Článek

Hašek (PRO): Je vidět, že zoufalství moci už dosahuje vrcholu

 
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke zrušenému youtubovému účtu strany PRO.
23.03.2024 10:20 |

podobné články

Podobné články

Líbat nohy vagabundům? Hloupost sluníčkářů dosahuje vrcholu, brzy struna praskne, obává se spisovatel Murín

 
ROZHOVOR Kdejaký vagabund černé pleti nutí běžné chodce, zejména ženy, aby před ním poklekly, či mu dokonce líbaly nohy. I to v souvislosti s hnutím Black Lives Matter připomíná slovenský publicista a vědecký pracovník Univerzity Komenského Gustáv Murín. Z dění v USA má silný dojem, že se schyluje k nové občanské válce i proto, že hloupost sluníčkářů a lepšolidí ve funkcích dosahuje vrcholu. Už léta napínají strunu a vypadá to, že ta brzy praskne. Z událostí na slovenské scéně vysvětluje, jak se mohlo stát, že předseda Národní rady Boris Kollár zůstal ve funkci i po nařčení z plagiátorství v diplomové práci, ale všímá si i toho, jak se sluníčkáři požírají mezi sebou navzájem.
10.07.2020 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Matter Matter (146 článků)

Tajtrlíky celému světu dělají. Směšnost Fialovy vlády dosahuje vrcholu, obává se Okamura

 
Miliony za letadlo se Zelenským a další věci, sloužící jen k tomu, aby pětikoalice ukázala, jak hájí zájmy Bruselu, Washingtonu a Kyjeva. A nakonec se Tchajwan stejně rozhodně postavit továrnu na čipy v Německu, které za jeho politiku vůči Rusku a Číně mistrují. A Markéta Pekarová Adamová o tom suverénně tvrdí, že je to naše vítězství. Předseda SPD Tomio Okamura se obává, že směšnost vlády, která dělá tajtrlíky celému světu, dosahuje vrcholu.
13.08.2023 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (3133 článků)

Hašek (PRO): Zoufalství této vlády už dosahuje vrcholu

 
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k činnosti vlády Petra Fialy.
18.03.2024 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6328 článků)

Krvavý svátek muslimů: Bičují se a noži řežou sebe i děti

 
Ášúrá je nejdůležitějším svátkem v šíitském kalendáři. Věřící si jím připomínají mučednickou smrt imáma Husajna, který byl vnukem proroka Mohameda, a dalších 72 jeho stoupenců v roce 680 během bitvy u Karbaly. Oslavy doprovází známé obřady, při nichž se muži bičují řetězy na znamení zoufalství. Ášúrá je nejdůležitějším svátkem v šíitském kalendáři. Věřící si jím připomínají mučednickou smrt imáma Husajna, který byl vnukem proroka Mohameda, a dalších 72 jeho stoupenců v roce 680 během bitvy u Karbaly. Oslavy doprovází známé obřady, při nichž se muži bičují řetězy na znamení zoufalství.Více na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-live-zpravy/283996/pres-milion-siitskych-poutniku-v-iraku-slavi-svatek-asura.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Ášúrá je nejdůležitějším svátkem v šíitském kalendáři. Věřící si jím připomínají mučednickou smrt imáma Husajna, který byl vnukem proroka Mohameda, a dalších 72 jeho stoupenců v roce 680 během bitvy u Karbaly. Oslavy doprovází známé obřady, při nichž se muži bičují řetězy na znamení zoufalství.Více na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-live-zpravy/283996/pres-milion-siitskych-poutniku-v-iraku-slavi-svatek-asura.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
25.10.2015 19:15 |

podobné články

Klaus s Trumpem předvedl veletoč? Nejdřív mluvil o zoufalství, teď ho oslavuje

 
Hovořil o něm jako o symbolu zoufalství, pak si na jeho výhru připíjel meruňkovicí. Exprezident Václav Klaus změnil na nastupujícího vládce USA Donalda Trumpa od jara diametrálně názor, baví se teď internet. Lidé vycházejí ze záznamu České televize z letošního března, kde Klaus použil slova o zoufalství. A z aktuálního vyjádření, podle kterého v USA vyhráli zdravý rozum používající lidé. Mluvčí Klausova institutu Petr Macinka se nicméně snaží kritiky přesvědčit, že je to celé trochu jinak.
10.11.2016 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (11099 článků) , Donald Trump (6142 článků) , Petr Václav (1049 článků)

