Článek

Grois (ČSSD): Na zeleném a krásně rozkvetlém Znojmě si zakládáme

 
Znojmo inspiruje. Městská zeleň chystá květiny pro Vyškov.
09.05.2020 07:40 |

podobné články

Podobné články

Grois (ČSSD): Budu vést méně řečí a odvádět více práce

 
Novým starostou Znojma je Jan Grois. Zastupitelé zvolili i nového místostarostu a předsedu finančního výboru.
12.02.2018 18:30 |

podobné články

Znojmo: Místostarosta Grois na radnici přijal volejbalisty

 
Zástupce volejbalového týmu Orel jednota Mramotice přijal minulou středu na znojemské radnici místostarosta Jan Grois.
09.07.2011 15:40 |

podobné články

Domácí recepty pro krásné vlasy

 
Kdo z nás by nechtěl krásné vlasy! Bujná hříva plná zdravého lesku a života, který by z ní  vyzařoval do dálky a dával tak okolí najevo, že o sebe dostatečně pečujeme, je tajným snem mnoha z nás. Ne ke všem ale byla příroda natolik štědrá, aby jim do vínku nadělila krásné vlasy bez nutnosti speciální péče. Možná ani vy nepatříte k těm, jejichž  vlasy by byly bezproblémové, nechyběl jim přitažlivý lesk a zdraví by měly na rozdávání. I přesto si ale nemusíte zoufat nebo si na hlavu potupně nasazovat čepice. Našli jsme pro vás několik receptů pro krásné vlasy, které se za pár korun vyrobíte doma a své hřívě tak dopřejete tu správnou péči. Recepty pro krásné vlasy pěkně po domácku Nebyla k vám příroda příliš shovívavá? Máte vlasy zplihlé, za které se stydíte? Právě vaše příběhy byly pro nás tou největší inspirací, proč jsme se rozhodli zapátrat mezi domácími recepty, ze kterých jsme pro vás vylovili tři nejlepší. I vy můžete mít krásné vlasy! Chce to jen vědět, jak správně na to! 1. Banánová maska s nádechem mandlí Banán pomocí vidličky rozmačkejte v misce a promíchejte ho s lžičkou mandlového oleje. Vytvořte kaši, kterou si následně v masírujte do celé délky vašich vlasů, přičemž s aplikací začněte zhruba pět cm od kořínků. Banánovou kaši v masírujte především do konečků. Masku nechte na vlasech působit minimálně 30 minut a poté důkladně smyjte vodou. Na závěr si vlasy umyjte šamponem tak, jak jste zvyklá. 2. Medovo jogurtová maska Dalším domácím receptem pro krásné vlasy je jogurtovo medová maska. Tu si vyrobíte smícháním bílého jogurtu se lžičkou medu, dobře promíchejte  a nanesete na vlasy před jejich umytím. Pečlivě vmasírujete do pokožky a necháte působit alespoň 15 minut, během kterých dojde k vyčištění pokožky a zároveň i k vyrovnání hladiny pH. Po 15 minutách... Čtěte více Příspěvek Domácí recepty pro krásné vlasy pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.10.2016 06:45 |

podobné články

ČSSD ve Znojmě udržela starostu i koalici s ANO: Místo komunistů přizvala ODS

 
Silnou pozici si ve druhém největším městě jižní Moravy udržela ČSSD. Koalici opět sestavil dosavadní starosta Jan Grois (38, ČSSD) s ANO. Místo komunistů do ní přibrali ODS.
10.10.2018 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Morava (75 článků)

Grois (ČSSD): Bezpečnost je naší absolutní prioritou

 
Ve Znojmě začali s automatizovaným měřením rychlosti. To úsekové se spustí příští rok.
07.12.2019 11:20 |

podobné články

Grois (ČSSD): Bezpečnost je naší absolutní prioritou

 
Ve Znojmě začali s automatizovaným měřením rychlosti. To úsekové se spustí příští rok.
07.12.2019 21:20 |

podobné články

Aktivistu ve Znojmě sebrali policisté před jednáním zastupitelstva. Teď mu vyhověl Ústavní soud

 
Justice podle ústavních soudců chybovala v kauze Františka Procházky, zadrženého městskými strážníky před zasedáním zastupitelstva ve Znojmě. Vrchní soud v Olomouci bez jakéhokoliv odůvodnění přesunul jeho kauzu z Okresního soudu ve Znojmě ke Krajskému soudu v Brně. Procházka s tím nesouhlasil. Nyní musí vrchní soud o příslušnosti rozhodovat znovu. Ústavní soud (ÚS) ale nijak nepředjímá výsledek, řekl soudce zpravodaj Stanislav Balík.
25.03.2014 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Procházka (16 článků)

Nenechte si ujít největší gastronomickou party roku - na vodě i na souši!

 
Představte si, že sedíte v rozkvetlém parku, po levé ruce máte nejatraktivnější dominantu Prahy – staletý Karlův most - a přímo před vámi se rozprostírá Pražský hrad. Posloucháte šplouchaní vody a pozorujete vyhlídkové lodě na Vltavě.
22.05.2009 16:00 |

podobné články

Nabízejí se moderní přípravky i alternativní cesty - alergii je nutné léčit!

