Článek

Havel a opilý Ovčáček: Souvislost. Nečekaná

 
Hudebník, pedagog a člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Vadim Petrov na svém facebookovém profilu mimo jiné uvedl, že hradní mluvčí Jiří Ovčáček by měl být stažen z pozice, v níž reprezentuje symbol státnosti, jakým je Pražský hrad.
19.12.2021 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Vadim Petrov (158 článků) , Jiří Havel (453 článků) , Jiří Havel (453 článků)
Podobné články

Proč chyběl Ovčáček na jmenování vlády? Opilý mluvčí skončil v nemocnici, asistovala policie

 
Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček se opil a v noci na pátek skončil v Ústřední vojenské nemocnici. S odkazem na agenturu Aktu.cz o tom informuje i server iDNES.cz s tím, že hradního úředníka odvezla záchranná služba v doprovodu policie. Policisté i záchranáři Blesk Zprávám potvrdili zásah u dvaačtyřicetiletého opilého muže, který odmítal opustit vůz taxislužby. Ovčáček v pátek chyběl v Lánech na jmenování vlády Petra Fialy (ODS).
18.12.2021 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (3873 článků) , Jiří Fiala (295 článků) , Jiří Fiala (295 článků)

Odpusťte, prosím. Ovčáček vysvětlil svůj exces. Zeman a těžké chvíle

 
Hradní mluvčí Jiří Ovčáček se omluvil záchranářům, policistům i taxikáři. Slíbil, že se podobný incident už nebude opakovat. Ovčáček se tak pro CNN Prima News vyjádřil k informaci, že byl v noci na pátek okolo 3. hodiny údajně pod vlivem alkoholu převezen do nemocnice. Měl být opilý, agresivní a odmítat vystoupit z taxi.
18.12.2021 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (1374 článků)

Občanská válka, to někteří chtějí. Ovčáček si přečetl komentář Taberyho v Respektu a vyděsil se

 
Hradní mluvčí Jiří Ovčáček bude mluvčím prezidenta Miloše Zemana i následujících pět let. Potvrdil to sám Ovčáček v pořadu Osmička Heleny Šulcové na serveru SeznamZprávy.cz. Ovčáček v rozhovoru hovoří mimo jiné také o tom, že někteří novináři neunesli porážku a jejich komentáře volají po občanské válce.
01.02.2018 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27375 článků) , Helena Šulcová (61 článků)

Blbec Ovčáček, hradní šašek! Neuhodnete, kdo je autorem těchto výroků. Soudruh 1979–1989 mne urazit nemůže, kontroval Ovčáček

 
Při příležitosti 50. výročí od okupace Československa se o rozruch ve společnosti postarala přestřelka mezi mluvčím hradu Jiřím Ovčáčkem a předsedou Senátu Milanem Štěchem. Ten v úterý večer na Twitteru napsal, že „Ovčáček je blbec“. Reakce mluvčího Hradu na sebe nenechala dlouho trvat. „Soudruh 1979–1989 mne opravdu urazit nemůže,“ napsal v reakci na Štěcha Ovčáček.
21.08.2018 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Milan Štěch (774 článků)

„Špína." Ovčáček v kostele: Válka dál vtahuje ČT. I předního umělce

 
Radní ČT Zdeněk Šarapatka bedlivě sleduje, co dělá hradní mluvčí Jiří Ovčáček. Nyní ho „nachytal“ při modlitbě. A vyfotil a umístil na sociální média. Ale tam se setkal s odporem a označením, že focení při modlitbě je nové dno. Na což měl Šarapatka jednoduchou odpověď, prý nemůže přenést přes srdce, že Ovčáček pronesl zdravici na Vlasteneckém setkání v Příčovech. Nyní na celou věc zareagoval i sám Jiří Ovčáček. A nejen on.
24.08.2020 13:40 |

podobné články

Ovčáček zahořel pro Havla a neštítí se ani Halíka. Kvůli větě proti Drahošovi

 
Někoho takové spojení pobouří a možná i znechutí, ale v závěru prezidentské kampaně se zřejmě dočkáme ledasčeho. Mluvčí Hradu a finalisty prezidentské volby Jiří Ovčáček nově sdílí na sociálních sítích fotky prezidenta Václava Havla a jeden jeho 20 let starý citát. Hodí se mu totiž proti soupeři Miloše Zemana Jiřímu Drahošovi. Co na tom, že ho Havel v Lánech řekl v rozhovoru s katolickým knězem Tomášem Halíkem, za kterého jinak Ovčáček neztratí vlídného slova.
20.01.2018 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6290 článků) , Tomáš Halík (593 článků) , Jiří Zeman (1374 článků) , Miloš Zeman (27375 článků) , Jiří Drahoš (1205 článků) , Jiří Havel (453 článků) , Jiří Havel (453 článků)

Opilý zastavil vlak: Čeká ho pokuta milion a dva roky ve vězení!

