Článek

Havlíček (ANO): Čert aby se v tom vyznal

 
Komentář na facebookovém profilu ke komunikaci vlády Petra Fialy
22.09.2022 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4324 článků)
Podobné články

Rohy, kopyto, ocas, srst aneb... Proč čert vypadá jako čert?

 
Už to také slyšíte? Z dálky se k vám možná nese tiché cinkání... A taky řinčení řetězů! V podvečer totiž do ulic zase vyrazí Mikuláš, kterému kromě anděla už tradičně dělá společnost i čert.
05.12.2021 05:10 |

podobné články

Maláčová u Moravce odmítla Babišovu kritiku za „trafiku“. České „pracáky“ povede exministr z ČSSD?

 
Andrej Babiš (ANO) má svého Havlíčka. Je jím „superministr“ Karel Havlíček (za ANO), který je vicepremiérem, nově ministrem dopravy a také šéfem resortu průmyslu a obchodu. Ten za Sobotkovy éry vedl jiný Havlíček - Jiří Havlíček (ČSSD), který byl Babišovým rivalem ve střetech o české lithium. A právě Jiří Havlíček by se podle Otázek Václava Moravce měl nyní stát generálním ředitelem Úřadu práce, což Babiš označil za trafiku a špatný vtip. Jana Maláčová (ČSSD) mu však oponuje.
09.02.2020 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24863 článků) , Honza Havlíček (67 článků)

Ministr Havlíček spustil e-shop, jaký svět neviděl: Prodej dálničních známek nefungoval celý den!

 
Tak tohle se nepovedlo. Nákup elektronických dálničních známek na příští rok má od včerejška fungovat přes internetový obchod edalnice.cz. Jenže zatímco se ministr dopravy, průmyslu a obchodu Karel Havlíček (51, za ANO) chvástal, jak nový systém funguje, reálně vůbec nefungoval! Papírové dálniční kupony budou od ledna minulostí. Včera tak ministr Karel Havlíček představil nový systém virtuálního kuponu. Ten půjde koupit nejen přes internet, ale i na všech poštách nebo čerpacích stanicích EuroOil. „Bude to rychlé, bezpečné, systém bude odpovídat 21. století,“ chlubil se včera ráno Havlíček.
02.12.2020 05:15 |

podobné články

To Babiš! Pekarová se bránila, že vláda za drahotu nemůže. Havlíček ukázal, jak blízko jsme průšvihu

 
V nedělní Partii Terezie Tománkové na CNN Prima News se střetli předsedkyně Sněmovny Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) a místopředseda Sněmovny Karel Havlíček (ANO). A střet to byl velmi tvrdý. Havlíček vypočítával, jaké peníze má vláda k dispozici a mohla by je dát lidem v této těžké ekonomické situaci. „Ale vy se nepohybujete v reálném světě. Reálný svět neexistuje ve světě bublin na sociálních sítích a ve světě stranických sekretariátů. Vy ten státní dluh jen přesouváte na domácnosti,“ tepal Havlíček Pekarovou Adamovou. A ta okamžitě vyrazila do protiútoku...
24.04.2022 12:50 |

podobné články

Bartoš a Havlíček se v ČT hádali, až do toho vstoupil Špicar: Fiala čtyři měsíce sliboval...

 
„To je portfolio marnosti, to je tragikomedie v přímém přenosu, co tu sledujeme v tuhle chvíli,“ rozjel se 1. místopředseda ANO Karel Havlíček ve studiu u Václava Moravce, když hodnotil, co dělá vláda Petra Fialy, tedy vláda ODS, lidovců, TOP 09, Pirátů a STAN pro občany. A to byl teprve začátek. Havlíček přišel i s dalšími ostrými poznámkami. Bartoš se okamžitě bránil, že Havlíček ve studiu „mluví jako kazatel“. V jednu chvíli se ozval Špicar a uhodil na vládu i opozici.
05.06.2022 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4324 článků) , Karel Fiala (225 článků) , Karel Fiala (143 článků)

O Velikonocích budou zavřené i večerky. V pátek a pondělí si nakoupíte jen na benzince

