Článek

Haricha vymazali ze soutěže: Co se stalo?

 
Martin Harich (21) soutěžil už jako patnáctiletý v SuperStar. Od té doby se mu jeho kariéra velmi rozjela. Před několika měsíci se dokonce snažil prosadit v britské verzi soutěže X Factor, kde ohromil samotného Simona Cowella a dostal se mezi patnáct nejlepších. Ze soutěže ho však vzápětí doslova vymazali.
02.04.2017 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Simon Cowell (120 článků) , Martin Harich (58 článků)
Podobné články

Fanynka málem nepřežila (ne)vyřazení Martina Haricha. A on?: Je mu jedno, jak jí je!

 
Dramatické vyřazování ze SuperStar tento týden neustála jedna z fanynek slovenského zpěváka Martina Haricha (16), který měl soutěž opustit.
04.05.2011 12:05 |

podobné články

SLEDUJTE nový klip Martina Haricha pouze na MTV!

 
Máme pro vás další exkluzivní premiéru! Právě teď můžete pouze na webu a obrazovce MTV sledovat klip k novému singlu Príbeh snov od Martina Haricha.
29.03.2012 17:50 |

podobné články

Po rozchodu s Celeste Buckingham si potřeboval vyčistit hlavu. Slovenský zpěvák se vydal na pochod dlouhý stovky kilometrů

 
Po čtyřech letech rychlého života plného koncertů, cestování a shonu se pro Martina Haricha stalo slovo „oddech“ zvláštním pojmem. Koncem léta ale poprvé v životě ucítil, že by bylo vhodné na chvíli zpomalit. Martin zvolil poměrně netradiční způsob relaxace a rozhodl se absolvovat pouť pěšky přes celé jižní Španělsko do města Santiago de Compostela.
23.10.2014 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Celeste Buckingham (167 článků)

Česko Slovenská SuperStar: S kým to táhnou finalisté!

 
Šeps se líbal s Kolečkářovou, Buckingham sváděla Haricha.
13.04.2011 12:15 |

podobné články

Milostné hrátky v SuperStar

 
Letošní finalisté SuperStar to na afterparty pěkně rozjeli. Šeps vášnivě líbal Kolečkářovou, Bucknigham sváděla Haricha...
13.04.2011 13:25 |

podobné články

Striptýz v SUPERSTAR! Tanečnici v přímém přenosu SVLÉKL do kalhotek!

 
Vystoupení benjamínka SuperStar Martina Haricha se neobešlo bez skandálu! Aniž si toho nadějný zpěvák všiml, přímo na jevišti proběhl striptýz.
28.04.2011 11:20 |

podobné články

SuperStar zažila drama, fanynka zkolabovala po vyřazení svého idolu

 
Česko Slovenská SuperStar zažila nečekané drama. Poté, co divácké hlasy vyřadily patnáctiletého Martina Haricha, jedna z jeho fanynek zkolabovala. Pomoc přivolala v živém vysílání porotkyně Gabriela Osvaldová.
02.05.2011 21:30 |

podobné články

Na finále SuperStar zkolabovala fanynka

 
Vyřazení miláčka náctiletých dívek Martina Haricha při dnešním finále SuperStar pořádně rozhodilo skandující fanynky. Jedna z dívek nervový nápor nevydržela a přímo v davu zkolabovala. Na dívku v mdlobách upozornila Gábina Osvaldová .
02.05.2011 22:10 |

podobné články

Harich vypadl a dívka se zhroutila! Porota ale zasáhla včas

 
Když zaznělo v pondělním přímém přenosu SuperStar jméno Martina Haricha, jakožto dalšího vypadnutého, sálem to zašumělo a jedna z jeho fanynek v přímém přenosu omdlela.
02.05.2011 23:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Harich (58 článků)

Podvod v SuperStar: Porota vrátila zpět Haricha!

 
Aby nebyla letošní SuperStar tak nudná, vymysleli si pořadatelé divokou kartu. Že znevýhodňuje ostatní soutěžící, je každému jedno.
03.05.2011 10:30 |

podobné články

Šílenství v SuperStar: Fanynky by pro Haricha umíraly

 
Jedna slečna upadla do bezvědomí
03.05.2011 16:20 |

podobné články

Prepáčte, bratia! Po MS končíte i v SuperStar!

