Článek

Herečka, zpěvačka a teď i spisovatelka: Sandra Pogodová si v nové knize vezme na paškál i své kolegy

 
Vždy hýří optimismem a nezkazí žádnou srandu. I proto je Sandra Pogodová  (45) často obsazovaná do komediálních rolí. Vedle hraní se věnuje také zpěvu a v nucené pauze, která vznikla kvůli koronaviru, se pustila také do psaní.
16.07.2020 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Pogodová (116 článků)
Podobné články

Milenec se dožaduje a já nemám síly, zoufá si vytížená Sandra Pogodová

 
Herečka Sandra Pogodová preferuje volnější vztahy a biologické hodiny ve svých šestatřiceti letech nijak výrazně nevnímá. Přesto je tak vytížená, že na nezávazné radovánky nemá ani pomyšlení. "Teď je to u mě dost mínusové," komentuje pracovní vytížení. Další články k tématu: Sandra Pogodová: Chlap si musí myslet, že je pán tvorstva Pogodová dokonale zparodovala Bílou, pomáhali jí Ruml i Bárta Finková, Pogodová, Pirichová. Poslechněte si, kdo nahradil Asterovou Seriál VKV definitivně končí, Pogodová se hned ostříhala
07.03.2012 00:35 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Pogodová (116 článků)

Tajemství Sandry Pogodové: obličej jí hyzdil hematom o velikosti mandarinky

 
Herečka Sandra Pogodová se jako dítě potýkala s vážným zdravotním problémem. Narodila se s hematomem uprostřed čela, který postupně narostl až do velikosti mandarinky. Stopy po operaci jí dodnes připomíná viditelná jizva. Další články k tématu: Milenec se dožaduje a já nemám síly, zoufá si vytížená Sandra Pogodová Sandra Pogodová: Chlap si musí myslet, že je pán tvorstva Pogodová dokonale zparodovala Bílou, pomáhali jí Ruml i Bárta
10.05.2012 00:35 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Pogodová (116 článků)

Tajemství Pogodové: obličej jí hyzdil hemangiom o velikosti mandarinky

 
Herečka Sandra Pogodová se jako dítě potýkala s vážným zdravotním problémem. Narodila se s hemangiomem uprostřed čela, který postupně narostl až do velikosti mandarinky. Stopy po operaci jí dodnes připomíná viditelná jizva. Další články k tématu: Milenec se dožaduje a já nemám síly, zoufá si vytížená Sandra Pogodová Sandra Pogodová: Chlap si musí myslet, že je pán tvorstva Pogodová dokonale zparodovala Bílou, pomáhali jí Ruml i Bárta
10.05.2012 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Pogodová (116 článků)

Už kvůli jménu musím být pořád v pogodě, žertuje herečka Sandra Pogodová

 
Herečka Sandra Pogodová (46) proplouvá pandemickým obdobím coby potrhlá cvičitelka nahé jógy Amanda, ale také jako spisovatelka. Po úspěchu své první knihy Hoď se do pogody, kterou napsala spolu se svým tatínkem, hudebníkem Richardem Pogodou, nyní vydali pokračování s názvem Buď v pogodě.
13.12.2019 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Emília Vášáryová (54 článků)

Nováková září štěstím, na mistrovství barmanů přišla s novým partnerem

 
Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Sandra Nováková jen kvete. Je to díky nové lásce. Se svým novým partnerem, režisérem Vojtěchem Moravcem se objevila ruku v ruce na mezinárodní barmanské soutěži Mattoni Grand Drink v pražském Duplexu. Další články k tématu: Sandra Nováková neodolala, opuštěnou psí slečnu si hned odnesla domů Sandra Nováková se chce vdát v létě, s přípravami ale ještě nezačala Moje svatba bude pořádný mejdan, říká zasnoubená Sandra Nováková Herečka Sandra Nováková vítala rok 2011 na Srí Lance Podobnost s prostitutkou nehledejte, říká herečka Sandra Nováková
20.08.2013 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Nováková (264 článků)

Extra Host Sandra Pogodová: V Kamarádovi do deště II hrála ošklivku, Tofi ji olíbal

 
Herečka, občasná modelka, úspěšná spisovatelka, tvůrkyně kašírovaných soch, žena se sexy jizvou na čele a neřízená střela s neuvěřitelnou kadencí mluvy Sandra Pogodová (45) je opravdu všestranné a nezkrotné stvoření. Podívejte se ve videu na velmi originální rozhovor s bytostí, která by se svým přetlakem energie mohla dobíjet baterky.
27.09.2020 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Pogodová (116 článků)

Sandra Pogodová o divoké minulosti: Byla jsem, slušně řečeno, hrozně promiskuitní

 
Herečka, občasná modelka, úspěšná spisovatelka, žena se sexy jizvou na čele a neřízená střela s neuvěřitelnou kadencí mluvy Sandra Pogodová (45) je opravdu všestranné a nezkrotné stvoření. V jejích začátcích jí bylo přezdíváno rusovlasé torpédo a jak sama přiznala, byla promiskuitní. V pořadu Na kafeečko webu Lifee.cz prozradila, že dnes si ale intimnosti užívá mnohem víc.
02.02.2021 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Pogodová (116 článků)

