Článek

Historický snímek Bratři zabodoval na Českých lvech: Příprava na hlavní role byla téměř hollywoodská

 
Nejlepším hraným filmem natočeným v roce 2023 se stal historický snímek Bratři. Příběh mapující život bratří Mašínů, jenž zrežíroval jejich vzdálený příbuzný Tomáš Mašín, slavil velký úspěch nejen u nás, ale i v zahraničí, což bylo náležitě oceněno i na 31. ročníku Českých lvů. V hlavních rolích se objevili Oskar Hes a Jan Nedbal, kteří o náročných přípravách na roli promluvili v rozhovoru pro eXtra.cz. 
09.03.2024 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Mašín (29 článků) , Oskar Hes (25 článků) , Jan Nedbal (8 článků)
Podobné články

Zdeněk Troška po Českých lvech: Čím ošklivější film, tím větší umění, platí u nás. Filmy na jedno použití

 
Letošní ročník udílení cen Český lev vyvolal poměrně velkou diskusi. Tentokrát se ale netýká až tak oceněných děl jako spíše projevů, které během tohoto večera někteří umělci pronesli ohledně politiky. Té se ve svém projevu dotkli například dokumentaristka Olga Sommerová nebo režisér Jan Svěrák. Mnozí lidé poté přes sociální sítě vzkázali umělcům, aby se drželi svého řemesla a do politiky se „nepletli“. K filmu, který byl na letošních Českých lvech oceněn, se pro ParlamentníListy.cz vyjádřil režisér Zdeněk Troška. Další český uznávaný režisér, Jiří Adamec, který kvůli pobytu v zahraničí letošní „Lvy“ neviděl, řekl svůj názor na Českou televizi. Právě tu mnozí umělci na Českých lvech bránili.
13.03.2018 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (278 článků) , Zdeněk Troška (551 článků) , Jan Svěrák (261 článků) , Olga Sommerová (163 článků) , Jiří Adamec (158 článků) , Zdeněk Svěrák (385 článků)

Rozjetá Kordula na Lvech. Drinky schovávala za zády, na červeném koberci strčila do kapsy nejednu českou hvězdu

 
Kordula Stropnická zářila na Českých lvech. Ačkoli nepatřila mezi nominované a nezahrála si ani v žádném snímku, fotografům pózovala jako hollywoodská celebrita a stala se hlavní hvězdou večera. Jak ale zachytili fotografové eXtra.cz, když ji přistihli se skleničkou v ruce, promptně ji schovala, jako by dělala něco nekalého. 
11.03.2024 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Kordula Stropnická (101 článků)

České herečky se na Lvech do jedné zřídily: Takhle dováděly opilé!

 
VIDEO: Ženy českého showbyznysu se na Českých lvech rozjely tak, jak to nikdo nečekal. Téměř všechny se opily a předvedly ty nejpodivnější taneční kreace. Babčáková skákala po lidech, Ester Kočičková sebou házela ze strany na stranu, nejvíc to odnesla Berenika Saudková. Tu museli dokonce vynášet.
03.03.2013 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Ester Kočičková (41 článků) , Berenika Saudková (15 článků)

Slavní vyvedli na Lvech své potomky! Krásná dcera Jiřího Schmitzera nebo elegán Michaela Kocába

 
Na Českých lvech se to hemžilo dětmi slavných. Své potomky vyvedli i ti herci, kteří se ve společnosti téměř neobjevují. Herec Jiří Schmitzer (62) přišel v doprovodu půvabné dcery Kristýny, a Michael Kocáb (61) nebo režisérka Irena Pavlásková (56) se pochlubili fešnými syny.
06.03.2016 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (780 článků) , Jiří Schmitzer (103 článků) , Irena Pavlásková (43 článků) , Michael Michael (1914 článků)

Skutečný Jim Carrey na Českých lvech? Podle organizátorů ho jen nikdo nepoznal!

