Článek

Hana Mašlíková si ze soutěže bikini fitness odnesla zlato a bronz

 
Modelka a moderátorka Hana Mašlíková se ve svých čtyřiceti letech poprvé zúčastnila soutěže kulturistiky a fitness Mr. Universe Prague a okamžitě bodovala. V kategorii Beginners získala během sobotního klání zlatou medaili, v Masters pak bronzovou.
22.05.2022 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (544 článků)
Podobné články

Obrovský úspěch Hany Mašlíkové! V bikini fitness slaví zlato a bronz

 
Modelka a moderátorka Hana Mašlíková se po několikaměsíční přípravě postavila na prkna soutěže v bikini fitness a bodovala hned dvakrát! Slavila zlato a bronz, o čemž informovala ve stories na svém Instagramu. Její manžel André Reinders jí ještě těsně před začátkem akce poslal na svém Instagramu povzbudivé vzkazy, které Haně evidentně pomohly.
21.05.2022 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (544 článků) , André Reinders (46 článků)

Rarity v American Idol 8? Bikini Girl a králík pro štěstí!

 
Po osmé by obdoba naší Superstar mohla být nuda, ovšem ne ve Spojených státech! Bikini Girl zamávala porotci. Jeden zpěvák si dokonce přivedl „králíčka pro štěstí“ v nadživotní velikosti. Jordin Sparks, Jennifer Hudson nebo Kely Clarkson. Ty všechny se staly hvězdami předchozích sérií American Idol. Kdo vzejde jako vítěz z té letošní? Vyřazovacím kolem prošla Katrina Darell, které se hned začalo přezdívat „Bikini Girl“. Porotkyně Kara DioGuardi se neudržela a v průběhu vystoupení se k ní přidala! I přes protesty Pauly Abdul si Bikini Girl porotce Simon Cowell prosadil do finále! Nejvíce si také lidé zapamatovali Chrise Kirkhama. Ten si na casting dovedl králíčka pro štěstí, kterým byl dospělý muž v růžovém kostýmu s králičími oušky. Video zde Bikini girl:
28.05.2009 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Paula Abdul (7 článků) , Simon Cowell (125 článků) , Jennifer Hudson (49 článků) , Jordin Sparks (10 článků)

Hora svalů Hanka Mašlíková: Já jsem pořád malinkatá droboulinká holčička, směje se

 
Bývalá modelka a moderátorka Snídaně s Novou Hana Reinders Mašlíková (40) v poslední době slaví velké úspěchy na sportovním poli. Nedávno se maminka malého Andrease blýskla v soutěži bikini fitness, kde získala hned dvě medaile a jako dárek ke svým letošním kulatinám si odnesla zlato a bronz. Krásná manželka MMA bojovníka Andrého Reinderse, kterou jsme potkali na narozeninách vaflárny waf-waf, se eXtra.cz pochlubila, co jí soutěž dala a jak si teď hlídá jídelníček. 
10.06.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (544 článků)

Zvyšte svou fitness motivaci. Známe způsoby, jak na to!

 
Jestliže chcete něco udělat se svou postavou, je ten nejvyšší čas, abyste si zvýšili svou fitness motivaci. Nejedná se o žádnou čakru či mantru, kterou byste si museli odříkávat před odchodem do posilovny ani o žádná složitá pravidla, jež byste byli nuceni učit se nazpaměť. Možná patříte mezi věčné začátečníky, jež se možná do něčeho po hlavě vrhnou a zapálí se prakticky pro jakoukoli aktivitu, jenže i přes počáteční přepálený start jejich nadšení opadne a je po výsledku. Přestaňte se vymlouvat a trochu svou fitness motivaci nakopněte. Je-li vaším cílem krásná, pevná a dokonalá postavička jako lusk, sezením u televize a sledováním Ulice či Ordinace rozhodně kila dolu neshodíte. Chce to odhodlání, řád, chuť a v neposlední řadě i onu fitness motivaci. A právě na tu se zaměříme v dnešním článku. Nastavte si REÁLNÉ cíle Jestliže jste si za svůj cíl dali zhubnout 10 kilo během měsíce, pak věřte, že s tímto přístupem zklamete sami sebe. S největší pravděpodobností neuspějete a bude vůbec štěstí, když vydržíte měsíc něco dělat. Snažte se nastavit si takové cíle, které jsou reálné a tedy i dosažitelné. Ani ta sebevětší fitness motivace vám nemůže k tomu, abyste během měsíce zhubli tolik kilo… Sledujte své výsledky Abyste mohli sledovat své výsledky, udělejte si šikovnou tabulku a do té si pečlivě zaznamenávejte své měření – kila, centimetry, čas, počet opakování. Když budete mít přehled o tom, jak se zlepšujete, vaše fitness motivace rovněž půjde nahoru. Zaměřte svou pozornost JENOM na sebe Uvědomte si, že ať děláte co děláte a ať je vaše fitness motivace sebevětší, pokaždé se najde někdo, kdo bude rychlejší, pevnější, svalnatější či silnější nežli vy. Nevadí. Vy veškerou svou pozornost zaměřte pouze na sebe a zapomeňte na ostatní. Ty ať se starají o sebe. Ostatní se také nezajímají o to, kolik jste dneska udělali... Čtěte více Příspěvek Zvyšte svou fitness motivaci. Známe způsoby, jak na to! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.10.2015 08:55 |

