Článek

Hasiče Tomáše zabil opilý řidič: Doma na něj čekala sedmiměsíční dcerka Amálka

 
Pět dní bojoval Tomáš o život v nemocnici, poté, co do jeho vozidla narazil opilý řidič. Příběh dobrovolného hasiče, na kterého doma čekala sedmiměsíční dcerka Amálka, zasáhl celé Slovensko. Tomášovi kolegové a přátelé z Dobrovolného hasičského sboru Spišský Štvrtok na sociálních sítích prosili všechny, aby darovali Tomášovi krev. Ovšem přes veškerou pomoc veřejnosti devětadvacetiletý muž svůj boj v pondělí prohrál.
01.04.2020 10:10 |

podobné články

Podobné články

Amálka (8) se rozchodí jen po nákladné léčbě: Pomoci jí chtějí i hokejisté Jágrova Kladna!

 
Měla se narodit jako úplně zdravé miminko, ale místo toho se Amálka (8) už jako novorozenec musela potýkat s vážnými zdravotními komplikacemi. Děvčátko se narodilo s velmi vzácným syndromem, který zabrzdil její vývoj. Díky speciálním rehabilitacím dělá Amálka konečně velké pokroky, jde však o velmi nákladnou léčbu, kterou rodina z vlastních zdrojů hradit nedokáže. Amálce se proto rozhodli pomoci kladenští hokejisté v čele s útočníkem Jakubem Valským, který tak trochu zapojí i svého dávného mentora, Jaromíra Jágra!
14.12.2019 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2945 článků) , Jakub Valský (2 články)

Policistu Jaroslava (†31) našli mrtvého na chodbě, doma na něj čekala půlroční dcerka

 
Záhadnou smrt policisty řeší slovenská policie. Jaroslava (†31) v sobotu našli sousedé ležet na chodbě bytovky v Jelšavě v kaluži krve. Doma na něj čekala jeho družka a půlroční dcerka.
04.03.2018 17:15 |

podobné články

Hasiče Tomáše zabil opilý řidič: Kamarádi vyhlásili sbírku pro jeho dcerku Amálku i těhotnou přítelkyni

 
Se zlomenými žebry, vnitřním krvácením a poškozenými orgány skončil v nemocnici dobrovolný hasič Tomáš ze Slovenska. Do jeho vozidla narazil opilý řidič. Tomášovi se snažili pomoci jeho kolegové od hasičů, kteří prosili veřejnost o darování krve. Devětadvacetiletý muž nakonec boj o život prohrál a jeho kamarádi se rozhodli na jeho rodinu vyhlásit veřejnou sbírku.
02.04.2020 18:25 |

podobné články

Zabil sedmiměsíční dítě, na soudce křičel "kriple"

 
Michal Nováček (23) zabil 13. června sedmiměsíční dítě. Soud ho za strašlivý čin poslal na 16 let vězení. Dítě zemřelo na poškození plic. Odsouzený po přečtení rozsudku hrubě urážel soudce.
16.11.2010 13:35 |

podobné články

Nejhorší milost všech dob není ta pro Kajínka! Havel pustil na svobodu zvrhlíka, který hned nato znásilnil a zabil sedmiměsíční holčičku!

 
V roce 1990 prezident Václav Havel udělil skutečně velkorysou milost, za kterou sklidil i ostrou kritiku. Na svobodu se dostalo celkem 12 600 odsouzených a 1200 obviněných. Propuštění se sice nemělo týkat pachatelů odsouzených za vraždy, znásilnění, loupeže nebo nebezpečných recidivistů, ale úplně tomu tak nebylo. Na svobodu se dostal mimo jiné i nebezpečný pedofil Jaroslav Oplíštil, který po svém propuštění znásilnil a zabil sedmiměsíční holčičku.
13.05.2017 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6034 článků)

Amálka Jiřiny Jiráskové: Nejsmutnější pes na světě!

 
Jiřina Jirásková (78) bojuje po těžké operaci o život v pražské nemocnici na Karlově náměstí! A její pejsek Amálka (3 měsíce) zoufale čeká na svou paničku.
24.09.2009 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Jirásková (439 článků)

Malá Amálka z dokumentu České televize Čtyři v tom zemřela. Obrovský smutek prožívá nejen její rodina

 
Nemocná Amálka, která se objevila v druhé řadě dokumentu České televize Čtyři v tom, bohužel před čtrnácti dny zemřela.
15.10.2014 11:10 |

podobné články

Zemřela Amálka (†3), malá hrdinka pořadu Čtyři v tom

 
„Je nám moc líto, že vám tohle musíme oznámit. Před 14 dny zemřela Amálka. Z respektu k Veroničině rodině jsme čekali, až dostaneme ke zveřejnění této tragické zprávy souhlas. Jménem rodiny děkujeme za projevená slova soustrasti,“ tohle oznámení plné bolesti se dnes objevilo na facebookovém profilu pořadu.
15.10.2014 11:35 |

podobné články

Smrt velké lásky Jiřiny Jiráskové (†81): Amálka už je v nebi!

