Článek

Hejtman Netolický: Zemřel Martin Ráboň

 
Nekrolog Martina Ráboně psaný hejtmanem Martinem Netolickým
09.12.2021 11:35 |

podobné články

Podobné články

Hamáčkova rychlá pomsta: Netolický přišel o místo v České poště, šéf ČSSD mu nezvedá ani mobil

 
O cestě Jana Hamáčka do Moskvy se záměrem „ututlat“ kauzu Vrbětice a dovézt za to Sputnik V, promluvil do médií hejtman Martin Netolický (ČSSD). Hamáček nyní podle portálu Info.cz vrátil úder a Netolický v pátek skončil v dozorčí radě České pošty. Právě ta spadá pod Hamáčkovo ministerstvo vnitra. Ministerstvo informaci potvrdilo s tím, že na uvolněné místo navrhlo hejtmana Jihočeského kraje Martina Kubu (ODS). Bude tu ale jen do podzimních sněmovních voleb. Netolický připustil, že jeho odvolání může s Hamáčkovou cestou soviset.
07.05.2021 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (3327 článků) , Martin Kuba (521 článků)

To je smrt! Snad se Babiš pochlapí. Premiér u Moravce dostal pořádně naloženo

 
Ve druhé hodině Otázek Václava Moravce se sešli jihomoravský hejtman Jan Grolich (KDU-ČSL), zlínský hejtman Radim Holiš (ANO) a pardubický hejtman Martin Netolický (ČSSD). Netolický nenechal nit suchou na premiérovi Andreji Babišovi. Já už jsem nešťastný. Ať se premiér zachová jako chlap,“ rozohnil se před kamerami Netolický. Holiš jako zástupce hnutí ANO premiéra hájil. Grolich varoval, že Jihomoravský kraj může čekat na smrt.
06.12.2020 14:50 |

podobné články

Cyklista Raboň září ve slavném závodu Kolem Romandie. Ve druhé etapě dojel stříbný

 
Rychlejší, než český cyklista stáje Columbia - Highroad František Raboň, byl pouze olympijský vítěz Oscar Freire ze Španělska.
30.04.2009 18:30 |

podobné články

Cyklista Raboň vyhrál časovku a dál ohromuje na závodě Kolem Romandie

 
Díky vítězství v týmové jízdě proti chronometru se český cyklista František Raboň opět dostal na první místo na prestižním etapovém závodě Kolem Romandie.
01.05.2009 18:25 |

podobné články

Raboň Tour de France nepojede. Bojí se o místo v týmu

 
Cyklista František Raboň se po absenci na Giru d'Italia letos nepodívá ani na Tour de France.
24.06.2009 13:20 |

podobné články

Zlato má znovu Cancellara, Raboň skončil devatenáctý

 
František Raboň ztratil více než čtyři minuty
24.09.2009 17:20 |

podobné články

Raboň potřetí za sebou vyhrál mistrovství republiky v časovce

 
Český cyklista František Raboň dominoval v časovce na domácím šampionátu.
24.06.2010 19:30 |

podobné články

Sáblíková, Kreuziger ani Raboň na cyklistické MS nepojedou

 
Dvojnásobná olympijská vítězka v rychlobruslení Martina Sábliková nebude startovat na letošním světovém šampionátu v silniční cyklistice. Do Austrálie nepojedou ani Roman Kreuziger a František Raboň.
12.08.2010 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Roman Kreuziger (328 článků) , Martina Sáblíková (470 článků)

Raboň po rozpadu stáje HTC z profi pelotonu nezmizí. Už si našel jinou stáj

 
Cyklista František Raboň bude i v dalších dvou sezonách působit v profesionálním pelotonu stáje seriálu Pro Tour. Manažerem českého cyklisty je legenda světové cyklistiky Tony Rominger.
20.08.2011 14:10 |

podobné články

Raboň byl 150 kilometrů v úniku, etapu ale vyhrál Degenkolb

 
V sedmé etapě cyklistické Vuelty byly vidět české barvy. František Raboň ze stáje Omega Quick-Step jel téměř 150 kilometrů v úniku, nakonec ale jeho snažení úspěšné nebylo. Do cíle dojel peloton pohromadě a na cílové pásce se radoval Němec John Degenkolb.
24.08.2012 18:20 |

podobné články

Osobnosti: František Němec (39 článků) , František Němec (39 článků)

Babiš možná bude nejslabší premiér v historii. Vykládá pohádky, vystoupil místopředseda ČSSD a hejtman Netolický

 
ROZHOVOR Andrej Babiš má nakročeno k tomu, aby se stal nejslabším premiérem v české historii. ParlamentnímListům.cz to řekl místopředseda ČSSD a pardubický hejtman Martin Netolický. Sociální demokraté podle něj budou trvat na jmenování Miroslava Pocheho ministrem zahraničí. Jiná alternativa prý neexistuje. Babišovu knihu „O čem sním, když náhodou spím“ označil Netolický za pohádky, na které v české politice nejsme zvědaví.
28.08.2018 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24456 článků)

Nikdy, nikdy, nikdy! Babiš je jako malý chlapeček, co se šprajcne a bouchá pěstičkou. Masaryk by se v hrobě obracel. Hejtman Netolický navrhuje zásadní změnu