 
Ačkoli vám posmrkávání a oteklé oči po procházce v rozkvetlém parku nebo lehké svrbění na rtech po salátu s mořskými plody nemusejí připadat nebezpečné, riziko skrývají. Opakované setkání s látkou, na které je váš organismus alergický, by mohlo mít mnohem vážnější následky.
04.05.2017 06:15 |

podobné články

Pozemky v Zeleném údolí mají podle posudku poloviční cenu

 
Znalci z oboru ekonomika dali za pravdu vlastníkům bytů v pražském Zeleném údolí, kteří se dostali do vyhroceného sporu s novým majitelem pozemků pod jejich domy. Posudek, který má Právo k dispozici, totiž stanovil tržní hodnotu na zhruba polovinu z 67 miliónů. Ty po obyvatelích požaduje firma GV Reality, za níž stojí advokát Vlastislav Andrš.
05.04.2013 04:20 |

podobné články

Přijdou stovky lidí o střechu nad hlavou? V Zeleném údolí se bourat se nebude, alespoň zatím

 
První soud o pozemek v Zeleném údolí v Praze 4 skončil dobře pro majitelku na něm stojícího domu Martu van Leuwenovou. Bourat se nebude.
12.04.2013 11:55 |

podobné články

Ani další soudce nepočítá s bouráním v Zeleném údolí

 
Advokát Vlastislav Andrš, stojící za firmou GV Reality, podle všeho neuspěje ani s další žalobou na odstranění domu stojícího na pozemku zmíněné společnosti v pražském Zeleném údolí. Místopředseda Obvodního soudu pro Prahu 4 Michael Květ, jenž má jeden ze sporů na starosti, v úterý sice nevynesl rozsudek, ale sdělil oběma stranám svůj předběžný právní názor. A je jasné, že s bouráním nepočítá.
11.06.2013 15:50 |

podobné články

Spekulant s pozemky v Zeleném údolí jako advokát čelí kárné žalobě

 
Na advokáta Vlastislava Andrše, který se letos stal nechtěně známým kvůli spekulaci s pozemky v pražském Zeleném údolí a záměrem připravit tam některé rodiny o střechu nad hlavou, míří v souvislosti s jeho kroky ve zmíněné kauze kárná žaloba předsedy kontrolní rady České advokátní komory (ČAK).
26.09.2013 17:30 |

podobné články

Látky obsažené v košťálovinách a zeleném čaji vypínají geny agresivních nádorů

 
Onkologové z Alabamy tvrdí, že látky obsažené v růžičkové kapustě či brokolici a jiných druzích košťálové zeleniny ale také v zeleném čaji dokážou vypínat určité geny agresivních typů nádorů prsu a podporují tím účinnost chemoterapie. Podávání těchto látek spolu s chemoterapií výrazně zvyšuje šanci na uzdravení.
20.10.2017 13:30 |

podobné články

Ve Znojmě začíná jednat ANO s ČSSD

 
Jednání o pětikoalici proti vítězné ČSSD ve Znojmě prozatím skončila, ve středu je opustilo hnutí ANO. Dnes začne jednat se sociální demokracií. Důvodem je podle její jedničky Olgy Štefanikové křehkost pětikoalice, měla by jen 16 křesel z 31, řekla ČTK. ČSSD a ANO by měly 15 křesel, potřebují tedy ještě nejméně jednoho koaličního partnera.
16.10.2014 12:30 |

podobné články

Rázl (ČSSD): Zahraniční politiku Západu dělá Laurel a Hardy

 
PSÁNO PRO PL.cz. To, co předvádí Západ kolem Sýrie, je groteska, v které neustále zakopáváme sami o sebe. Celá naše politika v Arábii je blamáž. Jankovitě zakládáme požáry v domnění, že jeden udusí svými plameny druhý. Když to nepomáhá, lijeme do plamenů benzín a zdrháme. U toho blábolíme o lidských právech a opile se motáme po světové šachovnici. Miliony lidí prchají všemi směry, v Kremlu se nám smějí a pro Araby jsme tragici s velkou hubou. Kdyby to nebylo k smíchu, byli bychom k pláči.
15.10.2015 11:21 |

podobné články

Seďa (ČSSD): Proč být papežštější než papež

 
Stává se pravidlem, že hodně našich chyb svádíme na Evropskou unii či na Evropskou komisi. Přitom na mnoho problémů jsme si založili a zakládáme sami a to bez cizího přičinění.
03.05.2018 14:40 |

podobné články

Gabrhel (ČSSD): Ve Znojmě na rozdíl od jiných měst a krajů stávka nehrozí

 
Starosta Znojma Vlastimil Gabrhel informuje o situace kolem řidičů ve Znojmě.
20.03.2017 06:35 |

podobné články

Opozice ve Znojmě nemá místa v komisích. Starosta z ČSSD to vysvětluje následovně

 
Pětice opozičních stran ve Znojmě má jediného člena v jedné z komisí, které zřizuje rada. Větší zastoupení v komisích tak ztratila poprvé od roku 1989. Opozice mluví o snaze odstranit ji z politického života, o zbytečné konfrontaci či institucionálním zašlapávání.
07.01.2019 13:20 |

podobné články