Článek

Haha, hyeny. Zemanův rozhovor na Nově pokračuje velkou radostí

 
„Trochu nám prezident zase zestárl. Jinak ale jeho intelektuální schopnost se vyjadřovat tak, aby si lehce píchnul do lidských hyen a současně jim odpustil, to byl zemanovský majstrštyk. Pěkně si do nich šťouchnul. Někteří senátoři mu nesahají po kotníky,“ myslel si mediální expert Jiří Mikeš při okomentování rozhovoru prezidenta Zemana pro TV Nova. Výroky, které zaznívaly v době jeho nemoci a už ho pohřbívaly, svědčí podle něj o obrovské nenávisti jejich autorů vůči prezidentovi. Do budoucna čeká rozmíšky mezi prezidentem a vládou. „Profesor Fiala je člověk na akademické úrovni, je noblesní. Bude ale mít pod sebou partu, kde těch odborníků je opravdu málo,“ domníval se.
18.11.2021 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Fiala (221 článků) , Jiří Fiala (221 článků) , Jiří Zeman (1347 článků)
Podobné články

Lol je mrtvé, je tu haha. Tak na Facebooku vyjadřujeme emoce

 
Málokdo už použije k vyjádření smíchu na sociálních sítích dříve rozšířenou zkratku lol. Lidé se teď nejčastěji radují prostřednictvím haha.
12.08.2015 09:36 |

podobné články

Keller: Přispěji Kalouskovi na cestu do Itálie. Vy hyeny, co se těšíte na smrt starých! Zde je pravda

 
ROZHOVOR Hyeny! I o těch, co se těší, že staří vymřou a zbude spousta laciných pozemků, hovoří známý sociolog a bývalý europoslanec, profesor Jan Keller. A co další, kteří křičí kvůli jakémukoli rozhodování vlády? „Vůbec jim nejde o zdraví občanů, ale o destabilizaci vedení země v době, kdy by to mohlo mít katastrofální následky.“ Miroslavu Kalouskovi je ochoten osobně přispět na jízdenku nebo na benzín, „pokud by se rozhodl na protest vůči počínání vlády zcela svobodně vycestovat do severní Itálie.“ „Až bude vést ozbrojený odpor, rozhodně by si neměl sundávat roušku,“ podotýká. A kvalita čínských zdravotnických pomůcek? „Nikdo je přece nenutí, aby nepřátelské čínské šunty používali. Ať klidně používají ty vysoce kvalitní, které nám včas, zdarma a ve velkém množství dodali naši přátelé a spojenci ze Spojených států a zemí západní Evropy.“
24.03.2020 11:06 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7445 článků) , Jan Kalousek (22 článků)

Šmejdi mají za pandemie zlaté časy. Ty hyeny se neštítí vůbec ničeho, varuje jejich lovec

 
ROZHOVOR Myslím si, že čím větší tíseň lidé pociťují, tím toho podvodníci více zneužívají. Takže se jim i v době koronakrize daří. Tak hovoří detektiv Zbyněk Prousek, který se zaměřuje na takzvaný "šmejdí byznys". Stále dokola připomíná, že tito podvodníci jsou obrovské hyeny a neštítí se takřka ničeho.
12.02.2021 07:50 |

podobné články

Haha, hihi... Otevřeli vlek a smáli se. Přijela policie. Asi neví tohle

 
Se smíchem, radostí a s prezentací na sociálních sítích dnes provozovatelé spustili vlek na Vaňkově kopci u Ostravy. Asistovali u toho zástupci iniciativy Chcípl pes, včetně „vzpurného" provozovatele restaurace Šeberák Jakuba Olberta. Lyžovalo se, vozilo se na vleku a jeden z organizátorů dokonce vytáhl lyže po pěti letech. Pak ovšem přijela policie. Překvapení? Policie musí přijet, když někdo veřejně hlásí, že poruší covidové restrikce, zní hlas blízký mužům zákona.
03.02.2021 15:30 |

podobné články

Senátor lyžovačka Goláň nově útočí na „popírače“: Hyeny! Kde berete tolik cynismu a zlosti?

 
Senátor Tomáš Goláň pocítil nutkání vyjádřit se k současné covidové situaci. Na svém facebooku vyplodil obsáhlý příspěvek. Lidé, kteří zlehčují epidemii a rádi by již žili svobodně, jsou podle politika „hyeny“! Bohužel si tak trochu naběhl na vlastní vidle. Vzletná slova o právu na život a o vyhaslých životech, které si za peníze nekoupíme, mu totiž nelze věřit. Je tu ta známá lyžovačka v Itálii. Nezapomeňte, pane senátore – „musíme budovat tu občanskou společnost!“
06.01.2021 18:30 |

podobné články

Lidské hyeny: Rusové u letadla ukradli, co mohli!

 
Byl to opravdu hrozný pohled. Ještě kouřící zbytky rozbitého letadla, všude okolo rozházená nehybná těla pasažérů a věci, které jim patřily. I přes hrůznost tragédie ruský Smolensk od první minuty po pádu letadla přitahoval zvědavce a lidské hyeny, které chtěly zbohatnout na utrpení.
11.06.2010 05:20 |

podobné články

Hyeny zase měly potravu. Zeman vtipkoval s novináři

 
Prezident Miloš Zeman se na brífinku na Hradě s ministrem školství Petrem Fialou ke kauze jmenování Martina C. Putny profesorem opět pustil do novinářů. Na odchodu s úsměvem poznamenal: "Novinářské hyeny měly zase nějakou potravu."
22.05.2013 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (2342 článků) , Miloš Zeman (26649 článků)

Otřesné případy rabování během povodní: Zoufalí lidé žádají pro zlodějské hyeny vyšší tresty!

