Článek

Hasič Michna (47) fotí zásahy: Oceněná foto Souboj živlů

 
Kapitán Richard Michna (47) už 20 let slouží u hasičů, momentálně je řídícím důstojníkem územního odboru Liberec. A stejně dobře jako s hadicí si rozumí i s foťákem. Jeho snímek Souboj živlů vyhrál v soutěži českých a slovenských hasičských sborů.
21.11.2021 12:20 |

podobné články

Podobné články

Lukáš Michna podruhé v SuperStar: Bude konečně bodovat?!

 
Soutěžící Lukáš Michna (24), který se stal jedním ze 24 semifinalistů, není v soutěži Česko Slovenská SuperStar žádným nováčkem. Rodák z Klentnice se divákům totiž představil už před čtyřmi lety v druhém ročníku české mutace. Tehdy ale mezi elitu nepostoupil.
30.09.2009 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Michna (3 články)

SuperStar: Vypadli Kahlová, Maščuchová, Michna a Ločaj

 
O prvních vyřazených z Československé SuperStar je rozhodnuto: Nespostoupili za Česko Deborah Kahlová a Lukáš Michna, za Slovensko Dominika Maščuchová Ján Ločaj.
05.10.2009 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Deborah Kahlová (19 článků) , Lukáš Michna (3 články) , Ján Ločaj (1 článek) , Dominika Maščuchová (1 článek)

Imitátor Jacksona Libor Michna (24): Chci být světová jednička!

 
Je to Jacksonův dvojník! Když Libor Michna (24) z Ostravy tančí, vypadá jako by mrtvému zpěvákovi z oka vypadl. Mladý imitátor napodobuje krále popu už čtyři roky a v budoucnu chce být ve svém oboru nejlepší na světě!
20.07.2010 12:25 |

podobné články

Vyhrajte souboj proti vráskám

 
Mimické vrásky jsou strašákem snad každé ženy, která si s přibývajícím věkem nervózně prohlíží každý centimetr obličeje, jestli se i na ní nepodepsal zub času a nezanechal tak za sebou stopu v podobě záhybů v kůži na čele a v oblasti očí. Ačkoli někdo vrásky považuje za znamínka krásy, která doprovází ženu v nejkrásnějších letech života, většina žen se na ně dívá spíše jako na vetřelce, kterého je třeba se co možná nejrychleji zbavit – nebo alespoň co nejdůkladněji zamaskovat! Vyhrát souboj proti vráskám ale není tak jednoduché, jak se možná na první pohled zdá. Nevzhledné linie kolem očí nebo na čele jsou silným protivníkem. My ale známe několik osvědčených tipů, s jejichž pomocí můžete dát vráskám za vyučenou! Jak vyhrát souboj proti vráskám? Ačkoli jsme v úvodu dnešního článku nastínili, že jsou vrásky dominantou starších žen, není to tak úplně pravda. Díky stresu a vyčerpání, kterému se denně vystavujeme, se vrásky stále častěji objevují i v obličejích mladých žen. Teď už si ale pojďme říci, jak se pustit do boje s vráskami a především jak je položit na lopatky! Dostatek tekutin a kvalitní strava umí zázraky Věřte tomu nebo ne, klidně si i tuhle radu považujte za 100x ohrané klišé: proti vráskám se dá velmi snadno bojovat tak, že budete dodržovat pitný režim a své tělo tak zazásobíte potřebným množstvím tekutin, které hydratují pokožku zevnitř. Dalším důležitým a účinným faktorem je vaše strava, která by měla obsahovat dostatečné množství ovoce a zeleniny. Investice do krémů proti vráskám – investice do prevence Vrásky se mohou objevit u mladých i starších žen prakticky neohlášeně a nečekaně. Jestliže se jednoho dne nechcete probudit se záhyby okolo očí nebo na čele, pak souboj proti vráskám můžete vyhrát svědomitou prevencí. Ta se skrývá například i v krémech proti vráskám, kterých je v současné době... Čtěte více Příspěvek Vyhrajte souboj proti vráskám pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.09.2016 05:40 |

podobné články

Hasič hrdina: Po boji se živly se postavil koronaviru. Pomáhá dětem při pandemii

 
Přelom roku 2019 a 2020 strávil australský hasič Shane Fitzsimmons bojem s rozsáhlými požáry, sotva se jemu a jeho kolegům podařilo dostat plameny pod kontrolu, řádění živlu vystřídala další katastrofa – pandemie koronaviru. Fitzsimmons proto „pověsil na hřebík“ aktivní službu a ve spolupráci s charitou KidsXpress se začal věnovat dětem. Zajímá se hlavně o duševní zdraví dětí v době koronaviru, uvedl list Daily Mail.
01.10.2020 17:05 |

podobné články

Brno: Městské zásahy pomáhají zvýšit zájem o veřejný prostor

 
Od 27. května se v bývalé městské káznici na Cejlu uskuteční výstava Městské zásahy Brno 2011, kterou připravila občansko-profesní iniciativa architektů (sdružení Městské zásahy) ve spolupráci s Domem umění města Brna a odborem územního plánování a rozvoje brněnského magistrátu. Vernisáž se koná ve čtvrtek 26. května od 19 hodin.
25.05.2011 21:40 |

podobné články

„Někteří lidé záchranu odmítají!“ Hasič Michal Kratochvíl (38) popsal složitosti zásahů u handicapovaných

