikantem

 
Zdá se, že nová hlavní hygienička Pavla Svrčinová (57) má jeden skandál za druhým. Po internetu koluje snímek postu z jejího již smazaného facebookového profilu, který romská organizace Romea označuje za rasistický, a nyní se na sociálních sítích objevuje fotografie, jež by měla odtamtud podle spekulací pocházet také. Je na ní vidět víc, než žena pravděpodobně zamýšlela. I erotické pomůcky.
05.03.2021 14:01 |

podobné články

Novou hlavní hygieničkou bude od poloviny března Pavla Svrčinová

 
Novou hlavní hygieničkou bude ředitelka moravskoslezské krajské hygienické stanice Pavla Svrčinová, uvedla dnes Česká televize s odvoláním na premiéra Andreje Babiše. Nynější hlavní hygieničku Jarmilu Rážovou vystřídá Svrčinová podle premiéra v polovině března.
04.03.2021 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24455 článků)

Hlavní hygienička po roce končí: Rážovou nahradí šéfka z Ostravy Svrčinová

 
Hlavní hygieničku Jarmilu Rážovou nahradí ředitelka moravskoslezské krajské hygienické stanice Pavla Svrčinová. Ujmout funkce by se měla v polovině března, března, iřekl České telvizi premiér Andrej Babiš (ANO). O chystaném konci Rážové už ve středu informoval Zdravotnický deník. Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) řekl, že odvolání Rážové zvažuje.. Důvodem je podle něj nespokojenost premiéra Andreje Babiše (za ANO) s prací vysokých úředníků ministerstva zdravotnictví v době sílící epidemie koronaviru.  Hlavní hygieničku jmenuje vláda.
03.03.2021 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24455 článků)

„Nějakým způsobem se to děje,“ komentuje Blatný výměnu hlavní hygieničky. Přišlo též vážné upozornění od organizace Romea

 
Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) nechce vysvětlit, proč má na pozici hlavní hygieničky nahradit Jarmilu Rážovou Pavla Svrčinová. Myslí si, že není nutné zdůvodňovat úplně všechna svá rozhodnutí včetně tohoto a změna v této nyní velmi důležité funkci se podle něj prostě „nějakým způsobem děje“. Nastávající hlavní hygienička Pavla Svrčinová přitom již teď naráží na první problémy; kromě připomínek jejího loňského selhání na Karvinsku se s vážným upozorněním ozval i server Romea. Premiér Andrej Babiš (ANO) se ji přesto zastává.
05.03.2021 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24455 článků)

Svrčinová jako hlavní hygienička skončí? Budoucí ministr Válek z ní chce udělat „výživářku“

 
Budoucí ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09) nepočítá s Pavlou Svrčinovou na postu hlavní hygieničky. Budoucí šéf resortu v nedávném rozhovoru pro Blesk Zprávy naznačil první možné personální kroky, které hodlá podniknout po svém jmenování. Jeden z nich se týká právě současné hlavní hygieničky, tou dobou nakažené covid-19. Svrčinová by měla mít nově na starosti koordinaci zdravé výživy v Česku, čemuž podle budoucího ministra rozumí nejvíc. Válek zároveň nevyloučil, že po třetí dávce bude u někoho potřeba i čtvrtá dávka vakcíny.
21.11.2021 05:15 |

podobné články

Svrčinová si smazala Facebook. Ke kontroverznímu příspěvku se nehlásí

 
Pavla Svrčinová, která se má stát novou hlavní hygieničkou, čelí nepříjemnému problému. Lidé na sociálních sítích sdílejí obrázek, podle nějž měla na svém facebookovém profilu publikovat rasisticky laděný příspěvek. Svrčinová uvedla, že neví, jak se jí to na profilu ocitlo, a svůj profil smazala.
04.03.2021 21:55 |

podobné články