 
Slavná přítelkyně Jiřiny Jiráskové (†81) už je v psím nebi. Fenka francouzského buldočka Amálka, kterou herečka brala s sebou do divadla i na večírky, skončila svou pozemskou pouť. Přežila svou paničku o sedm let.
19.02.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Jirásková (439 článků)

Amálka (3) se „skleněnými kostmi“: Malé tělíčko zvládlo více než deset zlomenin! Další už nepočítám, říká maminka

 
Tak malá a už si prožila tolik bolestí. Amálka (3) z Prahy se narodila se vzácným nevyléčitelným onemocněním osteogenesis imperfekta, které se vyznačuje nadměrnou křehkostí kostí. Holčička do prvních dvou let svého života prodělala už deset vážných zlomenin! Ty další už její maminka raději přestala počítat...
04.06.2020 06:25 |

podobné články

Markéta Konvičková o předčasném porodu: Byla to rychlovka, za 10 minut byla Amálka venku

 
Zpěvačka Markéta Konvičková (26), které se na počátku týdne stala maminkou, rodila předčasně - termín porodu jí lékaři stanovili až za dva či tři týdny! Přesto však šlo všechno jako po másle a mladá umělkyně, byť prvorodička, nyní promluvila o tom, jak její dcera Amálka přišla na svět…
18.09.2020 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Konvičková (443 článků)

Usměvavá Amálka (3) špatně vidí a bojuje s obrnou, má jediné přání: Maminko, chci chodit!

 
Usměvavou a milou, ale také od narození nemocemi sužovanou holčičkou je Amálka Ručkayová (3) z Rychvaldu. Nechodí, špatně vidí a trpí i řadou dalších neduhů. Přesto je to velká bojovnice a nejvíce ze všeho si přeje právě chodit.
27.11.2020 13:50 |

podobné články

Trojčátka neměla po porodu dohromady ani dvě kila! Viktorka, Amálka a Žofinka překvapily i lékaře

 
Viktorka, Amálka a Žofinka. Trojčátka, která se po narození zařadila mezi největší dětské bojovnice. Jejich porodní váha byla dohromady 1670 g. Bohužel se to podepsalo na jejich zdravotním stavu a všechny tři holčičky se perou se zákeřným onemocněním – dětskou mozkovou obrnou… Pomoci jim teď plánuje Nadační fond KlaPeto!
20.04.2021 20:45 |

podobné články

Pako! Opilý řidič kličkoval v protisměru a nadával ostatním!

 
Opilý řidič ve věku 60 let ohrožoval ve čtvrtek večer provoz na silnici na Novojičínsku. Policii na něj upozornil řidič, kterému opilý muž za volantem vulgárně nadával, uvedl v pátek policejní mluvčí Petr Gřes.
18.11.2011 16:25 |

podobné články

Opilý řidič jel v Moskvě 200 km/h: Zabil sedm školáků!

 
Skupina mladých Rusů čekala po sobotním vyučování na autobusové zastávce v Moskvě, když je v rychlosti asi 200 km v hodině srazil opilý řidič.
24.09.2012 05:10 |

podobné články

V lomu Barbora zahynul zkušený profesionál: Na hasiče čekaly doma dvě dcery

 
Velmi smutná zpráva zastihla ve středu severočeské hasiče. Při cvičném ponoru v lomu Barbora tragicky zahynuli dva profesionální hasiči Severočeských dolů. Jednou z obětí je velitel jednotky, na nějž doma čekala manželka a dvě děti.
29.06.2018 05:05 |

podobné články

Tragédie na Zlínsku: Tomáše (15) zabil opilý řidič, Michal (14) bojuje o život

 
Tragicky začaly prázdniny na našich silnicích. U Otrokovic smetlo osobní auto dva mladé cyklisty. Patnáctiletý chlapec zemřel na místě. Jeho o rok mladší kamarád skončil s vážným zraněním v nemocnici. Řidič, který nehodu zavinil, byl opilý. Policisté upozorňují, že letní prázdniny jsou bohužel nejrizikovější částí roku, alespoň co se dětských úrazů týče.
29.06.2013 22:25 |

podobné články

Opilý řidič v Ostravě zabil psa! Jeho majitel ho za to zmlátil!

 
Ostravští strážníci si v rámci běžné hlídky všimli ve Slezské Ostravě ležícího psa. Jak se následně ukázalo, srazil a zabil ho opilý řidič. Toho našli strážníci ležet u silnice, majitel psa ho totiž za smrt svého čtyřnohého miláčka zmlátil.
10.10.2014 11:55 |

podobné články

Opilý řidič zabil nastávající nevěstu (†19). Na pohřbu lezl po čtyřech a prosil rodinu o odpuštění

 
Takovéto chování se jen tak nevidí. Opilý řidič Cheng (26), který v Tchaj-wanu srazil na motorce nastávající nevěstu Lin (†19) a zabil ji, se ukázal na jejím pohřbu. Lezl po čtyřech a její rodinu prosil o odpuštění.
12.11.2017 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Lin Lin (60 článků)