 
ROZHOVOR Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický poskytl ParlamentnímListům.cz svůj pohled na kauzu údajného únosu syna premiéra Andreje Babiše. Záležitost, která již několik dní otřásá politickou scénou, v posledních hodinách ještě graduje. Netolický vyzývá Babiše, aby odstoupil. Vlídné a hřejivé slovo nemá ani pro prezidenta Miloše Zemana. Kauza Babiš se podle Netolického musí hbitě vyřešit. Babiš by podle něj měl neprodleně odstoupit.
16.11.2018 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24456 článků) , Miloš Zeman (27345 článků)

Hejtman o dramatu na Pardubicku: Dochází lůžka i pro necovidové pacienty, přidají se další kraje

 
Pardubický kraj hlásí přeplněné nemocnice. Tamní hejtman Martin Netolický (3PK/ČSSD) oznámil, že covidové pacienty již nemají lékaři kam dát. a kraj vyhlásil stav hromadného postižení osob. V rozhovoru pro Blesk Zprávy Netolický podotkl, že už jen pár míst zbývá pro necovidové pacienty. Situace nastala jen pár dní poté, co tamní nemocnice zastavily plánované operační zákroky, včetně těch onkologických. Netolický předpokládá, že se do stejné situace dostanou v řádu dnů i další kraje.
02.03.2021 18:30 |

podobné články

Nestoudná věta, rozčílil se Rakušan na Fialu z SPD. Vláda sem žádné uprchlíky nelákala

 
V první hodině Otázek Václava Moravce České televize se střetli ministr vnitra Vít Rakušan (STAN), šéf poslaneckého klubu SPD Radim Fiala a hejtman Pardubického kraje Martin Netolický (ČSSD). Radim Fiala se na ministra Rakušana zlobil, že snad bude chtít udržovat nouzový stav v Česku téměř pořád. Ministr se začal okamžitě bránit. A hejtman Netolický se postavil na jeho stranu. Ve studiu bylo chvílemi dusno. Netolický poslal vzkaz primátorovi Prahy Zdeňku Hřibovi (Piráti) i maďarskému premiérovi Viktoru Orbánovi.
15.05.2022 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (394 článků) , Radim Fiala (394 článků) , Vít Rakušan (451 článků)

Netolický povede Pardubický kraj jako nejmladší hejtman v historii

 
Novým hejtmanem Pardubického kraje se stal Martin Netolický (ČSSD). Do čela kraje jej na dnešním ustavujícím zasedání zvolili krajští zastupitelé. Třicetiletý Netolický je nejmladším hejtmanem v historii krajských samospráv.
02.11.2012 14:30 |

podobné články

Přece nebudu lhát, pronesl Netolický v Interview. A spustil, o čem se bavil s Hamáčkem

 
Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický (ČSSD) přiznal, že s ministrem vnitra Janem Hamáčkem hovořil o získání milionu ruských vakcín Sputnik V z Ruska. Hned den poté jej Hamáček odvolal z postu člena dozorčí rady České pošty. „Přece nebudu lhát, já nejsem ten, kdo se chová nečestně,“ sdělil v pořadu Interview ČT24 Netolický, který se chce stranit problému v kauze Vrbětice a zaměřit se už jen na problémy v Pardubickém kraji.
10.05.2021 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (3327 článků)

„Nechci být za rasistu.“ Netolický otevřel vážné téma s Ukrajinou

 
Pardubický hejtman Martin Netolický (ČSSD) upozorňuje, že v rámci migrační vlny z válkou zasažené Ukrajiny do České republiky přicházejí i mnozí „nepřizpůsobiví“, kteří podnikají „sociální turistiku“ po Evropě. „Nechci se dostat do situace, že budu označen za téměř rasistu, ale takové zprávy máme z celé republiky,“ uvedl Netolický. Podle ministra vnitra Víta Rakušana (STAN) je problém i to, že stále neexistuje jednotný evropský systém pro registraci uprchlíků. „Lidé se tak vlastně mohou zaregistrovat ve více státech EU, to té migrační vlně na pověsti nepřidává,“ řekl Rakušan.
26.04.2022 18:15 |

podobné články

Hejtman Netolický: Je třeba už konečně přestat s vytvářením klišé, že jenom pravice hospodaří odpovědně a levice to neumí

 
Nejmladší hejtman v historii krajských samospráv Martin Netolický (ČSSD) považuje změnu volebního systému spíše za alibismus ze strany zákonodárného sboru, kdy se zbavil zodpovědnosti za pravomoc, která měla být pro něj spíše vyznamenáním. Svěřil se ale i se svým názorem na současnou politickou scénu a prozradil své cíle, které má jako hejtman Pardubického kraje.
20.02.2013 07:35 |

podobné články

Hejtman Netolický prosazuje rozšíření rizikových úseků na I/35. Ministerstvo zadá studii

 
Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický jednal s náměstkem ministra dopravy Tomášem Čočkem ohledně výstavby rychlostní silnice R35, u které se odhaduje dokončení prvních dvou úseků z Opatovic nad Labem do Ostrova v roce 2019. Hejtman zároveň projednával možnosti zlepšení propustnosti a bezpečnosti na stávající silnici I/35.
11.05.2015 15:57 |

podobné články