 
Česká média v neděli obletěla zpráva, že se na Českých lvech v sobotu večer objevil Jim Carrey, jen se všichni mylně domnívali, že šlo o dvojníka a nikdo prý geniálního amerického komika nepoznal. Pravost této informace zakládají na tvrzení organizátorů, kteří se dušují, že zlaté konfety v úvodu slavnostního udílení na jevišti vystřelil skutečný Carrey. Věříte jim? Hlasujte v anketě a porovnejte snímky hosta Lvů s těmi, na kterých je stoprocentně hvězda filmu Maska!
22.02.2015 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Jim Carrey (221 článků)

Skutečný Jim Carrey se vysmál trapasu Českých lvů: Koukejte, jsem zajímavější než Oscaři!

 
Stačil jeden nepodařený žert na Českých lvech a Česko se opět stalo terčem posměchu z celého světa. Trapná scénka s účastí falešného Jima Carreyho, kterému jeho identitu zbaštil i režisér Jan Svěrák, pobavila i samotného amerického herce, který trapas na Lvech komentoval na Twitteru ze svého gauče!
24.02.2015 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Jim Carrey (221 článků) , Jan Svěrák (261 článků)

Rozjetý mejdan na Českých lvech: Opilí lidé se váleli na chodníku a padali obličejem ze schodů

 
Tak divoký večírek, jaký se odehrál po Českých lvech, si pražské Rudolfinum nepamatuje. Hosté galavečera se zřídili tak, že nemohli chodit. Váleli se po chodníku, měli bezvládné nohy, a jedna slečna dokonce upadla obličejem k zemi ze schodů.
05.03.2017 17:25 |

podobné články

Herec: Hra stále pokračuje, bylo to vidět i na Českých lvech. Demonstrace? To snad ne

 
ROZHOVOR „Mezi lidmi je nenávist a závist. Začíná se to zvrtávat někam úplně jinam,“ říká oblíbený herec Jan Kuželka. Pro ParlamentníListy.cz se vyjádřil k tomu, co se děje v posledních dnech na Slovensku, kde má přátele, a řekl také svůj názor na různé projevy ohledně politiky, které zazněly na letošních Českých lvech. „Myslím si, že politika na takovéto akce, kde se udílí prestižní ocenění filmařům, vůbec nepatří. A aby si tam vylévali své vlastní politické ambice? Tak to se mi opravdu vůbec nelíbilo,“ říká umělec.
14.03.2018 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kuželka (53 článků)

Libor Bouček ostře zkritizoval projev ruské režisérky na Lvech. Uvařil jsem rajskou, umyl synovi zadek, kšeft jsem odmítl, rýpl si

 
Proslov režisérky Darji Kaščejevové na Českých lvech naštval nejen režiséra galavečera, který ji nekompromisně a podle mnohých hrubě přerušil, ale také moderátora Libora Boučka. Ten se k situaci neváhal vyjádřit na svém Instagramu, kde mu dává za pravdu mnoho českých celebrit, včetně například Dagmar Havlové. 
12.03.2024 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (584 článků) , Dagmar Havlová (1511 článků)

Zeman s poklopy zabodoval, fotograf Blesku si převzal významné ocenění

 
Český prezident Miloš Zeman (71) hledí upřeně na tlačenku jen vteřiny poté, co číšníci zvedli poklopy táců. Zajímavý i zábavný snímek fotografa Blesku Davida Kundráta (38) zabodoval a získal v prestižní soutěži Czech Press Photo druhé místo. David si v úterý cenu převzal na slavnostním udílení fotografických ocenění.
15.12.2015 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28062 článků)

„Ať ta příšernost na Ukrajině skončí,“ doufá Čech, který opět zabodoval u NASA snímkem hvězd

 
Pro úterý 15. března se vybralo NASA coby snímek dne opět foto českého auta - astronom a fotograf Petr Horálek z Fyzikálního ústavu v Opavě zabodoval svou Cestou ke hvězdám (A Road to the Stars). A protože dramatické dění na Ukrajině zasahuje do životů i Čechů, přidal autor oceněného snímku jasný vzkaz. „Za nás všechny se už takřka modlím, aby ta příšernost na Ukrajině už co nejdřív nabrala patřičného konce,“ napsal Horálek.
15.03.2022 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1226 článků) , Petr Čech (112 článků)

Miliony na krku i v uších: Kdo měl na Českých lvech nejdražší šperky?

