Článek

Greta Thunberg skončila v poutech: V Německu ji odtáhli těžkooděnci, když zase překážela

 
Švédská ekologická aktivistka Greta Thunberg byla zadržena v Německu, když protestovala proti demolici vesnice Luetzerath, která má být zbořena, aby uvolnila místo pro rozšíření nedalekého uhelného dolu. Informoval o tom server Sky News. Podle policie je to podruhé, co švédskou aktivistku, která se v sobotu připojila k protestům, odvedla.
17.01.2023 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Greta Thunberg (9 článků)
Podobné články

Greta Thunberg, jak ji neznáte: Z mladé dívky téměř modelka. Aktivismus ji zbavil depresí

 
Mladá aktivistka Greta Thunberg (16) má ve svém věku řadu nápadníků. Mnoho chlapců o ní sní, někteří její vrstevníci nemají problém se do ní zamilovat. Se svými tužbami randit s bojovnicí za zlepšení klimatu se svěřují na internetu. Jenomže mají smůlu, museli by přinejmenším zastavit znečišťování planety, aby si jich Greta vůbec všimla. Ale jejich láska k aktivistce se dá chápat, Greta má totiž několik snímků, které by ji klidně mohly pasovat do role modelky...
31.12.2019 08:30 |

podobné články

Greta Thunberg v slzách: Slavné aktivistce zemřel milovaný dědeček

 
Protesty za řešení klimatické krize musejí jít na čas stranou. Greta Thunberg (17) drží smutek, zemřel jí milovaný dědeček. Švédská aktivistka to oznámila na sociálních sítích. Olof Thunberg se dožil úctyhodného věku 94 let.
26.02.2020 21:06 |

podobné články

Osobnosti: Olof Thunberg (2 články)

10 snímků jako důkaz: Greta Thunberg mnohé děsí, ve skutečnosti je ale jemnou dívkou

 
Mladá aktivistka Greta Thunberg (17) je považována za nekompromisní dívku. Její generace na rozdíl od liberální environmentalistické lobby neprosí zdvořile vlády, aby jednaly. Jde si tvrdě za svým. Ovšem i pod tvrdou skořápkou je Greta jemné děvče. Alespoň snímky, které zveřejnila, to dokazují...
09.02.2020 14:16 |

podobné články

Gretě (17) zemřel slavný děda (†94). Aktivistka není doma s rodinou, navštívila svůj idol

 
Švédská aktivistka Greta Thunbergová (17) se na sociálních sítích se svými fanoušky podělila o smutnou zprávu, ve věku 94 let tento týden zemřel její dědeček Olof Thunberg. Thunberg patřil mezi nejslavnější švédské herce, jeho impozantní hlas znají snad všichni Švédové od té nejmladší generace, Thunberg totiž daboval řadu postav z pohádek od Disneyho. „Byl to jeden z nejhodnějších lidí na světě,“ uvedla Thunbergová. Zprávu přinesl list Daily Mail.
26.02.2020 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Olof Thunberg (2 články)

Gretina stížnost na přeplněný vlak rozčílila dopravce: Lže, měla místenku v 1. třídě

 
Velký humbuk se spustil kolem fotografie, kterou mladá aktivistka Greta Thunberg (16) sdílela na svém Twitteru i na Instagramu. Greta cestovala z Madridu domů do Švédska vlakem a postěžovala si, že byly vlaky v Německu přeplněné, a proto skončila se zavazadly na zemi. To však rozčílilo dopravce Deutsche Bahn, kterého Greta v příspěvku označila. Aktivistka prý měla koupenou místenku do 1. třídy.
15.12.2019 20:20 |

podobné články

Když před sebou Greta Thunberg nemá papír: Mladá aktivistka byla rázem v háji

 
Švédské aktivistce Gretě Thunberg (16) tleská za úsilí zastavit klimatickou krizi celý svět. "Jak se opovažujete?" křičela se slzami v očích na politické lídry a vysloužila si tím obrovskou pozornost. Jenomže není všechno zlato, co se třpytí. Jakmile před sebou Greta nemá papír s přichystaným projevem, zadrhne se a vůbec neví, která bije...
08.11.2019 12:20 |

podobné články

Gretu Thunberg kritizují za konferenci o koronaviru: Teď je snad expertkou na Covid?

 
Klimatická aktivistka Greta Thunberg byla oslovena, aby promluvila v debatě vedle řady expertů a odborníků o současné koronavirové pandemii. To rozpoutalo oheň na střeše. Lidé nechápou, proč sedmnáctiletá Greta hovoří o koronaviru, když je aktivistka a ne lékař.
15.05.2020 19:50 |

podobné články

Spasitelka Greta Thunberg cestuje časem: Záhadně se objevila na snímku z roku 1898

 
Na sociálních sítích koluje snímek dívky z roku 1898, která je až nápadně podobná ekologické aktivistce Gretě Thunberg (16). Okamžitě se objevili konspirační teoretici, kteří tvrdí, že Greta cestuje časem, aby nás všechny varovala a potažmo zachránila. Během krátké chvíle se stal snímek jedním z nejvíce sdílených a komentovaných příspěvků na sociálních sítích.
20.11.2019 09:40 |

podobné články

Nejen cestovatelka časem: Greta Thunberg je prý pouhou rolí této australské herečky

 
Svět tento týden obletěla fotografie ze závěru 19. století, na které stojí dívka připomínající Gretu Thunberg (16). Téměř věrná kopie klimatické aktivistky. Okamžitě se roztočilo kolo spekulací, že je mladá Švédka cestovatelkou časem a do naší doby přišla spasit lidstvo před apokalypsou. Jenomže to není zdaleka jediná konspirační teorie. Někteří lidé dokonce tvrdí, že Greta vůbec neexistuje a všechno, co jsme doposud viděli, bylo pouhé dramatické ztvárnění jedné australské herečky!
21.11.2019 16:30 |

podobné články

Greta Thunberg se obklopuje luxusem: Sedí v křesle za statisíce, druhé je z pravé kůže

