Článek

Hašek: Krajský výkonný výbor středočeské ČSSD zklamal

 
K výsledku jednání středočeského KVV dne 30. 5.
31.05.2012 10:05 |

podobné články

Podobné články

Vedení středočeské ČSSD by mělo odstoupit 14. června. Ještě svolá primárky

 
Podle informací ParlamentníchListů.cz z důvěryhodného zdroje ze středočeské ČSSD by se měl ve čtvrtek 14. června sejít Krajský výkonný výbor středočeské ČSSD, který bude řešit kauzu Davida Ratha.
08.06.2012 09:40 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4554 článků)

Krajský výkonný výbor ČSSD pozastavil členství Robertu Duškovi

 
Krajský výkonný výbor České strany sociálně demokratické Libereckého kraje dne 11. ledna 2016 rozhodl v souladu se Stanovami ČSSD o pozastavení řádného členství členu Robertu Duškovi, který byl obviněn ze spáchání úmyslného trestného činu.
12.01.2016 09:11 |

podobné články

Osobnosti: Robert Dušek (27 článků)

Vedení středočeské ČSSD zatím neodstoupí. Až po krajských radních

 
Krajský výkonný výbor ČSSD se shodl, že vedení středočeské organizace odstoupí. Učiní tak ovšem až poté, co odejdou i krajští radní. Takto bylo rozhodnuto po několikahodinovém jednání.
30.05.2012 20:50 |

podobné články

Chládek k hádkám středočeské ČSSD: Výroky některých pro ně budou smrtící

 
Vedení ČSSD vyzvalo v souvislosti s kauzou Davida Ratha krajský výkonný výbor své středočeské organizace k rezignaci. Jak se však středočeští socialisté zachovají, je dosud nejasné, a to i pod pohrůžkou vedení strany, že bude zasahovat do složení kandidátek do podzimních krajských voleb.
03.06.2012 18:45 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4554 článků)

Do Senátu za Kladno chce i Bobošíková, ČSSD nechce Dienstbiera

 
Senátní kandidát soc. dem. do Senátu Jiří Dienstbier ml. nemá podporu ČSSD ve volebním obvodu, kde má Kladno největší váhu. Kladenská okresní organizace prosazuje vlastního kandidáta, který by se měl ucházet o senátorské křeslo uvolněné po úmrtí Jiřího Dienstbiera, i když v pátek předsednictvo ČSSD doporučilo právě jeho syna. Kladenský výkonný výbor jednomyslně vybral prvního náměstka kladenského primátora Zdeňka Syblíka. Rozhodnutí ale padne ve čtvrtek, kdy zasedne krajský výkonný výbor.
24.01.2011 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Dienstbier st. (754 článků)

Kauza Rath bude stát funkce špičky středočeské organizace ČSSD

 
Ústřední výkonný výbor (ÚVV) sociální demokracie v sobotu vyzval vedení středočeské krajské stranické organizace, v jejímž čele stojí Richard Dolejš, dlouholetý spojenec stíhaného Davida Ratha, aby rezignovalo. Dolejš v reakci připomněl, že by středočeská ČSSD měla převzít odpovědnost i za další kauzy z minulosti. Jmenoval mimo jiné Milana Urbana, který by mohl stanout v čele kandidátky.
19.05.2012 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Milan Urban (170 článků) , David Rath (4554 článků) , Richard Dolejš (64 článků)

Komunisté řeší volební propadák. Kritici chtějí Filipovu „hlavu“

 
Výkonný výbor KSČM začal v pátek ráno v pražském sídle strany diskutovat o příčinách neúspěchu v nedávných komunálních a senátních volbách. V sobotu se mimořádně sejde také širší vedení - ústřední výbor. Předseda strany Vojtěch Filip čelí kritice i několika výzvám k rezignaci, výkonný výbor strany však předsedovu rezignaci nakonec nevyžadoval. Poslanec a bývalý místopředseda komunistů Jiří Dolejš před jednáním novinářům řekl, že KSČM potřebuje modernizaci a omlazení, které ale nelze provést zbrkle. Zatím nevidí osobnost, která by vedení strany mohla převzít.
19.10.2018 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (1262 článků) , Jiří Dolejš (494 článků)

Foldynu ve funkci místopředsedy jednomyslně podpořil Krajský výbor ČSSD v Ústeckém kraji

 
Krajský výkonný výbor ČSSD v Ústeckém kraji podpořil Jaroslava Foldynu ve funkci místopředsedy strany. Foldyna ČTK řekl, že nebude rezignovat na tuto funkci. V Děčíně se sejde se spolustraníky ve středu, probírat budou jeho pozici předsedy okresního výboru.
15.10.2018 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (596 článků)

Rezignuji, když budu vyzván jihočeskou ČSSD, prozradil Zimola

 
Jestli výkonný výbor jihočeské ČSSD vyzve svého předsedu Jiřího Zimolu k rezignaci, je připraven ji přijmout. Zimola se spolu s dalšími členy vedení sociálních demokratů v sobotu zúčastnil neveřejné schůzky v Lánech s prezidentem Milošem Zemanem. Jihočeský výkonný výbor ČSSD zasedá ve čtvrtek v Českých Budějovicích.
30.10.2013 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23615 článků)

