Článek

Heger vyzval lékaře, ať s výpověďmi počkají, peníze se pokusí najít

 
Ministr zdravotnictví Leoš Heger (TOP 09) vyzval v pátek lékaře, aby zvážili svá rozhodnutí podat na konci roku výpověď. K ní se zavázali podpisem petice Děkujeme, odcházíme. Heger chce získat čas na reformu zdravotnictví, která má přinést i více peněz lékařům.
17.12.2010 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Heger (1267 článků)
Podobné články

Rath: Heger je ždímačka na peníze, stejně jako Kalousek

 
Ministr zdravotnictví Leoš Heger chce, aby si lidé platili za běžné amalgamové plomby. Na schůzce K9 ve středu v noci však Heger neuspěl. Věci veřejné jsou zásadně proti a mají podporu opozice. Podle stínového ministra zdravotnictví ČSSD, Davida Ratha, je Heger ždímačka na peníze.
26.05.2011 19:00 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4416 článků) , Leoš Heger (1267 článků)

Vyhladovět je. I tak může jít Heger na lékaře

 
Zpřísněná opatření pro nezaměstnané mohou výrazně pomoci k návratu lékařů, kteří v rámci Děkujeme, odcházíme opouštějí nemocnice. Podle MF Dnes hodlá ministr Heger nechat lékaře vyhladovět, a těm nezůstane jiná možnost než vzít zavděk jimi samotnými uvolněnými místy. Dnes odpoledne se Heger opět setká se zástupci lékařských odborů.
10.02.2011 10:00 |

podobné články

Slováci se poučili, tamní zdravotní sestry hrozí stávkou i výpověďmi

 
Zdravotní sestry na Slovensku hrozí stávkou i hromadnými výpověďmi, pokud vláda a parlament nevyslyší jejich požadavky. Informuje o tom ve středu webový portál deníku Sme.
17.02.2011 17:00 |

podobné články

Maďarští lékaři kopírují Čechy a Slováky, už hrozí výpověďmi

 
Maďarští lékaři vyhrožují po vzoru českých a slovenských doktorů výpověďmi, pokud nebudou do konce roku splněny jejich platové požadavky. Informuje o tom server deníku Népszava.
02.12.2011 10:10 |

podobné články

Proces s Breivikem pokračuje hrůznými výpověďmi svědků

 
Výpověďmi dalších obětí dnes skončil druhý týden soudního procesu s norským atentátníkem Andersem Behringem Breivikem, který vloni 22. července zabil 77 lidí. U soudu vypovídal vládní úředník, jenž při atentátu v centru Osla přišel o nohu a o rozměru tragédie se dověděl až po třech týdnech, i muž, jenž byl 12 dní po útoku v kómatu. Proces bude pokračovat příští čtvrtek.
27.04.2012 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Anders Breivik (294 článků)

Heger s Engelem podepsali dohodu, lékařský protest končí

 
Ministr zdravotnictví Leoš Heger (TOP 09) ve čtvrtek podepsal s předsedou Lékařského odborového klubu Martinem Engelem memorandum, které by mělo odvrátit krizi ve zdravotnictví. LOK na základě dohody vyzve lékaře k ukončení protestů, vláda navýší tarifní tabulky mezd. LOK následně vyzval lékaře ke stažení výpovědí.
17.02.2011 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Heger (1267 článků)

Heger už ruší akutní lůžka: Podepíše o tom memorandum s Drábkem

 
Jak si ministr zdravotnictví Leoš Heger ohledně optimalizace lůžkové sítě naplánoval, tak se také i stane. V léčebnách dlouhodobě nemocných totiž časem přibude tisíce lůžek. Při optimalizaci sítě zdravotních a sociálních služeb bude Heger spolupracovat s ministerstvem práce. Dnes o tom oba ministři – tedy Heger s Jaromírem Drábkem - podepíší memorandum.
28.04.2011 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Drábek (1074 článků) , Leoš Heger (1267 článků)

