Článek

Hejtman Bělica: Dobrovolná dohoda se společností BorsodChem MCHZ je splněna

 
Společnost BorsodChem MCHZ a Moravskoslezský kraj se v červnu 2022 v rámci dobrovolné dohody opět zavázaly k aktivitám, které povedou k menšímu zatížení životního prostředí. Oba subjekty své závazky za rok 2023 splnily, vyplynulo ze zpětného hodnocení.
21.05.2024 12:25 |

podobné články

Podobné články

Hejtman Bělica: Dobrovolná dohoda se společností OKK Koksovny je splněna

 
OKK Koksovny a Moravskoslezský kraj se v červnu 2022 v rámci dobrovolné dohody opět zavázaly k aktivitám, které povedou k menšímu zatížení životního prostředí. Oba subjekty své závazky za rok 2023 splnily, vyplynulo ze zpětného hodnocení.
22.04.2024 18:15 |

podobné články

Hejtman Vondrák: Pojem společenská odpovědnost už dávno není jenom na papíře

 
Dobrovolnou dohodu o snižování negativních dopadů činnosti na životní prostředí uzavřel kraj už se sedmi podniky v regionu. Společnost BorsodChem MCHZ je jedním z nich. Vyhodnocení roku 2019 potvrdilo, že kraj i chemička své závazky splnily.
22.06.2020 12:30 |

podobné články

Díky spolupráci s krajem investují Číňané do ostravské chemičky

 
Memorandum o spolupráci Moravskoslezského kraje a města Ostravy s čínskou provincií Shandong už není jenom „na papíru“. Čínský vlastník společnosti BorsodChem MCHZ - konsorcium Wanhua Industrial Group - potvrdil 800milionovou investici do modernizace své ostravské firmy tak, aby při výrobě postupovala podle nejvyšších technologických standardů a její produkce co nejméně zatěžovala životní prostředí v regionu.
09.10.2018 18:41 |

podobné články

Moravskoslezský kraj: Zlepšení ovzduší pomohly také dobrovolné dohody s podniky. Kraj navazuje na jejich uzavírání

 
Moravskoslezský kraj navazuje na jednání s velkými podniky v regionu a uzavírá nové dobrovolné dohody. Těmi se zúčastněné strany zavazují ke krokům, kterými nad rámec zákonných povinností pomohou zlepšit ovzduší v regionu. Novou dobrovolnou dohodu kraj uzavřel se společností BorsodChem MCHZ.
03.05.2022 07:45 |

podobné články

Už 15 let nemáme na svatbu čas, říká někdejší miss Terezie Dobrovolná

 
Terezie Dobrovolná žije od roku 1997 s miliardářem Davidem Beranem, s nímž má dvě dcery, Kristýnu a Kateřinu. Po dlouhých deseti letech opět vyšla na přehlídkové molo. Stalo se tak v rámci módní přehlídky Beaty Rajské v Karlových Varech. iDNES.cz někdejší miss krátce vyzpovídal. Další články k tématu: Terezie Dobrovolná nikdy nesnila o dráze modelky MÓDNÍ POLICIE Z VARŮ: Verešová by měla změnit líčení, Dobrovolná všechno Kontroverzní podnikatel a miliardář Beran se vrací do Chrudimi
02.07.2013 00:30 |

podobné články

Osobnosti: Terezie Dobrovolná (30 článků) , Beata Rajská (255 článků)

Zoufalí Řekové: Úmyslně se nakazí virem HIV, aby dostali peníze!

