Článek

Hašek (PRO): Jako lektor a zkušební komisař působím už třetím rokem

 
Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na článek Lukáše Valáška a Adély Jelínkové „Michal Hašek je zpět na vnitru, stal se komisařem“, zveřejněném na serveru Seznam Zprávy
08.03.2024 15:50 |

podobné články

Podobné články

Hájím demokracii... Lhář. Hajz*, kroutí se mi prsty! „Špína“ na Haška a Rakušan vyhecovaný fanoušky

 
Kádrování jako forma politického souboje, míní Michal Hašek (PRO) po „provalení“ skutečnosti, že pracuje jako lektor a komisař v Institutu veřejné správy spadajícím pod Ministerstvo vnitra Víta Rakušana (STAN). Na externí pozici pracuje již třetím rokem, kádrovat se začalo až po jeho vstupu do strany PRO. „Osobně bych s ním nikdy nespolupracoval, je to usvědčený lhář a teď navíc oblékl pochybný politický dres,“ napsal k tomu ministr Rakušan.
09.03.2024 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2499 článků)

Naštval Muska, teď i Macrona. Komisař si nedal pozor na jazyk

 
Francouzský komisař pro vnitřní trh EU Thierry Breton a americký miliardář Elon Musk jsou již řadu měsíců ve při. Evropský komisař dlouhodobě tlačí na regulaci obsahu na sociálních sítích v EU. Musk se opakovaně ohradil, že kdyby se nevzpíral regulaci, kterou francouzský komisař stále prosazuje, mohl by sociální síť zavřít. Teď se Breton dostal do sporu s francouzským prezidentem. Macron prý zuřil.
13.03.2024 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Elon Musk (313 článků)

SKANDÁL V AUTOŠKOLE: Komisař byl NAMOL!

 
Fiaskem skončila závěrečná zkušební jízda žáků jedné autoškoly v České Lípě. Zkušební komisař byl totiž zřejmě při jízdě městem opilý. Podle svědků nadýchal téměř jedno promile alkoholu.
04.07.2011 21:35 |

podobné články

Zkušební komisař tak dlouho čachroval s řidičáky, až přišel o místo

 
Měl kontrolovat, zda uchazeči o řidičský průkaz zvládají všechny potřebné zkoušky a testy na takové úrovni, aby skutečně mohli vyrazit na silnice. Místo toho však zkušební komisař Městského úřadu v Ivančicích na Brněnsku podle kontroly ministerstva dopravy hned v několika případech postupoval velmi nestandardně.
04.07.2015 05:36 |

podobné články

Před 20 lety zemřel Miloš Kopecký (†73): Tajemství jeho rodiny! Vnuk skončil v kriminále

 
Dnes je tomu právě 20 let, co zemřel populární herec Miloš Kopecký (+73). Po jeho smrti čekala rodinu řada těžkých zkoušek, ta největší jeho milovanou dceru Barboru – jejího syna a Kopeckého vnuka Martina totiž soud před časem poslal do vězení za krádeže! Vnuk slavného herce Miloše Kopeckého (†73) Martin Vencour (24), který si odpykává ve vazební věznici Praha-Pankrác několikaměsíční trest za krádež, má více vroubků! reklama* Jak deník Aha! včera informoval, ve věznici se Martin ocitl letos na jaře, kdy 11. dubna Městský soud v Praze zamítl jeho stížnost proti nařízení výkonu trestu. Ten mu už 22. září 2008 uložil Obvodní soud pro Prahu 3 za krádež a odsoudil ho na 8 měsíců s podmínkou na 24 měsíců. Jenže Martin podmínku nesplnil. Ve zkušební době ho policie přistihla při řízení motorového vozidla, i když mu pražský magistrát vyslovil roční zákaz. Tím spáchal přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a byl odsouzen na dalších 6 měsíců se zkušební dobou na 18 měsíců. Do konce roku by mohl být teoreticky opět na svobodě. Jenže jakmile opustí brány věznice, začne se mu odměřovat druhý trest. Pokud ani tuto podmínku nedodrží, mohl by se ve vězení ocitnout brzy zase. Co na to Martinova máma, Kopeckého jediná dcera Barbora Vencourová? „To se může stát každému,“ odsekla rozčileně na otázku deníku Aha! a více se k věci nechtěla vyjadřovat.Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/63891/uvezneny-vnuk-milose-kopeckeho-az-vyjde-z-basy-zacne-dalsi-trest.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy Vnuk slavného herce Miloše Kopeckého (†73) Martin Vencour (24), který si odpykává ve vazební věznici Praha-Pankrác několikaměsíční trest za krádež, má více vroubků! reklama* Jak deník Aha! včera informoval, ve věznici se Martin ocitl letos na jaře, kdy 11. dubna Městský soud v Praze zamítl jeho stížnost proti nařízení výkonu trestu. Ten mu už 22. září 2008 uložil Obvodní soud pro Prahu 3 za krádež a odsoudil ho na 8 měsíců s podmínkou na 24 měsíců. Jenže Martin podmínku nesplnil. Ve zkušební době ho policie přistihla při řízení motorového vozidla, i když mu pražský magistrát vyslovil roční zákaz. Tím spáchal přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a byl odsouzen na dalších 6 měsíců se zkušební dobou na 18 měsíců. Do konce roku by mohl být teoreticky opět na svobodě. Jenže jakmile opustí brány věznice, začne se mu odměřovat druhý trest. Pokud ani tuto podmínku nedodrží, mohl by se ve vězení ocitnout brzy zase. Co na to Martinova máma, Kopeckého jediná dcera Barbora Vencourová? „To se může stát každému,“ odsekla rozčileně na otázku deníku Aha! a více se k věci nechtěla vyjadřovat.Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/63891/uvezneny-vnuk-milose-kopeckeho-az-vyjde-z-basy-zacne-dalsi-trest.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy
16.02.2016 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Kopecký (124 článků)