 
V tom aby se čert vyznal. Na Velikonoce budou muset mít všechny malé i velké obchody zavřeno, vláda se odkazuje na protiepidemický systém PES, který je oficiálně stále v pátém stupni. A podle něj je na státní svátek zavřeno. Minitři sice řešili možnou výjimku aspoň pro Velký pátek, ale šéf resortu zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) byl striktně proti. Kdy si tedy Češi nakoupí? A které dny si nepůjde zajít pro čerstvé pečivo a ovoce?
01.04.2021 05:25 |

podobné články

Řešily se volby, rekonstrukce vlády? Havlíček předstoupil před novináře

 
Vláda ANO a ČSSD se dnes podle vicepremiéra Karla Havlíčka (za ANO) vůbec nezabývala výsledkem sněmovních voleb a pracovala stejně jako dosud. Havlíček předpokládá, že tomu tak bude i nadále. Žádná diskuse se podle něj nevedla o tom, že by sociální demokraté ve vládě nepokračovali poté, co se jejich strana nedostala do nové Poslanecké sněmovny. Havlíček by upřednostnil, aby vláda dokončila mandát v nynějším složení bez rekonstrukce.
11.10.2021 17:15 |

podobné články

Mají shodná jména, ale patří k sobě? Blesk Vám v tom udělá jasno!

 
Čert aby se v tom českém showbyznysu občas vyznal! Zatímco některá příjmení v něm nejsou zastoupena vůbec, v záplavě Issů, Jandů nebo Vojtků se člověk ztratí dřív než Jeníček s Mařenkou v pohádkovém lese. Kteří slavní tedy k sobě patří a u kterých jde o pouhou shodu jmen?
12.08.2012 14:05 |

podobné články

Přemysl Votava: Dějiny se v hrobě obrací

 
Náš student, natož školáček, má v hlavě pěkný zmatek. „Tatínku, kdo vyhrál tu válku?“ Tomu školáčkovi se nedivme, však má v tom zmatek i leckterý náš starosta. Není to dlouho, co vítěz nad nacismem, osvoboditel Československa se znelíbil jednomu z nich, „Kdo je hrdina, určuji já!“ Mediální pozornost k 76. výročí konci války se proto nese spíše v duchu urazit, znevážit, ulici přejmenovat… Ten nešťastný školáček, či nechápající student, toho slyší kolem sebe tolik, aby se v tom čert vyznal. A v dějepise je o konci války a o povstání českého lidu pár řádků, chudák paní učitelka. Tolik už toho slyšela… Kolik pamětníků ještě žije?
05.05.2021 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomu Tomu (316 článků)

Radomil Bábek: Den daňové svobody bude 15. září. Pravda a mýty o tom, jak živíme stát

 
Den daňové svobody bude o tři dny dříve než loni, hlásal novinový titulek 19. června. Češi budou na stát pracovat o pár dnů víc, než v roce 2020, objevilo se v novinách o pár dní později, konkrétně 25. června. Čert aby se v tom vyznal, zvláště, když ani jedno z těchto dat neodpovídá realitě.
12.07.2021 11:20 |

podobné články

Žádná wi-fi, žádná hudba. Není cílem, aby se lidé na zahrádkách potkávali, vysvětluje Havlíček

 
Ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček (za ANO) tvrdí, že na zahrádkách restaurací nebude moci hrát hudba a bude vypnutá wi-fi. „Muzika a v zásadě i wi-fi jsou na zahrádkách zakázané, protože není cílem, aby se tam zejména mladí lidé potkávali,“ prohlásil Havlíček, načež tyto informace dementoval premiér Andrej Babiš s tím, že se o tom ještě bude jednat.
13.05.2021 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24863 článků)

Havlíček se dnes ujme ministerstva dopravy, povede ho spolu s MPO

 
Vicepremiér a současný ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček (za ANO) se dnes ujme funkce ministra dopravy. Nahradí Vladimíra Kremlíka (za ANO), kterého premiér Andrej Babiš (ANO) odvolal kvůli zakázce k elektronickým dálničním známkám. Havlíček povede resorty dopravy a průmyslu současně, podle premiéra až do konce volebního období. Kremlík se má stát Havlíčkovým politickým náměstkem, uvedla Mladá fronta DNES.
24.01.2020 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24863 článků)