Fila: Film Ženská na vrcholu s Polívkovou je zoufalství, vtip ukryl pod hromadu sněhu

 
Film Ženská na vrcholu s Annou Polívkovou má být romantickou komedií. Podle kritika Kamila Fily na sebe děj chvilkami nenavazuje.
09.11.2019 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Anna Polívková (256 článků)

Hašek po debaklu prý chystá návrat do Sněmovny. Sobotka: To jsme neřešili

 
Dosluhující jihomoravský hejtman Michal Hašek (ČSSD) se údajně nehodlá smířit s postem řadového zastupitele kraje a hlavně ztrátou hejtmanského platu. Podle informací Mladé fronty Dnes by se chtěl příští rok vrátit do Poslanecké sněmovny. List tvrdí, že o tom Hašek jednal už i s premiérem Sobotkou, předseda vlády to ale pro Blesk.cz odmítl. A odmítavě se vyjádřil i sám Hašek.
18.10.2016 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2499 článků)

KOMENTÁŘ: Dominik Hašek chce vzít českým občanům mravní volbu a Rusy trestat nespravedlivě

 
Legendární hokejový brankář Dominik Hašek vyzval na Twitteru k plivání na všechny české zákonodárce, neboť ti dosud ani neprojednávali zákon, který by českým občanům zakázal pracovat v Rusku. Hašek dlouhodobě také patří k největším celosvětovým kritikům startů ruských sportovců v západních soutěžích a jeho radikalismus vzbuzuje v Rusku velkou nevraživost. Ačkoli má Hašek dobré úmysly, jeho umanutost postrádá smysl pro realitu i spravedlnost.
06.07.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (570 článků)

Hašek, Hašek a jejich dnešní velké premiéry

 
Předseda ČMFS Ivan Hašek dnes oznámí svou první nominaci jako reprezentační kouč. Hvězdný Dominik Hašek zase zažije obnovenou premiéru v brance Pardubic.
06.08.2009 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (570 článků) , Ivan Hašek (193 článků)

Hašek zůstane hejtmanem. Složí poslanecký mandát!

 
Jihomoravský hejtman a poslanec za ČSSD Michal Hašek se vzdá poslaneckého mandátu. Zůstane hejtmanem. Hašek to dnes oznámil novinářům v Brně. Ve Sněmovně jej nahradí starosta Znojma Vlastimil Gabrhel (ČSSD). Hašek svým rozhodnutím naplnil slib, který dala ČSSD voličům, že nebude kumulovat funkce. Mezi funkcí hejtmana a poslance si mají vybrat ještě karlovarský Josef Novotný a Jiří Běhounek z Vysočiny.
23.04.2014 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2499 článků)

Hašek zůstane jihomoravským hejtmanem, složí poslanecký mandát

 
Jihomoravský hejtman a poslanec za ČSSD Michal Hašek se vzdá poslaneckého mandátu a zůstane hejtmanem. Hašek to ve středu večer oficiálně oznámil a potvrdil tak informace ze středečního vydání deníku Právo. Ve Sněmovně ho nahradí starosta Znojma Vlastimil Gabrhel (ČSSD). Hašek hodlá opět kandidovat na předsedu Asociace krajů ČR, kterou vede od roku 2008.
23.04.2014 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2499 článků) , Vlastimil Hašek (40 článků)

Hašek se do vedení ČSSD nepohrne. „Odchod do opozice nás může pohřbít,“ tvrdí

 
Bývalý místopředseda ČSSD, bývalý poslanec a exhejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek nebude kandidovat do vedení ČSSD. Řekl to dnes ČTK. Hašek odešel z vedení strany před čtyřmi lety a letos na kandidátce chyběl. ČSSD v říjnových sněmovních volbách propadla a skončila až šestá, teď zvažuje odchod do opozice. Hašek ale varuje, že odchod do opozice může stranu také pohřbít.
03.11.2017 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2499 článků)

