Článek

Hádavá Katarína už zase hledá farmáře: Jsem zklamaná, chlapům už nevěřím. Odmítl ji další muž

 
Na Primě právě probíhá šestá řada reality show Farmář hledá ženu a nejednoho diváka jistě vyděsilo, když si všiml, že i tentokrát, jako ostatně už prakticky vždy, nechybí Katarína. Ta zkoušela štěstí už tolikrát, že by jí nejspíš k nalezení životního partnera-zemědělce nestačila ani farma ze zlata. Redakce eXtra.cz má její vyjádření k tomu, proč se jí nedaří v lásce. Že by za to mohl její charakter, prý nepřipadá v úvahu.
07.05.2022 19:50 |

podobné články

Podobné články

Hádavá manželka ho kousala a trápila: Semetriku vzteky zardousil!

 
Manželství s Hanou M. z Karlových Varů nebyla právě procházka růžovým sadem. Svému muži Jiřímu M. (50) hádavá žena nadávala, kousala ho a neváhala na něj vytáhnout i nůž. Nešťastník situaci neunesl a semetriku zardousil.
14.08.2014 05:05 |

podobné články

Vidíte tu neskutečnou podobu? Partner podivné Lídy z Farmáře vypadá jako příbuzný uječené štěkny Kataríny!

 
"Uštěkaná semetrika Katarína Tamášová":http://www.extra.cz/vulgarni-semetrika-katarina-z-farmare-ukazala-sve-prirozeni-v-techto-bilych-kalhotkach-na-sebe-lakala-notorika-josefa, kterou už od sebe vyhodilo několik nebohých televizních farmářů, je teď terčem četných dotazů. Když se v minulém díle proslulé seznamovací reality show objevil na scéně Jirka, osudový muž podivné Lídy, mnoho televizních diváků si všimlo jeho nápadné podoby právě s neblaze proslulou pekařkou Katarínou.
17.03.2014 21:25 |

podobné články

Vulgární semetrika Katarína z Farmáře ukázala své přirození: V těchto bílých kalhotkách na sebe lákala notorika Josefa!

 
Pekařka Katarína Tamášová bojuje o srdce svého věčně nalitého Josefa veškerými dostupnými zbraněmi. Možná si přitom neuvědomuje, že její největší zbraní by bylo držet alespoň pár minut svá nevymáchaná ústa na zámku. S pestrou škálou různých nadávek, výčitek, projevů nesouhlasu a rýpáním totiž jede vůči svému okolí v reality show "Farmář hledá ženu":http://www.extra.cz/tema/farmar-hleda-zenu neustále jako kulomet.
10.03.2014 19:35 |

podobné články

Farmářka v negližé: Hubatá Katarina (47) z Farmář hledá ženu se svlékla a ukázala kalhotky

 
Drsná finalistka zemědělské reality show Farmář hledá ženu Katarina Tamášová, kterou nedávno drsně fyzicky napadla Alena , přítelkyně jejího nápadníka Standy, a jež by chtěla žít s rozvedeným Indiánem , odhodila zábrany a ukázala se na hodně erotických fotkách. Podívejte se do fotogalerie, jak Katarina vypadá, když si sundá holínky…
08.06.2012 21:00 |

podobné články

Farmářka v negližé: Hubatá Katarina (47) z Farmář hledá ženu se svlékla skoro do naha

 
Drsná finalistka zemědělské reality show Farmář hledá ženu Katarina Tamášová, kterou nedávno drsně fyzicky napadla Alena , přítelkyně jejího nápadníka Standy, a jež by chtěla žít s rozvedeným Indiánem , odhodila zábrany a ukázala se na hodně erotických fotkách. Podívejte se do fotogalerie, jak Katarina vypadá, když si sundá holínky…
08.06.2012 21:20 |

podobné články

Sledujte velkou proměnu šíleného farmáře Pavla: Z hejkala se po zásahu zaláskované Saši stal muž se staženými vlasy!

 
Další díl reality show Farmář hledá ženu přinesl opět jedno nečekané překvapení. Z "posledního žijícího romantika", "farmáře Pavla":http://www.extra.cz/posledni-dil-farmare-otrasl-zcepenelymi-divaky-okultista-pavel-zahnal-matku-tri-deti-zpet-do-panelaku-a-tohle-ji-u-toho-rekl, který příliš nedbá ani o sebe, ani o svůj statek, se po zásahu zaláskované nápadnice Saši stal dle jejích slov "člověk"!
16.03.2014 08:10 |

podobné články

Lidská hloupost je nekonečná: Farmářka Zuzana a Josefova Katarína jsou toho nezvratným důkazem!

