Článek

Hasič propadl střechou a těžce si poranil záda!

 
Vařilo se v něm legendární pivo Vratislav. Včera nad ránem historická budova pivovaru ve Vratislavicích nad Nisou vzplála. Při záchranných pracích hasič propadl stropem a zranil se.
30.06.2020 12:20 |

podobné články

Podobné články

Hrdina hasič se propadl hořící střechou, po pádu ze 6 metrů má zlomenou páteř

 
V Kundraticích na Semilsku se dnes dopoledne při zásahu vážně zranil profesionální hasič. Ze střechy hořící haly propadl stropem z výšky šesti metrů. Skončil na jednotce intenzivní péče.
05.12.2013 18:15 |

podobné články

Vážné zranění na letišti. Muž propadl střechou při úklidu

 
Zaměstnanec úklidové firmy podle prvních informací propadl střechou odletové haly letecké základny v pražských Kbelích.
24.05.2009 13:55 |

podobné články

Muž při práci propadl střechou haly, vážně se zranil

 
Čtyřiapadesátiletý muž v úterý odpoledne utrpěl v Opařanech na Táborsku pracovní úraz, když propadl eternitovou střechou skladové haly z výšky zhruba osmi metrů.
27.07.2010 16:05 |

podobné články

GALERIE: Hasiči zachraňovali psa, který v Žatci propadl střechou a naříkal

 
Záchranu nešťastného pejska, který se propadl střechou do opuštěné budovy, mají za sebou žatečtí hasiči. Pes i jeho majitel se nakonec šťastně shledali.
06.01.2014 12:30 |

podobné články

Dramatická záchrana psa: Propadl střechou a zranil se!

 
K neobvyklému výjezdu byli přivoláni žatečtí hasiči s hlídkou tamní policie. Dostali totiž hlášení, že v jednom polorozbořeném domě se zřejmě nachází pes, který propadl střechou a nemůže se dostat ven.
06.01.2014 13:30 |

podobné články

Hasič se zhroutil: Přijel k nehodě dcery (†12), ta zemřela

 
AKTUALIZOVÁNO: Obrovský šok zažil ve středu hasič zasahující po havárii, při níž automobil srazil dvě školačky. Teprve na místě zjistil, že jednou ze dvou zraněných holčiček je jeho vlastní dcera Alice (†12). Hasič se na místě zhroutil. Dívenku lékaři ještě operovali, v pět hodin ráno však zemřela. Její kamarádka Simona (†12) zemřela při převozu do nemocnice.
19.01.2011 17:20 |

podobné články

Hasič a potápěč: Chodím pod led a John mi sebral rizikový příplatek

 
PŘÍBĚH Zdeněk Koutník je hasič. Mají to v rodině. Tatínek byl hasičem 18 let, pak kvůli zdraví musel odejít, mladší bratr je také hasič a maminka pracuje na JIP v nemocnici v Pelhřimově. Dělá tuhle práci proto, že v ní není žádný stereotyp, vyžaduje fyzičku a sportovního ducha, klade důraz na nesobeckou pomoc druhým, a také jsou hasiči dobrá parta.
19.03.2011 19:25 |

podobné články

Třikrát nasadil svůj život, aby zachránil cizí: Hasič David Štoudek dostal medaili Za statečnost

 
Třikrát během šesti měsíců nasadil hasič a letecký záchranář David Štoudek (48) svůj život pro záchranu jiných. Mimo jiné vytáhl zpod ledu zvukového režiséra brněnského divadla Milana Vorlíčka (†47). Teď se mu za pohotovost a odvahu dostalo jednoho z nejvyšších vyznamenání, jaké může hasič od sboru obdržet: medaile Za statečnost.
10.11.2017 12:30 |

podobné články

Nejtvrdší hasič přežil a jmenuje se Jarda! Profík z Karviné s 20 kg výstrojí zvládne vše

 
Životy a majetek zachraňuje spolu se svými kolegy hasič-lezec a strojník Jaroslav Hanzel (35) z karvinské profesionální stanice. A nejen to, je i vítězem letošního šampionátu TFA – Nejtvrdší hasič přežíje, která se konala v Plzni.
02.11.2019 15:45 |

podobné články

Doufá, že se jednoho dne postaví na nohy: Hasič Libor si při výcviku poranil míchu. Nyní dostal vozík

 
Před dvaceti lety měl chuť pomáhat druhým, a tak se z Libora Bohdaneckého (47) stal hasič. Před dvěma lety však utrpěl při výcviku vážné poranění, které mu způsobilo ochrnutí těla. I po mnoha měsících rehabilitací dnes hýbe stěží jen rukama. Na pomoc pro snadnější přepravu obdržel v sobotu 17. února od nadačního fondu Regi Base speciální vozík za půl milionu korun.
17.02.2018 15:25 |

podobné články

Žokej Zatloukal si těžce poranil hlavu, z umělého spánku už se ale probral

 
Během nedělního dostihového dne ve Slušovicích upadl žokej Milan Zatloukal tak nešťastně, že si těžce poranil hlavu a okamžitě musel být převezen do zlínské nemocnice. Tam byl udržován v umělém spánku, nyní už se ale probral.
15.10.2012 15:40 |

podobné články

Agresivní řidič napadl v Jáchymově policistu: Těžce mu poranil ruce, ale je volný!

