Hejnová o medaili před ME nemluví: "Nechci to zakřiknout"

Atletka Zuzana Hejnová letos prohrála s evropskou soupeřkou na trati 400 metrů překážek jen jednou, ale před mistrovstvím Evropy mírní optimismus. Letos posunula český rekord na hodnotu 54,13 sekundy, přesto jejím hlavním cílem v Barceloně je "pouze" postup" do finále. O medaili příliš nemluví, ačkoliv je v kontinentálních tabulkách roku druhá. "Nechci to zakřiknout," říká Hejnová.
23.07.2010 18:05 |

Osobnosti: Zuzana Hejnová (151 článků)

Máme šestou medaili! Skvělá Hejnová bere bronz

Zuzana Hejnová vybojovala bronzovou olympijskou medaili v běhu na 400 metrů překážek. Časem 53,38 sekundy se na devět setin přiblížila vlastnímu českému rekordu a získala první cenný kov z významné seniorské akce. Česká výprava má díky ní v Londýně šestou medaili. Denisa Rosolová byla sedmá.
09.08.2012 09:25 |

ŠPOTÁKOVÁ VYBOJOVALA BRONZ! Hejnová přišla o medaili až v závěru

Obhájit dvě olympijská zlata se jí sice nepodařilo, přesto neodjede česká oštěpařka Barbora Špotáková z Ria s prázdnou. V páté sérii se česká reprezentantka vyhecovala k pokusu dlouhému 64,80 metru a o pouhé 2 cm překonala do té doby bronzovou Polku Marii Andrejczykovou, která na tuto výzvu už odpovědět nedokázala. Obrovské zklamání naopak prožívá Zuzana Hejnová, které v závěru závodu na 400 metrů překážek vyfoukla bronzovou medaili Američanka Ashley Spencerová.
19.08.2016 04:10 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (336 článků) , Zuzana Hejnová (151 článků)

Hejnová a Bergrová postoupily na ME do semifinále 400 m překážek

Zuzana Hejnová a Zuzana Bergrová postoupily na atletickém mistrovství Evropy v Barceloně do středečního semifinále závodu na 400 metrů překážek. Hejnová, která je považována za jednu z českých medailových nadějí, svůj rozběh vyhrála a celkově dosáhla pátého času 55,36 sekundy.
27.07.2010 14:00 |

Hejnová poběží o medaile, Rosolovou uhasila diskvalifikace

Zuzana Hejnová poběží v úterý olympijské finále na 400 metrů překážek, Denisa Rosolová do boje o medaile kvůli diskvalifikaci nezasáhne. Hejnová ve svém semifinále doběhla na druhém postupovém místě v letošním maximu 53,62, Rosolová by do finále díky času 54,87 rovněž patřila, ale podle rozhodčích porušila na trati pravidla tím, že její přetahová noha minula překážku.
07.08.2012 09:30 |

Překážkářka Hejnová v sezoně vydělala přes 3,5 milionu korun

Už více než 3,5 milionu korun na odměnách za jedenáct vítězství si vydělala letos neporazitelná překážkářka a mistryně světa Zuzana Hejnová. A pokud vyhraje i zbývající dva závody Diamantové ligy ve Stockholmu a Curychu, přibude na její konto dalších skoro 400.000 korun. Prize money ale musí Hejnová zdanit podle českých zákonů.
16.08.2013 13:15 |

Hejnová by se mohla vrátit na trůn evropské atletiky. Nominaci má v kapse

Mistryně světa v běhu na 400 metrů překážek Zuzana Hejnová byla  vybrána do desetičlenné nominace na vítězství v anketě o nejlepší evropskou atletku.  Hejnová anketu vyhrála už v roce 2013, kdy se stala rovněž světovou šampionkou a stejně jako letos vyhrála i Diamantovou ligu.
15.09.2015 19:55 |

Hejnová medaili ještě neslavila. Čeká ji Diamantová liga

Medailistka z londýnské olympiády Zuzana Hejnová si na velké oslavu musí počkat. Má před sebou ještě další důležité závody. Jsou před ní tři závody Diamantové ligy.
21.08.2012 08:05 |

Hejnová má v rukávu poslední trumf - zlaté eso. Vytáhne ho?