 
Připravte se! Z dalšího dílu Farmáře na vás totiž bude z obrazovky stříkat koncentrovaná lidská hloupost. Každá žumpa mívá své dno, jen ta farmářská je jaksi bezedná. To, co předvádějí některé protagonistky reality show Farmář hledá ženu, to je prostě k nevíře. Příkladem dnes budiž farmářka Zuzana a Josefova nápadnice Katarina, i když každá trpí jiným druhem omezenosti.
28.02.2014 05:05 |

podobné články

Tohle v televizi neuvidíte: Podívejte se, jak uštěkaná Katarína vyváděla po vyhazovu z Farmáře

 
Upovídaná Katarína patřila k nejvýraznějším postavám letošní řady reality show Farmář hledá ženu, ale soutěž už pro ni bohužel skončila. Přesto by se ráda vrátila do centra dění.
22.03.2014 14:10 |

podobné články

Vánoční pohoda se v Ulici nekoná: Rvačka, nenávist a pradlena Katarína nezvládá dítě

 
V seriálu Ulice se rozhodně nedá mluvit o vánoční náladě. Katarína s Matějem zažívají jedno z nejkrásnějších a nejtěžších období zároveň. Jejich prvorozený syn je v nemocnici v inkubátoru a zatím se neví, kdy by mohl jít domů. Katarína je po porodu jako vyměněná. Vyčítá si, že nedokázala své dítě normálně porodit, a nechce ho navštěvovat. Filip zase řeší vztahové peripetie a pořádnou rvačku.
06.12.2019 16:45 |

podobné články

Statečná veterinářka Katarína: Chytla zločince! Nohy mu koukaly z jejího auta…

 
„Šup tam s ním!“ řekla si mladá veterinářka Katarína (26), když viděla, jak cizímu chlapovi trčí nohy z jejího auta. K citroënu zaparkovanému na jedné z frekventovaných brněnských ulic se vracela po krátkém obědě. „Nikdo se neměl k tomu, aby zavolal policii. Přední okno bylo přitom rozbité a zloději z něj trčely nohy,“ kroutí nechápavě statečná Katarína.
28.02.2012 12:05 |

podobné články

Porotkyně SuperStar Katarína Knechtová o falešném těhotenství: Velká vlna chaosu i nenávisti

 
Katarína Knechtová (38) svým počinem spustila obrovskou lavinu, kterou možná ani ona nečekala. V úterý na svoje sociální sítě přidala snímek, na kterém to vypadá, že je v pokročilém stadiu těhotenství. Okamžitě se všude začalo psát, že slovenské krásce se podařilo utajit těhotenství pěkně dlouhou dobu a těší se na rodinu. Jak se později ukázalo, není to pravda. Katarína prý chtěla pouze upozornit na několik zásadních věcí, které lidé v poslední době velmi opomíjejí. Většina fanoušků to pochopila, ale našli se i takoví, kteří spustili vlnu nenávisti. S tím ale měla počítat.
20.02.2020 12:31 |

podobné články

Osobnosti: Katarína Knechtová (131 článků)

Katarína si měla objednat vraždu manželky svého milence: Tři „nájemní zabijáci“ ji odmítli!

 
Katarína V. stojí před soudem kvůli úkladné vraždě ve stádiu pokusu. Žena měla opakovaně objednávat vraždu manželky svého milence, tři muži její „nabídku“ ve výši několika desítek tisíc korun ale odmítli. Obžalovaná Katarína scénáře vraždy stále obměňovala, nakonec se prý dokonce na zločinu chtěla sama podílet!
18.09.2021 16:35 |

podobné články

Synot hledá farmáře

 
Skupina SYNOT hledá farmáře. Rodina, která má zájem o dlouhodobý, hospodářský způsob života, tak má šanci dlouhodobě farmařit na Valašsku. Vybraná rodina (případně jednotlivec) získá k dispozici nemovitost. Tou je zemědělská usedlost, která se nachází na samotě, ve Velkých Karlovicích.
16.09.2014 11:45 |

podobné články

Bláznivá Katarina z Farmáře hledá zajíčka: Musí mi sloužit, nebo skončí na krchově