 
Až na milion korun a dvouletý pobyt za mřížemi, může podle policistů a drážních expertů vyšplhat nečekaná výluka rychlíku na trati Třebíč – Náměšť nad Oslavou. Ten použitím záchranné brzdy v pondělí vpodvečer zastavil notně opilý Dušan H. (22). Později nadýchal 2,5 promile alkoholu!
20.12.2014 19:11 |

podobné články

Opilý trolejbusák vozil cestující v Jihlavě. Nadýchal 2,15 promile

 
Namol opilý šofér trolejbusu Jan V. (34) se spolu s nic netušícími cestujícími proháněl v pondělí dopoledne ulicemi Jihlavy. Opilce naštěstí odhalila nečekaná kontrola, teď mu hrozí vězení.
12.08.2015 20:10 |

podobné články

Kalousek: Zeman přijetím Ištvana přiznal souvislost zásahu a změn

 
Dnešním přijetím olomouckého vrchního státního zástupce Iva Ištvana podle místopředsedy TOP 09 Miroslava Kalouska prezident Miloš Zeman otevřeně přiznal přímou souvislost policejního zásahu před šesti týdny, který vedl k pádu Nečasovo vlády, s politickými změnami, o které Zeman usiluje. 
25.07.2013 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7591 článků) , Miloš Zeman (27375 článků)

Tajemní muži prý ve čtvrtek skupovali Reflex. Časopis naznačuje souvislost s Babišem

 
Šéfredaktor týdeníku Reflex Pavel Šafr tvrdí, že na venkově dochází k hromadnému skupování časopisu Reflex, v jehož aktuálním čísle je k přečtení text kritizující lídra hnutí ANO, miliardáře Andreje Babiše. Podle redakce Reflexu je zde nepřehlédnutelná souvislost.
25.10.2013 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24591 článků)

Genetici na stopě autismu: Největší srovnání odhalilo přes 102 „jiných genů“

 
Zatím nejrozsáhlejší studie pátrající po příčinách poruch autistického spektra potvrdila jasnou souvislost mezi genetickou výbavou a autismem. Na desítkách tisíc vzorků pocházejících od autistů i osob bez tohoto postižení se podařilo jasně oddělit 102 genů, které mají souvislost se vznikem a rozvojem této vývojové poruchy.
26.01.2020 15:50 |

podobné články

Šokující zvrat v případě Epsteina: Soudkyni zavraždili syna a postřelili manžela!

 
Muž převlečený za poslíčka zásilkové služby zastřelil teprve dvacetiletého syna proslulé americké soudkyně. Postřelil také jejího manžela, který je nyní v kritickém stavu v péči lékařů. Žena se zabývala i několika případy, které měly souvislost s celebritami, před několika dny dostala kauzu, která se pojí s Jeffreym Epsteinem. Je možné, že má hrozivý útok souvislost s prací soudkyně?
20.07.2020 12:30 |

podobné články

SÚKL prověřuje osm podezření na úmrtí po očkování proti covidu-19

 
Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) eviduje k úternímu datu celkem osm případů nahlášených úmrtí, která by mohla mít souvislost s očkováním proti covidu-19. Lidé nahlásili možné nežádoucí účinky v 996 případech, což odpovídá zhruba dvěma promile vydaných očkovacích dávek. SÚKL zdůraznil, že mezi vakcínami a reakcemi může existovat jen časová souvislost bez jakékoliv příčinné souvislosti.
25.02.2021 09:30 |

podobné články

Roušky brání šíření viru? Lockdown brání šíření viru? Markéta Šichtařová do toho hodila vidle svou verzí. Tady je