podobné články

Napětí Hany Mašlíkové roste. Manžel jí před bikini fitness poslal dojemný vzkaz

 
Odpočítává poslední minuty. Modelka a moderátorka Hana Mašlíková se po několikaměsíční přípravě postaví na prkna soutěže v bikini fitness a napětí v jejím těle sílí. Její manžel André Reinders jí těsně před začátkem akce poslal na svém Instagramu povzbudivý vzkaz.
21.05.2022 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (544 článků) , André Reinders (46 článků)

Svérázný dárek ke 40. narozeninám: Hanka Mašlíková v soutěži pro fitness bohyně!

 
Že by nový trend mezi celebritami? Další slavná kráska se rozhodla, že i s čtyřicítkou „na krku“ začne pracovat na své figuře a vyladí jí k takové dokonalosti, že se s ní dokonce zúčastní soutěže svalovkyň.  Po Ivě Pazderkové (41) se odhodlala jít do soutěže bikini fitness i modelka a moderátorka Hana Mašlíková (39)!
03.02.2022 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (544 článků) , Iva Pazderková (422 článků)

Sexy Mašlíková formuje tělo na fitness soutěž: Místo pochval kritika! Jste odporná, vzkazují jí fanoušci

 
Počátkem února oznámila modelka a moderátorka Hana Mašlíková (39) na sociálních sítích, že hodlá zamakat na své postavě a zúčastnit se soutěže bikini fitness. Skoro přesně po měsíci se pochlubila s výsledky své dřiny v posilovně, ale bohužel, místo pochval se dočkala i dost negativních ohlasů...
05.03.2022 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (544 článků)

Svaly na úkor krásy: Propadá se mi obličej i prsa, přiznala Mašlíková a promluvila o rozvodu

 
Měsíce dřiny a odříkání. Právě to nyní zažívá bývalá modelka a nyní influencerka Hana Reinders Mašlíková (39). Ke svým čtyřicátinám si nadělila vypracované tělo, se kterým plánuje soutěžit v rámci disciplíny bikini fitness. "Obličej se začne propadat, jsou mi vidět žíly, což není ideální," vysvětlila v Show Jana Krause, čím právě prochází. "Jestli ještě budu dál závodit, tak se rozvedeme," dodala v nadsázce Mašlíková, která už si jednou vztahovou krizí se svým současným manželem prošla.
27.04.2022 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1206 článků) , Hana Mašlíková (544 článků)

Mašlíková ukázala svůj pekáč buchet a sklidila obdiv. Krainová tiše závidí, píšou jí fanoušci

 
Moderátorka Hana Mašlíková (39) opět vytřela zrak svou vymakanou postavičkou. Na svém Instagramu se pochlubila fotkou vyrýsovaného bříška. “Pečeme buchty! S mákem, nebo povidly?” směje se Hana, která už nedočkavě odpočítává zbývajících pár dnů do soutěže bikini fitness. 
03.05.2022 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (544 článků)

VIDEO: Mašlíková v tom zase lítá, do Martina je zamilovaná až po uši

 
Hana Mašlíková tvrdí, že by o mužích mohla vydat vlastní knihu, neboť pádů a vzestupů měla ve vztazích víc než dost. Nyní je ale několik měsíců šťastně zadaná. Partnera Martina vyvedla do společnosti. Kamera iDNES.cz byla u toho. Další články k tématu: VIDEO: Mašlíková a Hanychová fotily sexy šunky Hvězdiček s obřím poprsím přibývá. Průkopnici Mašlíkové se to nelíbí Mašlíková i americká playmate se odhalí amatérským fotografům na Okoři Vztahy v modelingu? Horší a horší, říká otevřeně Hana Mašlíková
10.11.2012 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (544 článků)

Mašlíková rozjela zájezdový fitkobyznys s kamarádem, o kterém všichni vědí, že není kamarád, ale před hysterickou modelkou dělají blbé!

