Článek

Herec a režisér Štěpán Kozub: Jak shodil 110 kilo!

 
Na Facebooku mu jedna z fanynek píše: „Při výčtu, co všechno zvládáte, jsem si trochu poupravila jedno přísloví: Kolik talentů máš, tolikrát jsi člověkem.“ Trefa do černého! Štěpán Kozub (25) je nejen nejmladším divadelním šéfem v historii, televizním, filmovým a divadelním hercem, režisérem či improvizátorem, ale i hudebníkem. A jako jeden z mála lidí v branži si na nedostatek práce nestěžuje ani v době koronaviru.
28.03.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Štěpán Kozub (15 článků)
Podobné články

Herec a režisér Štěpán Kozub: Jak shodil ze 110 kilo!

 
Na Facebooku mu jedna z fanynek píše: „Při výčtu, co všechno zvládáte, jsem si trochu poupravila jedno přísloví: Kolik talentů máš, tolikrát jsi člověkem.“ Trefa do černého! Štěpán Kozub (25) je nejen nejmladším divadelním šéfem v historii, televizním, filmovým a divadelním hercem, režisérem či improvizátorem, ale i hudebníkem. A jako jeden z mála lidí v branži si na nedostatek práce nestěžuje ani v době koronaviru.
28.03.2021 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Štěpán Kozub (15 článků)

Jak si opticky ubrat pár kilo?

 
Mít pár kilo navíc sice není nic špatného, ale nejedna žena by dala nevím co za to, kdyby se jich mohla alespoň pohledově zbavit. Bohužel neexistuje kouzelná hůlka, která by vás jedním mávnutím zbavila faldíku na břiše, která by vám ubrala na síle vašich stehen a díky které by se váš zadeček rázem zmenšil o dvě čísla. V dnešním článku vám poradíme, jak si pár kilo opticky ubrat. Nečekejte žádné fitness postupy ani hodiny strávené v bazénu či posilovně. Nepatříte-li mezi věrné příznivce sportování, budou se vám naše triky jistě hodit. Uvidíte, že je to mnohem snazší, než jste si mysleli. Pojďme společně zamaskovat pár kilo, které máte navíc! Maminka vždycky říkávala: „Stůj rovně!“ Také vám maminka říkala tuhle větu? Pak věřte, že rozhodně měla něco do sebe. Ačkoli to s vámi vaše maminka v dětských letech myslela především dobře – rovným postojem se nekřiví záda – dnes se vám tato rada může hodit i co se pár kilo navíc týče. Ramena dejte pěkně dozadu, zpevněte břicho a zaujměte přirozený postoj a chodidla mějte rovnoběžně. Budete mile překvapeni, že vám rázem na těle pár kilo ubylo. Co vyhodit ze šatníku… Pytle, o kterých si myslíte, že zamaskují vaše kila. Pravda je taková, že vám pár kilo ještě přihodí k dobru. Všechny podobné oblečky připomínající stan tedy okamžitě vyhoďte na dno popelnice. Oblečení s výraznými vzory – platí především pro vodorovné pruhy a divoké vzory plné květin – o kterých si výrobci XXL oděvů stále naivně myslí, že ženám s pár kilo navíc pomáhají. Ve skutečnosti je to přesně naopak, pryč s nimi! Bokové kalhoty, které vám díky nízkému sedu udělají tak akorát onu pověstnou pneumatiku okolo pupíku. Věřte, že na ženách, které disponují pár kilo navíc zkrátka vůbec nevypadají dobře… Co si do šatníku naopak pořídit… Spodní prádlo, které vám dokonale... Čtěte více Příspěvek Jak si opticky ubrat pár kilo? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
14.08.2015 08:25 |

podobné články

Štěpán Kozub změnil vzhled kvůli hororu Hrana zlomu

 
Několik kilogramů ze své váhy obětoval Štěpán Kozub kvůli hlavní roli v novém českém filmu Hrana zlomu. Známý herec si nechal také dorůst vlasy, tak jak to předepisoval scénář. Snímek na pomezí hororu a thrilleru – označovaný tvůrci za „temnou příběhovou mozaiku“ – se nyní natáčí především na severní Moravě.
02.07.2020 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Štěpán Kozub (15 článků)

Štěpán Kozub jako lítostivý zabiják nadchl diváky Případů 1. oddělení: Jaký je doopravdy?

