Článek

Hájkův web píše o tajemném pozadí vraždy Romana Housky

 
Přispěvatel serveru Petra Hájka Protiproud.cz Václav Danda ve svém článku píše o dosud neobjasněné vraždě vlivného sociálního demokrata a partnera náměstkyně severočeského hejtmana Jany Vaňhové Romana Housky, která šokovala českou veřejnost. Mnohé prý naznačuje, že vše může být jinak, než se zdá. Vražda Housky mohla být součástí boje o moc v ČSSD, spekuluje Danda.
22.11.2013 12:17 |

podobné články

Osobnosti: Roman Hájek (10 článků) , Petr Václav (760 článků)
Podobné články

Server zjistil, co údajný vrah Romana Housky dělal u jeho vily

 
Oficiální policejní verze vraždy chomutovského podnikatele Romana Housky zní, že před svou vilou v Chomutově náhodou potkal člověka, se kterým se navzájem neznali a došlo mezi nimi ke konfliktu, jenž vyústil právě vraždou. Server Blesk.cz s odvoláním na policejní zdroje nyní zjistil, proč muž podezřelý z vraždy procházel v blízkosti Houskovy vily.
27.03.2014 12:25 |

podobné články

POHŘEB HOUSKY EXKLUZIVNĚ: Vaňhové se smuteční akt utajit nepodařilo

 
V pátek dopoledne se v Chomutově konal pohřeb vlivného politika severočeské ČSSD Romana Housky, kterého minulý týden někdo zastřelil před garáží u jeho domu. Poslední sbohem přšli dát příbuzní Housky, lokální politici i olympionička Helena Fibingerová.
29.11.2013 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Helena Fibingerová (54 článků)

Vražda Romana Housky: Prý jsou dvě verze

 
Vyšetřování vraždy kontroverzního politika ČSSD a podnikatele Romana Housky se ubírá dvěma směry. Buď Houska bral provize za zprostředkování dotací a tak mohlo dojít k tomu, že si peníze mohl nechat, i když dotace nakonec nebyla vyplacena, a někdo chtěl své peníze zpět; nebo někomu půjčil peníze a dlužník je nechtěl vrátit. Uvedl to server iDnes.cz s odvoláním na jednoho z kriminalistů, kteří na případu pracují.
26.11.2013 11:47 |

podobné články

Výzva policie: Pomozte najít vraha Romana Housky

 
Policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po vrahovi chomutovského sociálního demokrata Romana Housky. Ozvat se mají lidé, kteří se v době vraždy pohybovali v okolí místa činu. Novinářům to dnes řekli kriminalisté. Housku neznámý pachatel zastřelil 18. listopadu mezi 17:00 a 19:00. Mrtvý byl nalezen v garáži rodinného domu v chomutovské ulici Kamenný vrch. Pohřeb se má konat v pátek.
28.11.2013 16:25 |

podobné články

Poslanec Jaroslav Krákora (ČSSD): Houska (†51) pistoli nosil! Ale v kufříku!

 
Dva týdny už uplynuly od vraždy kontroverzního politika ČSSD a chomutovského podnikatele Romana Housky (†51). Policisté vraha stále nedopadli. Hradbu mlčení k úmrtí svého asistenta Romana Housky prolomil doposud nepřístupný poslanec za ČSSD Jaroslav Krákora (58).
03.12.2013 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Krákora (11 článků)

Policisté, kteří vyšetřují vraždu Romana Housky: Nemáme vůbec nic

 
Vyšetřovatelé vraždy vlivného muže severočeské ČSSD Romana Housky nemají zatím ani stopu. A to ani dva měsíce po této události. Policisté stále rozpracovávají dva hlavní směry, jimiž se vyšetřování ubírá.
17.01.2014 09:10 |

podobné články

Vrahu Romana Housky, čti vzkaz od vyšetřovatele

 
Severočeští kriminalisté stále nedokázali objasnit vraždu kontroverzního chomutovského podnikatele Romana Housky z listopadu loňského roku. Prostřednictvím serveru Česká pozice však přesto pachateli vzkazují, že by se měl ruky zákona obávat. Všechny ostatní vraždy, které tým ústecké mordparty zkoumal, totiž prý objasnil.
03.02.2014 14:10 |

podobné články

Policisté rekonstruovali vraždu Romana Housky

 
Více než tři hodiny dnes v Chomutově trvala rekonstrukce vraždy kontroverzního podnikatele a vlivného člena ČSSD Romana Housky. Kromě desítek kriminalistů a dozorujícího státního zástupce se jí zúčastnili také znalci, patolog, psycholožka a zmocněnci poškozených. Kriminalisté chtěli rekonstrukcí potvrdit výpověď muže, který se k vraždě přiznal. Housku zastřelil čtyřmi ranami loni 18. listopadu.
02.04.2014 17:00 |

podobné články

Nové důkazy v případu vraždy kmotra Housky? Ano, naznačuje státní zástupce!