Rusko rozbité na části. Projekt z europarlamentu. A po volbách komisař pro válku...

 
„My sice odsuzujeme násilí, ale jsme ochotni dodávat zbraně,“ vzpomněl si europoslanec Ivan David na aforismus Karla Čapka. Kšefty českých zbrojařů se mohou promítnout i do ambicí na nové portfolio v Evropské komisi. Komisař pro obranu by podle Davida měl být nazýván spíše „komisař pro udržování a rozšiřování válečného konfliktu“. Většina poslanců je podle jeho pozorování pro válku a ohlas mezi nimi měla třeba i prezentace polské poslankyně, vážně plánující rozdělení Ruska na několik států.
29.02.2024 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Čapek (264 článků) , Ivan Ivan (2930 článků) , David David (1860 článků) , David David (1394 článků) , David Karl (5 článků) , Ivan Ivan (508 článků)

Rusko rozbité na části. Projekt z europarlamentu. A po volbách komisař pro válku, hovoří Ivan David

 
„My sice odsuzujeme násilí, ale jsme ochotni dodávat zbraně,“ vzpomněl si europoslanec Ivan David na aforismus Karla Čapka. Kšefty českých zbrojařů se mohou promítnout i do ambicí na nové portfolio v Evropské komisi. Komisař pro obranu by podle Davida měl být nazýván spíše „komisař pro udržování a rozšiřování válečného konfliktu“. Většina poslanců je podle jeho pozorování pro válku a ohlas mezi nimi měla třeba i prezentace polské poslankyně, vážně plánující rozdělení Ruska na několik států.
29.02.2024 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Čapek (264 článků) , Ivan Ivan (2930 článků) , David David (1860 článků) , David David (1394 článků) , David Karl (5 článků) , Ivan Ivan (508 článků)

„Michal Hašek, sympatizant teroristického režimu.“ Mitrofanov šířil, přišla rána zpět

 
Pro komentátora Alexandra Mitrofanova je nesmiřitelným faktem, že z bývalého hejtmana za ČSSD a současného předsedy jihomoravské buňky strany PRO Michala Haška je nyní zkušební komisař Ministerstva vnitra. V článku vzpomněl jeho družení se s Nočními vlky, s nimiž se na brněnském hřbitově v roce 2016 poklonil padlým vojákům Rudé armády. Jako aktivní sympatizant teroristického režimu jde podle něj proti vládě. Hašek se na sociální síti proti Mitrofanovu tvrzení důrazně vymezil s tím, že šíří lži.
12.03.2024 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2499 článků)

„Práskač“ Zdechovský vytáhl Babiše v Bruselu. Komisař chce nulovou toleranci podvodů

 
Čapí hnízdo se opět dostalo na přetřes na půdě Evropského parlamentu. Evropský komisař pro rozpočet Günther Oettinger musel reagovat na dotazy českého europoslance Tomáše Zdechovského (KDU-ČSL). Toho premiér Andrej Babiš, jehož se kauza týká, označil minulý týden za „největšího práskače“. Zdechovský chtěl po Oettingerovi oficiální zveřejnění závěrů zprávy OLAF. Komisař prohlásil, že chce v rámci evropských programů nulovou toleranci podvodů a odmítl v Babišově případě zapojení mafie.
23.01.2018 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26248 článků)

Podlý útok na Moniku Marešovou v šestinedělí: Prolhaného lektora seřval i Libor Bouček

 
Lektor Marek Pavlík si pořádně zavařil. Během svých přednášek v základních školách totiž nešikovně využíval pro výuku Leoše Mareše a jeho rodinu. Pavlík dětem říkal, že moderátor svou malou dceru Alex nikdy nechtěl a že se mimo kamery chová úplně jinak. Lektor se v rozhovoru pro eXtra.cz za svá slova opakovaně omluvil s tím, že jde o nedorozumění. Škoda však už byla napáchána. Pavlík se totiž svého výroku dopustil v době, kdy byla Monika Marešová ještě v šestinedělí, tedy v době, kdy bývají ženy nejzranitelnější. Nelze se tak Marešovi divit, že nyní brání svou rodinu. Velké podpory se dočkal i od svého kolegy Libora Boučka, který neuvážlivého muže na Instagramu pořádně sepsul.
25.04.2022 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3465 článků) , Libor Bouček (584 článků) , Alex Alex (700 článků) , Alex Alex (254 článků) , Alex Alex (254 článků) , Alex Alex (295 článků) , Alex Alex (116 článků)

Jak se stát svůdníkem za dva dny!