Před čtvrtečním finále běhu žen na 400 metrů překážek na mistrovství světa v Moskvě nestojí otázka tak, jestli bude mít Zuzana Hejnová medaili. Otázka zní, jestli bude zlatá. Majitelka nejlepšího času sezony a bronzová medailistka z londýnské olympiády je favoritkou a může se stát šestou českou mistryní světa v historii šampionátů. Ve finále se startem v 18:45 SELČ poběží ve třetí dráze, její dvě největší konkurentky budou v drahách před ní.
14.08.2013 14:10 |

V Moskvě jsem neměla soupeřky, teď je to vyrovnané, má jasno před šampionátem Hejnová

Není důvod nemyslet na medaili. Překážkářka Zuzana Hejnová je totiž po dlouhodobých zdravotních problémech zpátky ve skvělé formě. Svědčí o tom triumfy na posledních třech podnicích Diamantové ligy. Adeptek na zisk cenného kovu na mistrovství světa je však hodně…
09.08.2015 11:10 |

Hejnová čelila enormnímu tlaku a závod přepálila

Česká běžkyně Zuzana Hejnová si z finále ME v běhu na 400 metrů překážek odvezla "bramborovou medaili".
31.07.2010 09:15 |

Hejnová poběží o medaili! "Šetřila jsem se na finále," říká po postupu

Kromě Barbory Špotákové a Jaroslava Báby je největší adeptkou na zisk cenného kovu na atletickém šampionátu čtvrtkařka Zuzana Hejnová.
30.08.2011 16:05 |

Osobnosti: Jaroslav Bába (48 článků) , Barbora Špotáková (336 článků) , Zuzana Hejnová (151 článků)

Hejnová: Chtěla jsem zrychlit, ale nebylo z čeho

Jen tři sta metrů živila Zuzana Hejnová naději na medaili z mistrovství světa v atletice v Tegu, pak jí došly síly. Českou atletku prý vysálo teplé a dusné korejské počasí a třetí závod na 400 metrů překážek ve čtyřech dnech už byl nad její schopnosti. "Posledních čtyřicet metrů jsem nemohla vůbec běžet," komentovala sedmé místo a čas 54,23 sekundy.
01.09.2011 17:20 |

Bravo! Skvělá Hejnová má bronz za 400 metrů překážek

Česká atletka Zuzana Hejnová vybojovala v disciplíně 400 metrů překážek senzační bronz. Za svým vlastním českým rekordem zaostala o pouhých devět setin a získala v pro Česko první atletickou medaili.
08.08.2012 21:55 |

Překážkářka Zuzana Hejnová má bronz: Konečně! Česko drží holky!

Chyba, Češi měli poslat na olympiádu jen samé holky! Tuhle pravdu potvrdila včera běžkyně Zuzana Hejnová (25), která na trati 400 m překážek získala bronzovou medaili. Ze šesti českých cenných kovů muži zařídili jen dva...
09.08.2012 12:05 |

Dojatá Zuzana Hejnová: Bronz slavila v náručí přítele Honzy

Na české olympijské nebe vylétla další hvězdička. Sprinterka Zuzana Hejnová (25) získala bronzovou medaili a slzy smutku z dřívějších závodů konečně vystřídala neutuchající radost! I za podpory přítele Honzy se sen stal realitou.
09.08.2012 17:05 |

Popelka Libuše Šafránková o boji s rakovinou: Nechci to zakřiknout! Těším se...

Herečce před rokem a půl našli karcinom na plicích, nyní se ale zdá, že svůj boj s rakovinou vyhrála! Národem milovaná Popelka se už nemůže dočkat, až se vrátí před kameru a začne se opět věnovat práci herečky. Na chuti do práce jí neubrala ani úmorná červencová vedra. Přečtěte si, co řekla o svých plánech do budoucna.
13.07.2016 18:00 |

Osobnosti: Libuše Šafránková (211 článků)

Marek Eben: "Nechci to zakřiknout, ale jsem teď moc šťastný!"

I přesto, že moderátor a muzikant Marek Eben (51) onemocněl trombózou, považuje letošní rok za velmi úspěšný.
09.10.2009 03:25 |

Osobnosti: Marek Eben (315 článků)

Česká Miss Jitka Válková: Ona chodí s »Arnoldem«! Láska s kulturistou a sponzorem soutěže! Pomohl jí k vítězství?

Nová Česká Miss Jitka Válková (18) sice po vítězství tvrdila, že je bez přítele, ale o dva dny později přiznala, že je vlastně zamilovaná a v jejím životě je muž, který by se mohl stát jejím partnerem! „Rodí se něco, ale nechci to zakřiknout,“ přiznala Válková. Deník Aha! ví, kdo je tajemný milenec. Trenér Mirek Cipra (37) – ten je se soutěží úzce spjatý a s Jitkou se zná už od prvního castingu!
23.03.2010 02:05 |

Osobnosti: Jitka Válková (529 článků)

Libuška Vojtková vzala nového milence na show, kde vystupovaly modelky bez podprsenek

Tanečnice Libuška Vojtková si naplno užívá novou lásku. Nechci to zakřiknout, ale jsem teď opravdu moc šťastná," svěřila Super.cz. S přítelem Ivanem Blayerem už je půl roku a vztah je bez mráčků. "Hlavně si rozumí i s mým synem Matesem, což je pro mne to nejdůležitější," míní Libuška.
30.10.2011 21:15 |