Článek

Hajnová (Piráti): Sociální podnikání na Vysočině

 
Víte, co to je sociální podnikání? To je takové podnikání, které prospívá společnosti a životnímu prostředí.
14.11.2022 17:40 |

podobné články

Podobné články

Hajnová (Piráti): Kraj Vysočina schválil memorandum s obcemi týkající se úložiště radioaktivního odpadu

 
Kraj Vysočina a obce na Vysočině, v jejichž katastru jsou vytipována možná hlubinné úložiště radioaktivního odpadu, uzavřou memorandum, které řeší mimo jiné společná postup při jednání o úložišti.
21.05.2022 10:30 |

podobné články

CzechInvest pomáhá rozvíjet sociální podnikání v krajích

 
Agentura CzechInvest ve spolupráci s Pardubickým krajem pořádá mezinárodní konferenci Budoucnost sociálního podnikání v ČR, která proběhne 19. září. Jejím tématem bude inspirace, vize a zkušenosti v oblasti sociálního podnikání z České republiky a Slovenska. Akce volně navazuje na Akademii pro sociální podnikání, kterou agentura organizovala v minulosti.
01.10.2022 12:25 |

podobné články

CzechInvest pomáhá rozvíjet sociální podnikání v krajích

 
Agentura CzechInvest ve spolupráci s Pardubickým krajem pořádá mezinárodní konferenci Budoucnost sociálního podnikání v ČR, která proběhne 19. září. Jejím tématem bude inspirace, vize a zkušenosti v oblasti sociálního podnikání z České republiky a Slovenska. Akce volně navazuje na Akademii pro sociální podnikání, kterou agentura organizovala v minulosti.
01.10.2022 22:00 |

podobné články

Hajnová (Piráti): Krajská ekonomika a koronavirus

 
Nastupující hospodářská krize vyvolaná koronavirovou epidemií zdá se býti bezprecedentní. Politici si tak poslední týdny nelámou hlavu jenom čísly nakažených, ale také tím, jak „zamrzlou“ ekonomiku restartovat.
24.05.2020 12:20 |

podobné články

Hajnová (Piráti): Čistá Vysočina – přírodě se letos díky dobrovolníkům ulevilo o 71 tun odpadků

 
Už podvanácté probíhala v letošním roce tradiční akce Čistá Vysočina.
16.06.2021 07:40 |

podobné články

Hajnová (Piráti): Do regionu chceme příští rok poslat o 66 milionů víc než letos

 
Podoba nového rozpočtu Kraje Vysočina na rok 2022 je téměř finální. Nedílnou součástí tohoto klíčového dokumentu je i návrh částky určené pro rozdělení v rámci Fondu Vysočiny. Ta bude podle informací náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina pro oblast regionálního rozvoje Hany Hajnové o 66 miliónů vyšší než letos.
14.11.2021 19:00 |

podobné články

Hajnová (Piráti): První hybridní český hackathon pro středoškoláky si vyzkoušeli v Pelhřimově

 
51 hackerů, čtyři zadané výzvy a 24 hodin intenzivního programování. Pelhřimovská průmyslovka kývla na pořádání historicky prvního hybridního českého hackathonu pro středoškoláky.
19.12.2021 10:30 |

podobné články

Bartoš dostal nové místopředsedy. „Páprdu“ ve volbách odstřelili

 
Piráti si v sobotu zvolili na online sjezdu předsedu a místopředsedy. Post šéfa strany obhájil na další dva roky Ivan Bartoš. Prvním místopředsedou strany se stal místopředseda Evropského parlamentu Marcel Kolaja. Druhou místopředsedkyní je první náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina Hana Hajnová a třetí místopředsedkyní je zastupitelka Prahy 21 Blanka Charvátová. Posledním místopředsedou Pirátů se stal bývalý poslanec Martin Jiránek, uvádí Seznam Zprávy.
08.01.2022 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Martin (96 článků) , Ivan Ivan (2579 článků) , Marcel Martin (3 články)

Piráti zvolili nové předsednictvo, všechny pozice místopředsedů byly přeobsazeny

 
Piráty povedou kromě Bartoše Kolaja, Hajnová, Charvátová a Jiránek.
09.01.2022 10:10 |

podobné články

Hajnová (Piráti): Spolupráce subjektů zapojených do čerpání dotací je důležitá

 
Kraj Vysočina navštívili zájemci o problematiku projektů financovaných z fondů EU z regionu Banská Bystrica
05.06.2022 12:20 |

podobné články

Hajnová (Piráti): Nemocnice Jihlava se v budoucnu rozroste o nový pavilon a parkovací dům

