Článek

Hana Reinders promluvila o manželské krizi. Padli jsme na dno, přiznala

 
Oblíbená moderátorka Hana Mašlíková a MMA bijec André Reinders jsou spolu již několik let, ale ne vždy byla jejich láska jako z pohádky. Právě o tom se půvabná blondýnka nyní rozepsala na sociálních sítích. Promluvila o manželské krizi, krvácejícím srdci a dvouleté přetvářce. Manželé prošli bolestivým obdobím. 
21.01.2023 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (549 článků) , André Reinders (50 článků)
Podobné články

Hana Reinders opustila manžela: Krize a návštěva strip baru je jako rande na pitevně

 
Před nedávnem moderátorka Hana Reinders (Mašlíková) (38) přiznala trable v ráji. S manželem Andrém (39) si procházejí krizí. Nyní Hana přiznala, že vzala nohy na ramena a od manžela utekla bydlet k rodičům.
14.08.2020 10:55 |

podobné články

Obamová promluvila o krizi s exprezidentem Obamou: Museli k manželskému poradci

 
Bývalá první dáma Spojených států Michelle Obamová vystoupila v show oblíbené moderátorky Oprah Winfreyové Vize 2020. Během rozhovoru se otevřela o manželské krizi, kterou si procházela s exprezidentem Barackem Obamou po narození jejich dvou dcer. Obamová přiznala, že museli do manželské poradny. Není to poprvé, co bývalá první dáma odhalila manželské problémy, promluvila o nich i ve své autobiografii Můj příběh, informoval list Daily Mail.
11.02.2020 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2511 článků) , Michelle Obama (247 článků)

Už dál nemůžu mluvit! Hana Reinders přiznala, že manželská krize pokračuje

 
Moderátorka a bývalá modelka Hana Reinders (38) nedávno přiznala problémy ve vztahu s trenérem MMA André Reindersem (39). Redakci eXtra.cz se dokonce před časem rozpovídala o tom, jak současnou krizi zvládá. Nyní však o manželství mluvit nechce a raději stále relaxuje u svých rodičů.
16.08.2020 20:30 |

podobné články

Osobnosti: André Reinders (50 článků)

Manželské etudy – nová generace: Z pěti párů se dva rozešly! Lidé jsou váhavější, říká Třeštíková

 
Režisérka Hana Třeštíková navazuje na časosběrný projekt své matky Heleny Třeštíkové Manželské etudy a mapuje manželské páry své generace. Její cyklus Manželské etudy - nová generace sleduje pět náhodně vybraných manželských párů a proměny jejich vztahů během sedmi let.
19.11.2019 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Helena Třeštíková (169 článků)

Hana Reinders se svěřila s nepříjemnými intimními pocity: Maminky jí děkují za prolomení tabu

 
Moderátorka Hana Reinders (38) aktuálně prožívá s manželem Andrém Reindersem (39) krušné období. Zažívají krizi, a proto se bývalá modelka na nějaký čas stáhla k rodičům, kde se snaží relaxovat. V poslední době je Hana na sociálních sítích velmi otevřená, možná až moc. Nyní vypustila z úst zvláštní slova o synovi. Ostatní maminky jí za ně vyjádřily mohutnou podporu.
18.08.2020 15:20 |

podobné články

Pěkně se zakulatila: Hana Reinders Mašlíková přiznala problémy s váhou!

 
Modelka a moderátorka Hana Mašlíková Reinders (36) se přes Vánoce pořádně zakulatila. A s nadsázkou se svěřila, že už se nevejde ani do plavek, do kterých se ještě vloni v listopadu vešla jako nic... Hanka je známá tím, že pravidelně cvičí, ale zkrátka svátky si vybraly své.
06.01.2019 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (549 článků)

Pěkně se zakulatila: Hana Reinders Mašlíková přiznala po Vánocích problémy s váhou!

 
Modelka a moderátorka Hana Mašlíková Reinders (36) se přes Vánoce pořádně zakulatila. A s nadsázkou se svěřila, že už se nevejde ani do plavek, do kterých se ještě vloni v listopadu vešla jako nic... Hanka je známá tím, že pravidelně cvičí, ale zkrátka svátky si vybraly své. Má v záloze nějakou dietu?
06.01.2019 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (549 článků)

Hana Reinders pro eXtra.cz: Spojila nás nenávist, díky hejtrům jsem znovu s Andrém

 
Moderátorka a bývalá modelka Hana Reinders (38) se před časem na sociálních sítích svěřila s tím, že není vždy všechno tak, jak to na první pohled vypadá. Ve vztahu s trenérem MMA André Reindersem (39) se objevily problémy, které přerostly v manželskou krizi. Nyní ale nastal nečekaný zvrat a Hanka pro eXtra.cz popsala, proč se dali s manželem znova dohromady a kdo tomu pomohl.
12.10.2020 14:05 |

podobné články

Osobnosti: André Reinders (50 článků)

Hana Reinders o krizi s manželem: Nikam jsem se neodstěhovala, už mě ale nebaví lhát

 
Mráčky na obloze manželství moderátorky a bývalé modelky Hany Reinders (38) a trenéra MMA Andrého Reinderse (39) se ještě víc zatmavily, když se ukázalo, že vztah je v hlubší krizi, než se mohlo původně zdát. „Buď manželství zachráníme, nebo nám ho to zabije,“ říká k současné situaci Hanka.
14.08.2020 15:35 |

podobné články

EXKLUZIVNĚ PRO EXTRA.CZ: Michaela Ochotská se konečně vyjádřila k manželské krizi! Jejich válkou nejvíc trpí malý syn

