Článek

„Hamáček zalapá po dechu…“ Přinášíme zprávy z politického podsvětí o dění uvnitř socdem. Prachy, vliv, prachy a zase prachy. Tohle se líbit nebude

 
Stačilo pár slov senátora Lásky, aby se věci daly do pohybu. Šlo o jediné: senátor se opřel do ministra vnitra kvůli jeho údajné náklonnosti k Číně. Zástupce horní komory Parlamentu to následně schytal na Twitteru od Hamáčkových příznivců. Zastavit se nenechal. Reagoval.
04.04.2020 04:45 |

podobné články

Podobné články

Novorozené děti v Havlíčkově Brodě, Jihlavě a Pelhřimově bude hlídat 64 nových monitorů dechu

 
Nadace Křižovatka předala darem 29 kusů monitorů dechu na dětské oddělení nemocnice Havlíčkův Brod, p.o. 20 monitorů dechu na dětské oddělení Nemocnice Jihlava, p.o. a 15 monitorů dechu do Nemocnice Pelhřimov, p.o.
21.06.2018 15:10 |

podobné články

Agáto Hanychová, pamatuješ? Takhle šíleně asi vypadala Veronika Žilková v tvé pubertě

 
Tak takhle jste Veroniku Žilkovou  (50) ještě neviděli! Herečka většinou udivuje svým šarmem, ale v nové české komedii Můj vysvlečenej deník se představí jako tak trochu bláznivá matka a vystresovaná manželka. Při sledování filmu, který hodně vtipně a otevřeně popisuje život dnešních teenagerů, většina rodičů asi jen nevěřícně zalapá po dechu, ale nad výkonem Žilkové se asi skvěle pobaví. Kdo ví, zda nečerpala ze svého soukromí…
25.04.2012 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3245 článků)

Piráti se bojí. Pro koho jsou „lidi z fabriky“ póvl? Miroslava Němcová zalapá po dechu. Matěj Stropnický velmi otevřeně

 
„Hlídat dodržování zákoníku práce je teror podnikatelů? Blbost. Kde jsou najednou kecy o demokracii a právním státě? Zákony mají platit pro všechny, a když neplatí pro statisíce zaměstnanců ve fabrikách, to já beru jako mnohem větší ohrožení demokracie než ty nanicovatosti, co vždycky vytáhne Milion chvilek. ODS a pravice se vždycky prsí, když jde o to, hájit lidská práva někde v Tibetu nebo na Kubě. To se zabalujou do vlajek. Ale na práva českejch zaměstnanců ODS třicet let dlabe,“ konstatuje Matěj Stropnický, který v letošních volbách kandiduje v oranžových barvách ČSSD.
23.07.2021 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Stropnický (612 článků) , Miroslava Němcová (1688 článků)

Soros, Křetínský. Za útokem na Babiše jsou miliardy. PL odhalily firmy, jména, transakce. Český národ zalapá po dechu. Teď a tady

 
EXKLUZIVNĚ Podle webu Investigace.cz si premiér Babiš přes své offshorové firmy poslal téměř 400 milionů korun, za které si pak koupil nemovitosti. Tvrdí to mezinárodní skupina novinářů. ParlamentníListy.cz se ovšem věnovaly zcela jinému aspektu. Tím jsou finanční transakce spojené s lidmi kolem Českého centra pro investigativní žurnalistiku, kam spadá i web Investigace.cz. Dosud neznámé skutečnosti právě odhalujeme.
05.10.2021 13:25 |

podobné články

Víme, co po covidu, ohlásila socdem

 
Sociální demokraté představili svoji komunikační kampaň s názvem „Víme, co po covidu“. Více informací poté sdělil předseda ČSSD Jan Hamáček a místopředsedové Roman Onderka, Tomáš Petříček, Michal Šmarda a Ondřej Veselý. „Není možné, aby receptem na rekonstrukci země byly škrty,“ uvedl předseda socdem.
29.03.2021 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Veselý (154 článků) , Ondřej Veselý (154 článků) , Jan Hamáček (3329 článků) , Ondřej Roman (61 článků)

Ku*va, sv*ně a ještě horší výrazy. Získali jsme děsivé svědectví o Pochem, „loutce“ Hamáčkovi i o dalším dění uvnitř ČSSD, které se jinde nedozvíte