 
INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ Neexistuje souvislost mezi lockdowny a počtem úmrtí na 100 tisíc obyvatel. Naopak zjevná je souvislost uvalení lockdownu a poškození ekonomiky, tedy životní úrovně obyvatel. Proto považuje Markéta Šichtařová rozhodnutí rakouského kancléře Sebastiana Kurze o rozvolňování v zemi našich jižních sousedů navzdory hrozbě třetí vlny nákazy koronavirem za akt nikoli epidemiologické, ale politické odvahy. Úplně stejný příklon k víře a ideologii a odklon od rozumu jako v případě řady opatření a omezení pozoruje v posledních měsících i na poli ekonomie.
28.02.2021 17:45 |

podobné články

Učitelka Antónie (38†) zemřela dva týdny po podání vakcíny AstraZeneca: Souvislost úřady nepotvrdily

 
Slovenští redaktoři zjistili, že necelé dva týdny po podání vakcíny AstraZeneca zemřela 38letá učitelka. Úřady ale nepotvrdily přímou souvislost mezi umrtím a očkováním.
13.03.2021 19:05 |

podobné články

EU tlačí migranty: Schwarzenberg našel nečekanou souvislost

 
ANKETA Žádné nové přerozdělování nelegálních migrantů nebude. Aspoň ne v České republice. Jasně to vyplývá z ankety PL mezi politiky ve Sněmovně napříč celým spektrem. V odpovědích padla i souvislost s kauzou Vrbětice. Podle Karla Schwarzenberga jsme na jedné straně „úpěnlivě žádali“ solidaritu ohledně odpálení muničních skladů, ale solidaritu v téhle věci odmítáme zase my. „Snad se tady jednou někdo pochlapí.“
12.05.2021 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (4052 článků)

Po vakcinaci zemřelo 65 Čechů. Lékový ústav prověřuje souvislost s očkováním na covid

 
Lékový ústav eviduje celkem 65 případů úmrtí, která nastala v čase po očkování proti covidu-19 a je třeba prověřit jejich případnou souvislost. Za poslední týden jich přibylo deset. Zdravotníci v Česku přitom podali lidem přes 3,8 milionu dávek očkování. Lidé hlásí také další podezření na nežádoucí účinky, ústav jich k úternímu večeru zaznamenal 4184, což je o 251 více než před týdnem. Vyplývá to z pravidelné informace, kterou dnes Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) zveřejnil.
13.05.2021 12:55 |

podobné články

„Neziskový“ bumbrlíček a náš budoucí prezident

 
2.DÍL ZAMĚŘENÝ NA ČLOVĚKA V TÍSNI Když byl před mnoha lety tázán Václav Havel, tehdy ještě hlava státu, koho by viděl nejraději v pozici svého nástupce, on tehdy vyslovil jméno Šimon Pánek. Což, jak víme a věděli jsme již tehdy, byl a je šéf organizace Člověk v tísni (ČVT), což je starým názvoslovím obecně prospěšná společnost (nově od roku 2014 podle zákona zapsaný ústav, což ČVT ve svých dokumentech poměrně pečlivě ignoruje). Svou činnost začínala v roce 1992 pod názvem Nadace Lidových novin, od roku 1994 fungovala jako Nadace Člověk v tísni při České televizi. Pod současným názvem funguje od roku 1999. Ve všech těchto vývojových fázích jí vždy velmi nadšeně tleskal, podporovat a svou autoritou provázel právě Václav Havel. Často to vypadalo, jako že je nepsaným šéfem jakési správní rady ČVT. Ostatně doposud se to jeho jménem v dokumentech a různých veřejných vyjádřeních lidí z ČVT jen hemží. Záhy pochopíme, proč je dobré zmínit právě tuto souvislost.
28.08.2021 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6290 článků) , Šimon Pánek (37 článků)

Vražedný panelák ve Stodůlkách. Bydleli tu orličtí vrazi, u manželky jejich popravčího našli ukrytého Kajínka

 
Seriál Devadesátky, který vysílá Česká televize každou neděli večer a zaznamenává obrovskou diváckou úspěšnost, aktuálně řeší kauzu orlických vrahů. Gang, který po sobě nechával mrtvoly v sudech na dně Orlické přehrady, se podařilo dopadnout až po dlouhých letech. Ačkoliv by se mohlo zdát, že uvězněním aktérů, z nichž někteří jsou už na svobodě a někteří po smrti, se tento případ ukončil, po několika letech se objevila vskutku nečekaná souvislost.  
28.01.2022 05:10 |

podobné články