 
Pamatujete na velmi otevřenou a popudlivou soutěžící Katarinu Tamášovou z nedávno ukončené soutěže Farmář hledá ženu? Rázná blonďatá pekařka, která usilovala o srdce penzisty Standy, kvůli čemuž dostala na budku i od jeho dlouholeté přítelkyně Alenky, poslední dobou zanevřela na muže. „Chlapy neuznávám. Žádného nechci. A když už, musel by uklízet, vařit, prát a starat se o mě,“ řekla Super.cz Tamášová, která se ale netají tím, že ji inspirují mladší muži.
22.08.2012 20:15 |

podobné články

Šílená Katarina z Farmář hledá ženu: Odkopla Standu a teď chce sbalit Indiána

 
Svérázná soutěžící ze zemědělské reality show Farmář hledá ženu Katarina Tamášová (46) už definitivně odepsala ze svého života Stanislava, o jehož srdce původně bojovala. Důvodem je, že má pět let přítelkyni Alenku, která měla Katarinu brutálně napadnout . Jenže Tamášová se nevzdává a už má políčeno jinde. Zjistila, že se rozvádí Indián , a chce ho za muže!
12.05.2012 10:05 |

podobné články

Indián z Farmáře drsně odmítl manželství s Katarinou: Já ji nechci, je šílená!

 
Hubatá Katarina ze zemědělské reality show Farmář hledá ženu si skutečně bude muset najít jinou mužskou oběť. Žena, která se v soutěži snažila polapit postaršího Stanislava a jež má za sebou i focení erotických fotek , si nedávno začala dělat zálusk na Jana Pokorného , který se pár týdnů po svatbě rozvádí . A i když za ním jela, aby ho dostala do svých osidel, ostrouhala. „Nechci ji, je šílená,“ vzkazuje Katarině drsně proutník Indián v našem videu.
13.06.2012 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (172 článků)

Holkař z Farmáře Indián se zase ukázal. Svlékl nádhernou brunetu, ukázal půlky a předváděl Kámasútru

 
V druhé řadě reality show Farmář hledá ženu překvapil svou nenasytností ( zvládl se vyspat se soutěžící a během vysílání se stihl oženit , aby o měsíc později jeho manželství skončilo ). Jan Indián Pokorný proto vůbec nepřekvapil, když s modelkou Vlaďkou Keprt nafotil Kámasútru. Podívejte se na snímky luxusního tělíčka tmavovlasé krásky a připravte se na nejhorší v případě Farmáře!
17.05.2013 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (172 článků)

Nositelka dvou Thálií Pavla Břínková přišla o dvě děti. Po posledním porodu se učila chodit

