Článek

Hafan pomáhá paničce tlačit zatopené auto!

 
Hrdinou letošních povodní ve Skotsku se stal zcela jednoznačně pejsek Puck. Když dvě dámy uvízly se svým autem v Glasgow v ohromné kaluži plné špinavé vody, měly štěstí, že právě blízko venčila svého psa Lori Gilliesová (33).
11.08.2021 05:10 |

podobné články

Podobné články

Pták pomáhá své paničce, je to psychický pomocník: Tenhle kačer létá letadlem!

 
Pasažéři na vnitrostátním letu v Severní Karolíně měli zvláštního spolucestujícího – kačera. V papučích a plínkách. Slouží totiž jako emoční podpora své psychicky nemocné paničce.
24.10.2016 12:05 |

podobné články

Řidič nakopl psa do zadku: Naštvaný hafan se vrátil s bandou kamarádů a rozkousali mu auto!

 
Řidič z čínského Čchung-čching doplatil na to, že ze svého parkovacího místa doslova vykopl potulného psa. Hafan se totiž vrátil pomstít, na pomoc si vzal navíc několik huňatých kamarádů.
12.03.2015 18:25 |

podobné články

Hafan cestovatel: Do Prahy přijel vlakem z Maďarska! SÁM!

 
Tak to je hafan cestovatel! Kříženec jezevčíka přijel vlakem do Prahy. Sám! Ze Slovenska, nebo možná z Maďarska...
14.06.2016 12:10 |

podobné články

Tenhle pes výšky skutečně miluje: Hasiči ho sundavali už loni!

 
Zřejmě miluje výšky! Hafan Spiderman zaměstnal včera hasiče a strážníky v Praze. V nestřeženém okamžiku fouknul paničce a uvelebil se na střeše pětipatrového činžáku v Holešovicích. A nebylo to poprvé, stejnou eskapádu provedl už loni v květnu!
15.08.2014 20:15 |

podobné články

Tragický osud fenky Ivety Bartošové: Žalem po paničce vážně onemocněla a zbývá jí půl roka života

 
Je to tak strašná zpráva, že tomu snad ani nejde uvěřit. Fenka Ivety Bartošové  (✝48) Gejša, kterou jsme mohli dlouhá léta vidět věrně stát po jejím boku, po smrti zpěvačky chřadne. Přestala jíst a po vyšetření na veterině se ukázal pravý důvod. Smutek po paničce v ní asi vyvolal rakovinu. „Zbývá jí půl roku života,“ pláče vdovec Josef Rychtář  (56) .
21.06.2014 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6911 článků) , Josef Rychtář (1385 článků)

Retrívr možná zachránil paničce život. Před cestou do ohniska smrtící nákazy jí rozkousal pas

 
Může tohle být ještě náhoda? A i kdyby ano, zachránil pes své paničce zdraví nebo dokonce život? Takové otázky napadají člověka poté, co se seznámí s příběhem mladé ženy z Tchaj-wanu, která se ještě před dvěma týdny chystala odcestovat do centra smrtící nákazy, která v těchto dnech ohrožuje celou planetu.
27.01.2020 21:40 |

podobné články

Statečný psí hrdina! Tony zachránil paničce Pavle (41) život. „Byt byl plný kouře, když mě vzbudil“

 
Je to čtyřnohý hrdina! Pejsek Tony, australská kelpie, zachránil život nejen své paničce, ale i svému čtyřnohému kamarádovi, který s nimi žije. Pavla (41) se chystala vařit večeři, dala na sporák hrnec s rýží, jenže tvrdě usnula. O pár desítek minut později ji statečný Tony vzbudil, v bytě už byla spousta kouře! Za svůj chrabrý čin dostal pejsek ocenění.
22.09.2020 19:15 |

podobné články

Vystupovat a tlačit: Jonáka a jeho partu zradilo auto!

 
Na sociální síti se objevilo zajímavé video. Z vězení propuštěný Ivan Jonák je svou slabostí pro pěkná auta známý, tentokrát však usedl do staršího a menšího modelu, než je obvyklé. Jenže vůz vypověděl službu. A tak musel Jonák chtě nechtě jít tlačit, navzdory bílému kvádru, které s oblibou nosí. Ve slunečném a teplém březnovém dnu se tak s kamarády nečekaně zapotil!
19.03.2015 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Jonák (106 článků)