 
Naši slovenští sousedé už mají v Česko Slovenské SuperStar jen dva zástupce! Lukáše Adamce (24) a Martina Haricha (15). Podle hlasování diváků, které před týdnem uniklo, mají právě tito dva kluci nejmenší počat hlasů. Slovákům tak zvoní umíráček, stejně jako na MS v hokeji, kde se neprobojovali na domácí půdě ani do čtvrtfinále...
09.05.2011 13:50 |

podobné články

SuperStar: Fanynky zase šílely z Haricha. Podívejte se

 
Jaké bylo další finále a rozhodnutí v SuperStar?
17.05.2011 13:25 |

podobné články

V SuperStar opět došlo na Martina Haricha!

 
Do finální trojice Československé SuperStar nepostoupil Martin Harich, který už se se soutěží rozloučil před třemi týdny. Porota ho ovšem tehdy do hry vrátila svou divokou kartou.
23.05.2011 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Harich (58 článků)

SuperStar: Děvčátka pláčou pro Haricha, Šeps zůstává!

 
SuperStar v pondělí ztratila dalšího bojovníka. Všichni porotci se shodli na tom, že by měl vypadnout milovník marihuany Michal Šeps (16). Lid ale hlasoval jinak. Zhuleného reggaemana si prostě zamiloval. Tentokrát měly zlomené srdíčko pubertální dívky! Vypadla "rozkošná tvářička" Martin Harich (15).
23.05.2011 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Michal Šeps (116 článků) , Martin Harich (58 článků) , Martin Michal (334 článků)

Harich na chatu: Šeps je fajn, ale vítězství přeji Gabike

 
Slzy zoufalství a pocit, že se hroutí svět. To zažívaly fanynky finalisty Česko Slovenské SuperStar Martina Haricha v pondělí večer. Mladý nadějný zpěvák totiž vypadl a do nejlepší trojky se tak těsně nedostal. Martin Harichve středu odpovídal na otázky čtenářů na chatu Blesk.cz.
23.05.2011 23:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Harich (58 článků)

Uniklo video Martina Haricha: Podívejte se na idola ze SuperStar!

 
Oficiální premiéra prvního videoklipu největšího idola fanynek show Česko Slovensko hledá SuperStar bude na televizních obrazovkách sice až zítra, ale Super.cz získal jeho část již nyní. Podívejte se, jak to Martinovi Harichovi (15) sluší a poslechněte si, jak zní jeho první singl Nezvestná.
18.07.2011 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Harich (58 článků)

To byl náš hit: Holky z naší školky jdou do finále

 
V pondělí večer na TV Barrandov zazněly hity, které jste svými SMS hlasy z předchozích kol poslali do semifinále. Diváci svými SMSkami poslali do FINÁLE Holky z naší školky v podání nového hudebního tělesa ve složení Vojtek-Vágner-Savka-Škorpík, Tančíš sama od Martina Haricha a nejvíce se líbil Stín katedrál, kterou zazpívali Tereza Mátlová a Martin Chodúr. Příště uslyšíte další sedmero písniček, které se Vám v uplynulých dílech nejvíce líbily. Ve druhém semifinálovém kole zazní Discopříběh, Noční motýl, Já budu chodit po špičkách, Ta naše písnička česká, Ještě, že tě lásko mám, Můj čas a Holubí dům. Už v pondělí 5. 12. v osm večer na Barrandově.
05.12.2011 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Chodúr (456 článků)

VIDEO: Óčko nechalo předání svých cen na fanoušcích, první má Voxel

 
Televize Óčko se rozhodla letos opustit okoukaný model předávání hudebních cen. Žádný neosobní večer s vyhlašováním jednotlivých kategorií se nekoná. Óčko vložilo celé své ceny do rukou diváků. A to kompletně i s předáním sošek z dílny Milana Caise z Tata Bojs. Další články k tématu: Diváci Óčka chtějí ocenit Kluse, Dyka, Langerovou či Kerndlovou Ceny Óčka letos předají přímo diváci hudební televize AUDIO: Nová řada Superstar už má objev. Napsal píseň do upoutávky Grafika Óčka zaujala Evropu VIDEO: Hudba roku 2022? Na narozeninách Óčka věští Vondráčková i Žbirka VIDEO: Fanoušci přepadli Haricha ve studiu a dojali ho k slzám VIDEO: Charlie Straight dostali cenu během koncertu, bude prý putovní VIDEO: Kerndlové měl cenu předat fanoušek, ale nedorazil
04.03.2013 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Milan Cais (22 článků)