Článek

Harich o vztahu se známou zpěvačkou!

 
Martin Harich (21) byl čtyři roky ve vztahu se Celeste Buckingham. Kvůli nedostatku času se ale tato mladá dvojice rozešla. I přesto jsou však stále v kontaktu.
01.05.2017 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Celeste Buckingham (167 článků) , Martin Harich (58 článků)
Podobné články

Harich skončil, fanynka omdlela! Porota ho vrátila zpět

 
V Česko Slovenské SuperStar měl dle hlasů diváků skončit mladík Martin Harich. Porota se ale rozhodla, udělit mu divokou kartu. Harich tak postupuje dál a v neděli opět zazpívá. Možná k rozhodnutí poroty přispělo i to, že po oznámení Harichova vyřazení, mezi davem zkolabovala jedna z fanynek. Mladé dívky se ihned v zákulisí ujali doktoři. Mnohé další fanynky mladého zpěváka propadly pláči.
02.05.2011 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Harich (58 článků)

Co byste měli vědět dříve, než se pustíte do vztahu na dálku?

 
Ne vždy nám štěstí přeje, abychom toho pravého potkali tváří v tvář, a proto se není čemu divit, že se tolik lidí pouští do vztahu na dálku. Bohužel ale řada z nich jedná impulsivně, ukvapeně a bez rozmyslu, což má za následek akorát tak zklamání. Vztahy na dálku jsou složité a ve všech směrech úplně jiné nežli klasické vztahy, při kterých spolu partneři žijí v jedné domácnosti nebo se alespoň často vídají. Potkali jste svou spřízněnou duši, která ale žije několik kilometrů od vás? Nebo máte partnera, se kterým sice momentálně žijete nebo se vídáte, ale čeká vás na delší čas odloučení? Ještě dříve, než se vůbec pustíte do vztahu na dálku, byste měli vědět, co od takového vztahu vlastně čekat. Neskákejte šipku do vody, u které si nejste jistí její hloubkou! Co byste měli vědět o vztahu na dálku? Pokud před vámi stojí poměrně náročné rozhodnutí, zda jít nebo nejít do vztahu na dálku, kdy se s tím druhým uvidíte jen zřídka a vaše veškerá komunikace tak bude probíhat přes telefon nebo skrze internet, přečtěte si dnešní článek. Zamysleli jsme se nad touto problematikou, která se v současné době týká stále většího počtu lidí. Ačkoli je pravda, že si mnozí z nich tento typ vztahu vychvalují až do nebes, jsou mezi námi i tací, kteří se zklamali a přišli na to, že jejich očekávání bylo úplně jiné, nežli realita. Vztahy na dálku jsou především o důvěře Kdo se chce pustit do vztahu na dálku, měl by tomu druhému maximálně věřit. Věřte, že v tomto případě stačí i malé zrníčko pochybností a ujme se vás taková žárlivost či paranoidní představy, že poté budete svého partnera podezřívat při každé možné příležitosti. Pokud víte, že máte v důvěře mezery, ve vlastním zájmu se vztahu na dálku vyhněte. Se sexem je to na... Čtěte více Příspěvek Co byste měli vědět dříve, než se pustíte do vztahu na dálku? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
24.12.2016 08:25 |