 
Policisté ho zastavili při silniční kontrole. Jeho jízda byla podezřelá. Z dechu se jim zdálo, že je muž opilý, ale on dechovou zkoušku odmítl. Na jednoho ze strážců zákona pak vystartoval a napadl ho. Dosti brutálním způsobem. Těžce mu poranil obě ruce. I přesto ho soud neumístil do vazby.
05.04.2015 17:30 |

podobné články

Propadl se ohořelou střechou a zemřel: Z nočního výjezdu se hasič z Petrovic nevrátil

 
Čtyři jednotky hasičů zasahovaly v noci na středu v Petrovicích u Karviné u požáru střechy objektu v průmyslovém areálu. Byl to běžný požár, který hasiči zdolali za několik desítek minut, ani škoda se nepředpokládá vysoká. Jenže na tento zásah dlouho nezapomenou. Zemřel při něm jeden z nich – zkušený vyšetřovatel (†52).
06.11.2019 09:45 |

podobné články

Hasič zemřel při zásahu

 
Téměř 30 let zjišťoval vyšetřovatel hasičů Ladislav B. (†52) příčiny požárů. Z posledního výjezdu v noci na středu se však už nevrátil. V Petrovicích u Karviné se propadl ohořelou střechou tovární haly a na místě zemřel.
07.11.2019 12:05 |

podobné články

Ve Vratislavicích na Liberecku hoří pivovar: Hasič propadl střechou!

 
Ve Vratislavicích nad Nisou na Liberecku vypukl požár pivovaru. Požár je většího rozsahu, oheň zasáhl vnitřek budovy i střešní konstrukci. Střechu museli hasiči rozebrat. Vyhlášen byl druhý stupeň poplachu, řekla mluvčí libereckých hasičů Lucie Hložková. Na místě se zranili dva hasiči.
29.06.2020 06:35 |

podobné články

Do bytu šokované Američanky střechou propadl nahý muž

 
Opravdu neobvyklé probuzení zažila minulý týden Američanka Kaliegh Townsendová, které se propadl stropem do obývacího pokoje zcela nahý neznámý muž ve chvíli, kdy spala. Žena byla z takového budíčku v šoku a okamžitě začala křičet. Muž se ještě zděšené Townsendové stačil zeptat, zda by mu nepůjčila nějaké šortky. Když nepochodil, ukradl její bundu a vyběhl ven, kde byl zakrátko zadržen policisty.
29.03.2011 17:40 |

podobné články

Zemřel hasič (†45), který zasahoval u požáru ve Zvoli: Rodina daruje orgány

 
Smutnou zprávu o tom, že zemřel hasič, který se velmi těžce zranil při požáru lakovny ve Zvoli u Prahy, potvrdila tisková mluvčí pražský hasičů Pavlína Adamcová. Podle informací Blesku ho rodina po dohodě s lékaři kladenské nemocnice nechala odpojit od přístrojů a jeho orgány se pak rozhodla darovat.
15.02.2017 18:20 |

podobné články

Hasič Honza (†45) zemřel pár dnů po narozeninách: Svůj život obětoval při zásahu ve Zvoli

 
Nejvyšší oběť přinesl během své práce hasič Jan Odermatt (†45), pouhých několik dní po svých narozeninách. Svému povolání přitom obětoval celý život, přesně 24 let. Při zásahu v lakovně ve Zvoli, kam bylo svoláno přes 40 jednotek hasičů, se těžce zranil. V kladenské nemocnici následně ve středu po sedmnácté hodině bohužel zemřel. Lidé vyjadřují soustrast pozůstalým, kamarádům a kolegům z hasičské stanice Radotín, kde sloužil. Na sociálních sítích kondoloval i premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD).
16.02.2017 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9546 článků)

VIDEO: Pod dívkou se propadl chodník, spadla do šestimetrové jámy

 
O štěstí v neštěstí může mluvit dívka ze severní Číny. Kamery zachytily, jak nic netušící teenagerka kráčela po chodníku, a ten se pod ní propadl. Zachránili ji až přivolaní hasiči. Další články k tématu: Pod Ruskou s kočárkem se propadl chodník, dítě zmizelo v kanalizaci V Kobylisích se pod autem propadla silnice Silnice se propadla 5 metrů
24.04.2012 10:10 |

podobné články