 
"Česko pod vodou a v dobách přírodní katastrofy":http://www.extra.cz/tema/povodne, to nejsou jen obavy z toho, aby vám povodeň nepoškodila dům, ale stoupá i strach z rabování. Po včerejším otřesném případu, "kdy v ústecké čtvrti Olšinky tři zloději okradli a zbili v zatopené hospodě vedoucího Ladislava Kratochvíla (58)":http://www.extra.cz/povodne-delaji-z-lidi-zrudy-zlodeji-rabovali-v-ustecke-nalevne-a-brutalne-zmlatili-hospodskeho-ktery-je-nacapal, pokračují lidské hyeny i nadále ve svém tažení.
06.06.2013 20:00 |

podobné články

Hyeny ze Slovenska okrádají české důchodce: Za jejich peníze mají luxusní vily!

 
Na Slovensku mají luxusní vily za miliony korun a do Česka jezdí okrádat bezbranné seniory. Tyto hyeny s lidskou tváří staříkům nabízejí předražené hrnce. Na rozdíl od šmejdů z předváděcích akcí ale bezmocným důchodcům ukradnou z domu všechny jejich peníze.
20.09.2013 05:10 |

podobné články

Mládě hyeny skvrnité ve Zlíně: Je to kluk, nebo holka?

 
Tříměsíční mládě hyeny skvrnité ve zlínské zoo už běhá s rodiči venku ve výběhu. Je to vlastně zázrak. Odchovy mláďat hyen nejsou jednoduché.
07.06.2014 12:05 |

podobné články

Kluci (14) jako hyeny: Okradli epileptika o 40 000 Kč

 
Dva kluci (14) se zachovali jako hyeny. Když dostal jejich známý (21) epileptický záchvat, ještě než zavolali záchranku, ukradli mu v bytě 40 000 Kč!
03.12.2014 05:15 |

podobné články

Tyrani a hyeny z domova důchodců před soudem: Okradli seniorku o milion!

 
Hyeny z domova pro seniory Petruška v Šestajovicích stanuly včera před soudem, šéfka zařízení Petra Brožová (37) s expřítelem Jiřím Kunčarem (25) obírala klienty o důchody a úspory, Jaroslavu J. (84) dokonce sebrala milion! Dávali jim málo jídla, pomoc si museli přivolávat křikem a nedůstojne je přebalovali před ostatními...
21.01.2015 05:11 |

podobné články

Zeman na místě masakru v Brodě: Tady máme mlčet! Mluví jen politické hyeny

 
Miloš Zeman přistoupil v Uherském Brodě k místu, kde hoří stovky svíček na památku obětí masového vraha Zdeňka K. Položil tam kytici se stuhou ve státních barvách a svým jménem. Pietní akce se prezident zúčastnil mlčky. Před odjezdem to vysvětlil: Tiskovky si za takových situací dělají jen politické hyeny!
27.02.2015 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26649 článků)

Češi jsou fakt hyeny! Dělají si legraci z nemocného Gotta. Že dostane rakovinu "letos prý fakt nečekal". Uf, to je hnus!

 
Karel Gott (76) bojuje s rakovinou a drtivá většina lidí mu drží palce. Najdou se ale chudáčci, co se mu posmívají. Češi, to jste fakt takové hyeny?
05.11.2015 11:11 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6517 článků)

Dvě hyeny (13, 14) umlátily ženu a dělaly si selfie: Dostaly doživotí!

 
Dvě hyeny, které brutálně zavraždily nevinnou ženu, jdou do vězení! Nezletilé dívky z Velké Británie v roce 2014 umlátily rýčem a holí s hřebíky dospělou ženu (39) a pak se tím chlubily přes mobilní aplikaci přátelům. Soudce s nimi neměl slitování.
07.04.2016 20:05 |

podobné články

František Kuba: Hyeny z Evropské komise

 
Je dost známým faktem, že smečka hyen dokáže osamoceného lva obklopit, rozervat, sežrat, kosterní tkáně rozžvýkat. Hyeny mají ten nejstrašnější chrup v savaně.
19.06.2017 16:20 |

podobné články

Někteří Češi se projevili jako hyeny bez špetky citu: Takhle nechutně se pouštěli do zesnulého zpěváka Linkin Park

 
Celý svět obletěla tragická událost o sebevraždě frontmana kapely Linkin Park, Chestera Benningtona. Lidé jsou zděšeni a nechápou, proč se zpěvák rozhodl ukončit svůj život teprve v jednačtyřiceti letech. Sociální sítě zaplavily fotky s fanoušky, srdceryvná vyjádření a plno vzpomínek na zpěváka. Fanoušci po celém světě pláčou. Ovšem pak se tady najdou také ti, kteří se chovají jako naprosté hyeny a překvapivě jsou mezi nimi opět a zase Češi.
21.07.2017 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Chester Bennington (35 článků)

Milan Šarapatka: Novináři bez skrupulí, aneb lidské hyeny

 
Novináři Slonková a Kubík hrubě zneužili duševně nemocného člověka, aby získali další kompro na premiéra Babiše. Takovým jako jsou oni se mezi slušným lidem říká lidské hyeny.
15.11.2018 18:21 |

podobné články

VIDEO: Hyeny řádí v Praze! Seniorům kradou tašky, vychytralé zlodějky hledá policie

 
Hyeny řádí v Praze a dalších částech republiky! Dvě ženy se rozhodly přijít si na „koláče“ bez práce, za oběť si vybírají seniory. Jedna z nich hlídá, zatímco druhá bez povšimnutí krade kabelky. Pátrají po nich policisté, poznáte je?
14.07.2020 11:45 |

podobné články