 
Se šokující zprávou přišla světová zdravotnická organizace WHO. Z ní vyplývá, že v Řecku se z důvodu ekonomické krize šíří dobrovolná infikace virem HIV a roste počet sebevražd. Infikovaným přitom v Řecku náleží pomoc v hodnotě 700 eur měsíčně (cca 19 000 korun). šíří dobrovolná infikace virem HIV a prudce tam rovněž stoupá počet sebevražd. Čtěte více na: http://www.denik.cz/ze_sveta/v-recku-pry-pribyva-lidi-kteri-se-dobrovolne-nakazi-hiv-20131126.html V Řecku, které je jednou z nich, se údajně šíří dobrovolná infikace virem HIV a prudce tam rovněž stoupá počet sebevražd. Čtěte více na: http://www.denik.cz/ze_sveta/v-recku-pry-pribyva-lidi-kteri-se-dobrovolne-nakazi-hiv-20131126.html V Řecku, které je jednou z nich, se údajně šíří dobrovolná infikace virem HIV a prudce tam rovněž stoupá počet sebevražd. Čtěte více na: http://www.denik.cz/ze_sveta/v-recku-pry-pribyva-lidi-kteri-se-dobrovolne-nakazi-hiv-20131126.html
27.11.2013 07:57 |

podobné články

Ostravany šokoval oranžový dým a varování: Nechoďte ven a zavřete okna!

 
„Zavřete okamžitě okna a nevycházejte ven!“ Takové hlášení vycházelo v pátek po sedmé ráno z ostravské chemičky BorsodChem MCHZ, s.r.o. Lidé z okolí propadali panice.
29.08.2020 05:20 |

podobné články

Hejtman Vondrák: Náš kraj se stále vyrovnává s důsledky jistého nezájmu o stav životního prostředí v minulosti

 
Dobrovolná dohoda kraje a ministerstva s Třineckými železárnami je opět splněna.
14.04.2020 05:36 |

podobné články

Holky, tady je návod: Terezie Dobrovolná prozradila, jak sbalit miliardáře

 
Miss ČR 1997 Terezie Dobrovolná je vzorem pro mnoho modelek a missek. Všechny touží po tom sbalit hokejistu, milionáře, a nejlépe miliardáře. Kromě Terezy to žádná nedokázala. Krásná Dobrovolná žije s miliardářem Davidem Beranem už patnáct let a má s ním dvě děti. Po životě s takovým boháčem ale nikdy netoužila. A v tom tkví zřejmě tajemství úspěchu.
03.07.2013 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Terezie Dobrovolná (30 článků)

Málem ho zabili... Teď pozval mučitele na cigaretu!

 
Jen zázrakem přežil muka, když byl do krve zmlácený vláčen na laně za autem téměř kilometr a půl. David Bělica (28) byl těžce zraněn, přišel o půl hýždě a bude mrzákem do konce života. Své mučitele zná, jsou souzeni. Každý člověk si řekne, že by si to s takovými sígry vyřídil. David Bělica ne. Dokázal se s jedním z útočníků sejít a dokonce spolu vykouřili cigaretu. A Blesk byl u toho.
10.01.2011 18:05 |

podobné články

Kauza bunkr se dál hrotí: Sprejeři objekt "vylepšili" udáním na studenta Bělicu

 
Poprask kolem pohraniční pevnůstky ve Vratěníně na Znojemsku, kterou nedávno v rámci uměleckého projektu upravil student Vysokého učení technického v Brně Ondřej Bělica, pokračuje. Nyní někdo objekt posprejoval. Přesněji přidal nápis s textem "Tento bunkr zničil Ondřej Bělica."
06.05.2017 18:40 |

podobné články

Lídr Havířova Bělica (ANO): Být primátorem nebylo v plánu

 
V Havířově na Karvinsku se na spolupráci dohodlo vítězné hnutí ANO s ČSSD, koalicí lidovců a STAN, která kandidovala pod názvem Společně pro Havířov, a s Hnutím pro Havířov. Koalice bude mít většinu 27 hlasů ze 43. Pirmátorem má být karatista Josef Bělica, který ale o křeslo moc nestál.
09.10.2018 09:40 |

podobné články

Diplomat Belica: Nebude se mnohým líbit. Slábnoucí USA, BRICS a jednání o Ukrajině