Havlíček se dnes ujme ministerstva dopravy, povede ho spolu s MPO

 
Vicepremiér a současný ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček (za ANO) se dnes ujme funkce ministra dopravy. Nahradí Vladimíra Kremlíka (za ANO), kterého premiér Andrej Babiš (ANO) odvolal kvůli zakázce k elektronickým dálničním známkám. Havlíček povede resorty dopravy a průmyslu současně, podle premiéra až do konce volebního období. Kremlík se má stát Havlíčkovým politickým náměstkem, uvedla Mladá fronta DNES.
24.01.2020 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24863 článků)

Zeman se Babiše zeptá, jak dlouho bude Havlíček na dopravě, uvedl Filip

 
Prezident Miloš Zeman se ještě bude ptát premiéra Andreje Babiše (ANO), jak dlouho bude ministr Karel Havlíček stát v čele Ministerstva dopravy. ČTK a České televizi to po odpolední schůzce s prezidentem na Pražském hradě řekl předseda komunistů Vojtěch Filip. Pokud by měl být Havlíček zároveň ministrem dopravy i ministrem průmyslu a obchodu až do konce tohoto volebního období, KSČM by vyvolala s ANO dohodovací řízení, zda mají komunisté i nadále menšinovou vládu ANO a ČSSD tolerovat.
29.01.2020 19:46 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24863 článků) , Vojtěch Filip (1558 článků) , Miloš Zeman (27458 článků)

"Spasitel" Bartošové Rychtář se poprvé veřejně vyznal ze svých citů: Iveto, děkuju, že jsi!

 
Josef Rychtář, který se před několika týdny ujal zpěvačky Ivety Bartošové  (45) , jí vyznal lásku. O tom, že Rychtář k Ivetě cítí víc, než jen přátelskou náklonnost, se spekulovalo již delší dobu. Nyní se poprvé na jedné ze sociálních sítí vyjádřil veřejně.
22.09.2011 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6964 článků)

Stát by mohl koupit Smartwings, řekl Havlíček: Stálo by to miliardy a opozice je proti

 
Stát by mohl koupit stoprocentní podíl Smartwings. Ministr dopravy a průmyslu a obchodu Karel Havlíček (za ANO) řekl České televizi, že možnost tady je a že rozhodnout se musí do konce června, jinak společnost skončí. Premiér Andrej Babiš (za ANO), který se zná s majiteli aerolinek, se nechal slyšet, že se ve věci angažovat nebude, aby „nebyly kecy kolem“. Havlíček dodal, že vstup do společnosti by vyšel na miliardy korun. Proti nápadu protestuje opozice, například Kalousek nebo Stanjura.
16.05.2020 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24863 článků)

Sexy Táňa Kuchařová: Nafotila fotografie se svou dvojnicí! Která patří k Brzobohatému?

 
Čert a hlavně Ondřej Brzobohatý (30) aby se v nich vyznal! Zamilovaný Ondra si bude muset nejspíš přivolat na pomoc pohádkovou zlatou mušku, aby zjistil, která z těchto dvou sexy blondýnek je jeho nová láska Taťána Kuchařová (25).
14.05.2013 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (770 článků) , Taťána Kuchařová (1009 článků)

Nedávno jsem ucítil, že jsem ženou. Na toaletě. Cestovatel se vysmívá evropské spoustě pohlaví

 
Etnolog a publicista Mnislav Zelený si tropí žerty z LGBTQ komunity a kritizuje přehnanou korektnost, která k nám míří z Evropské unie. „Nyní máme údajně přes šedesát pohlaví a čert aby se v nich vyznal, aby někde neudělal chybu a někoho neurazil,“ píše. A nechápe návrhy některých europoslanců na zrušení názvu „Vánoce“. „Asi půjdeme doma do ilegality, protože Vánoce si nenecháme vzít!“ míní s dávkou ironie Zelený.
17.12.2021 20:50 |

podobné články

Milenec Mesarošové: Válel se s nahou přítelkyní Nedvěda Kovaříkovou!

 
Čert aby se v tom vyznal! Český showbyznys má další pořádný milostný propletenec, ve kterém hrají hlavní roli modelky Dominika Mesarošová (23) a Veronika Kovaříková. Současný přítel majitelky silikonových pětek Honza si totiž užíval i s přítelkyní hokejisty Petra Nedvěda a kromě toho devět let chodí s jistou Světlanou.
13.07.2009 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nedvěd (205 článků) , Dominika Mesarošová (634 článků)