 
Coby pražský hasič zažil Michal Kratochvíl (38) nespočet požárů. Žádný z nich ale nemůže úplně připodobnit k tomu, který se naneštěstí přihodil o víkendu ve Vejprtech. Z vlastní zkušenosti ale může říci, jak takové zásahy probíhají, v čem tkví jejich složitost, i s jakými neočekávanými nesnázemi se mohou setkat.
22.01.2020 06:20 |

podobné články

Hasič se zhroutil: Přijel k nehodě dcery (†12), ta zemřela

 
AKTUALIZOVÁNO: Obrovský šok zažil ve středu hasič zasahující po havárii, při níž automobil srazil dvě školačky. Teprve na místě zjistil, že jednou ze dvou zraněných holčiček je jeho vlastní dcera Alice (†12). Hasič se na místě zhroutil. Dívenku lékaři ještě operovali, v pět hodin ráno však zemřela. Její kamarádka Simona (†12) zemřela při převozu do nemocnice.
19.01.2011 17:20 |

podobné články

Hasič a potápěč: Chodím pod led a John mi sebral rizikový příplatek

 
PŘÍBĚH Zdeněk Koutník je hasič. Mají to v rodině. Tatínek byl hasičem 18 let, pak kvůli zdraví musel odejít, mladší bratr je také hasič a maminka pracuje na JIP v nemocnici v Pelhřimově. Dělá tuhle práci proto, že v ní není žádný stereotyp, vyžaduje fyzičku a sportovního ducha, klade důraz na nesobeckou pomoc druhým, a také jsou hasiči dobrá parta.
19.03.2011 19:25 |

podobné články

Třikrát nasadil svůj život, aby zachránil cizí: Hasič David Štoudek dostal medaili Za statečnost

 
Třikrát během šesti měsíců nasadil hasič a letecký záchranář David Štoudek (48) svůj život pro záchranu jiných. Mimo jiné vytáhl zpod ledu zvukového režiséra brněnského divadla Milana Vorlíčka (†47). Teď se mu za pohotovost a odvahu dostalo jednoho z nejvyšších vyznamenání, jaké může hasič od sboru obdržet: medaile Za statečnost.
10.11.2017 12:30 |

podobné články

Nejtvrdší hasič přežil a jmenuje se Jarda! Profík z Karviné s 20 kg výstrojí zvládne vše

 
Životy a majetek zachraňuje spolu se svými kolegy hasič-lezec a strojník Jaroslav Hanzel (35) z karvinské profesionální stanice. A nejen to, je i vítězem letošního šampionátu TFA – Nejtvrdší hasič přežíje, která se konala v Plzni.
02.11.2019 15:45 |

podobné články

Dobrovolný hasič nechtěl do práce: Na Liberecku tak s kamarády zapaloval stohy

 
Dva muži a jedna žena se přiznali k úmyslnému zapálení několika stohů sena na Liberecku. Jeden z mužů je dobrovolný hasič, požáry zakládal proto, aby nemusel do práce a měl vyšší odměnu jako zasahující hasič...
31.08.2020 18:50 |

podobné články

Hasič Standa po skoku na lyžích ochrnul: Dostal vozíček za půl milionu

 
Hasič Standa se při výcviku na lyžích zranil. Po úrazu zůstal ochrnutý a na vozíčku, před tím jako hasič sportoval a dosahoval skvělých výsledků. Doteď se pořádně nemohl podívat do přírody, díky REGI Base, který mu dal nový vozíček, konečně může.
03.02.2021 05:40 |

podobné články

Řidič na Plzeňsku brzdil u nehody: Smykem poslal auto do příkopu, hasič taktak uskočil

 
Notnou dávku pohotovosti projevil hasič, který zasahoval v úterý ráno u dopravní nehody na severu Plzeňska. Jeden z vozů, které místem projížděly, dostal při brzdění smyk a skončil v příkopu. Hasič musel rychle uskočit, aby jej auto nesrazilo.
02.03.2021 16:15 |

podobné články

ŠKODA oceněna v Automotive Brand Contest 2012

 
Automobilka ŠKODA byla oceněna na mezinárodní designové soutěži automobilových značek za svou výstavní expozici na loňském autosalonu ve Frankfurtu.
22.10.2012 19:40 |

podobné články

Platy učitelů? Největší problém tkví jinde... A politici musí mít vůli rušit školy, míní oceněná kantorka

 
ROZHOVOR Ani zvýšení platů není dostatečná vábnička pro zasvěcení učitelské práci, míní oceněná pedagožka, podle které si prestiž vytváří každý kantor sám. Soňa Valušková z Chomutova, která stojí za nápady jako Psychologická olympiáda nebo Zdravotnické minimuzeum, v rozhovoru poodhaluje, jak jsou studentky a studenti připravováni na péči o muslimskou menšinu u nás. „Politici musí mít vůli zrušit nějaké školy. Pro odborné školy už žáci nezbývají,“ říká dále zkušená žena, zástupkyně ředitelky na střední a vyšší škole v Mostě, která sdružuje zdravotní, pedagogické obory a obchodní akademii. Zmiňuje také, jak se jednotná maturita (ne)projevila na vzdělanosti národa.
13.05.2018 12:55 |

podobné články

Rusovláska Kateřina (34) fotí svůdné ženské akty! Mrkněte, jak jsou sexy!

 
Svůdné, tajemné a zatraceně sexy! Takové jsou snímky fotografky Kateřiny Janišové (34), která smyslné a zajímavé ženy fotí už patnáct let. Svou práci také vyučuje. Pro Blesk.cz poodhalila, jak se fotí síla ženské krásy.
27.07.2021 15:40 |

podobné články

Kdo vypadne ze SuperStar? Máme žhavé kandidáty!

 
Michna, Ločaj, Maščuchová a Kopecká už si pomalu balí kufry.
05.10.2009 04:45 |

podobné články

ČISTKA V BRNĚ! Do béčka posláni Matyska, Michna a Pejič

 
Kouč Brna René Wagner před začátkem soustředění v Luhačovicích zeštíhlil kádr.
08.07.2011 11:30 |

podobné články