Rozvodněné řeky trápí celé Vsetínsko, zaplaveny jsou desítky domů

 
Rozvodněné toky ve Zlínském kraji už zaplavily desítky domů. Valašské Meziříčí evakuuje obyvatele ze zatopené místní části Juřinka, řekla ČTK mluvčí městského úřadu Vendula Šmídová. Na některých místech nefunguje elektřina a jsou zatopené silnice.
17.05.2010 09:35 |

podobné články

Zatopené sklepy, stromy na silnicích: Hasiči zažili pernou noc

 
Silný déšt se v noci přhenal přes území republiky. Zatopené sklepy domů a silnice pod vodou zaměstnaly hasiče na třech místech Břeclavska a v Rousínově na Vyškovsku.
12.06.2012 22:05 |

podobné články

Drama v zoo: Gorily zůstaly v zatopené části

 
VIDEO - Pražská zoo je pod vodou. Všechna zvířata, která jsou ve spodní části zahrady, musela být evakuována. V zatopené části však zůstaly gorily. Chovatelé je přesunuli do povodňové věže. Od vody je dělí už jen dva metry.
03.06.2013 10:20 |

podobné články

Výstava představí zatopené kulturní a přírodní dědictví jižní Moravy

 
Co ukrývají pod hladinou nejvýznamnější jihomoravské vodohospodářské lokality? Na tuto otázku odpoví výstava Zatopené kulturní a přírodní dědictví jižní Moravy. Ta odhalí tajemství vodních nádrží ve správě Povodí Moravy, s.p.: Nových Mlýnů, Vranova a Brněnské přehrady.
01.05.2016 17:05 |

podobné články

Zatopené sklepy a z ulic řeky: Českem se ženou bouřky s kroupami

 
Zatopené sklepy v sobotu odpoledne zůstaly po silné bouřce, která se přehnala nad Strážnicí na Hodonínsku. Vítr také lámal větve stromů. Voda zaplavila i rampu jednoho ze supermarketů, řekl ČTK Filip Venclovský z Hasičského záchranného sboru Jihomoravského kraje.
13.05.2017 19:30 |

podobné články

Déšť potrápil západ Čech: Zatopené sklepy, podmáčené koleje i lokální povodeň

 
Zatopené sklepy, padlé stromy, lokální záplavy, hasiči v Plzeňském kraji vyjížděli ve čtvrtek k šestatřiceti událostem zaviněným deštivým počasím. A ani v pátek není klid. Kvůli podmáčeným kolejím nejezdí vlaky mezi Stodem a Holýšovem na Domažlicku, pokračuje odčerpávání vody ze zatopených sklepů.
25.05.2018 12:20 |

podobné články

PŘÍMÝ PŘENOS záchranných akcí: Další školáci jsou venku ze zatopené jeskyně

 
V Thajsku byla ze zatopené jeskyně zachráněna část chlapců ze 13členné skupiny (12 chlapců plus učitel), která byla v podzemí od 23. června. Na záchraně dalších se pracuje. Sledujte přímý přenos od nemocnice z Chiang Rai na Blesk.cz!
09.07.2018 11:55 |

podobné články

Thajské drama končí: Záchranáři dostali všech 13 lidí ze zatopené jeskyně

 
Ze zatopené jeskyně v Thajsku se záchranářům podařilo vysvobodit všech 12 chlapců i jejich fotbalového trenéra, kteří tam uvázli před více než dvěma týdny. Informovala o tom v úterý agentura Reuters s odvoláním na elitní jednotku thajského vojenského námořnictva.
10.07.2018 15:15 |

podobné články

Muže na zatopené ulici popravil elektrický proud: Kolemjdoucí do něj píchal klackem, nikdo nepomohl

 
Otřesné video, které se v posledních dnech šíří po internetu, zachycuje, jak muže na zatopené ulici v Indii zabil údajně elektrický proud. Ačkoliv jeho smrt vidělo několik lidí, nikdo nepomohl. Na videu je zachycen i muž, který do těla píchá klackem, bez zájmu pak ale odchází.
18.07.2018 21:20 |

podobné články

Popadané stromy a zatopené cesty: Silné bouřky udeřily na Česko, hasiči mají pohotovost

 
Výstraha Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) už se naplnila, na Česko udeřily silné bouřky doprovázené deštěm. Hasiči po celé zemi řeší stovky případů, nejčastěji se jedná o popadané stromy, ale i zatopené silnice nebo sklepy.
11.05.2020 22:35 |

podobné články

Nánosy bláta z polí, zatopené sklepy, popadané stromy. Částí Česka prošly bouřky

 
Zatopené sklepy, na silnicích vysoké nánosy bláta, popadané stromy. Tak to vypadá v jižních Čechách a na Vysočině, kde se přehnaly velmi silné bouřky. Ty provázel nejen silný vítr, ale i přívalové deště. Na stanici Temelín spadlo za 20 minut 30 mm srážek.
23.05.2020 20:00 |

podobné články