podobné články

Největší úskalí partnerských vztahů

 
Mezi největší úskalí partnerských vztahů rozhodně nepatří jen nevěra, se kterou se potýká až žalostně mnoho dvojic. Vztah mezi dvěma lidmi představuje složitou záležitost, na kterou má vliv celá řada faktorů. Zatímco na začátku vztahu se na toho druhého díváme skrze pověstné růžové brýle a i přes veškerou snahu zkrátka nemůžeme přijít na jedinou chybičku, po uplynutí nějakého času – v každém vztahu se časový úsek liší – dorůžova zabarvená sklíčka z očí sundáváme a najednou vidíme věci, které pro nás až do dnešního dne byly úplně skryty… Jaká největší úskalí partnerských vztahů mohou přivodit trhlinu i mezi vás dva? Čemu byste se ve svém vlastním zájmu měli vyvarovat? Na čem může i dlouholetý a bezproblémový vztah ze dne na den ztroskotat? Na to se společně podíváme v dnešním článku! Sex Mezi největší úskalí partnerských vztahů bezesporu spadá i sexuální krize, která bohužel postihne většinu párů bez ohledu na věk nebo délku jejich společného soužití. Sex do vztahu jednoznačně patří a jakmile to v tomhle ohledu začne skřípat, může to být předzvěstí konce. Postupem času sice intenzita klesá a rozhodně není žádným překvapením, že se na ní partneři nemohou shodnout, ovšem i přesto je potřeba najít ideální kompromis. Sex si nesmíte vynutit, ale na druhou stranu se k němu nesmíte nutit, protože pak v sobě můžete vytvořit bariéru k tomu druhému. Společné bydlení Úskalí společného bydlení na vlastní kůži zažila nejedna dvojice, která by vám bez zaváhání potvrdila, že se nejedná o nic příjemného. K tomuto problému dochází zpravidla na samotném počátku vztahu, kdy se partneři rozhodnou vyzkoušet společné bydlení – a tady často nastává kámen úrazu. Najednou si musí zvykat na neustálou přítomnost toho druhého, je potřeba nastavit si určitá pravidla, vzájemně se respektovat. Bohužel se často stává, že se partneři v mnoha ohledech zkrátka neshodnou a jejich vztah tak končí... Čtěte více Příspěvek Největší úskalí partnerských vztahů pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.06.2016 03:50 |

podobné články

SUPERSTAR: Martin Harich vypadnul, ale porota ho vrátila zpět! PODÍVEJTE SE

 
V pondělním vyřazování vypadl miláček fanynek Martin Harich. Zazpíval svoji poslední píseň na rozloučenou a chystal se soutěž opustit. Proti tomu ale byla porota která ho vrátila zpět. Využila tak svoji jedinou možnost k navrácení soutěžícího, který vypadl. Podívejte se na videa.
02.05.2011 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Harich (58 článků)

Superstárista Harich: Prožil jsem vlastní smrt!

 
Finalista Česko Slovenské SuperStar Martin Harich (15) unikl v pondělí večer jasnému vypadnutí. Porota mu totiž udělila divokou kartu a Martina poslala dál, i když od diváků dostal nejméně hlasů. Navíc při jeho vyřazení nevyřazení omdlela jedna z fanynek. To Martina tak rozhodilo, že na večírku po skončení přenosu působil jako tělo bez duše.
03.05.2011 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Harich (58 článků)

SUPERSTAR! Harich nezahálí! RODIČE už mu budují KARIÉRU!

 
I když je do vyhlášení vítěze Česko Slovenské SuperStar ještě daleko, jeden z finalistů Martin Harich už si rozjíždí kariéru. Pomáhají mu v tom jeho rodiče.
19.05.2011 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Harich (58 článků)

Harich je slovenský Justin Bieber

 
Nemusí ani začít zpívat a fanynky piští. Mají jeho jméno napsané fixou na rukou a na tvářích, zamilovaně svírají jeho fotku. Patnáctiletý Martin Harich je dojímá dětskou tváří a okouzlujícím úsměvem. Ještě jedna věc mu ale v letošní SuperStar pomáhá – až nápadně vzhledově připomíná kanadskou teenegerovskou hvězdu Justina Biebera (17).
22.05.2011 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1532 článků) , Martin Harich (58 článků)

SUPERSTAR: Definitivně končí benjamínek HARICH!

 
Těsně pod stupni vítězů SuperStar skončil Martin Harich. Nejmladšímu účastníkovi soutěže patří bramborová medaile.
23.05.2011 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Harich (58 článků) , Martin Michal (334 článků)

VIDEOROZHOVOR! SUPERSTAR Harich promluvil... O SEXU, O ZÁKULISÍ

 
Hostem ON-LINE rozhovoru na tn.cz byl od 9.00 do 10.00 Martin Harich, který v Česko Slovenské SuperStar skončil na čtvrtém místě.
23.05.2011 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Harich (58 článků)

Tragický Šeps postupuje! Vypadl Harich!