 
ParlamentníListy.cz před časem publikovaly řadu citlivých materiálů o vztazích uvnitř ČSSD. Psali jsme především o pocitech a životních situacích zaměstnanců Lidového domu. Ti poměrně konkrétně označili viníky, vyjmenovali největší problémy a faleš, za kterou se sociální demokracie ukrývá. Tentokrát naši redakci s velmi rozsáhlým svědectvím kontaktoval jeden z letitých členů partaje. Ústředním motivem jeho slov jsou takzvaní Mladí sociální demokraté. Právě odsud pocházejí kupříkladu europoslanec Poche, předseda socdem Hamáček, poslanec-zastupitel Dolínek a mnozí další.
03.09.2018 12:30 |

podobné články

Hollywoodský zázrak, nebo podvod?! Přístroj na měření smradlavého dechu z úst!

 
Když se slavní a bohatí Američané začnou trápit svým dechem, běží za losangeleským lékařem Haroldem Katzem. Ten se prevencí nepříjemného dechu zabývá mnoho let a vyvrací řadu mýtů. Většinu svých poznatků sepsal v knize Bad Breath Bible. Komu to ale nestačí, může si ještě měřit míru nepříjemnosti dechu jeho halimetrem. Vyjde ovšem na šedesát tisíc.
05.08.2014 09:30 |

podobné články

Nemocnice Třebíč: Novorozené děti v Třebíči a Jihlavě bude hlídat patnáct nových monitorů dechu

 
Nadace Křižovatka předala darem deset monitorů dechu na novorozenecké oddělení Nemocnice Třebíč a pět monitorů dechu na dětské oddělení Nemocnice Jihlava, kde budou tyto přístroje hlídat nově narozené děti, ohrožené Syndromem náhlého úmrtí.
06.07.2017 15:35 |

podobné články

V Izraeli zatkli obávaného šéfa podsvětí: Před kasinem v Praze nechal zavraždit šéfa gangu

 
Izraelská policie zatkla šéfa izraelského podsvětí, který se údajně podílel na vraždě někdejšího vůdce gangu Abutbulů v Praze. Zadržený, jehož jméno nebylo zveřejněno, je z oblasti severně od Tel Avivu a očekává se, že soudce nařídí, aby byl zadržený muž umístěn do vazby. Jde o dlouho hledanou osobu, která se stala po rozštěpení izraelského kriminálního podsvětí hlavou menší skupiny.
25.05.2015 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Aviva Baumann (218 článků)

Nejsilnější odpůrkyně Pocheho poprvé promluvila: On trpí komplexem maloměsta, je mimořádně mstivý a lačný po moci. A poddaný Dolínek? A ten Hamáček? Jen čtěte

 
ROZHOVOR ParlamentníListy.cz měly po sérii aktuálních článků o dění v pražské socdem možnost poprvé promluvit s předsedkyní ČSSD na Praze 9 Marcelou Dudkovou. Ta, jak sama uvedla v naší vzájemné komunikaci, už nechce jen nečině přihlížet tomu, co se uvnitř strany děje.
25.09.2018 06:15 |

podobné články

František Dostál: Prachy, prachy a zase prachy!

 
Nechali se slyšet praktičtí lékaři. Příčinou byly požadované prachy. Po nich se rozkřičeli stomatologové. Rovněž požadují víc prachů, neboť prý mnohé musit platit ze svého.
28.09.2016 19:50 |

podobné články

Tenhle hnis bude cákat ještě několik hodin… Nová fakta o dění uvnitř ČSSD. Jde o utajované kroky Dientsbiera a Chovance

 
ParlamentníListy.cz v úterý napsaly, že pád vlády nebude stát na hlasech ANO nebo KSČM, protože tam je to hlasování jasné, ale že půjde o dovednosti a mrštnost šéfa socdem Hamáčka. Jestli jsme měli pravdu, to ukázaly informace, které jsme získali ve středu. Ve zmíněném materiálu jsme shrnuli především chování Miroslava Pocheho. Jak se ukazuje, není to pouze dosluhující europoslanec, který si kypří vlastní půdu.
21.11.2018 12:50 |

podobné články

Král podsvětí Jonák kontra Skamene: Nenávist až za hrob!

 
V 90. letech se s Ivanem Jonákem (†59) paktoval kdekdo! Ve svém podniku Discoland Sylvie často hostil nekorunovaný král podsvětí známé osobnosti a do jeho přízně se dostal i Roman Skamene (67). Herec byl s mafiánem kamarád, ale pouze do jisté doby. Jejich přátelství rozdělily prachy a žena.
17.01.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Roman Skamene (129 článků) , Ivan Jonák (122 článků)

Král podsvětí Ivan Jonák (†59) a herec Roman Skamene (67): Drsný spor kvůli ženě a penězům!