 
Vypůjčené briliantové šperky v hodnotě milion a půl korun vynesla na Lvech herečka Jitka Schneiderová (42). A rozhodně nebyla jedinou ženou v Rudolfinu, která svůj outfit doplnila třpytivým luxusem.
07.03.2016 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Schneiderová (422 článků)

Syn rabína Sidona na Lvech: Takhle se proléval, než se skácel opilý na zem!

 
Syn rabína Karola Sidona (71) Daniel (30) se o víkendu společensky unavil na Českých lvech a jak sám sdělil Blesku, na afterparty už nedošel. Skončil totiž ležící pod schody Rudolfina. Co těžkopádnému konci na chodníku předcházelo?
08.03.2017 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Karol Sidon (40 článků)

Kariéra, nebo mateřství? Režisérku „vypnuli“ na Lvech. Vyoral drsně: Výlevy umělců. Příště třeba o prostatě!

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Vulgarity a shánění informací na politické konkurenty? Zcela běžný jev, domnívá se komentátor Tomáš Vyoral v souvislosti s Babišovým emailem a také veřejnou urážkou Zaorálka od Koláře juniora. Stranou Vyoralovy pozornosti nezůstala ani situace na Slovensku, kde Ficova vláda podniká kroky směrem k veřejnoprávním médiím. Zde se podle jeho slov nabízí srovnání třeba s Českou televizí a jejími „indoktrinovanými“ redaktory. Své řekl i k projevu Darji Kaščejevy na Českých lvech.
15.03.2024 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vyoral (242 článků)

Svěrákovi se sázka na Kluse a Dyka vyplatila. Pohádka Tři bratři má gigantické tržby

 
Jan Svěrák se coby režisér hudební pohádky velmi osvědčil. Jeho snímek Tři bratři vede návštěvnost českých kin. Film přilákal už 122 tisíc malých i velkých diváků. Tržby čítají prozatím 15,4 milionu korun. Tři bratři tak pozměnili i pořadí nejúspěšnějších popremiérových víkendů domácí tvorby. 
18.08.2014 15:21 |

podobné články

Osobnosti: Jan Svěrák (261 článků)

Ben Affleck zabodoval jako režisér! Jeho film trhá rekordy

 
Ben Affleck (37) zabodoval o víkendu v amerických kinech se svým snímkem Město, který režíroval a ztvárnil v něm i hlavní roli. Film překonal očekávání distributorů, když o prvním víkendu po uvedení do kin vydělal 23,8 milionu dolarů (450 milionů korun).
20.09.2010 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Ben Affleck (358 článků)

Pavel Liška už po manželce nesmutní: Na Lvech se líbal s mladou brunetou!

 
Jen co manželé Pavel Liška (42) a Kristýna Liška Boková (31) oznámili, že se rozvádí, herec nelenil a za manželku si ihned našel náhradu. S mladou brunetkou a její kamarádkou se také objevil na Lvech, kde se s novou slečnou vášnivě líbal.
04.03.2013 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Liška (288 článků) , Kristýna Boková (41 článků)

Kde byl Mádl, když jeho holka zářila na Lvech? Balil cizí slečny a dostal nakládačku, tvrdí maturanti z Bíliny

 
Když se mladičká Eva Josefíková  (25) v sobotu objevila na Lvech bez partnera Jiřího Mádla  (28) , mnozí spekulovali, copak asi důležitého herci a nově také režisérovi (při vyhlašování měl coby želízko v ohni svou prvotinu Pojedeme k moři, za niž už dostal cenu od kritiků ) do termínu vlezlo. Super.cz se dozvěděl, že dostal kšeft v Bílině, kde tamním gymnazistům moderoval ples. Jenže prý až příliš koketoval s dívkami (pravděpodobně zadanými) a měl za to dostat pořádně na budku, až tekla krev!
24.02.2015 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (583 článků) , Eva Josefíková (165 článků)

Frackovo okénko: Po Lvech přijde další tryzna: Čeká nás nejtrapnější TýTý v historii! Nikdo se ho neúčastní a nepřijde ani dvojník!

 
V uších nám ještě zní mezinárodní ostuda po návštěvě "Jima Carreyho" na Lvech a za dveřmi je další televizní blamáž. Kdysi slavné TýTý bude letos nejtrapnější ve své historii. De facto se ho totiž účastní jen dvě televize.
19.03.2015 09:26 |

podobné články