 
I přes tragický výkon v kole písní kapel Abba a Queen hulič Michal Šeps (16) postoupil do dalšího kola Česko Slovenské SuperStar. Nejméně hlasů totiž dostal Slovák Martin Harich (16), který už jednou ze soutěže vypadl. Tehdy ale dostal divokou kartu poroty, a tak pokračoval dál.
24.05.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal Šeps (116 článků) , Martin Harich (58 článků) , Martin Michal (334 článků)

Martin Harich: Bieber není mým idolem!

 
Přestože se zdálo, že je Martin Harich jasným finalistou soutěže SuperStar, vypadl. V rozhovoru na Evropě 2 prozradil, že svůj odchod nečekal.
25.05.2011 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Harich (58 článků)

Martin Harich: V SuperStar skončil čtvrtý, ale chová se jak vítěz

 
Mladý finalista letošní SuperStar Martin Harich už je ze soutěže venku. Skončil až na čtvrtém místě, ale zjevně to nebere příliš na vědomí. Ze všech finalistů má totiž největší hvězdné manýry.
05.06.2011 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Harich (58 článků)

Harich jede: Při jeho zpěvu fanynky omdlévaly. A teď jako první ze SuperStar natočil klip

 
Největší chlapecký idol poslední řady Česko Slovenské SuperStar Martin Harich (15) z druhé řady o sobě opět dává vědět. Mladík ze Slovenska, při jehož vystoupení vždy fanynky omdlévaly a křísili je záchranáři, natočil jako první ze soutěže svůj videoklip.
16.07.2011 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Harich (58 článků)

EXKLUZIVNÍ PREMIERA! SUPERSTAR Harich natočil videoklip!

 
Martin Harich, finalista Česko Slovenské SuperStar nezahálí. Je prvním finalistou letošní řady SuperStar, který vydává klip. Premiérový singl nadějného zpěváka nese název Nezvestná.
18.07.2011 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Harich (58 článků)

Holky, pozor! Martin Harich má první klip! Je k zulíbání!

 
Benjaminek Česko Slovenské SuperStar Martin Harich o prázdninách nezahálí. Natočil první klip Nezvestná. Natáčelo se v Bratislavě.
02.08.2011 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Harich (58 článků)

SuperStar Harich: Vzepřel se Slávikovi! A o holkách nechce ani slyšet

 
Ačkoliv Martin Harich v druhé řadě Česko Slovenské SuperStar nevyhrál, vydal singl a videoklip mezi prvními. Je to snad tím, že se vzepřel »vydřidušské« smlouvě s Jaro Slávikem?
06.08.2011 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Harich (58 článků)

Krasavec Martin Harich ze SuperStar točil klip. Fanynky si ho pořádně osahaly

 
Zřejmě nejpohlednější, hlavně pro mladší věkovou hranici fanynek, finalista SuperStar Martin Harich o sobě dává vědět. Sice doposud koncertoval hlavně na Slovensku, ale chystá se vtrhnout i do českého šoubyznysu. Předvěstí má být jeho videoklip.
06.11.2011 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Harich (58 článků)

Harich: V klipu má fanynky z facebooku. Koukněte

 
Harich si vybral DÍVKY Z DAVU
09.11.2011 08:25 |

podobné články

Finalista Superstar Martin Harich na chatu: Miluju, když fanynky řvou

 
Exfinalista Česko Slovenské Superstar Martin Harich (16) byl hosten na chatu v redakci Blesk.cz. Mladého zpěváka jste se třeba ptali, jak skloubil školu se zpěvem, jestli kvůli němu pořád fanynky omdlévají a jak vnímá svůj úspěch v pořadu To byl náš hit, který běží na TV Barrandov. Podívejte se na jeho odpovědi!
26.11.2011 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Harich (58 článků)