Ústřední výkonný výbor ČSSD bude projednávat koaliční smlouvu

 
Ústřední výkonný výbor ČSSD bude dnes v pražském Kongresovém centru projednávat koaliční smlouvu, na níž se sociální demokraté dohodli s hnutím ANO a KDU-ČSL. Předsednictvo ČSSD smlouvu v pátek jednomyslně schválilo a doporučilo výkonnému výboru, aby tak učinil i on.
14.12.2013 06:20 |

podobné články

Středočeská ČSSD stvrdila koalici s komunisty

 
Krajský výkonný výbor středočeské ČSSD schválil povolební dohodu s KSČM. Ještě v pondělí večer ji podepíšou zástupci obou stran. Komunisté nakonec budou mít v krajské radě přímé zastoupení, což původně ČSSD odmítala.
19.11.2012 18:40 |

podobné články

Středočeská ČSSD je znepokojena personální politikou kraje

 
Některé funkcionáře středočeské ČSSD znepokojuje personální politika kraje. O výběru lidí na klíčová místa by měl být dopředu informován krajský výkonný výbor strany, míní například hejtmanův náměstek Marcel Chládek. Vadí mu mimo jiné to, jakým způsobem byl vybrán ředitel benešovské nemocnice, a chce to ve vedení krajské ČSSD ještě řešit. Jiní straníci včetně hejtmana Josefa Řiháka ale tvrdí, že rozhodování o těchto záležitostech není v kompetenci politické strany.
19.03.2013 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Josef Řihák (132 článků) , Marcel Chládek (609 článků)

Bývalý šéf středočeské ČSSD: Hašek s Tejcem jsou Zemanovy loutky

 
Místopředseda ČSSD Michal Hašek a poslanec Jeroným Tejc se podle bývalého předsedy středočeské ČSSD Richarda Dolejše chovají jako loutky prezidenta Miloše Zemana. Jejich kroky by podle něj mohly vést k sestavení hradní úřednické vlády.
05.11.2013 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Jeroným Tejc (664 článků) , Michal Hašek (2378 článků) , Richard Dolejš (64 článků) , Miloš Zeman (23615 článků)

Hašek má čas vybrat si funkci do konce dubna, rozhodl kraj

 
Krajský výkonný výbor ČSSD Jihomoravského kraje zareagoval na výzvu předsedy strany Bohuslava Sobotky hejtmanům a poslancům zároveň, aby se rozhodli, na které ze dvou židlí budou sedět. Výzva byla adresována především Sobotkovu stranickému protivníkovi Michalu Haškovi, který je zároveň předsedou Asociace krajů. Výbor doporučil Haškovi, aby počkal do konce dubna.
06.01.2014 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2378 článků)

Lídr středočeské ODS před schůzkou s ČSSD: Asi se jen zdvořile rozloučíme

 
Lídr středočeské ODS Raduan Nwelati považuje další povolební jednání s ČSSD za zbytečné. Půjde o zdvořilostní schůzku, ČSSD se už dohodla s komunisty, řekl dnes ČTK. Šéf středočeské ČSSD Miloš Petera to ale tak nevidí.
13.11.2012 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Raduan Nwelati (66 článků)

ČSSD nebude volit předsedu přímo, rozhodl výkonný výbor strany

 
Ústřední výkonný výbor ČSSD v sobotu odmítl, aby si strana svého předsedu zvolila přímo. Přímá volba neprošla o tři hlasy, řekl novinářům Milan Urban.
06.11.2010 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Milan Urban (170 článků)

Ústřední výkonný výbor ČSSD podpořil vstup strany do vlády

 
Ústřední výkonný výbor ČSSD dnes na jednání v pražském Kongresovém centru jednomyslně podpořil vstup strany do vlády s hnutím ANO a KDU-ČSL. Konání vnitrostranického referenda odmítl. Uvedla to Česká televize.
14.12.2013 11:35 |

podobné články

Ústřední výkonný výbor ČSSD: Souhlasíme se vstupem do vlády

 
Ústřední výkonný výbor ČSSD přijal na 5. zasedání 14. 12. 2013 následující usnesení
14.12.2013 15:20 |

podobné články

Vedení pardubické ČSSD se postavilo za předsedu Sobotku

 
Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka dnes získal ve sporu se svými stranickými oponenty podporu i od poslední sociálnědemokratické krajské organizace. Krajský výkonný výbor Pardubického kraje vyzval účastníky takzvané lánské schůzky s prezidentem Milošem Zemanem, aby odstoupili z vedení ČSSD nejpozději do 10. listopadu na zasedání Ústředního výkonného výboru strany. Výbor zároveň vyzval všechny poslance zvolené za ČSSD, aby Sobotku maximálně podpořili, informovala tajemnice a tisková mluvčí krajského výboru Jana Novotná. 
07.11.2013 20:41 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9545 článků) , Jana Novotná (42 článků) , Miloš Zeman (23615 článků)