 
„Stoupněte si, chyťte se za své přirození a opakujte po mně…“ velí přítomné stovce mužů mezi 18 a 50 lety holandský lektor s přezdívkou SmoothDoc. Všichni se zvedají a napodobují ho. „Jsem muž, ženy mě chtějí, ženy mě potřebují, ženy mě milují!“ skanduje lektor a všichni nadšeně opakují po něm. Ne, nejsme na rituálním dýchánku nějaké sekty, jak by se mohlo zdát, ale na mezinárodní konferenci! Má za cíl naučit nesmělé muže balit ženy. A redaktor Blesku byl při tom!
08.05.2011 05:50 |

podobné články

Jasný kandidát na Darwinovu cenu: Irácký lektor sebevražedných atentátníků odpálil během výuky sebe i své studenty

 
Byla by to docela veselá historka, kdyby u ní neumírali lidé. Taková, že se "potrháte smíchy", jenže to někoho stálo život. Otázkou je, jak se k tomu v tomto případě postavit, jelikož kdyby nezemřeli tito studenti a lektor, umřeli by nevinní lidé na ulicích Bagdádu.
11.02.2014 15:50 |

podobné články

Show Jana Krause: Zpěvák, Miss Slovensko a lektor chození po střepech

 
Zpěvák Josef Zíma, Miss Slovensko 2013 Karolína Chomisteková a lektor chození po střepech David Mrhač se představí v Show Jana Krause.
20.10.2014 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1300 článků) , Josef Zíma (136 článků) , David Kraus (346 článků)

Jak se bránit bombovému útoku? Odpovídá lektor Policejní akademie ČR

 
Před kamerami České televize vystoupil bezpečnostní expert a lektor Policejní akademie ČR a vyjádřil se k teroristickému útoku v petrohradském metru. Divákům mimo jiné poradil, jak se zachovat v případě, že mají podezření na hrozící bombový útok.
03.04.2017 20:55 |

podobné články

Petice za změnu jména obce v názvu Zkušební centrum VÚZ Velim v Cerhenicích

 
Vážený pane předsedo představenstva, v katastru obce Cerhenice již mnoho let provozuje svou činnost Zkušební centrum Výzkumného ústavu železničního. Bohužel díky názvu Zkušební centrum VÚZ Velim se veřejnost domnívá, že patří do katastru obce Velim. To je pro nás jako obyvatele městyse Cerhenice nepřijatelné a chtěli bychom uvést vše do souladu s realitou.
09.08.2017 14:10 |

podobné články

České dráhy zahájily zkušební provoz pod dohledem ETCS na trati z Olomouce do Uničova

 
České dráhy dnes zahájily zkušební provoz v elektrické trakci pod dohledem moderního evropského vlakového zabezpečovacího systému ETCS na trati z Olomouce do Uničova. Zhruba během měsíce se musí připravit na výhradní provoz. Zkušební provoz ETCS rozšiřuje národní dopravce i na další tratě Správy železnic.
25.11.2022 21:20 |

podobné články

Brzda! stačil zařvat lektor v autoškole na řidičku. Pak skončili na střeše

 
Učitelé v autoškole jsou asi zvyklí na ledasco. Ale to, co předvedla v půlce července řidička v Jižní Koreji při zkušební jízdě, se jen tak nevidí. Žena totiž jen pár vteřin poté, co vyjela, obrátila auto na střechu, uvedl server metro.co.uk.
09.08.2013 13:55 |

podobné články

Mluvíte jako před druhou světovou válkou, noviny dnes píší jako deníky NSDAP. Komisař OSN pro lidská práva projevil své zhnusení nad debatou o běžencích

 
Komisař OSN pro lidská práva Zeid Ra'ad Al-Hussein kritizuje veřejnou debatu o uprchlících. Slova a fráze, které při ní padají z úst politiků, mají podle něj nebezpečně blízko debatě o Židech, která „pomohla vydláždit cestu k holokaustu“. Informuje The Guardian.
14.10.2015 18:26 |

podobné články

Zemřel německý herec Götz George, známý jako komisař Schimanski

 
Götz George, který se proslavil hlavně jako komisař Schimanski, zemřel po krátké nemoci. Milovníci Mayovek si jej mohou pamatovat jako mladého Freda Engela z filmu Poklad na stříbrném jezeře.
27.06.2016 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Götz George (26 článků) , George George (884 článků)