 
Největší připravovanou krajskou investicí v regionálním zdravotnictví je aktuálně projekt nového pavilonu rehabilitační, následné a geriatrické péče a parkovací dům v areálu Nemocnice Jihlava.
28.09.2022 09:30 |

podobné články

Pardubický kraj: Sociální podnikání a dobrovolnictví mají v EU podporu

 
Pardubice (4. 8. 2014) – Jak funguje sociální podnikání v jiných zemích Evropské unie? Jak je možné dále podpořit dobrovolnictví, neziskové organizace a sociální služby? O tom a o celkové situaci v sociální oblasti jednal s novým europoslancem Tomášem Zdechovským krajský radní pro sociální věci a neziskový sektor Pavel Šotola.
04.08.2014 18:15 |

podobné články

Etika v podnikání není klišé. Europe Easy Energy prosazuje zásady transparentního a férového podnikání

 
Europe Easy Energy od samého vzniku společnosti deklaruje otevřený a vstřícný přístup k zákazníkům. Již od července 2012 je členem Koalice pro transparentní podnikání a svou aktivní účastí prosazuje etiku v podnikání na trhu dodavatelů energií.
29.04.2014 10:35 |

podobné články

MPO: Novela zákona o podpoře malého a středního podnikání prošla třetím čtením

 
Třetím čtením prošla ve Sněmovně novela zákona o podpoře malého a středního podnikání. Novelou zákona dojde k vytvoření nové příspěvkové organizace s názvem "Agentura pro podnikání a inovace" (API). Zhruba 130 zaměstnanců agentury na podporu podnikání CzechInvest přejde do nové organizace, která bude mít na starosti čerpání peněz z fondů Evropské unie.
11.03.2016 13:20 |

podobné články

Mach (Svobodní): Podnikání čestné a podnikání na úkor druhých

 
Článek o tom, že jsou dva druhy podnikání. Jedno, kdy prospěch podnikatele jde ruku v ruce s prospěchem spotřebitelů. A druhý, kdy podnikání je na úkor druhých. Je to jako rozdíl mezi Baťou a Babišem.
10.02.2017 20:40 |

podobné články

CzechInvest: O podnikání na volné noze je stále větší zájem

 
Ze statistik Ministerstva průmyslu a obchodu vyplývá, že o podnikání na volné noze je stále větší zájem. Právě pro začínající podnikatele, či pro ty kdo o podnikání teprve uvažují, se začátkem listopadu otevírá další série bezplatných vzdělávacích webinářů s názvem Od nápadu k realizaci. Iniciativa pro začínající podnikatele tak nejen představí profíky z oboru, kteří se budou například věnovat tvorbě byznys plánu, on-line reklamě či právním povinnostem v podnikání, ale má za cíl také inspirovat mladé lidi k realizaci svých nápadů. Nebude chybět ani představení možností, kam se v začátcích obracet se svými dotazy, nebo kde hledat nové partnery k byznysu.
20.11.2022 22:20 |

podobné články

Zástupkyně Odboru pro sociální začleňování se sejde s delegací OECD k tématu sociálního podnikání

 
Na čtyřdenní pracovní návštěvu přijíždí do Prahy zástupci Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD). Mezi těmi, se kterými zde budou během těchto čtyř dnů jednat, bude i vedoucí expertního oddělení vládního Odboru pro sociální začleňování (agentury) Alena Zieglerová. Setkání se uskuteční v pondělí 1. června 2015 a jeho tématem je oblast sociálního podnikání a příprava zákona o sociálním podnikání.
01.06.2015 10:21 |

podobné články

Unikátní vzdělávací akademie pro sociální podnikání bude v Pardubickém kraji

 
Pardubický kraj se společně s pardubickou Regionální kanceláří agentury CzechInvest a Pardubickým podnikatelským inkubátorem (P-PINK) rozhodl podpořit posílení kompetencí managementu organizací, zabývajících se některou z forem sociálního podnikání v našem kraji a připravil pro ně Akademii pro sociální podnikání.
26.01.2020 22:06 |

podobné články

Teď už zostra. ČSSD na Vysočině chce zopakovat vítězství v parlamentních volbách

 
Sociální demokraté na Vysočině zahajují ostrou fázi volební kampaně. Při té příležitosti se uskuteční nejen tisková konference, v průběhu které budou představeny hlavní témata a priority, ale také se do ulic vypraví jednotliví kandidáti a všemi směry po Vysočině se rozjedou bílo-oranžová auta.
04.09.2017 05:35 |

podobné články