 
Takhle vypadá ukradené dětství? Greta Thunberg (17), která se bije za zastavení klimatických změn, si ve skutečnosti žije jako v bavlnce. Rodiče mladé aktivistky jsou ve Švédsku slavnou uměleckou dvojicí. Kvůli dceři se sice vzdali létání letadlem, do přepychového vybavení domu si ale mluvit nenechali. Jen na fotce Grety s maminkou je k vidění nábytek za bezmála půl milionu korun!
10.01.2020 19:15 |

podobné články

Greta Thunberg stojí proti silné soupeřce: Němka Naomi Seibt zpochybňuje její tvrzení

 
Greta Thunberg (17) nejspíš nebude nadšená, našla se totiž Antigreta, tou je devatenáctiletá Němka Naomi Seibt. Na rozdíl od švédské aktivistky Grety odmítá klimatický alarmismus, boj proti klimatickým změnám nazývá nelidskou ideologií a ve svém proslovu využila Gretin výrok "Jak se opovažujete?", stala se tváří kampaně Heartland Institute.
27.02.2020 10:31 |

podobné články

Greta Thunberg se stala sprostou samolepkou: Její nahá silueta pohoršuje veřejnost

 
Ropná společnost s názvem X-Site Energy Services v Kanadě je pod palbou kritiky. Na sociálních sítích se objevila karikatura slečny, která až nápadně připomíná klimatickou aktivistku Gretu Thunberg. Jí podobná nahá silueta je vyobrazena zezadu, zatímco dvě ruce ji drží za dva copy a přes spodní část zad je napsáno slovo Greta. Hned pod ním je logo společnosti.
29.02.2020 22:21 |

podobné články

Nakažená Greta Thunberg? Na koronavirus mě netestovali, ale měla jsem příznaky, tvrdí

 
Greta Thunberg tvrdí, že se nejspíš před časem také nakazila koronavirem, který sužuje celou planetu. V tuto chvíli je prý v pořádku, což napsala na svůj instagramový profil. Po návratu z Bruselu prý pociťovala příznaky viru COVID-19 a vážnější obtíže měl podle ní i její otec.
24.03.2020 19:31 |

podobné články

Greta Thunberg se nemýlí, potvrzují vědci z Mezivládního panelu pro změny klimatu

 
Snad nikdo nečelil v posledních letech tak velké negativní publicitě jako švédská školačka Greta Thunberg. Ale proč?
01.09.2021 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Greta Thunberg (9 článků)

GLOSA: Greta Thunberg má problém. Její hnutí sdílí dezinformace

 
GLOSA: Hnutí Fridays for Future, které bojuje za světovou uhlíkovou neutralitu a jehož vrchní představitelka je devatenáctiletá Greta Thunberg, čelí kritice kvůli sdílení fake news. Hnutí se totiž postavilo v izraelsko-palestinském konfliktu na stranu palestinských separatistů, sdílelo nepravdivé informace a v podstatě popíralo právo na existenci Izraele. Na Twitteru a v mnoha dalších médiích se na jeho adresu sešla ne zrovna lichotivá slůvka. Deník Bild přinesl informaci, že rozhodně nejde o první případ protežování Palestiny.
20.08.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Greta Thunberg (9 článků)

Andrew Tate provokoval Gretu Thunberg: Ta ho zpražila a teď ho kvůli jeho tuposti zatkli

 
Bývalý kickboxer Andrew Tate, který je známý svými mysogynními výroky, nezažil zrovna nejlepší týden. Vše odstartoval posměšným příspěvkem na Twitteru, kde provokoval aktivistku Gretu Thunberg ohledně spotřeby jeho luxusních vozů. Ta mu odpověděla ironickým poukazem na malé přirození. Tate byl následně zatčen v Rumunsku kvůli obvinění ze znásilnění, obchodu s lidmi a založení zločinecké skupiny. K jeho odhalení přitom pomohla krabice s pizzou na videu určeném Thunberg.
30.12.2022 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrew Tate (4 články) , Andrew Tate (4 články) , Greta Thunberg (9 článků)

Ani zázračné oko už nepomůže: Greta je v koncích, musí se vrátit z Ameriky a neví jak

 
Pořekadlo Dvakrát měř, jednou řež by měla Greta Thunberg (16) vytesat do kamene a vláčet ho všude s sebou. Do Ameriky se plavila na plachetnici, aby nezanechala žádnou uhlíkovou stopu. Za velkou louži zamířila kvůli několika klimatickým konferencím, jenomže jednu z nich přesunuli do Španělska. Greta tak začala panikařit, protože netuší, jak se dostane zpátky!
06.11.2019 12:10 |

podobné články

Greta je zpět. Krátce po filmu bude mít i seriál

 
Minisérie z dílny BBC Greta Thunberg: A Year to Change the World už se pomalu blíží na obrazovky. „Klimatická Greta“ se tak dočká dokumentárního seriálu jen krátce po uvedení filmu.
15.02.2021 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Greta Thunberg (9 článků)

Thunberg je vůdkyní naší doby: Leonardo DiCaprio si dal slib s Gretou

 
Švédská aktivistka Greta Thunberg (16) si získala přízeň obyčejných lidí, ale i těch největších hvězd. Jedním z nich je i hollywoodský herec Leonardo DiCaprio (44). Ten považuje mladou ekologickou aktivistku za vůdkyni naší doby.
04.11.2019 11:30 |

podobné články