 
V úspěšné kriminálce České televize Případy 1. oddělení se Štěpán Kozub představil divákům jako vrah, který se při výslechu složil a celý ho probrečel. Nebylo to navíc poprvé, co si mladý herec střihl negativní roli. Jaký je ale v soukromém životě?
25.01.2016 10:50 |

podobné články

V klipu skupiny Like-it k písni Křídla hraje Štěpán Kozub

 
Loňský rok byl pro kapelu Like-it úspěšný. Její skladby Nádech a Mrazí se zařadily mezi nejhranější písničky v českém éteru. A nyní formace z Vysočiny přichází s novým videoklipem k singlu Křídla. Hlavní roli si v něm vytvořil ostravský herec Štěpán Kozub.
24.06.2020 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Štěpán Kozub (15 článků)

Kontroverzní herec Štěpán Kozub (25): O trapasech na jevišti a natáčení s Langmajerem!

 
Na facebooku mu jedna z fanynek píše: „Při výčtu, co všechno zvládáte, jsem si trochu poupravila jedno přísloví: Kolik talentů máš, tolikrát jsi člověkem.“ Trefa do černého! Štěpán Kozub (25) je nejen nejmladším divadelním šéfem v historii, televizním, filmovým a divadelním hercem, režisérem či improvizátorem, ale i hudebníkem. A jako jeden z mála lidí v branži si na nedostatek práce nestěžuje ani v době koronaviru.
04.04.2021 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Štěpán Kozub (15 článků)

Hvězda seriálu Místo zločinu Ostrava Štěpán Kozub: Hraním zachránil život!

 
Poprvé na sebe výrazně upoutal rolí lítostivého vraha v Případech 1. oddělení. To v novém seriálu Místo zločinu Ostrava vycházející herecká hvězda Štěpán Kozub (23) vyniká jako kriminalista Mates. Kdy si připadá jako u výslechu? Kdy se cítí jako vyšetřovatel? A kdy v sobě objevil talent, díky kterému baví diváky třeba jako zmatený hokejista Lupták?
21.01.2020 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Štěpán Kozub (15 článků)

Štěpán Kozub z vtipného tria Tři tygři: Dívám se hodně na lidi kolem sebe, a pak si z nich milosrdně děláme legraci, říká

 
Štěpán Kozub (24) patří mezi velmi nadané herce, ale nejvíc se proslavil až s propuknutím pandemie koronaviru, kdy zazářil v seriálu sKORO NA mizině. Známý je také jako jeden z členů seskupení Tři tygři, které sklízí úspěchy za svou improvizační show a vtipná videa na Youtube.
31.08.2020 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Štěpán Kozub (15 článků)

V hlavní roli sledovanost: Jakub Štáfek a Štěpán Kozub v nové komedii o pomíjivé slávě youtuberů

 
Na světě je buddy komedie Shoky & Morthy: Poslední velká akce, v níž dostává skvělou příležitost rozvinout svůj improvizační um dvojice Jakub Štáfek a Štěpán Kozub. Ti se ve snímku snaží zoufale rozdmýchat plamínek své pohasínající youtuberské kariéry. Tu osudově změní nehoda na dálnici D1, ke které dojde nedaleko místa známého jako Devět křížů. Víte, co je všechno ochoten udělat youtuber, aby ho lidé brali vážně?
01.01.2021 22:11 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (148 článků) , Štěpán Kozub (15 článků)

Komedii o dvou youtuberech natočili Štáfek a Kozub

 
Štěpán Kozub a Jakub Štáfek se představí jako dva floutci, kteří se zoufale chtějí proslavit, ve filmu Shoky & Morthy: Poslední velká akce. Co je ochoten udělat youtuber, aby ho lidé brali vážně?
17.12.2020 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (148 článků) , Štěpán Kozub (15 článků)

Čech, který shodil v garáži padesát kilo: Zhubnu stejně vašeho šéfredaktora Novotného! A ten souhlasí, to bude maso!

 
Článek o jednadvacetiletém kuchaři Pavlovi, který "v garáži svého amerického domku shodil cvičením padesát kilo":http://www.extra.cz/neskutecna-promena-tenhle-cech-z-varu-se-jednoho-dne-nastval-a-v-garazi-shodil-padesat-kilo, vás mimořádně zaujal. A k tomu nás na základě diskuze pod ním zkontaktoval sám hlavní aktér.
15.04.2013 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1100 článků)

NDM: Divadlo Antonína Dvořáka slaví 110 let – velkolepě!