Pořád mi někdo dával najevo, že nejsem dost hezká, říká herečka Pogodová

 
Narodila se ve stejný den jako Charlie Chaplin. „Takže mně vlastně nezbylo nic jiného než být herečka,“ směje se Sandra Pogodová. Kladný vztah k divadlu zdědila po tátovi, temperament zase po mamince. Sandra však není jenom herečka, ale také autorka bestselleru Hoď se do pogody. Na svět se klube její druhá kniha a na pultech se objevila audioverze knížky první.
30.12.2020 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Pogodová (116 článků) , Charlie Chaplin (98 článků)

Pogodová o sexu s Novotným: Bylo mi čtrnáct a řeknu vám, jak to bylo

 
Stačila jedna nevinná poznámka „sex s Novotňákem“ a Sandra Pogodová (39) má ještě dnes co vysvětlovat. Dcera Petra Novotného (67) Lenka Fialová herečce vytkla, že spala s jejím otcem. A tak musela jít Pogodová s pravdou ven...
10.03.2015 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Pogodová (116 článků) , Petr Novotný (391 článků)

Herečka Sandra Pogodová: Drastické začátky obludné sexuální rádkyně

 
Herečka Sandra Pogodová (35), známá v současné době zejména svým účinkováním v seriálu Velmi křehké vztahy a nově také budoucím moderováním pořadu Sexy život na Frekvenci 1, má za sebou v oblasti českého filmu velmi trpké začátky. Našli jsme totiž záznam jedné z jejích prvních rolí, kde je za nevzhlednou cuchtičku pro smích!
12.01.2011 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Pogodová (116 článků)

Herečka Sandra Pogodová: Filmový polibek? Žádné filmování!

 
„Sex před kamerou lze předstírat snadno, ale polibek se ošidit nedá, a tak se herci líbají opravdově,“ prozrazuje herečka Sandra Pogodová.
03.05.2015 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Pogodová (116 článků)

Vánoce hodlá Sandra Pogodová trávit v exotice: Kam chce na poslední dny v roce herečka odletět?

 
Po dvouměsíčním volnu se Sandra Pogodová  (45) opět vrátila na prkna. Před diváky sice stále hrát nemůže, ale zkoušet už je povoleno. Herečka je ráda, že se po pauze mohla vrátit do práce, a to i přes to, že má během zkoušek na ústech roušku.
14.12.2020 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Pogodová (116 článků) , Kam Kam (329 článků)

Herečka Sandra Pogodová přiznává: Do pusy to dávala jenom s nechutí…

 
Diváci ji znají jako ztřeštěnou Helenu, novou postavu z Doktorů z Počátků a nově jako průvodkyni v pořadu Bedekr. Kvůli natáčení cestopisu si Sandra Pogodová ale musela projít něčím nepříjemným…
18.11.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Pogodová (116 článků)

Sandra Pogodová před čtyřicítkou: Už nacházím šedivé vlasy

 
Herečka Sandra Pogodová (39) oslaví v dubnu čtyřicítku. Věk si nepřipouští, jen na sobě pozoruje, že ne všechno vypadá jako dřív. "Na ohlížení kašlu, žiju tím, co je teď a tady. Objevují se mi třeba šedivé vlasy," říká v rozhovoru pro iDNES.cz.
02.02.2015 00:41 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Pogodová (116 článků)

Sandra Pogodová se nezdá! Dráždila odhalenými stehýnky

 
Herečka Sandra Pogodová (42) se nestydí! Dříve se obnažovala před kamerou, teď si zase oblékla šaty s takovým rozparkem, že stačilo jen hodit nožku přes nožku a hned vykoukla její stehna.
01.03.2018 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Pogodová (116 článků)

Jejej, co to vidíme? Sandra Pogodová vytasila své ženské zbraně jen v prádle. Tohle je výsledek

 
Herečka Sandra Pogodová sice nepatří k prototypům sexbomb, je to komediantka každým coulem, ale i ona v sobě, tedy minimálně před kamerou v rámci role, dokáže probudit vášnivku a předvést se v korzetu, punčochách a červených lodičkách. Takže koukejte na doposud nevídané!
20.05.2013 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Pogodová (116 článků)

Jednoduchým způsobem shodila 10 kilo, ale něco už má zpět. Kromě hubnutí se Sandra Pogodová nově věnuje otužování

 
Zatočila s kily navíc a vypadá fantasticky. Sandra Pogodová  (45) se může chlubit postavou jako proutek. Tu tentokrát předvedla v šedých koktejlkách s květinovou aplikací na zádech a prozradila, jak se ke své figuře dopracovala.
28.09.2020 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Pogodová (116 článků)

Přírodní zrzka Sandra Pogodová je blondýna!

 
Herečka z Velmi křehkých vztahů na Primě Sandra Pogodová radikálně změnila barvu a styl oblékání. Ze ztřeštěné holky se pomalu klube atraktivní slečna. Módní redaktorka Markéta R. ulítává na overalech, takže Sandro, u mě za jedna!
02.09.2009 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Pogodová (116 článků)

Sandra Pogodová oživila holínky! Jděte do nich také!

 
Herečka Sandra Pogodová se nebojí oblékat odvážné kousky a některé její kombinace jsou opravdu zajímavé. Módní redaktorka Markéta H. ocenila hlavně holínky, kterým právě začíná sezona, takže vzhůru na nákupy!
05.10.2009 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Pogodová (116 článků)