 
Modelka "Hana Mašlíková":http://www.extra.cz/tema/hana-maslikova (32), mistryně republiky v braní se vážně a oddání se fitness, rozjela po "kopačkách od kopačky Michala Kadlece":http://www.extra.cz/totalne-zamilovana-maslikova-v-litomysli-vybirala-miss-a-pak-noci-uhanela-zavejemi-za-svou-bundesligovou-laskou (při pobytech v Praze už se objevuje s novou dívkou) dlouho očekávaný byznys se svým dlouholetým kamarádem, se kterým v žádném případě nic nemá, tuzemskou hvězdou thajského boxu a mistrem světa asociace WPKA Andrém Reindersem (33).
22.09.2014 13:52 |

podobné články

Nabušená Hanka Mašlíková oslavila odložené čtyřicátiny: Manžel pro ni přichystal překvapení

 
Hanka Mašlíková oslavu svých 40. narozenin odložila kvůli účasti na prestižní soutěži v bikini fitness, již si nadělila jako výzvu ke kulatinám. Odříkání a dřina se vyplatily, ze soutěže si totiž odnesla zlatou a bronzovou trofej. Týden po životním úspěchu čekalo na Hanku překvapení od manžela Andrého Reinderse (41), který pro svou ženu připravil krásnou oslavu narozenin, čímž se Hanka pochlubila na svém Instagramu.
30.05.2022 18:00 |

podobné články

Nikdy dříve jsem nemusela držet dietu, říká osvalená Hana Mašlíková

 
Původně modelka, nyní moderátorka Hana Mašlíková (39) prozradila, že nikdy nedržela diety. Změnilo se to až nyní, když se intenzivně věnuje přípravě na soutěž Bikini Fitness. Součástí je totiž i striktní jídelníček.
28.04.2022 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (544 článků)

NEJVĚTŠÍ SPORTOVNÍ FITNESS FESTIVAL VE STŘEDNÍ EVROPĚ UŽ TENTO VÍKEND V PRAZE!

 
Agentura JAD Productions přináší do Prahy unikátní fitness event - REEBOK FITNESS SENSATION. V pražském SaSaZu se už tento pátek a sobotu vystřídají české a světové lektorské špičky v oblasti jógy, fitnessu, CrossFitu, MMA a tance a dalších oblíbených pohybových aktivit. Za doprovodu DJ’s a živé hudby si návštěvníci festivalu užijí tři oddělené programy Fitness Party Hard, Yoga Sensation a Yoga Party Night. První ročník REEBOK FITNESS SENSATION je největším fitness festivalem ve střední Evropě.
21.06.2016 17:40 |

podobné články

Neuvěřitelný úspěch! Namakaná Iva Pazderková zabodovala v bikini fitness! Podívejte se na její fotky ze soutěže

 
Herečka Iva Pazderková  (40) zabodovala. Půl roku tvrdě dřela na soutěž v bikini fitness a úspěch se dostavil. Herečka skončila na desátém místě, a to hned při svých prvních závodech. To se jen tak nevidí.
12.10.2020 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (422 článků)

Iva Pazderková to opět dokázala: Na bikini fitness předvedla vyrýsované tělo

 
Herečka Iva Pazderková (41) to opět dokázala. Před nedávnem se opět pustila do tvrdého trénování s kvalitní stravou a plody své práce ukázala na soutěži bikini fitness. Na svých sociálních sítích se pochlubila snímky ze soutěže, kde vyniká její vypracované tělo. Se soutěžením dle svých slov nekončí. "Tak zase za rok," prozradila.
15.11.2021 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (422 článků)

Sexbomba Hanka Mašlíková: Maká na fitness soutěž!

 
Předčasný dárek ke svým květnovým 40. narozeninám si nadělila Hanka Mašlíková. Modelka a moderátorka se přihlásila na soutěž bikini fitness! Chce snad konkurovat herečce Ivě Pazderkové (41), jež loni dosáhla na skvělé šesté místo?
04.02.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (422 článků)

Hanka Mašlíková je připravená projít peklem: Tohle si nadělila ke čtyřicátinám

 
Hanka Mašlíková (39) si ke svým 40. narozeninám nadělila ohromný dárek. Milovnice fitness a zdravého životního stylu se pustila do přípravy na soutěž v bikini fitness. Na Instagramu ohlásila, že je před ní velmi nelehká cesta, plná odříkání a dřiny. Také prozradila, kdo jí tenhle nápad vtloukl do hlavy. Manžel André to nebyl.
04.02.2022 10:50 |

podobné články

Hanka Mašlíková ukázala svalnaté tělo: Hejtři ji netrápí, hloupí tady byli, jsou a budou, říká

 
Čas se krátí a moderátorka Hanka Mašlíková (39) každým dnem příbírá na svalové hmotě. Za pár týdnů bude bojovat na soutěži v bikini fitness a na jejím těle s vyrýsovanými svaly je znát, že se do budování formy pustila na 110 procent. Na Instagramu sdílela nový snímek svého progresu, který by jí už dnes mohla závidět lecjaká fitness modelka. Hanka na sítích také nastínila, jak se vyrovnává s hejty, své příznivce také podpořila, aby se nevzdávali svých snů kvůli kdejakému hlupákovi.
01.04.2022 12:00 |

podobné články