 
Zpěvačka Pavla Břínková přišla o první dítě, dcerka zemřela po porodu . Syn Pavlík měl po narození zdravotní obtíže. Časem musel podstoupit operace. Nakonec si ho z nemocnice na reverz odvezla. Budoucí manžel Břínkové za nimi obden jezdil a přístroj, který měl hoch na noze, upravoval, milimetr po milimetru, aby se kost natahovala. Doktor Trč (65) měl o čtyři roky mladšího chlapečka, Tomáška, Pavlovi bylo osm. Vzali se, v 39 letech Pavla otěhotněla, narodil se Lukášek. „Pro mě bylo důležité mít naše společné dítě, ovšem to mi pánbíček osladil. Na začátku 4. měsíce se mně zablokovala páteř a já nebyla schopná udělat ani krok,“ vzpomíná pro Super.cz . Měsíce ležela, jednou přinesl manžel domů berle. „Říkala jsem si, jestli se vůbec ke zpívání vrátím. Budu mít dítě, možná ale skončím na vozíku.“ Porodníci se rozhodli pro císařský řez. „Moc mi tehdy pomáhal Pavlík, úžasně se mi věnoval. V deseti najednou dospěl.“ Lukášek byl po příchodu na svět v pohodě, jenže máma zůstala v porodnici měsíc. „Chytla jsem nějakou infekci, hrozně krvácela. Měla jsem horečnaté stavy, navíc jsem otekla, dělaly se mi po těle boláky.“ O malého se nemohla postarat. Doma se učila chodit o berlích. „Po dvou měsících slavila Nelly Gaierová životní jubileum a já přišla štíhlá, na jehlách a dál jsem tančila svůj kankán.“ Se slavnou subretou si život ošklivě zahrál: Předčasně vyvolaným porodem přišla o první dítě Najednou měla doma děti tři – Tomáškova máma se odstěhovala do Švýcarska a syna nechala exmanželovi. „Já byla ve svém živlu, vše jsem zvládala. Úžasně se mi zpívalo,“ řekla Super.cz. Pavel se z obtíží dostal, odmaturoval na jedničky, přijali ho na práva. Měl za sebou první ročník. Koupil ojeté auto a čtyři kamarádi v srpnu 1998 vyrazili na prázdniny na jih. Přes Bulharsko jeli v noci a za jednou zatáčkou stál neosvětlený kamión. Řídil kamarád, Pavel seděl vedle. „Řidič Pavel, daleko statnější než ten můj, to přežil. Pavlík byl na místě mrtvý a s ním další hoch.“ Děsivá tragédie se stala před 22 lety, přesto přiznává, že se se smrtí syna dodnes nesmířila. „Přestala jsem mluvit, přepadaly mě nejčernější myšlenky. Nebýt desetiletého Lukáše, který bratrův odchod těžce nesl, nevím, jak by to dopadlo.“ V té době měla rozjeto spoustu práce, dařilo se jí na volné noze, když po revoluci odešla z Hudebního divadla Karlín. „Dostala jsem křídla, osvobodila se. Měla jsem koncerty s filharmoniemi, hostovala v jiných divadlech, točila pro televizi. Získala jsem čtyři Zlaté desky, napsala autobiografickou knihu.“ Rok tajila smrt syna před 87letou maminkou, byl její nejmilejší vnuk. Téměř na den za rok maminka zemřela. A ten další maminka manžela. „Vždycky, když jsem se z úmrtí trošku sebrala, přišla další facka. Každý týden jezdím za Pavlem na vinohradský hřbitov. Už tam nepláču, někdy mu i zazpívám,“ svěřila se zpěvačka. Tahle slavná dáma po nehodě přišla o dítě, točila s Hitchcockem a obdivovali ji Hitler i Goebbels. Poznáte ji? V roce 2006 proběhl v HDK konkurz na Čardášovou princeznu. „Říkala jsem si, jestli jsem neprohloupila, že jsem se ani neozvala. Nakonec mi zavolali sami s otázkou, zda s nimi do toho půjdu,“ vzpomíná zpěvačka s tím, že si vzala týden na rozmyšlenou, protože musela odjet s manželem do Itálie. Po příletu se setkala s maďarským režisérem Kerem. „Okamžitě jsme si porozuměli a já na nabídku kývla,“ nelituje Pavla Břínková svého rozhodnutí. Za roli Anhilty obdržela nakonec v roce 2007 Cenu Thálie. O deset let později druhou za celoživotní mistrovství v operetě a muzikálu. Kdyby HDK hrálo, ztvárňuje čtyři postavy. Současnou dobu snáší špatně, na začátku panikařila, cítila se jako ohrožený druh. Dva měsíce prakticky nevyšla ven, jen vyvenčit pejska. V létě dostala roli v muzikálu Rebelové, zkoušeli během prázdnin, pak to skončilo. „Jen díky tomu, že mám manžela doktora, který do toho oproti mně vidí, zůstávám nohami na zemi. Téměř denně cvičím, protože pouze připraveným štěstí přeje. Když odcházím od piana, jak já říkám – od stroje, bývám spokojená, že mi to pořád zpívá. Mám lepší náladu, líp se mi dýchá, svět je barevnější,“ uzavřela.
07.03.2021 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Nelly Gaierová (4 články) , Lukáš Pavlík (14 článků) , Pavel Lukáš (66 článků)

Chlapům se derou slzy do očí. Vůbec nevíme, kde začít, říká otec tří dětí z Moravské Nové Vsi

 
Slzy se derou chlapům do očí. I takové momenty se daly vypozorovat v Moravské Nové Vsi, kterou ničivý živel zasáhl ve čtvrtek krátce před půl osmou večer. V ulicích Sadová, Pod kostelem či Lipová nebyl jediný dům, který by tornádo nepoznamenalo. Ušetřena nezůstala ani smuteční síň vedle hřbitova, jehož desítky poničených náhrobků rovněž vypovídají o síle tornáda.
25.06.2021 15:15 |

podobné články