Michal Hašek se vrací do Sněmovny. Bude dělat asistenta poslanci za 1000 měsíčně

 
Bývalý místopředseda ČSSD a exhejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek bude jako asistent pomáhat poslanci Jiřímu Běhounkovi (za ČSSD), který je zároveň hejtmanem Vysočiny. Hašek to uvedl na svém facebookovém profilu, měsíčně bude pobírat 1000 korun. Běhounek je po nedělním setkání širšího vedení strany jedním z možných kandidátů na nového předsedu ČSSD. Kandidaturu však podmínil návratem Haška, bývalého poslance Jeronýma Tejce a jihočeského exhejtmana Jiřího Zimoly. Hašek a Tejc se však do vedení vracet nehodlají.
22.11.2017 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Jeroným Tejc (664 článků) , Michal Hašek (2499 článků)

Hašek přinesl Zemanovi koňak. „Šprtá“ na velkou zkoušku a Paroubka by uvítal

 
Nad skleničkou vína a s popelníkem na stole se v pondělí kolem poledne potkali na zámku v Lánech prezident Miloš Zeman a jeho poradce Michal Hašek (ČSSD). Ten samý Michal Hašek, který po volbách v roce 2013 nejdříve zapíral takzvanou lánskou schůzku, která měla vést k pádu Bohuslava Sobotky. A který byl za ČSSD jedním z hlavních vyjednávačů možné budoucí koaliční smlouvy s hnutím ANO za tolerance KSČM. Hašek přinesl prezidentovi tekutý dárek.
28.05.2018 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2499 článků) , Miloš Zeman (28062 článků)

Výbuch vzteku v ČSSD! Hašek jmenován volebním manažerem a Diesntbier a další jsou v totálním varu

 
Grémium ČSSD rozhodlo, že se volebním manažerem sociální demokracie stane bývalý hejtman Michal Hašek. To pobouřilo stranické senátory, podle nichž je Hašek naprosto nepřijatelný kandidát. Předseda senátorského klubu Petr Vícha prohlásil, že „Hašek je rozený lhář“, a podle senátora Jiřího Dienstbiera „se někdo musel úplně zbláznit“. Volba vyvolala posměšky i na sociálních sítích, třeba komentátor Petr Bittner vyzval ČSSD k návratu Zdeňka Škromacha.
23.04.2020 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vícha (53 článků) , Michal Hašek (2499 článků) , Jiří Bittner (3 články)

Výbuch vzteku v ČSSD! Hašek jmenován volebním manažerem a Dienstbier a další jsou v totálním varu

 
Grémium ČSSD rozhodlo, že se volebním manažerem sociální demokracie stane bývalý hejtman Michal Hašek. To pobouřilo stranické senátory, podle nichž je Hašek naprosto nepřijatelný kandidát. Předseda senátorského klubu Petr Vícha prohlásil, že „Hašek je rozený lhář“, a podle senátora Jiřího Dienstbiera „se někdo musel úplně zbláznit“. Volba vyvolala posměšky i na sociálních sítích, třeba komentátor Petr Bittner vyzval ČSSD k návratu Zdeňka Škromacha.
23.04.2020 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vícha (53 článků) , Michal Hašek (2499 článků) , Jiří Bittner (3 články)

„Nemají o mě zájem.“ Dominik Hašek se zlobí

 
Bývalý hokejový brankář Dominik Hašek pokračuje ve svém tažení proti ruským sportovcům. Zjistil, že ostatní však tak ostražití nejsou a zlobí se. V Ostravě se tenisové soutěže zúčastnil ruský tenista Ivan Gachov. A Hašek se ptá, jak to, že organizátor jeho účast nehlásil ministerstvu zahraničí nebo na vnitro a proč nebyl Rus vyhoštěn. Prý mu slibovali, že na to dohlédnou. „Já jim nabízím pomoc, ale prostě není od nich zájem…“ přiznal smutně Hašek.
01.05.2023 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (570 článků) , Ivan Hašek (193 článků) , Ivan Ivan (2930 článků) , Ivan Ivan (508 článků)

Paroubkovi nestačí být poslancem, chce zpátky k moci, říká Hašek

 
První místopředseda ČSSD Michal Hašek si v rozhovoru pro Právo nečinil obavy z odchodu někdejší stranické hlavy Jiřího Paroubka. Sociální demokraté budou podle něj fungovat i bez Paroubka. Pozastavil se ale nad jeho motivací, kterou prý nemohou být programové neshody, jelikož ČSSD program od Paroubkova vedení nezměnila. Spíše jde o mocenskou rovinu, Paroubek není spokojen s tím, že je „pouhým“ poslancem, domnívá se Hašek.
08.10.2011 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4800 článků) , Michal Hašek (2499 článků)