 
Jak redakci TN.cz potvrdil krajský státní zástupce Jan Jakovec, posouvá se vyšetřování případu vraždy kmotra Romana Housky kupředu. Podle Jakovce se objevilo několik nových skutečností.
07.01.2014 12:50 |

podobné články

Kriminalisté zatkli muže podezřelého z vraždy vlivného podnikatele Housky

 
Kriminalisté zadrželi muže, kterého obvinili z vraždy podnikatele a vlivného politika ČSSD Romana Housky. Dnes to řekla mluvčí ústecké krajské policie Šárka Poláčková, která tak potvrdila informaci serveru Deník.cz. Policie státnímu zástupci navrhne, aby podal v tomto případě návrh na vazbu. 
13.03.2014 15:40 |

podobné články

Vrah Housky tvrdí, že nevěděl, na koho střílí

 
Muže obviněného z vraždy Romana Housky poslal Okresní soud v Ústí nad Labem do vazby. Žalobci se obávali, že by mohl utéct. Muž středního věku z Teplicka se k vraždě přiznal. Podle policistů nebyly motivem vraždy politické ani obchodní aktivity. Muž tvrdí, že nevěděl, na koho střílí. Uvedla to dnes ústecká policie. 
14.03.2014 12:00 |

podobné články

Soud s obžalovaným z vraždy podnikatele Housky bude pokračovat 20. října

 
Krajský soud v Ústí nad Labem v pátek začal projednávat případ vraždy podnikatele a vlivného člena ČSSD Romana Housky. Obžalovaný Michal Krnáč odmítl vypovídat. Za loupežnou vraždu mu hrozí až 20 let vězení. Soud ho ponechal ve vazbě, Krnáč žádal o propuštění, protože se nedávno stal otcem. Líčení pokračuje 20. října.
03.10.2014 17:40 |

podobné články

Vražda Romana Housky: Policie má důležitou stopu

 
Vraždě Romana Housky zřejmě předcházel spor, na místě činu se našel paralyzér. Ve svém dnešním vydání to píše MF Dnes, která uvedla, že kriminalisté našli na místě činu paralyzér. Blikala na něm červená kontrolka.
05.02.2014 09:46 |

podobné články

Válka podsvětí? Po vraždě Romana Housky byl prý vykraden dům dalšího vlivného politika

 
Nejprve vražda vlivného člena ČSSD Romana Housky a přes noc prý i vykradení domu bývalého senátora za ODS, nyní uvězněného Alexandra Nováka. To je informace, kterou ParlamentníListy.cz získaly přímo v Chomutově.
19.11.2013 14:26 |

podobné články

Vtip spojuje vraždu Romana Housky s kauzou Nagyová. Vyjádřil se i doktor Macek

 
Vražda podnikatele a vlivného člena ČSSD Romana Housky neunikla pozornosti bývalého politika ODS Miroslava Macka. Ten si navíc všímá, jak o tragické události informují česká média. Poněkud ironicky glosuje kauzu také známý právník Pavel Hasenkopf, který současně naráží na rozhodnutí Nejvyššího soudu ve věci údajného uplácení trojice exposlanců ODS.
20.11.2013 10:52 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (284 článků)

Poprava »kmotra« Romana Housky: Je za vraždou vydírání politiků?

 
Žádná nešťastná náhoda, ale chladnokrevná vražda. Oficiálně to o smrti vlivného severočeského sociálního demokrata Romana Housky (†51) včera oznámil státní zástupce Jan Jakovec. Muže našli mrtvého údajně s prostřelenou hlavou v pondělí večer, a to přímo před garáží jeho domu v Chomutově.
20.11.2013 12:06 |

podobné články

Vzteklý muž, zateplené auto a loupež, kterou jsme prozradili. Nové zajímavosti o vraždě Romana Housky

 
Časopis Týden a Respekt se v pondělním vydání zabývají vraždou vlivného sociálního demokrata Romana Housky. Oba týdeníky pracují s informací o tom, že v noci po vraždě byl vykraden dům bývalého senátora za ODS Alexandra Nováka, se kterou jako první přišly ParlamentníListy.cz, a přinášejí další informace a podrobnosti z celého příběhu.
25.11.2013 09:17 |

podobné články

Vražda Romana Housky: Zbabělec, hnus, odpad, blázen, zaznělo směrem k Paroubkovi

 
Text Jiřího Paroubka, v němž se podle některých naváží nehorázným způsobem nejen do politických souputníků, ale i do zavražděného sociálního demokrata Romana Housky, vyvolal mezi některými bouři nevole. Byť mnozí souhlasí, že mrtvý partner exhejtmanky Jany Vaňhové nebyl povahou kliďas, kopání do zesnulého, který měl podle nich řadu dobrých stránek, považují za těžký kalibr hyenismu.
27.11.2013 08:12 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3519 článků)

Poslední cesta Romana Housky: Doprovodily ho desítky lidí

 
Na centrálním chomutovském hřbitově začal po poledni pohřeb vlivného sociálního demokrata, podnikatele Romana Housky. Minulé pondělí ho zastřelil neznámý pachatel. K obřadní síni dorazily desítky lidí, ochranka dovnitř pouštěla jen zvané hosty. Kromě rodiny se obřadu účastnila například olympionička Helena Fibingerová, poslanec Jaroslav Krákora (ČSSD), šéf krajské ČSSD Radek Scherfer, krajský radní Arno Fišera nebo někdejší poslanec Vlastimil Aubrecht (oba ČSSD). Nad klidem v okolí síně bděly dvě hlídky strážníků.
29.11.2013 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Helena Fibingerová (54 článků) , Jaroslav Krákora (11 článků) , Vlastimil Aubrecht (19 článků) , Radek Fišer (1 článek)