U specialistů regulační poplatek i 200 korun? Heger nevyloučil

 
Ministr zdravotnictví Leoš Heger (TOP 09) v úterý nevyloučil, že by pacienti v budoucnu mohli začít za návštěvu u odborného lékaře platit 200 místo nynějších 30 korun. Prozatím ale ministerstvo pro příští rok plánuje, že spolu s experty stanoví, v jakých případech by nemocný měl chodit k praktickému a kdy ke specialistovi. Heger to v úterý řekl novinářům. Podle něj jsou určité regulace nutné.
08.11.2011 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Heger (1267 článků)

Rath se zlobí na Hegera. Ždímačko na peníze. Stejný jako Kalousek

 
Ministr zdravotnictví Leoš Heger, chce aby si lidé platili za běžné amalganové plomby. Na schůzce K9 ve středu v noci však Heger neuspěl. Věci veřejné jsou totiž zásadně proti. Mají v tom pochopitelně i podporu opozice. Podle stínového ministra zdravotnictví za ČSSD, Davida Ratha, je Heger ždímačka na peníze. Jeho kolegyně z KSČM Soňa Marková, návrh považuje za zločin.
26.05.2011 17:55 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4416 článků) , Soňa Marková (41 článků) , Leoš Heger (1267 článků)

Holešovická Marina: Na trvalé řešení potíží si obyvatelé počkají měsíce

 
VIDEO. Na trvalé vyřešení problémů se statikou si obyvatelé luxusního bytového domu Prague Marina v pražských Holešovicích počkají zřejmě několik měsíců.
14.05.2012 15:40 |

podobné články

Okamura zatím vzpouru ustál. Rebelující poslanci počkají na konferenci

 
Nespokojení poslanci z klubu hnutí Úsvit se založením nové politické frakce týden počkají. Chtějí slyšet názor členské konference, která se sejde příští úterý. Poslanci se minulý týden většinově vymezili proti autoritářskému stylu vedení hnutí Tomia Okamury. Vadí jim i neschopnost strany přijímat do svých řad nové členy.
17.02.2015 14:50 |

podobné články

Heger žádá lékaře, aby zůstali, na příští rok slibuje vyšší platy

 
Ministr zdravotnictví Leoš Heger (TOP 09) se ve středu obrátil otevřeným dopisem na všechny nemocniční lékaře. Slibuje jim, že pokud zůstanou, zvyšování mezd začne v příštím roce.
12.01.2011 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Heger (1267 článků)

Ministr Heger chce radikálně zvýšit poplatky u lékaře

 
Ministr zdravotnictví Leoš Heger (TOP 09) potřebuje do svého resortu dostat miliardy korun navíc. Navrhuje proto zvýšit poplatky u lékaře. Za návštěvu by se nemělo platit 30 korun jako doposud, ale korun padesát. Uvedla to ve středu Česká televize. V noci se koaliční strany dohodly, že ve zvyšování poplatků nepůjdou nad rámec koaliční smlouvy, která připouští mírnější zvyšování.
23.03.2011 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Heger (1267 článků)

Heger zvedl ze židle Svaz pacientů: Zvýšení poplatků? Šílenost

 
Ministr zdravotnictví Leoš Heger zvažuje zvýšení zdravotnických poplatků. U lékaře by se mělo platit 50 korun, za pobyt v nemocnici a návštěvu specialisty bez doporučení praktického lékaře až 200 korun, informovala ČT. Kromě kritiky ze strany politických oponentů se ministr dočkal i reakce ze strany Svazu pacientů. Ten považuje nápad ministra za „šílenost".
23.03.2011 23:15 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Heger (1267 článků)

Dbáte o sebe? U lékaře zaplatíte méně, slibuje Heger

 
Kdo nedbá o své zdraví, měl by u lékaře a v nemocnici platiti více. Ministr zdravotnictví Leoš Heger (TOP 09) to řekl při představení další fáze reformy. Cílem je hlavně motivace k prevenci.
08.11.2011 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Heger (1267 článků)

