Hejtman Půta: Nic z toho, co je mi kladeno za vinu, jsem neudělal. Žádný úplatek jsem nevzal
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke kauze Metrostav a úplatek.
25.02.2024 20:25
|