 
Městské divadlo Ostrava (dnešní Divadlo Antonína Dvořáka) bylo slavnostně otevřeno před 110 lety dne 28. září. Toto výročí bude připomenuto v rámci jedinečného představení – 28. září v 18.30 hodin na jevišti Divadla Antonína Dvořáka. Komponovaný večer s názvem 110 LET DIVADLA ANTONÍNA DVOŘÁKA VE 110 MINUTÁCH slibuje skutečně mimořádný divadelní zážitek! Historii divadla bude mapovat také výstava v opuštěných výlohách v centru města. A jaké by to byly narozeniny bez dárků?
26.09.2017 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Dvořák (154 článků)

Partner Matěje Stropnického Daniel Krejčík shodil 9 kilo: To vše kvůli dívce

 
Daniel Krejčík (25) je talentovaný herec, který působí především na divadelních prknech. Svou práci miluje a pro roli je odhodlán udělat vše. Aktuálně ho můžeme spatřit v divadelním představení Dánská dívka, kde ztvárňuje hlavní postavu - muže, který se chce stát ženou. A právě kvůli této roli herec shodil devět kilo.
27.11.2019 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Stropnický (539 článků) , Daniel Krejčík (55 článků) , Daniel Daniel (527 článků) , Daniel Daniel (527 článků) , Daniel Daniel (527 článků) , Daniel Daniel (527 článků) , Daniel Daniel (527 článků) , Daniel Daniel (527 článků) , Daniel Daniel (527 článků)

Václav Svoboda z Ulice: Shodil neuvěřitelných 16 kilo!

 
Herec Václav Svoboda (45) vyhrál sázku! Se štábem seriálu Ulice se vsadil, že za dvanáct týdnů shodí dvanáct kilo. Představitel Lumíra Nykla to zvládl, a dokonce shodil ještě o čtyři kila víc, než musel!
08.04.2009 17:59 |

podobné články

Osobnosti: Václav Svoboda (263 článků) , Lumír Nykl (37 článků)

Herec z Lajny se stal ve 24 letech otcem: Podívejte se, jak mu to sluší s miminkem

 
Herec Štěpán Kozub, známý z filmu Přes prsty nebo ze seriálů Lajna či sKORO NA mizině, se ve svých 24 letech stal tatínkem. Před měsícem se sympaťákovi ze zábavného tria Tři tygři narodila holčička Anežka.
21.08.2020 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Štěpán Kozub (15 článků)

Tlouštík shodil 150 kilo za 18 měsíců! Teď je z něj čerstvý IRONMAN!

 
Ještě před čtyřmi lety vážil Thomas Stephan 230 kilogramů. Díky kamarádovi se ale rozhodl kompletně změnit svůj životní styl a během roku a půl shodil 150 kilo! Nyní je ve skvělé formě a dokonce zdolal ironmana. A to hned na mistrovství Evropy ve Frankfurtu.
08.07.2014 18:00 |

podobné články

Obr Kyklop shodil 75 kg: Odsáli mu tuk a odřízli 5 kilo kůže!

 
Před dvěma lety bouchl do stolu a řekl dost. Obr z kapely Maxim Turbulenc Pavel Vohnout alias Kyklop (51) začal držet dietu a shodil neuvěřitelných 75 kg. Stejně jako ministr vnitra Milan Chovanec (44) podstoupil Kyklop odstranění tuku a nedávno odstranění povislé kůže, té mu odřízli 5 kilo. Ale nejvíc zatím zhubl prezident Herecké asociace Jiří Hromada (56).
19.11.2014 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Hromada (56 článků) , Pavel Vohnout (56 článků) , Milan Chovanec (1425 článků)

Shodil 35 kilo, váhu si ale neudržel: Benjamínek letošní Tváře se opět pouští do hubnutí

 
Před rokem na sobě začal makat a vyplatilo se to. Martin Schreiner shodil neuvěřitelných 35 kilo a denně trávil na běžeckém pásu až 45 minut. Nyní se zpěvák, který v letošní SuperStar skončil třetí a fanoušky bavil v show Tvoje tvář má známý hlas, pouští do dalšího hubnutí.
14.12.2020 12:45 |

podobné články

Věřili byste, že vážil přes metrák? Byl jsem takové obézní dítě, říká herec z Lajny a Tří tygrů

 
Herec a novopečený tatínek Štěpán Kozub (24) působí jako sympaťák v kondici, a proto by jen málokoho napadlo, že měl kdysi značné problémy s váhou. Byly doby, kdy se potýkal s obezitou.
04.09.2020 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Štěpán Kozub (15 článků)