ROZHOVOR „Protože se nestydím říkat, že jsem volil Zemana, dozvěděl jsem se, že jsem lůza, hnědý nebo rudý prase, nevzdělanec, idiot a já nevím co všechno z venkova. Tohle je podle těch, co si přáli něco jiného, demokracie,“ říká v rozhovoru pro PL.cz bývalý známý železniční odborář Jaromír Dušek. Myslí si, že jsme odpadiště a otroci Západu. „Maso se sní ve Francii, Německu, Belgii, nám sem přivezou kosti, kůže, chrupavky. Do toho nasypou trošku mouky a spoustu chemikálií. Přes banky, nadnárodní společnosti jsme tady zotročovaní a vytěžovaní jako největší póvl. Nakupujeme jejich smetí za ceny vyšší, než platí oni za kvalitní zboží. Je mi z toho na zvracení, kam jsme to dopracovali,“ prozrazuje.