 
V 90. letech se s Ivanem Jonákem (†59) paktoval kdekdo! Ve svém podniku Discoland Sylvie často hostil nekorunovaný král podsvětí známé osobnosti a do jeho přízně se dostal i Roman Skamene (67). Herec byl s mafiánem kamarád, ale pouze do jisté doby. Jejich přátelství rozdělily prachy a žena.
23.01.2022 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Roman Skamene (129 článků) , Ivan Jonák (122 článků)

VIDEO Vyblekotat ten text, to je šílený. Tohle netočit! Socdem ukázala, jak vznikaly předvolební klipy

 
Sociální demokraté natočili čtyři předvolební videa, každé z nich se věnovalo jednomu současnému tématu. Dostupné bydlení, ochrana vody či důstojné pracovní podmínky. Ministr vnitra Jan Hamáček zase slíbil podporu záchranným a bezpečnostním složkám. ČSSD nyní zveřejnila další video o tom, jak tyto předvolební klipy vznikaly.
30.09.2020 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (3329 článků)

Auto parkovalo na chodníku, řidič se třásl a lapal po dechu. Strážníci mu pomohli

 
Strážníky v pražských Holešovicích upoutalo v úterý odpoledne auto zaparkované na chodníku, kde nemělo co dělat. Když chtěli ale řidiče (39), který seděl uvnitř, konfrontovat, zjistili, že se třese a lapá po dechu! Střážníci otevřeli dveře a začali s ním mluvit, muž si stěžoval na dýchání, přivolali proto záchranku. Podle záchranářů šlo o hyperventilaci, která je spojována s úzkostnými či panickými stavy. Pro muže si po ošetření přijela jeho žena.
12.11.2021 14:35 |

podobné články

Práce snů pro vysokého člena socdem. Maláčová v krvavé akci. Jenže my máme svědectví z MPSV, kde se před ní klepou hrůzou. Budete lapat po dechu, co ministryně dělá v zákulisí

 
Místo v čele Úřadu práce ČR se uvolnilo koncem loňského roku poté, co na funkci z rodinných důvodů rezignovala Kateřina Sadílková. V čele úřadu stála krátce už v roce 2011. Do ředitelského křesla se vrátila v listopadu 2015 poté, co zvítězila ve výběrovém řízení. Do výběru nového ředitele úřad vede šéf odboru kanceláře generálního ředitele Viktor Najmon. A podle aktuálních informací by jej v nejbližší době mohl nahradit někdejší ministr průmyslu a obchodu Jiří Havlíček, dlouhodobě kritizovaný za takzvanou lithiovou kauzu.
09.02.2020 17:31 |

podobné články

Hamáček: Zítra nás ve Sněmovně čekají dva poslední velké body za toto volební období

 
Pravidelné pondělní tiskové konference ČSSD tektokrát na téma dostupné bydlení a spravedlivé důchody se zúčastnil předseda Jan Hamáček, ministryně Maláčová, Jan Birke, Matěj Stropnický a předseda mladých socdem Lukáš Ulrych. Sociální demokraté jdou do zítřejšího závěrečného jednání Sněmovny se dvěma prioritami.
13.09.2021 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Stropnický (612 článků) , Jan Hamáček (3329 článků) , Jan Birke (63 článků)

Nechci jít do kriminálu! Nebudu to podepisovat! Hamáček dorazil do Partie v roušce a nakládal protikorupčním neziskovkám, které si nadiktovaly zákon

 
Hosty nedělní Partie TV Prima byli ministr vnitra, předseda ČSSD Jan Hamáček a poslankyně Jana Černochová (ODS). Oba se pustili do premiéra Andreje Babiše (ANO). Hamáček vyzval občany, aby ve všech uzavřených prostorách nosili roušky. Hamáček zdůraznil, že si odmítá jít sednout do kriminálu. Došlo i na pitvání jednoho brčka z pražského klubu Techtle Mechtle, kde se nakazilo víc než sto osob. „Co tam asi dělali s tím jedním brčkem?“ zeptala se moderátorka Terezie Tománková. A Hamáček odpověděl...
26.07.2020 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24591 článků) , Jan Hamáček (3329 článků) , Jana Černochová (719 článků)