Článek

Harry a Meghan chtějí královské tituly pro své děti. Hodlají na nich vydělávat, tvrdí expertka

 
I když se Harry a Meghan zřekli svých královských titulů, požadují je prý pro své děti Archieho a Lilibet. To v Anglii ale vyvolalo velké pozdvižení, protože veřejnost i experti mají jasno, co za tím stojí. Důvodem mají být peníze, jak uvádí Sky News.
13.03.2023 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1732 článků)
Podobné články

Královna Alžběta II. rozhodla: Meghan Markle a princ Harry přišli o své tituly

 
Princ Harry (35) a Meghan Markle (38) se před časem rozhodli vzdát královských povinností a začít žít vlastním životem. Prý si chtějí najít normální práci a vydělávat si sami na sebe s tím, že bydlet budou částečně v Kanadě a částečně v Anglii. Královna Alžběta II. (93) vydala prohlášení, v němž lidu sdělila, jak rozhodla o jejich osudu. Meghan a Harry už brzy nebudou královské výsosti.
18.01.2020 20:16 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (873 článků) , Harry Harry (1732 článků)

Princ Harry si chce ponechat vojenské tituly, palác je proti

 
Navzdory tomu, že opustil povinnosti členů královské rodiny, byly princi Harrymu ponechány tři čestné vojenské tituly. Královna mu je ponechala v rámci přechodného období 12 měsíců, po kterém bude posuzována úspěšnost odchodu páru od královské rodiny. A zatímco by si Harry tituly rád ponechal, Buckinghamský palác je ostře proti. „Nemůže stát jednou nohou uvnitř a druhou venku,“ zní od úředníků.
04.02.2021 12:16 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1732 článků)

Jako kudla do zad: Meghan Markle a princ Harry vydali novou knihu. Odhalili tajemství královské rodiny

 
Princ Harry (35) a Meghan Markle (38) vypustili do světa svou novou knihu s názvem Finding Freedom: Harry and Meghan and the Making of a Modern Royal Family. V ní odhalují nejen detaily o svém vztahu, ale popisují i některé soukromé záležitosti královské rodiny. Zatím není jisté, zda bude kniha mít i český překlad, podle expertů je ale jasné, že Meghan a Harrymu se kvůli ní zavřely dveře zpět do paláce.
27.07.2020 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (873 článků) , Harry Harry (1732 článků)

Harry a Meghan mají další vroubek: Expertka prozradila, čím nejvíc ublížili královně

 
Poté, co vévodkyně Meghan a princ Harry opustili na vlastní přání své role v královské rodině, navštívili Velkou Británii pouze třikrát. Ale expertka na královskou rodinu pro server Hindustan Times připomněla, že pár několikrát dostal pozvání od zesnulé královny Alžběty II. Oni to však ignorovali, což královnu velmi zarmoutilo.
27.10.2022 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Oni Oni (112 článků) , Harry Harry (1732 článků)

Královské povinnosti jsou u konce: Harry a Meghan se rozloučili s fanoušky

 
Vévoda  (35) a vévodkyně  (38) ze Sussexu k poslednímu březnu končí v dosavadních funkcích předních členů britské královské rodiny a ztratí své královské tituly HRH (Jeho/Její královská Výsost). V pondělí večer Harry a Meghan na sociálních sítích zveřejnili zprávu, jíž se rozloučili s fanoušky.
31.03.2020 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1732 článků)

Zákeřná Meghan a ovlivněný Harry: Královské rodině vyhrožují vyzrazením temných tajemství

 
Už dnes se rozhodne o osudu královských odpadlíků prince Harryho (35) a Meghan Markle (38). O tom, jak bude tento pár do budoucna v královské rodině fungovat a zda vůbec, probíhá jednání v královnině rezidenci Sandringham. Meghan a Harry mají prý zbraň, kterou hodlají vytáhnout v případě, že nebude po jejich. Princ, jehož chování jeho žena výrazně ovlivňuje, je odhodlaný svým příbuzným vrazit kudlu do zad.
13.01.2020 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (873 článků) , Harry Harry (1732 článků)