 
Dlouho se ke své manželské krizi nechtěla vyjadřovat a obrnila se hradbou mlčení. Michaela Ochotská (32) ale pro eXtra.cz udělala výjimku. A prozradila, jak to je z jejího pohledu ohledně manželské krize s tenistou Lukášem Rosolem (31). Podle všeho mu bývalá moderátorka dělá problémy se společným potomkem. Sama to ale vidí jinak!
07.02.2017 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Ochotská (945 článků) , Lukáš Rosol (633 článků)

André Reinders: Slova o českých MMA nadějích mířících do UFC i největší noční můře

 
André Reinders (41) trénuje jedny z nejúspěšnějších MMA zápasníků z Česka i Slovenska. Aktuálně věnuje nejvíce času svým svěřencům Matěji Peňázovi (25) a Tereze Bledé (20), kteří zabojují v Las Vegas o smlouvu do UFC. Reinders redakci eXtra.cz prozradil, jak jsou jeho svěřenci na nadcházející zápas připravení a čím podle něj Danu Whita i diváky oslní. Dále promluvil o své největší trenérské noční můře a zavzpomínal na dobu, kdy měl i on sám jako zápasník blízko k UFC.
22.08.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: André Reinders (50 článků)

Jako sestry? Moderátorka Hana Reinders ukázala podobu se svojí fenkou

 
Taky už se nudíte v karanténě a hledáte jakýkoli způsob, jak se zabavit? Moderátorka Hana Reinders Mašlíková  (37) začala se zajímavým projektem, kdy se vyfotila se svojí fenkou. Jsme zvědaví, kdo ji bude na sociálních sítích následovat.
26.04.2020 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (549 článků)

Exkluzivně: Hana Mašlíková promluvila o dělení majetku při rozvodu. Dům, kde bydlí se synem, se bude muset prodat!

 
Moderátorka Hana Mašlíková  (38) a trenér MMA André Reinders spolu již mluví o rozvodu, žádost však podána stále není. Řešit se bude muset také majetkové vyrovnání. Super.cz exkluzivně Hana přiznala, že předmanželskou smlouvu nemají. Dům, ve kterém nyní žije se synem Andreáskem, se zřejmě bude muset prodat.
11.02.2021 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (549 článků) , André Reinders (50 článků)

Moderátorka Snídaně s Novou Hana Reinders: Po svatbě přišla radikální změna!

 
Hana Mašlíková nyní Reinders (34) se čím dál víc zbavuje nálepky sexbomba. Po svatbě s trenérem bojových umění Andrém Reindersem (35) změnila účes i barvu! A s modelingem je už taky konec.
24.10.2016 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (549 článků)

12 sexy fotek blonďaté moderátorky s bujným dekoltem: Hana Reinders umí provokovat v prádle i plavkách

 
To, že má Hana Reinders  (38) umělé poprsí, není žádným tajemstvím. Rozhodně ale nepatří k těm ženám, které sází jen na přifouknuté vnady a považují se díky tomu za dokonalé.
18.05.2020 13:55 |

podobné články

Hana Reinders je kvůli koronaviru bez příjmů: Nad vodou ji drží jediná věc

 
Moderátorka Hana Reinders (38), která si právě v manželství prochází velmi složitým obdobím, na tom není nejlíp ani kvůli pandemii koronaviru. Nebýt vedlejšáku, který využívá čím dál víc známých krásek, byla by úplně na nule.
18.11.2020 06:31 |

podobné články

Hanka Reinders o slepeném manželství: André rok bojoval, protože já řekla dost

 
Moderátorka Hana Reinders Mašlíková (40) je jednou z těch zářných výjimek, které se povedlo dvakrát vstoupit do jedné řeky a vztah se zápasníkem Andrém Reindersem (41) zachránit. Trvalo to dlouhý rok, než si k sobě po rozchodu opět našli cestu, ale nakonec se jim to podařilo a jsou opět šťastní. V rozhovoru pro eXtra.cz bývalá modelka promluvila o tom, jak se jim to podařilo a jestli plánují rozšířit rodinu. 
05.11.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (549 článků) , André Reinders (50 článků)

Návštěva strip baru? Ukázka absolutní neúcty k ženě, píše o muži Mašlíková

 
Hana Reinders Mašlíková (38) přiznala svým sledujícím na Instagramu, že její manželství není zdaleka tak perfektní, jak ho často prezentuje na sociálních sítích. V jednom z posledních příspěvků se moderátorka rozhořčila nad tím, že její muž André Reinders (39) navštívil striptýzový bar.
23.12.2009 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (658 článků)

Pravda o krizi v jejich manželství: Manžel Hanky Mašlíkové poprvé promluvil o návštěvě striptýzového klubu

 
Když se moderátorka Hana Reinders Mašlíková  (38) dozvěděla, že její manžel André Reinders navštívil striptýzový klub, i když ví, že ona sama to pokládá za největší urážku ženy ve vztahu, byl pořádný oheň na střeše. Bývalá modelka a sexbomba, která má s manželem tříletého syna, se to rozhodla řešit veřejně prostřednictvím sociálních sítí .
09.08.2020 20:50 |

podobné články

Osobnosti: André Reinders (50 článků) , Hana Mašlíková (549 článků)