 
„Deklarují svoji neutralitu.“ O postoji zemí Blízkého východu k napjatým vztahům mezi Západem a Východem pro ParlamentníListy.cz zasvěceně hovoří Miroslav Belica, arabista, který působil v různých diplomatických funkcích na ambasádách Česka i bývalého Československa. V arabských zemích prožil celkem patnáct let. Zmiňuje dopady manévrů v konkrétním strategickém místě světa i připravenost Saúdské Arábie prodávat svoji ropnou produkci v čínských jüanech. Vzpomíná na období, kdy došlo k „dobrovolnému snížení denní těžby s cílem udržení globálních cen v rámci koordinace OPEC a Moskvou.“ Obecně varuje: „Možná se moje odpověď nebude všem čtenářům zamlouvat, ale…“
17.08.2023 09:35 |

podobné články

Bátorova mise splněna, radují se radikálové

 
Kontroverzního Ladislava Bátoru, který v pátek rezignoval na post vicekancléře na ministerstvu školství, ocenil ultrapravicový web Národní myšlenka v článku „Mise splněna“.
17.10.2011 07:55 |

podobné články

Splněná přání do lavic: Praha 5 spustila charitativní projekt na podporu samoživitelů

 
Praha 5 spustila charitativní akci s názvem Splněná přání do školních lavic. Jde o projekt, jenž je určen rodičům samoživitelům, ale i rodinám, které jsou v tíživé finanční situaci a nemohou svým dětem dopřát potřebné věci nejen pro výuku, ale i volný čas. Projekt klade důraz i na ekologickou stránku věci. Dárci tak nutně nemusí kupovat věci nové, ale mohou nabídnout ty, které sami doma už nevyužijí.
16.02.2021 17:30 |

podobné články

Nádherná Miss Terezie Dobrovolná předvedla dokonalý dekolt i partnera miliardáře, jehož chtěli zavraždit

 
Po roce se opět objevili ve společnosti. Překrásná Miss ČR 1997 Terezie Dobrovolná s partnerem, miliardářem Davidem Beranem, vyrazili opět na karlovarský filmový festival. Potkali jsme je na párty jedné z firem, která patří k hlavním sponzorům festivalu.
01.07.2013 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Terezie Dobrovolná (30 článků)

Dobrovolná do Varů vytáhla svého prachatého přítele

 
Krásná Miss Terezie Dobrovolná na svou hezkou tvářičku sbalila miliardáře Davida Berana, který ji rozmazluje už patnáct let. Na svatbu ale prý nemají čas.
01.07.2012 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Terezie Dobrovolná (30 článků)

Zmatek nad sKartami: Poslanci se neshodli, zda je dobrovolná. Pozastavili její vydávání

 
Debata o sKartách ve sněmovně ukázala, jak je tento projekt nejasný i pro poslance. Zatímco ze slov ministryně práce Ludmily Müllerové (TOP 09) vyplynulo, že sKarta byla doteď povinná, exministr Jaromír Drábek (TOP09 ) tvrdil opak: sKarta byla dobrovolná od samého počátku. Sněmovna ale dnes přijala k projektu čtyři usnesení - v jednom žádá pozastavení vydávání sKaret do přijetí nového zákona.
22.03.2013 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Ludmila Müllerová (192 článků) , Jaromír Drábek (1079 článků)

Terezie Dobrovolná a její miliardář: Cirkusácké kostýmy nechali doma!

 
Loni dostali Miss ČR 1997 Terezie Dobrovolná (38) a její miliardářský partner David Beran (45) za své ošacení na karlovarském festivalu pěknou sodu. Jakoby se letos probrali ze svého cirkusového snu a vsadili na elegantní černou barvu. A vyplatilo se. Od loňských Varů si, co se týče outfitů, dost polepšili.
01.07.2013 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Terezie Dobrovolná (30 článků)