Heger seškrtal tisíc míst pro lékaře, nemocnice ušetří

 
Ministr zdravotnictví Leoš Heger (TOP 09) seškrtal tisíc míst pro lékaře. Po úsporách v lécích, drahých přístrojích a lůžkách se začíná šetřit také na personálu. Je to kompromis mezi možnostmi medicíny a možnostmi financování zdravotních služeb, stojí v nové personální vyhlášce, kterou mají k dispozici dnešní Hospodářské noviny (HN).
11.01.2012 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Heger (1267 článků)

Heger chce omezit uplácení lékařů. Diskriminace, křičí farmaceutické firmy

 
Zatnout tipec farmaceutickým firmám, které korumpují lékaře, se rozhodl ministr zdravotnictví Leoš Heger. Z praxe chce odstranit snahy dealerů přimět pomocí nejrůznějších výhod lékaře k předepisování jejich léků. Podle zástupců lékařů je takovéto omezení činnosti dealerů potřeba, ale bude pravděpodobně obtížně kontrolovatelné. Farmaceutické firmy se navíc bouří, že jde o diskriminaci.
12.04.2012 23:20 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Heger (1267 článků)

„Táta“ poplatků u lékaře Leoš Heger: Zadarmo to navěky nepůjde, zavedl bych je znovu

 
Lékař Leoš Heger byl ministrem zdravotnictví Nečasovy vlády, dnes je poslancem a místopředsedou Kalouskovy TOP 09. Je mu 68 let a je spoluzakladatelem hradeckého klubu veslařů a propagátorem zdravého životního stylu. Post krajského lídra přijal poněkud z nouze, když „Topce“ odstoupil v březnu z čela kandidátky náčelník Horské služby Krkonoš Adolf Klepš. Jako zastánce poplatků u lékaře by se jim nebránil ani dnes, jak uvedl v debatě Blesk.cz. Ve funkci ministra prý pro reformy udělal maximum.
28.09.2016 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Heger (1267 článků)

Jak pro sebe najít ideální styl?

 
Mít svůj vlastní ideální styl, v jehož duchu byste si zaplnili šatník a už nikdy byste tak nemuseli řešit, co si vzít na sebe – no uznejte sami, nezní to jako sen? Když se ale z představ vrátíte zpátky do reality, najednou si uvědomíte, že vlastně žádný styl nemáte a že se oblečení ve vaší šatní skříni nese v duchu „každý pes, jiná ves“. Tak co s tím? Ještě než začnete namítat, že najít pro sebe ideální styl rozhodně není jen tak, přečtěte si dnešní článek. Společně se na tenhle problém podíváme a leccos si vysvětlíme. Můžeme vám slíbit, že po přečtení následujících řádků už budete vědět, jaký je váš ideální styl. A pak bude hračka vybavit šatník jen takovými kousky, které skutečně unosíte. Pár rad, jak pro sebe najít ideální styl Teď to teprve začíná. Následující řádky jsou užitečnou radou pro každého, kdo ještě nemá tak úplně jasno v tom, jaký je jeho ideální styl. Je to i váš případ? Taky stále váháte, přešlapujete na místě a nevíte si rady? V tom případě čtěte dál! Rada první: udělejte si přehled Každý z nás má několik oblíbených looků, chcete-li outfitů, které má vyzkoušené a na které sází v případě, kdy potřebuje něco slušivého a stylového, aniž by si nad tím musel lámat hlavu dlouhé hodiny. Na začátku všeho si tyhle vaše oblíbené looky sestavte vedle sebe – buď si dané kousky složte na postel, nebo na to jděte chytřeji a sestavte si oblíbené looky pomocí internetu, třeba na Pinterestu, kde si můžete ukládat obrázky na svou nástěnku. Rada druhá: ujasněte si, jaké barvy jsou vaše Barev je neskutečné množství, což je jedině dobře. Ne každému totiž nutně musí slušet všechny barvy a všechny jejich odstíny. Ani vám tedy určitě nesluší úplně každá barva a vaším dalším úkolem proto je najít... Čtěte více Příspěvek Jak pro sebe najít ideální styl? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
27.10.2017 21:05 |

podobné články