Reakce členů královské rodiny na Megxit: Naštvání, slzy i spousta nadávek

 
Když na Instagramu princ Harry (35) a Meghan Markle (38) oznámili takzvaný Megxit, celá královská rodina byla v šoku. O tom, že hodlají žít odděleně, vzdát se královských povinností a vydělávat si sami na sebe, se nikomu nezmínili. Jak příbuzní reagovali na to, že jim Meghan a Harry takhle zákeřně dali košem?
17.01.2020 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (873 článků) , Harry Harry (1732 článků)

Přijdou Meghan a Harry o své tituly? V pondělí proběhne jednání, o budoucnosti odpadlíků rozhodne královna

 
Meghan Markle a princ Harry před několika dny oznámili, že se chtějí stáhnout do ústraní a vzdát se svých královských povinností. Pár by se prý rád živil prací a jejich cílem je úplná finanční nezávislost. Už v pondělí se má v Británii konat summit, kde budou přední členové královské rodiny jednat o budoucnosti "odpadlíků" Meghan a Harryho. Miliony Britů netrpělivě čekají, jak jednání dopadne. Královna Alžběta by totiž mohla manželům udělat velkou čáru přes rozpočet.
12.01.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (873 článků) , Harry Harry (1732 článků)

Odebrat královské tituly! Britové „zvrací“ z dokumentu o Harrym a Meghan

 
Princ Harry čelí spolu s manželkou Meghan kritice britského tisku. Dokument o vztazích s královskou rodinou a médii, jehož první tři díly měly premiéru ve čtvrtek, je prý útokem na odkaz královny Alžběty II. Negativní ohlasy přicházejí i z parlamentu. Jeden z konzervativních poslanců chce Harrymu a Meghan odebrat tituly, ministr práce Guy Opperman vyzval k bojkotu Netflixu.
24.11.2018 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Benedict Cumberbatch (143 článků)

Princ Harry jako pilot skončil, bude organizovat armádní akce v Londýně

 
Stejně jako jeho bratr princ William se i Harry loučí s prací pilota. Na rozdíl od bratra ale v armádě zůstane. Přesune se do Londýna, kde bude organizovat velké vzpomínkové události. Další články k tématu: Princ William končí v armádě, čeká ho charita a královské povinnosti Princ Harry, jak ho neznáte: zmrzlý stanul i s herci na Jižním pólu Princ Harry z Antarktidy: Bratr žárlí, že jsem daleko od křičícího dítěte Princ Harry se prý chce ženit, jeho vyvolenou je blondýnka Cressida Princ Harry: Doufám, že bratr ví, jak drahá jsem chůva Princ Harry randí s blond modelkou, objímali se na sjezdovce
17.01.2014 16:40 |

podobné články

Harry a Meghan se mění na Johna Lennona a Yoko Ono, tvrdí expertka

 
Se svým bohémským stylem a touze být párem, který usiluje o globální harmonii, se princ Harry a jeho žena vévodkyně Meghan začínají čím dál tím víc podobat Johnu Lennonovi a Yoko Ono. Uvedla to expertka na řeč těla Judi Jamesová.
29.08.2020 08:30 |

podobné články

Osobnosti: John Lennon (245 článků) , Yoko Ono (87 článků) , Harry Harry (1732 článků)

Harry s Meghan opět klesli v žebříčku oblíbenosti členů královské rodiny. Nejhorší ale nejsou

 
Kvůli svým aktivitám v poslední době se princ Harry a vévodkyně Meghan netěší u britských obyvatel přílišné přízni. Podle pravidelného žebříčku popularity členů britské královské rodiny ztratil Harry od dubna do srpna celých devět procent podporovatelů. Hůř je vnímána jen Meghan a zejména princ Andrew.
08.09.2021 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1732 článků)

Detailní rozbor jejich konce: Harry a Meghan jsou pro všechny největším zklamáním

 
Vévodský páreček ze Sussexu šokoval svět. Princ Harry (35) a jeho Meghan Markle (38) už nechtějí být plnohodnotnými členy královské rodiny. Namísto plnění povinností, které doposud měli, hodlají pracovat a užívat si společné chvíle. Jenomže podle Jindřicha Forejta (42), experta na britskou šlechtu, to tak jednoduché nebude. V podrobném rozhovoru pro eXtra.cz popsal, co tuhle na královské poměry drzou dvojici čeká.
09.01.2020 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (873 článků) , Harry Harry (1732 článků)

Meghan šikanovala zaměstnance paláce, tvrdí „objevená” stará stížnost

 
Krátké působení vévodkyně Meghan coby oficiální členky královské rodiny mělo daleko do ideálu. Zatímco Meghan a její manžel princ Harry tvrdí, že palác házel páru klacky pod nohy a Meghan jím nebyla vlastně nikdy přijata, tři roky stará zpráva, kterou nyní zveřejnil britský deník The Times, uvádí, že Meghan šikanovala zaměstnance paláce, kteří jí byli k dispozici.
03.03.2021 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1732 článků)

Harry a Meghan přijdou o královské tituly a nebudou placeni z veřejných peněz

 
Princ Harry a jeho choť Meghan už nebudou disponovat titulem Jeho a Její královská Výsost nebudou plnit pracovní povinnosti plynoucí z příslušnosti ke královské rodině a nebudou placeni z veřejných prostředků. V oficiálním prohlášení to uvedl Buckinghamský palác.
18.01.2020 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1732 článků)

Meghan Markle chce prorazit v Hollywoodu: Zařiď mi roli superhrdinky, nařídila agentce

 
Meghan Markle (38) a princ Harry (35) budou už zanedlouho oficiálně zbaveni královských povinností. Manželé ze Sussexu už před několika týdny prozradili, že si na živobytí hodlají vydělávat sami. Jen málokoho překvapí, že se Meghan hodlá vrátit k herectví, kterého se musela kvůli sňatku s princem vzdát. Své agentce nyní podle britského deníku Daily Mail nařídila, aby jí sehnala roli superhrdinky.
04.03.2020 16:31 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (873 článků) , Harry Harry (1732 článků)

Princ Harry a Meghan se vzdají role v královské rodině a budou pracovat

 
Princ Harry a jeho manželka Meghan se vzdají své role v královské rodině a začnou pracovat. Chtějí být finančně nezávislými. Vévoda a vévodkyně ze Sussexu oznámili, že svůj čas chtějí dělit mezi Británii a Severní Ameriku. Nadále budou ctít závazky vůči královně a organizacím, nad kterými mají patronát.
08.01.2020 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1732 článků)

VIDEO: Princ Harry na Jamajce tančil a porazil v běhu Usaina Bolta

 
Britský princ Harry se v rámci cesty po Karibiku a Latinské Americe, která je součástí oslav 60. výročí nástupu na trůn jeho babičky, Alžběty II., zastavil na Jamajce. Tam si to rozdal v běhu s nejslavnějším sportovcem této země Usainem Boltem a vyhrál. Ovšem malým podvodem. Další články k tématu: Princ Harry se vrátí do Afghánistánu, aby bojoval proti Talibanu OBRAZEM: Nejžádanější single jsou princ Harry a Pippa Middletonová Princ Harry se rozešel s modelkou, vydrželo jim to dva měsíce Princ Harry si zřejmě splní přání a tajně se vrátí do Afghánistánu Počkej, až Kate uvidíš, pošeptal princ Harry před oltářem bratrovi
07.03.2012 14:05 |

podobné články

Osobnosti: princ Harry (236 článků) , Usain Bolt (376 článků) , Kate Middleton (1040 článků)

Královna rázně zakročila: Meghan a Harry přišli o peníze i o tituly

 
Britská královna Alžběta II. (93) překvapivě rychle uhasila krizi monarchie, kterou zažehl princ Harry (35) s manželkou Meghan (38) prohlášením, že chtějí opustit role předních členů královské rodiny.
20.01.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1732 článků)